8241
Beatos virtuvė

Naujų metų pasižadėjimai: padarykime tai kartu, ką pasižadu aš? Ir trumpas metų aptarimas …

(70)

Metus pradėjau taip: išsitraukiau savo užrašų knygutę, planuotę gražiausiąją, kurią visi pamatę iš karto nustemba ir prisibloškia, kaip čia taip? Tokia graži? Ir užsirašiau tai, ką mes šeimoje prie stalo pasižadėjom. Užsirašiau visus pažadus į kitų metų 31  dieną… Pažiūrėsim, ką išperėsim. Ir šiaip sausio pirmą nepraleidau progos užsirašyti, kokios mano svajonės ir planai kitiems metams.

Aš noriu, kad viskas būtų taip, kaip buvę: man nieko netrūksta ir viskas einasi puikiai. Aišku, visada visada turiu sau priekaištų ir vis dar kažkaip netapau super organizuota, sportuojančia, visada turinčia kuo apsirengti, visada aukščiausios sielos ramybės būsenos, tobula mama, kuri niekada nekelia balso prieš savo vaikus ir visada turi daug laiko rankdarbiams bei skaityti knygas… Oi ne. Visada yra kur pasistengti ir pasistiebti

Aktyvumas man yra geriausias vaistas. Aš neatsimenu, kada taip gerai būčiau pailsėjus. Man tos savaitės, kurios bėgo šiais metais be jokių formatų „pirmadienis-sekmadienis“… Ir staiga – visa Kalėdų-Naujų savaitė ar pusantros ištįso į nepamatuojamą laiko vienetą, visą savaitę (dėmesio!) net nevairavau automobilio!!! Tiksliau, vairavau vieną kartą Tomo, o manasis visą savaitę stovėjo. Aš radau laiko net vieną dieną praleisti su pižama. Tiesa, vakare išsikedenau plunksnas ir patraukiau į vakarinį Vilnių (beje, man, kuri visai nežino naktinio gyvenimo, tas žmonių kiekis Vilniaus/Islandijos gatvių kampe pasirodė kaip kokiam mitinge, kitaip tariant, lengvai nusistebėjau) – kaip smagu, kai tiek žmonių, galėtų visada Vilnius savaitgaliais toks šurmulingas būti, pilnas miesto svečių ir visokio plauko užsieniečių. Net neabejoju, kad toks ir bus. Aš jau laukiu vasarą įvyksiančios Dainų ir Šokių šventės.

Aš savo metus apžvelgti norėčiau tiesiog pasiremdama įrašais, kurie buvo populiarūs ir rezonansiniai bei sulaukę daugiausiai jūsų dėmesio. Visada visada mane įkvepia ir stebina, ir tikrai glosto savimeilę bei stiprina tikėjimą šviesiausia ateitimi jūsų komentarai. Kai kuriuos galima trakuoti kaip atskirus straipsnius, juos siūlau ir sau, ir jums paskaityti įvairiomis progomis, kai prireikia… Štai, pavyzdžiui, kai paprašiau jūsų patarimo apie intuiciją – tik prieš bet kokį pasirinkimą.

O kur dar visai nesenas bangavimas apie svarbiausias vaikystės knygas. O kiek komentarų ir istorijų bei nuomonių, kai pranešiau apie tai, kad kraustomės į Vilnių… Va čia tikrai ir bus mano esminis gyvenimo posūkis šiais metais.

Tai trumpai dar galime nuklysti į dažniausiai užduodamus klausimus:

Dažniausiai užduodamas klausimas Nr. 1.

Kaip tavo vyrui Lietuvoje?

Tikrai dažniausiai turiu atsakyti į šį klausimą. Jam gerai. Manau, priprato. Stebisi dalykais, bet jaučiasi laimingas, kaip sakant, exciting. Naujas laikas, nauji iššūkiai ir patirtys… Ir vysto naują, skanią, gerą idėją, prie kurios ir aš prisidėsiu. Apie tai galėsime daugiau pakalbėti 2014. Ai, iš tikrųjų, pats galėtų parašyti, kaip jam ta Lietuva. Aš ne jo advokatė ar spaudos atstovė, taip? Parašys.

Dažniausiai užduodamas klausimas Nr. 2.

Kaip  vaikai?

Vaikai puikiai. Lanko tarptautinę mokyklą, mokosi angliškai. Izabelei viskas easy-lengva ir gerai. Vaikai nepalyginamai daugiau laiko praleidžia lauke siausdami, palyginus su Londonu. Jurgis save toliau laiko anglu ir kalba angliškai, lietuviškai tik keletą frazių iš jo išpešu. Kalba toliau kaip Amerikos lietuvis. Na, ką padarysi.

O šiaip, metai, patys žinote, buvo geri be galo. Išvykau į Tanzaniją su Unicef ir sutikau fantastiškus žmones kelyje, jų dėka pasaulis be abejonės yra geresnis ir keičiasi į gerąją pusę.

IMG_0142-632x370sudarzoviuknyga

Išleidau visą žalią knygą, mane išmokiusią daržoves gerbti bei mylėti ir kuo daugiau jų valgyti: Daugiau Daržovių.

Gavau vieną kitą apdovanojimą: už geriausią blogą, mylimiausią laidą ir t. t. Ačiū.

O dabar peršokime prie pasižadėjimu, nes kaip be jų naujus pradėt?

arbata pas Beatą

Praėjusiais metais mano bičiuliai žvaigždės pažadėjo. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad, kad Martynas Starkus iš tiesų metė rūkyti (jis rašė: Labas, Beata. Taip. Buvo. Pažadėjau. Visų pirma savo trim merginom (žmonai ir abiem dukrom), kad jei šiais metais mūsų šeimoje atsiras dar vienas vaikas – mesiu rūkyt. Gėda prisipažinti, bet…. mečiau. Tikrai mečiau. Pasirodžiau silpnas ir nėjau sunkesniu keliu, pažado nelaužiau. Nuo Elzės, mano trečiosios, gimimo dienos jau štai daugiau nei keturi mėnesiai aš be tabako burnoje 🙂), o Martynas Levickis sulaukė tarptautinio pripažinimo ir Lietuva jį dar labiau pamilo. Martynas Levickis ir Rūta Meilutytė, sakyčiau, tobula pora absoliučiai teigiamų žmonių, kurie tikrai yra naujos, greitos ir veržlumo bei optimizmo kupinos Lietuvos pavyzdys. Mano draugė Vilma tikrai visus metus stengėsi būti optimistiška, Austėja Lansbergienė atidarė savo svajonių mokyklą ir ten jau mokosi pirmieji mokiniai… Andrius Užkalnis ne visus pasižadėjimus įvykdė, bet tai kas? Jis ir taip daug veikė, gal, kaip pats sako, per daug kovojo su priešais savo, bet kitais metais pasitaisys.

IMG_2548suplanuote

Ir jau visai pabaigai mano pasižadėjimas sau, kaip visada standartinis: būti geresne mama, atidesne drauge ir žmona, geriau planuoti savo laiką, daugiau sportuoti ir parašyti 2 knygas…

Po metų galėsime pasižiūrėti, kam kas pavyko. Kviečiu ir jus pasižadėti viešai: tai ką jūs sau pasižadate kitais metais???

Vienam pažadui – planuotė garantuota. Taigi ką jūs sau ir mums visiems pažadate kitiems metams??

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (70)
Komentarai
 1. Ieva parašė:

  Siais metais noriu pazadeti, kad pazadus istesesiu! Todel pasizadu ne daug.
  Pirmiausiai pasizadu atrasti per diena minimum 10 minuciu laiko sau, nesvarbu ar tai butu trumpas pasivaiksciojimas ar tiesiog rytas su pizama ir gera knyga, tiesiog laikas tik man! Jeigu tas laikas bus ilgesnis, tuo geriau! Bet geriau maziau uzsibrezti ir dziaugtis pasiekimais!

  Pazadu ir prizadu uzsirasyti ir vykdyti toki “pratima” : pries susinervindama ir pakeldama balsa ant vaiku bent tris kartus ikvepti ir iskvepti, arba trumpam nubegti i balkona palaistyti geliu ar padziauti skalbiniu. Tinka ne tik vaikams, bet ir vyrui! Jau isbandziau, tikrai padeda. Tik reikia nepamirsti taikyti..

  Kad ir labai smagu isbandyti naujus receptus, bet pasizadu pries atsiversdama knyga paziureti, ko yra spintelese ir tik tada ieskoti ikvepimo sukurti kazhka is to, ka turiu, o ne begti i parduotuve ir susipirkti visus naujus produktus. Sitas pazadas bene sunkiausias, bet bandau vistiek.

  Sekmes visiems! Zadekit ir svarbiausia istesekit!

  Ieva

 2. Ilona parašė:

  Sveika, Beata,
  labai malonu visada skaityti tavo blogą, toks pozityvios energijos užtaisas su pamąstymais. Jau turiu tavo Daržovių knygą, kurią gavau Kalėdoms nuo draugo tėvų, tai Naujiesiems metams salotas su lašiša ir batatais gaminau. Nuostabios!
  O dėl pažado, tai šiais metais tęsiu savo pažadą – lipti per savo baimes ir eiti ten, kur man atrodo, jog baisu. Todėl nuo vasario mėn. esu pasiryžusi pradėti darbo paieškas advokatų kontorose 😀 Gal kitiems tai atrodo juokinga, tačiau aš visada prieš jas buvau nusistačiusi ir dabar galvoju, kad tai tik mano įsitikimas, todėl norint jį sulaužyti reikia padaryti tai, ko bijau. 🙂 Žiūrėsime kas iš to bus.

 3. Ineta parašė:

  Mano pažadai sau :), kuriuos su vyru surašėme naujametinę naktį ant pasagų 😉
  1. Daugiau šypsotis;
  2. Nepamiršti bėgioti;
  3. Padaryti tą, ko niekada dar nedariau;
  4. Būti tolerantiškesnei;
  5. Daugiau laiko skirti knygoms.

 4. Monikutė parašė:

  Pažadai pažadai, kartais jie ir lieka pažadais… Bet laimėjus tokią puikią užrašų knygą (atsiprašau, bet tas žodis „planuotė“ man skamba labai nekaip, na, kaip kokia treniruotė… 😀 ) pažadai tikrai lengviau turėtų pildytis 😉

  Taigi mano pažadai:
  *Įsiklausyti į save, į savo intuiciją.
  *Nebekreipti dėmesio „kas ką pagalvos“.
  *Pakeisti aprangos stilių.
  *Stengtis išlaikyti vidinę ramybę.
  *Stengtis reaguoti į problemas iš tam tikros distancijos, per daug „neužsiciklinti“ prie jų.
  *Stengtis pradžiuginti artimuosius netikėtomis maloniomis staigmenomis.
  *Šypsotis, nepasiduoti negatyvioms mintims, daugiau judėti gryname ore, valgyti su saiku.

  Linkiu visiems, kad jų pažadai pildytųsi, gerų ir šviesių metų 🙂

 5. Eglė parašė:

  Aš sau pasižadėjau: nuolat įveikinėti kliūtis, kurias pati sau statau (oi per sunku, čia ne man ir pan.); naujas darbas; galbūt naujas miestas; sakyti tiesą.

 6. Karolina parašė:

  Šiais metais aš labai tvirtai sau pasižadėjau išlaikyti teises-tai pirma 🙂
  Antra-pažadėjau sau taip dažnai nepykti ant vyro dėl menkniekių ir nereaguoti labai karštai 🙂
  Ir pats didžiausias mano pažadas sau-šiais metais pradėti lankyti virėjos-konditerės kursus Vilniuje(jau pradėta vykdyti), ir dar prie to paties pažadėjau taip pat dažnai skaniai gaminti, tik pačiai atsisakyti kai kurių dalykų ir numesti svorio 🙂
  Tikiuosi arklys man padės 🙂

 7. Rasa parašė:

  Pagrindiniai mano pažadai šiems metams:
  1. Neleisti savo protui užsibūti neigiamose mintyse (kai jis turi progą tai padaryti).
  2. Išmokti pasakyti „ne“ tiems žmonėms, kurie naudojasi tuo, kad iki šiol nemokėjau to pasakyti.
  3. Kiekvieną vakarą priminti sau, kas gero įvyko per dieną.
  4. Kiekvieną rytą pradėti su nuostata, kad šiandien – nauja diena ir nauja pradžia.
  5. Rašyti. Taip dažnai, kaip noriu ir galiu. Ir dar dažniau 🙂
  6. Ištesėti pažadus 🙂

 8. Larija parašė:

  Sveiki, Beata,

  Ne, šiais metais nežadėsiu nieko, ko neįstengsiu padaryti… Nežadėsiu lieknėti (taip savaime, netyčia gausis), nes man svarbiau skaniai pavalgyti, o ne apkartinti maisto kalorijų skaičiavimu.. Na nesakau, kad valgysiu nesveikai.. 🙂 O keli plano punktai yra tokie:
  a) sukurti daug rankų darbo kūrinėlių, kuriais pradžiuginsiu artimuosius,
  b) išmokti naujų rankdarbių technikų (mažiausiai TRIS),
  c) grįžti į darbą po vaiko auginimo atostogų ir sėkmingai įsitvirtinti,
  d) surengti mamai jubiliejų, kurio ji ilgai nepamirštų,
  e) surengti mažėlio krikštynas,
  f) kartu su vyru pastatyti vaikams vaikiškų svajonių pavėsinę…
  O kitos mažesnės užduotėlės atsiras vėliau.. Svarbiausia yra NORAS kurti, siekti tikslų ir eiti tik pirmyn 🙂

 9. Alinčik parašė:

  Prižadėjau sau šiais metais būti dar geresne žmona, mama ir drauge… Ypač daugiau dėmesio skirti savo vyresnėliui, nes po mažiukės gimimo jis liko truputi nuskriaustas, apleistas… ;( Dar prižadėjau savo šeimynai pagaliau iškepti LAZANIJĄ !!! Nes man tai kažkodėl misija neįmanoma atrodo ;D Na ir aišku pažadėlis sau asmeniškai – pradėti sukti lanką, ir ka-s-dien !!!

 10. Aleksandra parašė:

  Praeiti metai buvo pilni išbandymų. Kas leido puikiai išskirti savo (mano akim) minusus. Taigi, šių metų tikslas- ištaisyti minusus į pliusus 🙂
  1. Sudėlioti darbus taip, kad spėtum visur ir visada, o neverstis per galvą. Tai liečia mano verslą, mano šeimą bei asmeninį gyvenimą.
  2. Kai bus įgyvendintas pirmas punktas, tada pavyks ir šis- skirti daugiau laiko namams, vaikams, vyrui 🙂
  3. Pradėti taupyti materialiom svajonėm (pvz., noriu savo parduotuvės-dirbtuvių miesto centre- čia reikalinga nemaža investicija).
  Čia išvardinau didžiausius tikslus- pažadus. Smulkieji per nelyg banalūs 😀

  Ačiū, Beata, už savo nuoširdumą 🙂 Žaviuosi Jumis 🙂

 11. Dovile parašė:

  Mano metų pradžios frazė: žmogus yra kaip langas su vitražais – spindi, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus.

  Pasižadėjau stiprinti ne tik kūną, kurį privalau gerbti, bet vis labiau lavinti ir savo vidinę ramybę, gėrį, savo vidaus šviesą. Tik taip visomis spalvomis sužibės ir mano aplinka 🙂 visuomet atsiranda pelų grūdų krūvoje, reikia tik išmokti juos atskirti ir ryžtingai išmesti 🙂 to sau ir kitiems linkiu labai!

 12. Vaiva parašė:

  Dėkoju, Beata, už įkvėpimą, už neblėstančią energiją!
  Aš pasižadu, kad ieškosiu džiaugsmo mažuose dalykuose, nesinervinsiu dėl smulkmenų, skirsiu daugiau dėmesio savo vyrui ir vaikams, na ir sunkiausias pažadas – pradėsiu labiau rūpinti savimi, o tai reiškia, kad reikia pradėti reguliariai sportuoti. Parašiau ir nejauku paliko 😀 Na bent jau stengsiuos dažniau visaip kaip judėti ir ypač gryname ore su šeima 🙂
  Dar labai noriu atrasti daugiau laiko grOžiui 🙂 Puošti namus, užsiimti rankdarbiais, fotografuoti, eiti į parodas…

 13. Agnė parašė:

  Sveiki,
  nauji Arklio metai – mano metai!
  Todėl sau pasižadu: kurti ir išlaikyti ramių namų jaukumą, būti dosni netik sau bet ir kitiems, įveikti visus gyvenimo iššūkius ir tiesiog džiaugtis gyvenimu – jis toks nuostabus! Daugiau optimizmo ir skanių pyragų! 🙂

 14. Laura parašė:

  Šiais metais pasižadu sau mažiau skubėti: pastebėti kaip pavasari sprogsta pumpurai ant medžių, skleidžiasi gėlės..kaip vasara noksta uogos, o rudeni gelsta lapai, pajusti pirmųjų snaigių „romantika“… sningant prie lango mintyse padeklamuoti mokyklos laikų eilėrašti „Kaip elegantiškai sninga..“. Pasižadu daugiau šypsotis, matyti daugiau gėrio žmonėse.. ir tiesiog BŪTI LAIMINGA! Kadangi daugelio žmonių (kaip ir mano pačios) gyvenime kartais trūksta supratimo, kad JŲ GYVENIME NIEKO NETRŪKSTA…tiesiog reikia viską iš gyvenimo pasiimti ir laiku pastebėti… 🙂

 15. Toma parašė:

  Sveika Beata 😉 Su Naujaisiais – pirmiausia 🙂
  Esu is tu zmoniu, kurie nori, kad viskas butu grazu, be pykciu (nors ju deka daug ka supranti ), tvarkinga ir suplanuota :)) Nors tuo paciu megstu ir siurprizus 🙂 Pernai metus sutikom dviese su draugu ir as jam sakau: Pasidarom metu plana – pasizadejima, reakcija nebuvo WOW, super, kaip fainai :))) pasijauciau balta varna, bet ka jus manot, viskas issipilde 95%, tai Naujuju isvakarese sulaukiau klausimo is saviskio: „O kur musu planas ateinantiems metams???“ :))) Taigi:
  Pasizadejau sau tobuleti (skaityti,lankytis teatruose ir pan..)
  kilti karjeros laiptais(manau tai yra labai sveika,proto ribose zinoma)
  aktyviau gyventi
  pagaliau isvaziuoti i silta salti pailseti 🙂
  Dazniau aplankyti artimuosius ir vertinti tai, ka turi salia 😉 ir paskutinis slaptas, bet labai senai „gulintis sirdies ir proto lentynose“ pazadas – pagaliau atidaryti savo studija, labai tikiu, kad siais metais zengsiu didziuli zingsni 🙂
  O ant draugo lapelio dar viena punkta prirasiau pati :)) „Pagaliau pakeisti santykiu statusa“ 🙂 Tai vakar vakare gryzo su gelemis(jas gaunu tik per gimtadieni iprastai), metu pradzia daug zadanti :))

  Banalu, bet svajones pildosi :))
  Atsiprasau, megstu pakalbet(rasyt taip pat) :))

 16. Sandra parašė:

  Dar vieneri metai, dar vienas gyvenimo puslapis, kurį galime patys užrašinėti!
  Stengsiuosi , kad šiame puslapyje mane suptų tik optimistiški žodžiai, kurie padės man tapti geresne sužadėtine bei žmogumi. Gana bambėti ir inkšti dėl smulkmenų. Metas atsikelti rytais su šypsena!
  Stengsiuosiu be abejo numesti svorio nesilaikaint dietų, bet sveikai maitinantis. Bet svoris ne rodiklis, svarbiausia išmokti pamilti save. Skirsiu laiko sau bei mylimam žmogui, jug meilė verčia mus tapti geresniais ir gražesniais. Mylėkime!
  Pasižadu puoselėti jaukesnius namus, kad visad būtų gera ir jauku sugrįžti, bei aplinkiniai jaustųsi kaip namuose. Metas pradėti kurti jaukų šeimos lizdelį, juk jau ilgai lauktas žiedelis ant rankos! Metas tapti šeimos židinio puoselėtoja.
  Norų ir pažadų išsipildymų visiems!

 17. Kristina parašė:

  Praėjusiems metams pasibaigus skaudžiu įvykiu 2014 Sausio 1-oji tapo ramia minčių diena. Tokia, kokios reikėjo apmąstymams ir naujiems pažadams. O šis viešas pasižadėjimas taps tik stipresniu startu ir pažadams įgyvendinti.
  Visų pirma noriu savo rytus pradėti kitaip. Keltis anksčiau ir skirti rytinio laiko sau, o ne skubėjimui. Nuteikti save gerai dienai, nusišypsoti sau ir kitiems, palinkėti geros dienos visiems. O geriausias užtaisas energingai dienai (išbandyta 2013 metais 😉 ) mankšta ir grūdinimasis upėje, todėl PASIŽADU nepraleisti penktadienio rytais sveikuolių mankštų ir grūdinimosi procedūrų ir visumoj daugiau sportuoti visais rytais 🙂
  Mylėti save, mylėti žmones šalia ir skaityti daugiau.. 🙂 jau sudarytas ir pildomas 2014 metų knygų sąrašas pasižadu jį perskaityti, papildyti aprašymais, o sąrašą papildyti naujais norais ir naujais atradimais 🙂

  Todėl sau ir visiems linkiu tęsėti savo pažadus, kad taptume geresniais ir laimingesniais 🙂

 18. Raimonda parašė:

  Taigi ką šiais metais sau pasižadėjau:
  1. Pirmiausia tai išbandyti keletą naujų veiklų, kurioms vis nerasdavau laiko ir taip galbūt galiausiai atrasti savo vietą po saule.. Nes kolkas jos dar neradau.. Žaviuosi žmonėmis, kurie mėgstamą veiklą paverčia mėgstamu darbu.
  2. Išmokti planuoti savo laiką, kad liktų kuo daugiau laiko dviems žavioms dukrytėms. (Šį pažadą jau pradėjau įgyvendinti)
  3. Dar pasižadėjau išmokti planuoti savaitės patiekalų meniu. Žinau, kad tai labai gerai tiek finansiniu atžvilgiu tiek psichologiniu (būna dienų, kai minčių ką gaminti visai nėra, ir artėjant darbo pabaigai ima toks lengvas susierzinimas (nežinau kaip pavadinti tą jausmą), kad nežinai ką gaminsi, o grįžus ir be valgio gaminimo dar krūva veiklos laukia..

  Pažadai surašyti, belieka juos pasistengti įgyvendinti 🙂

 19. Miglė parašė:

  Na, šie metai tikrai bus ypatingi… Tapsiu mama, tai ir pažadas pats didžiausias – būti tokia mama, kokie man yra tėvai, t.y. pačia geriausia, rūpestingiausia mama. Oj, kiek visko reiks išmokti, bet tikiu, kad pavyks 🙂
  Dar vienas pažadas – pabaigti praėjusių metų pasižadėjimų sąrašą, kurį su mylimuoju sudarėme, tačiau ne viską pavyko įgyvendinti, šiais metais būtinai pabaigsim ir pratęsim sąrašą.
  Na, o šiaip tai manau, kad svarbiausia būti geru žmogumi, tada ir visi pasižadėjimai išsipildo.

 20. Neringa parašė:

  2014 atėjo nelabai sėkmingi… todėl nenoriu, kad jie tokie ir liktų!
  Todėl jau sau pasižadėjau, kad rimtai susirūpinsiu savo sveikata, mityba(kas daugiausia kol kas kelia problemų) ir sieksiu sveiko bei gyvybingo gyvenimo 🙂
  Antra, planuosiu savo laiką, kad jį išnaudočiau kuo įvairiau ir tikslingiau, kad galėčiau laiko skirti ne tik draugams, artimiesiems, savo pomėgiams bet ir savęs pačios mažyčiams palepinimams.
  Galiausiai, džiaugsiuosi gyvenimu ir mėginsiu užkrėst šiuo virusu kitus 🙂

 21. Aistė parašė:

  Pasižadu: nesielgti taip kaip pernai, gal kažką ne taip padariau, pasižadu blogo kažko nedaryti, pasižadu miegoti bent stengtis užmigti ir nekurti naktį jokių ateities planų, nes tai trukdo miegui. Pasižadu anksti nesikelti savaitgaliais nors tai manau neįmanomas man pažadas, esu vyturys, Pasižadu nesmerkti savęs dėl padarytų klaidų, pasižadu kas kart grižus iš darbo apkabinti vyrą, vaiką, nors kartais to neišdrįstu nors be galo jų pasiilgstu per dieną, pasiryžti neburbuliuot jei vyras ir vėl ilgai nepareina namo ar atsitinka dar kokia smulkmena. Juk jis dirba. Dar daugiau: turiu išmokti nepykt, pasižadu ..nors šis pažadas senas kaip šimto metų kad sportuosiu tikrai sportuosiu, bet vis ryt ryt…geriau su vaiku filmuka pažiūrėsiu ir garsiai pasijuoksim. pasižadu sutvarkyti šeimos albumą, kuris kelia tiek daug nostalgiškų prisiminimų prisižadu kiekvieną artimą nors keletą kartų į metus nustebinti , pamaloninti, juk taip nuostabu , kaip artimas žmogus laimingas…pasižadu daugiau kartų nueiti į bažnyčia, nieko nėra nuostabiau kaip tave Dievas išgirta, kaip su juo gali pasikalbėti ir niekas aplink negirdi…pasižadu nueiti dažniau pas tuos kurių nėra šalia ir uždegti žvakes ant kapų…pasižadu atvirumo akimirką nepasakyti per daug…pasižadu rasti savyje trupučiuką daugiau kantrybės, ištvermės ir jėgų…pasižadu pasinerti į spalvotą vaikystės pasaulį, leisti išsimaudyti pusnyse, apsimėtyti sniego gniūžtėmis…, pasižadu būti geresnė mama
  Pasižadu stengtis būti žmogum, Su silpnybėmis ir ydomis, su „ožiais“ ir pasipūtusiomis plekšnėmis, ragais ir nagais, gardžiausiais pyragais ir prideginta keptuve pasižadu svajoti juk taip gera..ir svarbiausiai svajones užsirašyti į metų planuote
  Nuo Naujųjų aš gyvensiu taip, kad turėčiau, kur eiti…

 22. Eglė parašė:

  Šiemet sau pasižadu:
  1. Įprasti anksčiau atsikelti;
  2. Išmokti nekelti balso ir nebambėti – verčiau nepatingėti spręsti problemą iš esmės;
  3. Kasdien skirti laiko tobulėjimui -improvizuoti grojant, gaminti su įkvėpimu, skaityti, sportuoti;
  4. Daugiau laiko leisti gryname ore;
  5. Kurti gražesnius namus ir gražesnę save;
  6. Neplanuoti darbų beprotišku tempu;
  7. Nesukti galvos dėl pinigų;
  8. Skirti daugiau nuoširdaus dėmesio šeimai.

  Turbūt viskas 🙂

 23. Jorūnė parašė:

  Aš tokia pati kartais gera, kartais bloga mama, ne visada užjaučianti žmona, pasižadu labiau dažniau atidžiau klausyti savo vidinio balso, dar mažiau tingėti, pasodinti kartu su vyru daugiau vaismedžių sode ir sutvarkyti visus surinktus ir visur sukaišiotus vaikų piešinius, darbelius ir daiktelius bei sudėti visa tai tai į Šeimos knygą, dar nunerti staltiesę iki Kalėdų.

 24. Vaida parašė:

  Ir as noreciau prisideti prie pasisakymu apie sau duotus pazadus 2014 metams, kuriuos labai noreciau ivykdyti ir pasidziaugti rezultatais 🙂 Pirmiausia, noreciau pakeisti darba ir rasti toki, kuris teiktu malonuma, o nebutu kaip prievole. Antra, daugiau laiko skirti susitikimams su draugais, pasikulturinti. Trecia, isipareigojau perskaityti 9 knygas. Ketvirta, ismokti kepti kaneles, kurias labai dievinu 🙂 Penkta, iki vestuviu numesti keleta kilogramu svorio. Tad linkiu ir Beatai, ir visoms kitoms siekti uzsibreztu tikslu ir pasidziaugti ju rezultatais bei nuolat tobuleti 🙂 Sekmes visoms!

 25. Rita parašė:

  Mano 3 top pažadai 2014-iems metams:
  1) sėkmingai baigti magistro studijas (nerealiai sunku suderinti šeimą, darbą ir mokslus, bet jau pernai supratau, kad kai nori ir užsibrėži – viską gali pasiekti)
  2) išvažiuoti nors į vieną pažintinę kelionę į užsienio šalį
  3) stabiliai minimum 5proc savo pajamų skirti taupymui.
  P.S. paskutinis pažadas sakyčiau netgi sunkesnis už pirmąjį 😉 Todėl leisiu sau tam tikrą nuokrypį 1 procento ribose, o metų gale žiūrėsiu kas pavyko :))))

 26. Milda parašė:

  Kasdien išgerti litrą vandens, pagaliau užsirašyti į zumbos pamokas, nebijoti, nuvažiuoti į Prancūziją ir pasibučiuoti prancūziškai su prancūzu 🙂 ir dar noriu šįmet įsimylėti, kad galvą pamesčiau ir keliai linktų.

 27. Jovita parašė:

  Labas, Beata,

  O aš šiais metais visų pirma sau pažadėsiu daryti tuos dalykus ir gyventi taip, kad pati savimi džiaugčiaus ir kuo mažiau priekaištaučiau, o metų gale netgi galėčiau savimi didžiuotis, kad per metus pažadėjau daryti ir dariau ne tik malonius darbus, apie kuriuos seniai svajojau:

  (užsirašyti į interjero meškiukų siuvimo kursus ir išmokti juos siūti; per metus aplankyti bent vieną užsienio šalį; išmokti gaminti jūros gėrybių patiekalus; rasti laiko per mėnesį perskaityti bent po vieną knygą, kas mėnesį aplankyti bent po vieną kavinę,barą,parką ar šiaip įdomią,smagią ir neatrastą vietą, kurioje dar nesu buvusi; dažniau nueiti į teatrą…)

  bet ir tuos darbus, kuriems kartais reikia sukąsti dantis ir labai pasiryžti:

  (anksčiau keltis; anksčiau eiti miegoti; palaikyti nuolatinę tvarką spintoje; tvarkingai surūšiuoti „popierizmus“ darbe ir tą tvarką palaikyti visus metus; išmokyti mamą naudotis kompiuteriu; per vasarą pasiruošti ir rudenį bėgti maratone; susidraugauti ir išmokti bendrauti su nelabai mėgstamu kolega; nustoti gerti Coca Cola; išmokti bent minimaliai sėkmingai planuoti laiką; pasikeisti visas „barškančias“ mašinos detales…)

  Mano metai (kaip ir tikriausiai visų) būna kupini visko – sunkumų, lengvumų, malonumų ir nemalonumų, dantų sukandimų, džiaugsmo, piktumų, smagumų, alkanumų ir persivalgymų, papilnėjusių piniginių ir švilpiančių skylių kišenėse… Todėl supratau, kad man svarbiausia yra pasižadėti sau būti tokiai, kad kuo geriau jausčiausi savo kailyje, nedaryčiau sau gėdos ir nepriekaištaučiau, kad per mažai stengiausi ar nebūvau pakankamai aktyvi, kai pralaimėdavau kovą tinginiui ar užsirakindavau po 9iomis spynomis komforto zonoje. Ir net jei kartais metai būtų blogi (tfu tfu tfu, arklio metai turi būti sėkmingi!), noriu galėti pasakyti, kad bent aš jais buvau gera, ar bent geriausia, kokia galėjau būti!

 28. Daiva parašė:

  Nauji metai, nauja pradžia… Palydint senuosius metus man palinkėjo susikurti savus ritualus kurie būtu tik mano:) Man tie žodžiai paliko giliai širdyje ir šeis metais pasižadėjau sau, kad aš per juos pasieksių tai ko labai noriu:) Todėl bandydama kažką naujo užsirašiau į jogos kursus:) Tikiuosi,kad jie įpūs naujų vėjų į mano gyvenimą:) Ir su tuo vėjeliu,neleisiu taip sau tinginiauti ir kursiu, kursiu,kursiu, nes aš tą galiu tik dažniausiai pasiliekų viską paskutinei nakčiai:) O šiais metais savo mylimus žmogučius tikrai pasistenksiu nustebinti savo kūrybos dovanėlėmis:) O didžiausias ir svarbiausias mano kaip ir noras ar siekis, negali nei taip nei taip jo įvardinti, nes menkai nuo manes jis priklauso, tai padovanoti mūsų jaunai šeimai mažą mažą džiaugsmelį:) tikiuosi,kad angeliukai bus susisiekę su gandrais ir pavasarį jie mums tą turtą atneš:) Bet kaip yra sakoma mažiukas pats renksasi,kada ateiti,tai jei taip nebus lauksim kitų metelių:)

 29. Danutė parašė:

  Per 2014 parašyti disertaciją 😉

 30. Vaida parašė:

  1. Mažiau KIEKYBIŠKO, daugiau KOKYBIŠKO buvimo su vaiku ir vyru.

  2. Kartą per mėnesį nueiti/nuvažiuoti/nukeliauti TEN, KUR DAR NEBUVOM visi kartu: ant Kernavės piliakalnių, ant Ledyno kalno, į Nidą.

  3. Veikti kažką SAU: susiradau nemokamų kursų puslapius, nusistačiau, kad bent kartą į ketvirtį apsilankyti bet kokiam: vašelių nerėjų, skiautelių mezgėjų ar asmeninio tobulėjimo seminare, nes esmė: nauji žmonės ir idėjos.

  4. Atnaujinti ir pildyti savo tinklalarštį vien tam, kad neapkerpėčiau, neatitrūkčiau nuo technologinių naujovių ir tiesiog todė, kad tai smagu.

  5. Nusipirkti planuotę (čia tam atvejui, jei negausiu kaip pažadukas). Prašiau Kalėdų Senelio, bet matyt nepakankamai gera buvau pernai, pažadų netesėjau, tai negavau :D.

 31. Reda parašė:

  Pasižadu būti laiminga. Tai toks uždaras ratas: esu laiminga, kai mano šeima laiminga, o jie laimingi, kai laiminga esu aš. Beata, pati parašėte, kad metai buvo geri ir viskas buvo puiku, atrodo, kad vienintelis pažadas – viską tęsti ir mėgautis gyvenimu 🙂 Sėkmės!

 32. Ernesta parašė:

  Šie metai BUS gerų pasikeitimų metai! Aš esu tuo įsitikinusi, todėl pasižadu sau pakeisti darbą, gyvenamąją vietą, kasdien daugiau šypsotis, atsikratyti keleto kompleksų ir labiau džiaugtis gyvenimu 🙂 Pastaruoju metu pajaučiau, kad nebegyvenu, o jaučiu kaip gyvenimas eina pro šalį, ir kad ne aš jį valdau, o jis mane valdo, talžo, mėto… Todėl šiais metais imsim 2014 metų arklį už pavadžių, ir kadangi dievinu arklius ir mokausi jodinėti, bandysiu jį suvaldyti ir išvedžioti, kad jis man paklustų, o ne aš jam 🙂

 33. Vaida parašė:

  Sveiki, aš pasižadu:
  1. pirmiausia pasikeisti dėl saves, del dukrytes, del mamos ir del vyro. pastoviai randu laiko kitiems, bet ne sau….o reikia ir kirpyklos, ir nauju batu ir kavos puodelio mieste, einant Šiauliu bulvaru ir ziurint i praeivius 🙂
  2. numesti svorio, butinai….reikia (daugiau nekomentuosiu) 🙁
  3. Pagaliau isikurti savuose naujuose namuose…..laukiu nesulaukiu 😀

 34. Sandra parašė:

  Dar vieneri metai, dar vienas gyvenimo puslapis, kurį galime patys užrašinėti!
  Stengsiuosi , kad šiame puslapyje mane suptų tik optimistiški žodžiai, kurie padės man tapti geresne sužadėtine bei žmogumi. Gana bambėti ir inkšti dėl smulkmenų. Metas atsikelti rytais su šypsena!
  Stengsiuosiu be abejo numesti svorio nesilaikaint dietų, bet sveikai maitinantis. Bet svoris ne rodiklis, svarbiausia išmokti pamilti save. Skirsiu laiko sau bei mylimam žmogui, jug meilė verčia mus tapti geresniais ir gražesniais. Mylėkime!
  Pasižadu puoselėti jaukesnius namus, kad visad būtų gera ir jauku sugrįžti, bei aplinkiniai jaustųsi kaip namuose. Metas pradėti kurti jaukų šeimos lizdelį, juk jau ilgai lauktas žiedelis ant rankos! Metas tapti šeimos židinio puoselėtoja.
  Norų ir pažadų išsipildymų visiems!

 35. Rūta parašė:

  Miela Beata, atskleiskite, ką reiškia tie prie įrašo pavadinimo skliausteliuose rašomi skaičiai? Ačiū.

 36. Milda parašė:

  Pasižadėjau sau daugiau dėkoti, su plačia šypsena sakyti nuoširdų AČIŪ. Vyrui, vaikams, draugams, Dievui, sau pačiai. Noriu dėkoti už tai ką gaunu, už tai ko negaunu, už tai kad nemirtina tai ko nepadriau, ir už tai kad kita karta vis tiek padarysiu. Noriu norėti mažiau, tuo ką turiu džiaugtis daugiau. Toks va paprastas pažadas sau 🙂

 37. vaida parašė:

  mielka beata ,siais metais mano pazadai visai paprasti tiesiog pasizadejau sau buti dar geresne zmona ,dar geresne mama,ir dar geresne drauge.

 38. Ieva parašė:

  Sveika, Beata!
  Aš dažnai jaučiu, kad gyvenu dvejopą gyvenimą – namie esu daugiau mama ir man pirmiausia rūpi sūnūs, vyras, garuojantis maistas ir švarios grindys, o darbe leidžiu būti sau kitokia. Čia jau rūpinuosi ne tik darbo reikalais, bet ir savo, su vaikais ir butimi nesusijusiais poreikiais. Todėl ir mano pasižadėjimai šiems metams dvejopi. Grynai sau pasižadu du dalykus – įstoti į doktorantūrą ir išmokti šokti, pvz., salsą. Sau bet su nauda ir vysui bei vaikams pažadu daugiau skaityti anglišku knygelių, padaryti vaikų gyvūnėlių kolekcijai džiungles ir kartu su jais daugiau žaisti. Pažadu kiekvieną mėnesį išsitempti vyrą į pasimatymą. Be to, jau tikrai pažadu, kad ir kaip tingėčiau, iš nuskintų trešnių išvirti uogienę ir nelaukti, kol jos nebebus tinkamos vartojimui 🙂

 39. vaida parašė:

  miela beata ,siais metais mano pazadai visai paprasti tiesiog pasizadejau sau buti dar geresne zmona ,dar geresne mama,ir dar geresne drauge.

 40. Saulė parašė:

  O aš iš naujųjų metų tikiuosi stebuklo šeimai, t.y. sūnelio arba dukrytės :-), o pažadus galėsiu suguldyti, surašydama juos planuotėje :-))).
  Visas – su Naujaisiais! Tikrų ir prasmingų metų!

 41. Egle Konciene parašė:

  Pasizadu daugiau sportuoti, skaityti megstamas knygas, o ne tai kas butina, daugiau bendrausiu su mylimais zmonemis.
  egle k.

 42. Ginte parašė:

  O mes su drauge irgi dar pora dienų likus iki naujų metų padarėme savo 2014 „To-Do-List’ą“, kuriame susirašėme pažadus ar darbus… kaip pavadinsi turbūt taip nepagadinsi, tik svarbu, bent kiek jų laikytis ir įvykdyti.. Jų surašėme nemažai – po 20. Visų nerašysiu, bet kelis pavardinsiu… Pradžiai pasižadėjome ir toliau ugdyti savo valią sportuojant t.y. bėgiojant. pradėjome praeitą pavasarį ir šiais metais pasižadėjome pasiruošti ir sudalyvauti maratone (wave) tikiuosi įgyvendinsime.. Taip pat pasižadėjom ir patobulinti savo užsienio kalbų mokėjimą ir nuvažiuoti aplankyti kokią nors pietų šalį kur šilta ir smagu 🙂 Aišku buvo tame sąraše ir tokių pažadų, kaip pabaigti disertaciją, parašyti mokslinį straipsnį ir t.t. Bet svarbiausia būti geresnė,, dėmesingesnė savo vyrui 🙂 Juokingai skamba, bet čia turiu mintyje, kad daugiau laiko skirti jam ir mūsų bendriems pomėgiams (nors mes jų ir neturime daug… bet gal bus proga susirasti naują bendrą veiklą..), nes per darbus tai tikrai sunkiai pavyksta… Tai gi visoms ir visiems linkiu gerų metų ir, kad bent kažkokią dalelė pažadų išsipildytų 🙂

 43. Beatričė parašė:

  Mano 2014-ųjų pasižadėjimas – daugiau sakyti „TAIP“. Kartais atrodo, kad per tinginystę ar kažkokius kitokius ‘atmazus’ dažnai prarandu daug naujų galimybių ir randu kaip pasakyti tą nelemtąjį ‘NE’. Taigi šiemet būsiu atviresnė – mažiau sėdėsiu namie, daugiau dalyvausiu įvairiose veiklose. Galbūt tada ir gyvenimas taps atviresnis ir išmokys daug neatrastų dalykų.
  O sandėliuko kampe gulintys ir vis dar dėžėje kantriai laukiantys sportbačiai primena dar vieną pasižadėjimą – rytinius krosiukus Liverpulio parke. Fingers crossed taip sakant, kad angliškas rytinis dušas neatmuš šito pasižadėjimo šiemet.:D
  Tai va. Tikiuosi maniškiai ir jūsiškiai pasižadėjimai taps gyvenimo dalimi ir malonia rutina!

 44. Egle parašė:

  O aš pasižadu atrasti laiko šeimos nuotraukoms sutvarkyti, atspausdinti ir sudėti jas į albumus.

 45. Dovile parašė:

  Pažadu, kad šiais metais tikrai tikrai tikrai pakeisiu darbą, kuriame darbuojuosi jau beveik 10 metų 🙂

 46. Mante parašė:

  Rūta, mano manymu tie skaičiai nurodo komentarų kiekį po įrašu.

 47. viktorija parašė:

  Sveiki/sveikos pasidzediti galima daaaaug ka bet ar sugebesime tuos pazadus isteseti.Beabejo linkiu visoms kad lets dream come true 🙂

  1.Buti ramesne mama,zmona,drauge.,
  2.Rupints savimi.,myleti daugiau save….dazniau manikiura pedikiura pasidaryti 😀
  3.Rasti megiama darba arba bent jau studijuoti megiama profesija,atrasti savyje tai ko ilgai ieskau 🙂
  4.Buti sveikai-jai esam sveiki,tai esam laimingi sotus,grazus,regis pasaulis visas tavo 🙂
  5.Tureti tiek draugu,kuriais tikrai gali pasitiketi,ir aterti jiems sirdi.
  6.pasizadu -kad visi sie pinktai nelikti tik tusciais pazadais 🙂

  sekmes tau Beata ir visoms skaitytojoms 🙂

 48. Agnė parašė:

  Pažadu, kad šiemet LABIAU MYLĖSIU SAVE: – daugiau bendrausiu su pozityviais ir palaikančiais žmonėmis, ypač su savo artimiausiais ir brangiausiais… – nustosiu jaudintis dėl smulkmenų ir išvis mažiau jaudinsiuos, daugiau džiaugsiuos… – daugiau būsiu gryname ore, stebėsiu gėlių žavesį, dangaus grožį, medžių pumpurų virsmą… – rasiu laiko savo pomėgiams – nuo maisto gaminimo iki automobilio vairavimo, ir dar daug kitų įvairiausių mano gyvenimo aistros išraiškų… – daugiau judėsiu – šoksiu, sportuosiu ar tiesiog vaikščiosiu… – valgysiu sveikesnį maistą, gersiu daugiau vandens… – skaitysiu, klausysiu muzikos, lankysiu teatrą ir kitaip rūpinsiuosi savo dvasine gerove… – leisiu sau būti savimi ir neįsileisiu kritikos bei blogų minčių… – plačiau atmerksiu akis ir atversiu širdį į savo gyvenimą plūstančioms džiaugsmo akimirkoms… Ir būsiu tiesiog laiminga !

 49. Viktorija parašė:

  Man tokios Beatos akcijos yra tikras įkvėpimo šaltinis 🙂 Ar namus tvarkant, ar valgį gaminant, ar kaip dabar, Naujus metus planuojant 😉 Ar kartais neatrodo jūsų sąrašai panašus į kelis metus prieš tai? Kažur fb skraidė toks lapelis, ten planai naujiems metams, tik vis prirašyti nauji metų skaičiukai, ir keli žodžiai išbraukti ar prirašyti 😀 Tai aš vakar pasiėmus užrašinę mąsčiau, ką gi čia nuveikus šiais metais, tiksliau žinau ko noriu, bet kaip tai suformuluoti? Peržiūrėjau poros metų dienoraščius, ir ką, beveik vis tie patys darbai užrašyti. Tada susimąsčiau, kodėl taip yra? Kodėl mes savo pažadų nesugebam išpildyti. Juk pasižadam sau patiems, tai išeina kad savim negali pasitikėti?! Tada užverčiau visas užrašines, nieko nerašiau, ir bandžiau suvokti kodėl taip yra. Iš teorijos žinom, jei tikslas nepasiektas, reiškias visų pirma, nebuvo tinkamai suformuluotas, nebuvo suformuluoti žingsniai iki to tikslo, nebuvo suformuluota startinė ir finišo data, ir nebuvo paminėtas atlygis už rezultatą. Štai todėl ir nerašiau tokių tikslų kaip: „Būti kantresne ir atidesne mama“, „Naktimis miegoti“, „Sveikai gyventi“ , „Praturtinti savo dvasinį gyvenimą“. Tai tokie tikslai man nedavė jokios naudos, ir žinau kodėl, todėl kad be galo neapibrėžti!!! Ir dar su kažkokiu neigiamu atspalviu, lyg dabar būčiau bloga mama, na juk tikrai ne, tik noriu būti dar geresne, tad reikia daugiau pozityvo. Dabar suvokiu, kad tarkim noras „Būti kantresne ir atidesne mama“ reiškia tik pirminę noro formuluotę, po ja turi būti parašyta: gaminam su vaikais sausainius, einam į spektaklį (bet kad nueitume, turi žinotį į kokį, kada, ir kur) ir t.t. Dažniausiai tie Naujųjų metų norai būna kažkas TOKIO, nepaprasto, ir labai tolimo. Reikia tikslus priartinti, reikia jais gyventi kasdien, žinoti kada ką darom, ir kada bus rezultatas. Tai reiškia-reikia suplanuoti savo norus, nuo A iki Ž. ir tai daryti visus metus. Nebenoriu rašyti pažadų, kurių jau keli metai neįvykdau. Noriu realių norų, kuriuos išpildysiu 🙂 Tam reikia: 1. Gerai veikiančios ir pailsėjusios galvos (tokiu atvėju Sausio 1-ąją atmeskim 😉 ) 2. Geros užrašinės, planuotės, pvz.: tokios kaip Beatos 🙂 3. Kasdieninio planavimo ir veikimo, kad metų gale ant visų darbų susidėtume pliusiukus 🙂 Sėkmes Jums visoms, ir tuo pačiu sau pačiai 😉 Mano kalendoriuke kolkas yra vienintelis įrašas: 2014 – Mano Metai. Visiem kitiem įrašams kaupiuosi, kad šie metai tikrai būtų vieni iš geriausių mano metų 🙂

 50. Jurgita parašė:

  Pažadas būtų kaip ir nedidelis : patikti sau pačiai! Tačiau, kad taip būtų reikia daug dalykų atlikti: numesti nereikalingo svorio, pakeisti šukuoseną į tinkamą ir patinkančią, pakeisti drabužių stilių, labiau rūpintis savimi, labiau save palepinti, kai vaikai užmiega, nepulti tvarkyti namų, o leisti sau atsipūsti……ech, bandysim tai įgyvendinti.

 51. Inga parašė:

  Daug yra dalykų, kuriuos norėtųsi įgyvendinti, bet turbūt labiausiai reikėtų pasižadėti sau, beje jau tai prisižadu nežinau kiek metų ir neįgyvendinu dėl per didelio nemėgimo daktarų 😀 😀 😀 susidėti breketus…aš turbūt tai žadėdama sau sulauksiu gilios senatvės 😀 žodžiu pažadu sau pagaliau prisiversti visomis valios pastangomis įvykdyti šį pažadą…o kiti pažadai dar kūrimo procese 😀

 52. Solveiga parašė:

  Pasižadu šiais metais :stengtis niekur nevėluoti;
  daugiau laiko skirti buvimui su vaikais;
  gyventi šiek tiek daugiau dėl saves,o ne dėl kitų;
  priimti žmones tokius,kokie jie yra,nebandant juos keisti 🙂

 53. Jūratė parašė:

  Niekada nerašau komentarų,bet šį kart susigundziau vien todel,kad parasyti norai issipildo 🙂 Kadangi praeiti metai buvo prastoki,tai : 1.Pasizadu siais metais buti sveika,tuo paciu apsaugoti nuo pergyvenimu savo artimuosius ir draugus.2.Kadangi teko pabendrauti su savo sazine, apmastyti visas gyvenimiskas vertybes,pasizadu buti laiminga,ir dar daugiau myleti visus savo brangius zmogeliukus ir ne tik savo.3.Kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais ir draugais.As pasizadu ,kad man pavyks ! 🙂

 54. Goda parašė:

  Mano pažadai kolkas tik du 🙂 Pirmas, apsiginti diplomini darbą. Antras, pagaliau paisėti užsienyje, kur šilta:)

 55. Raminta parašė:

  Turiu tik vieną vienintelį pažadą, kuris tikiuosi ir bus įgyvendintas. Taigi… ŠYPSOTIS 🙂
  Šypsotis kuo daugiau, liūdniausiomis dienomis, ar snigs ar lis, ar žiema ar vasara, nepriklausomai nuo situacijos. Tiesiog šypsotis. Nuoširdžiai. Užkrėsti tuo kitus, dovanoti laimės akimirkas, savo šypsena perteikti laimę ir džiaugsmą. Šypsotis sau, šypsotis kitiems. Juk tai taip paprasta, bet tiek daug reiškia, tiek jausmų sukelia. Todėl pasižadu ir pažadu: šypsotis, šypsotis ir dar kartą ŠYPSOTIS !!! 🙂
  Daugiau šypsenų ! 🙂

 56. Rūta parašė:

  Šiais metais pasižadu : 1.
  Daugiau laiko skirti sau 🙂 Per daug nedirbti, atsipalaiduoti, palepinti save, nes per visus darbus ir rūpesčius tam visiškai neturiu laiko 🙁 .
  2. Daugiau tobulintis virtuvėje, nes be galo patinka gaminti 🙂
  3. Pagaliau pasižadu susiplanuoti pradėti kūdikėlį, nes tik tokio stebuklėlio ir betrūksta 🙂 🙂

 57. Marija parašė:

  Man visada būna labai įdomu, kaip sekasi Jūsų vaikams, nes ‘dvitaučiai’, ‘dvikalbiai’, ‘dvikultūriški’ vaikai man atrodo kažkas tokio labai fascinating:))

 58. Jurgita parašė:

  Tikrai, as taip ir neuzsirasiau savo planu 🙂 Todel su malonumu pirmiausia tai padarysiu cia 🙂 Pazadu daugiau laiko skirti savo vaikams, knygoms, draugams, mamai, seimai 🙂 Dazniau paskambinsiu savo draugems ir net mylimai puseserei i Airija, nors siaip ji visada skambina. Televizoriu is miegamo jau isnesiau 🙂 tai reiskia, kad kelias knygoms jau atidarytas 🙂 Su seima savaitgaliais vaziuosim pasibuti gamtoje ar siaip po grazias Lietuvos apylinkes pasizvalgyti, taip supazindindami su musu grazuole Lietuvele vaikus. Daugiau meiles rodysiu savo suniukams ir katei 🙂 mama bent karta i menesi nusivesiu i filma ar teatra 🙂 rimtai imsiuos dekupazo-susikursiu tinklalapi 🙂 nes moku beveik viska, net torta barbe, emiau ir iskepiau, laikas tai parodyti visiems 🙂 Nebedraugausiu su tais, kuriu draugyste pamatuota ir pasverta, o tuos kurie myli besaligiskai vertinsiu dar labiau 🙂 Susigalvosiu svajone ja uzrasysiu ir uzkabinsiu ant savo tikslu lentos 🙂 O visa kita-numesti svorio, susirasti darba, pradeti sportuoti, padaryti PRIVALAU 🙂 Geru metu visisems! Ir tegul planai „VYKDOSI“be trukdziu 🙂

 59. aaa parašė:

  Siais metais atsiverciau praeitu metu sausio pazadus Beatos bloge ir pasiziurejau, todel ir dabar rasau trumpai: pakeliauti po svecias salis, ismokti anglu kalba, mokintis buriuoti, sportuoti ir numesti keleta kilogramu.

 60. Inga parašė:

  Aš pasižadu niekada nepritrūkti energijos ir pozityvaus nusiteikimo, išeiti is savo komforto zonos ir nuveikti daugiau negu atrodytų, kad galiu. . . Pasižadu turiningai leisti laiką, galutinai išvyti tingulį iš savo kūno bei po truputį pradėti bėgioti. Pasižadu būti gera mama, žmona, dukra, draugė ir kolegė – skleisti meilę ir šilumą aplinkiniams, o abejones ir ne visuomet pačius draugiškiausius komentarus (įtakotus „mood swings“) pasilikti sau. Pasižadu ir šiemet kurti savo gyvenimą spalvotą, nešti gėrį į kitus širdis ir nepasiduoti blogai nuotaikai. Pasižadu nesinervuoti, dėl to, ko negaliu pakeisti, ir jeigu tikrai negaliu to pakeisti, tiesiog keisti požiūrį į mane erzinančius dalykus. . . Pasižadu daugiau šypsotis ir gluminti susirūpinusius lietuvių veidus prekybos centruose! Pasižadu SAU, juk jeigu labai labai nori, ir tiki tuo, ka darai nėra nieko neįmanomo, tad gal laikas jau pildyti savo didžiausias svajones?! Pasižadu nustoti laukti, o VEIKTI iš peties! Tegu 2014 būna nuostabūs!!!

 61. Lina parašė:

  Per 2013-uosius prabėgau devynmyliai šuoliais. Daug pasiekta, daug suspėta, nemažai dėl to ir paaukota…
  Liko nuo vasaros su vaiku nebaigtos skaityti knygos: „Mikės Pūkuotuko pasaulis“ ir „Ežiukas rūke“ todėl sau pasižadu su vaiku vėl saityti vakarais, kad ir kiek darbų belauktų.
  Dovanosiu mažą stebuklą sau ir pagaliau išsikepsiu visų išgirtą, bet mano taip ir neragautą Beatos šokoladainį 🙂
  Noriu vasarą vaikus nuvežti prie jūros ir bent tris dienas niekur neskubėti- statyti smėlio pilis, rinkti akmenėlius ir palydėti saulę.
  Noriu daugiau laiko tik sau ir vyrui – juk esame ne tik tėvai ir šeimos maitintojai.
  Noriu hobi paversti į mini versliuką. Idėja yra, bereikia įgyvendinti 🙂
  Ir pagrindinis tikslas – nesistengti būti tobulai ir suspėti visur. Kasdien po mažą žingsnelį pirmyn ir metų gale bus nueitas ilgas kelias 🙂

 62. Inga parašė:

  Sveika,

  Laisvu laiku skaitau Jūsų blogą, tiek daug teigiamų emocijų 🙂 ačiū už tai 🙂

  Auginu 2 metukų dvynukus: dukrytę ir sūnelį. Visą savo laiką skiriu jiems, namams, maisto gamybai ( gaminu bent 3 kartus per dieną :)) ) ir truputį sau, o vyrui..

  Todėl šiais metais pirmiausia pasižadėjau būti geresnė žmona, palepinti vyrą. Dar pasižadėjau sportuoti, išgerti bent 1 l vandens per dieną ir perskaityti bent 5 knygas. Vieną knygą, jau laikau savo rankose 🙂

  Sėkmės visiems pildant savo pažadus!!! 🙂

 63. Viktorija parašė:

  Vienas iš mano tikslu siais metais perskaityti ne mažiau desimt knygų ir galiu savim didžiuotis nes viena jau perskaičiau 🙂
  Linkiu visiems pasiekti savo tikslus! Su naujais metais 🙂

 64. Jurga K. parašė:

  1. Gatvėje pamačiusi pažįstamą, neapsimesiu baisiai susirūpinusi savo rankinės turiniu, nes jis galbūt tenori pasisveikinti, o mano neplauta galva jam nė motais.
  2. Pamiršiu mokyklos meilę, nes ji vis tiek niekada nebesugrįš.
  3. Neperversiu lediniu žvilgsniu paauglių, garsiai besireiškiančių viešajame transporte, nes pati elgdavausi lygiai taip pat ir dar baisiau.
  4. Nerūstausiu ant viršininko, bandančio užkrauti dar daugiau darbų, nes jo tikslas – padidinti pelną, o ne pasmerkti mane amžinoms kančioms.
  5. Būsiu mandagi ir geranoriška klientė, kad parduotuvių ir įstaigų darbuotojos vakare grįžtų namo smagiai nusiteikusios ir būtų geros žmonos, draugės ir mamos.
  6. Visada laiku užsirašysiu pas kirpėją, kad vis dėlto netektų raudonuoti prieš pažįstamą, kurį sutiksiu gatvėje (žr. 1 punktą).

 65. Laura parašė:

  issilaikyti teises!!!!!!!!! cia kolkas didziausias noras ir siekiamybe

 66. nida parašė:

  jo geras laikas betai kai siema tave ap gaudze

 67. Eligija parašė:

  Pažadėjau nežadėti, o veikti 🙂

 68. […] skaitėte, kiek yra fantastinių, taurių, garbingų, griežtų ir nuostabių pažadų po mano kvietimu viešai pasižadėti? Tikrai galima visus atsispausdinti ir išsitraukti paskaityti, jei pasaulis nusidažo niūriom […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.