8241
Beatos virtuvė

Mano naujoji Video Svetainė užkurta ir važiuoja!

(6)

Svarbi žinia – nuo šiol visus mano kada nors nufilmuotus ir parodytus TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ receptus rasite čia, mano puslapyje įkurtoje pirmojoje Lietuvoje video receptų svetainėje! Va štai taip, tokie technikos stebuklai. Net ir man pačiai pasimiršta ir norisi pasižiūrėti vieną ar kitą dalyką. Taigi, dar vasaros pradžioje kartu su TV3 komanda pradėjom galvoti apie šio projekto įgyvendinimą, o štai dabar jau galime švęsti jos įgyvendinimą!

Beatos virtuvė - pirmoji Lietuvoje video receptų svetainė, video blogas

Kodėl reikėjo? Nes nuolat sulaukiu klausimų, kur rasti vieną ar kitą dalyką, o kadangi mes visi ir taip gyvename kompiuterių ekranuose, tai kodėl gi nesutvarkius visko taip, kad visi reikalingi receptai būtų vienoje vietoje?

Iki šiol visus receptus galima buvo surasti per įvairias paieškas www.tv3play.lt puslapyje, bet čia kaip su biblioteka, – viską ten galima rasti, tik reikia ilgai ieškoti. Tai naujoji video receptų svetainė bus tikras palengvinimas – visa mano lentyna, kurioje bus visi nuo 2011 metų mano laidose rodyti receptai! Ieškoti galėsite pagal kategoriją ar ingredientą, taigi, paieška bus lengvesnė ir malonesnė. Ir, žinoma, šioje naujojoje receptainėje bus ir naujausi, ir jums labiausiai patikę, ir seni, geri archyve primiršti, ir visokie kitokie receptai! Va, štai toks pagerinimas! Ai ir dar bus visi ingredientai surašyti, žodžiu, viskas tiksliai ir pamatuotai.

Beatos virtuvė - pirmoji Lietuvoje video receptų svetainė, video blogas

video receptas, Beatos virtuvė - pirmoji Lietuvoje video receptų svetainė, video blogas

Yra dar vienas svarbus momentas – reklama prieš video receptus. Būtent ši reklama ir leis gyvuoti naujajai receptų svetainei ir nemokamai dalintis savo archyvu ar kurti naują turinį. Todėl siūlau savęs neerzinti ir palankiai vertinti šį sprendimą, tuo labiau, kad reklama truks neilgiau nei 30 sek. ir galbūt net kažką naujo ir netikėto jums pristatys.

Apskritai, savo nuotaiką reikia puoselėti, saugoti ir nuolat išlaikyti puikią, tuomet viskas, ko imsitės, seksis puikiai, visose gyvenimo srityse.

Beatos virtuve_2014 sezonas_2

Kol filmuojame ir rodome naujausio ketvirtojo sezono laidas „Beatos virtuvė“, nauji receptai į video svetainę atkeliaus kiekvieną šeštadienį, po laidos. O po Naujųjų svetainę papildys jau specialiai šiai erdvei sukurti projektai, tad labai lauksiu jūsų pageidavimų, ko dar trūksta, ką norėtumėte čia dar matyti – rašykite beatai@beatosvirtuve.lt, o mes tobulinsim.  

Tai va, tokie pranešimai, o dabar malonaus browsinimo…Ar neįdomu pasižiūrėti, kokia gi buvo pirmoji mano laida?? Cha! Net ir man įdomu…Naująją video receptų svetainę rasite adresu www.beatosvirtuve.lt/video.

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Inga parašė:

  Puikus sprendimas, ačiū!
  Įdomu būtų sužinoti mažų paslapčių, gudrybių, pvz.:
  – kodėl/kokią funkciją atlieka kiaušinis kepinyje;
  – kuo galima pakeisti krakmolą/miltus?
  Kas kažkam atrodo suprantama, kitam – neatrasti, nauji toliai. O ir pakartojimas niekam nepakenkė 🙂

 2. ana parašė:

  Ir as pritariu,puikus sprendimas.O del ropiu ir ridiku pardavimo,tai ju jau neliko,isdalinau vaikams,draugams.Pagrindinis musu ukyje darbas-melziam karves ir bulviu auginam daugiau,o kt.darzoves tik del idomumo.

 3. Gintautė parašė:

  ar gali būti, kad nerodo/neatsidaro tas video (domino duonos suktinukai), ačiū.

 4. Gitana parašė:

  Ačiū. 🙂

 5. Gražina parašė:

  Idėja puiki, bet tv3play yra didelis didelis „liūdesys“, nes ne Lietuvoje veikia labai blogai arba visai neveikia:(

 6. kondicionierius parašė:

  Puiku, o lnkgo, tv3play, fu… Viena reklama, nuobodų žiūrėti….

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.