8241
Beatos virtuvė

Planuotė – nauji metai, nauji troškimai

(20)

Jau treti metai, tas pats. Iš spaustuvės atvažiuoja. Pirmais metais man buvo įdėta į Londoną, antrais jau pati galėjau pirma iš Lauros rankų apžiūrėti, o šie metais vėl panašūs – iš Lauros rankų. Tai va, Laura yra planuotės krikštamotė ir žindytoja. Tikrai. Tai būtinai turiu apie ją papasakoti ir pagirti. Nes jos rūpestis, ir atidumas detalėms ir nepriekaištingas projekto valdymas ir pajautimas garantuoja sėkmę, kad dabar ir aš, ir, tikiuosi, jūs galime spygauti iš susižavėjimo.

Beatos virtuve planuote troskimai bateliai

Apie troškimus ši nauja planuotė, angliškas kodinis pavadinimas object of desire. Ši idėja susiformavo dar prieš aną planuotę… Tai vadinasi, taip ir turėjo būti. Inga iš Umpapa – mūsų sena, gera, mylima dailininkė galėjo pajusti ir atskleisti, kaip atrodo tie mūsų troškimai šiais metais. Tai trumpai drūtai: planuotės puslapiuose troškimai, jų yra įvairių, pačios pamatysite. Aš juos jau dabar noriu spausdinti ir rėminti, nes gera naujų metų laukti, kai kiekvieną mėnesį pasitiks vis naujas troškimas.

Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos

Kokios naujienos? Aišku, piešiniai nauji, ir jausmas naujas, bet naujienos dvi naujausios ir esminės:

 • – pasikvietėme Mėnulį į svečius. Ir Naglį. Naglis papasakojo ir sudėliojo, kur tas mėnulis kyla ir leidžiasi ( aš mėnuliu seku na, gal ne labai religingai, bet svarbus gi tas dangaus ir jausmų objektas, tas mėnulis).

Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos Beatos virtuve nauja planuote troskimai darbai idejos

 • Dar naujiena – du viršeliai. Balsai pasiskirstė vienodai, tai laimėjo draugystė. Todėl viršeliai bus ir tokie, ir tokie: Aukšakulniai ir Bijūnas, tai kas gi jūs esate per moteris? Ar aukšakulnių ar bijūnų tipo?? Išsirinksim. Aš manau, imsiu abi… cha, cha, cha! Gal, sakau, reikės padaryti kokį asmenybių tipo išaiškinimą, kokios moterys renkasi bijūną, kokios aukšakulnius…

Ir dar viena naujiena – gražumais iš planuotės galėsite pasipuošti savo kompiuterių ir mobiliųjų ekranus. Tereikės pasirinkti, kuris labiausiai patinka ir atsisiųsti.

braske Beatos virtuve paveiksleliai kompiuteriui telefonui

Planuotė mano rankose ir dabar keliauja visur, kur reikia, kad pasiektų visas bijūnais pasidabinusias, aukšakulnius įsiavusias moteris.

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Eglė parašė:

  Sveikinu, labai labai gražios abi 🙂

 2. Irma parašė:

  Labai gražios ir stilingos:) Sveikinu…

 3. Rocky parašė:

  Beata, kada vėl bus rubriką „Šiandien aš virtuvės šefas“?Labai norėčiau su jumis iškepti imbierinių sausainių ir mano didžiausia kalėdinė svajonė nusifilmuoti su Jumis 🙂

 4. Laura parašė:

  Aaaaa.. ekranas su bateliai tooooks nuostabus!!! Su cinkeliu! Esu žiauriai patenkinta 🙂 Super atrodo!

 5. Erika parašė:

  Aš tik už bijūną 🙂

 6. Rūta parašė:

  Beata, o knygynuose tokia pačia kaina bus pardavinėjama kaip e-parduotuvėj?

 7. Sigita parašė:

  Labai grazios planuokles, super. Tik noreciau paklausti: ar vienas puslapis atitinka menesi? Dienomis neisskisrtyta (1 psl-1 diena?) dekoju.

 8. Rūta parašė:

  O koks planuotės dydis? A5? Labai norėčiau, kad tilptų į mano kasdienį, mažą rankenuką 🙂 Moteriškai aš čia taip 🙂

 9. Rūta parašė:

  Ir dar. Tikriausiai nesu pirmoji, bet vis tiek noriu paprašyti Beatos kada sukurpti dviejų savaičių šeimos meniu. Tokį paprastą, lietuvišką. Nes galiu galvą nusisukti, kol kasdien sugalvoju, „ką valgyti padaryti“ 🙂 Mano kolegė turėjo pati pasidariusi tokį, kur – jei lieka bulvių, ryt iš jų daro tą ir aną. Bet ji labai skūpa ir su niekuo nesidalino 🙂

 10. Lina parašė:

  Super. Labai gražiai žiūrisi. Sveikinu ir džiaugiuosi.

 11. Ieva parašė:

  Man ir klausimas iškilo, ar kiekvienai dienai puslapis skirtas?

 12. Ieva parašė:

  Aš jau turiu, su bateliais 🙂 Nors pati balsavau už gėles 🙂 Bet va, kaip paimi į rankas jau gatavą daiktą, visai kitaip žiūrisi 🙂 Tad šaunu, kad buvo išleista su abiem viršeliais 🙂 o kaina parduotuvėse 34.99, bet kaip tik šią savaitę maximose 30 proc. nuolaida knygoms ir kalendoriams, tad tiek kalendorių, tiek šią planuotę įsigijau pigiau 🙂

 13. Ariadna parašė:

  Labai gaila, nes man nei bijūnai, nei bateliai nelimpa 🙁 o taip laukiau šios planuotės… Man praeitų metų buvo ideali, kai pamačiau, net nepatikėjau savo akimis :))))

 14. […] O kadangi šiems metams įsigijau pagaliau man tikrai labai patinkantį kalendorių (ačiū Beatai už nuostabų viršelį su bijūnu!), dukart labiau džiaugiuosi, vis jį atsiversdama: rašydama […]

  • Eglė parašė:

   Ar dar kur nors galima įsigyti planuotę? Knygynuose nebėra, elektroninėje parduotuvėje taip pat nemačiau. Manoji su bijūnu dingo vienos kelionės metu ir dabar labai jos trūksta, net nežinau, kuo pakeisti. O metai dar tik įsibėgėja ir tiek daug visko norisi užsirašyti.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.