8241
Beatos virtuvė

Manija žurnalams ir vaikai virtuvėje

(5)

Aš esu žurnalų maniakė. Man tai kaip liga! Va praėjusį savaitgalį buvau Anglijoje ir nusipirkau jų visą terbą. Mano perkamų žurnalų temos priklauso nuo aplinkybių. Dabar man įdomu: namai, interjeras (noriu atnaujinti savo virtuvę) ir visada visada buvo įdomu maisto žurnalai. Kažkada arba kartais man įdomu ir moteriški žurnalai, man svarbu, kad juose būtų ką paskaityti, todėl labia vertinu skaitomus žurnalus. Iš angliškų man patinka Red ir Vanity Fair. Iš maisto  – visada mėgstu Jamie, Olive, Delicious, Good Food.

Buvo metas, kai labai skaičiau mamoms skirtus žurnalus. Dabar tokius perku retokai, bet žurnalai mamoms yra labai svarbūs, mane jie daug ko išmokė. Daug numerių ir straipsnių juose, kaip ir mano naujausia knyga  skirti opiam klausimui – vaikų mitybai. Be abejonės, esu perskaičiusi ne vieną „Tavo Vaikas“ žurnalo numerį ir labai džiaugiuosi, kad šiandien šia, vaikų mitybos tema svečiuojasi labai rimtas svečias –  žurnalo redaktorė, kuri dalinasi savo patirtimi.

Šiandien tai tikrai turiu kuo pasidžiaugti dvigubai. Jau laikas baigti konkursą Vaikus į virtuvę, nes nuotraukos tiesiog užguls mus neatsikapstomai.  Skaudi tema, kaip visada, išrinkti knygų laimėtojus, nes visų nuotraukos su didžiausia meile sukurtos, vaikai visų gražiausi, o į virtuvės reikalus žvelgiama labai rimtai. Ačiū, kad įsileidžiate savo vaikus į virtuvę, leidžiate pažinti maisto magiją. Kad Lietuva nepamirš gaminti namuose tai jau daugiau nei faktas.

O dabar matematika paprastoji. Daugiausiai like surinko šios nuotraukos. Tikrai nuostabios, meniškos ir gerai suplanuotaos emocijos ir netvarkos pakanka.

 

unnamed (2)
unnamed (3)
Aš net tariausi su komanda ir nugalėtoja skelbiu Renatą ar jos mergaitę, atsiuntusią net visą seriją tešlos įveikimo kadrų. Turbūt buvo pagalvės minkštumo.
tesla
Visiems laimėtojams parašys Bronelė ir paklaus adresų. Mamų knygos jau beveik pakeliui.
Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
 1. Ingrida parašė:

  Aš taip pat esu kažkokia kulinarinių žurnalų ir knygų fanatikė 🙂 Toks vaizdas, kad namuose greitai luš lentyna 🙁

 2. Ona parašė:

  Miela Beata, kur galima įsigyti pirkinių krepšį su jūsų logotipu? Labai jau norėčiau 🙂

 3. Rūta parašė:

  Beata, gal galėtumėt apie kulinarines knygas papasakoti? 🙂

 4. Marija parašė:

  Miela Beata,
  dėkui už nuostabų konkursą! Vakarykštė žinia apie prizą nušvietė visą lietingą dieną! Dalyvavome for fun, tiesiog norėdami pasidalinti savo patrtimi virtuvėje, bet net nenutuokėm, kad turėsim tiek gerbėjų – nereklamuojant ir neprašant draugų ir artimųjų, kad prabalsuotų. Visiems, kas žiūri skepiškai į panašius konkursus (o aš viena iš tokių), drąsiai galiu teigti, kad laimėti, neterorizuojant kitų, tikrai galima:)) Ačiū ačiū ačiū! Kuo didžiausio įkvėpimo jums!:)

 5. Su vaikais parašė:

  Sveikiname nugalėtojus! 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.