8241
Beatos virtuvė

Londono žmonių karoliai

(3)

Pirmadienis arba kartais antradienis reiškia tik viena – traukiam karolius iš karolių dėžutės. Man karolių vėrimas pasidarė beveik privalomas. Daug smagumo man ir, tikiuosi, jums suteikiantis skaitalas. Man patinka matyti, kaip ir kuo gyvena kiti, ir man patinka surinkti po karolį tai, ką suversiu savaitės pradžioje.

Tiesą sakant, savaitė buvo visokia ir nuostabi, bet aš būsiu specifiška ir preciziška ir sunerniu „žmonių” karolius! Taip, taip žmonės mūsų gyvenime yra tikroji dovana, geriausia dovana. Todėl visada šimtą kartų labiau apsidžiaugsiu po Kalėdų eglute radusi mieliausių draugų. Aišku, kadangi visi mes mėgstame būti savo namuose Kalėdų švenčių metu, tai draugus ir žmones susitinkame visu tuo prieššventiniu metu…Tikrai. Aš, pavyzdžiui, jau sakiau, kad visada pasimatome su kursiokais, kiekvienais metais vykstančiais Kalėdų vakarėliais, o paskui prisideda visokie kitokie šventiniai pasibuvimai. Iš tiesų, tai visas tas laikas iki pat Kalėdų yra mielų, svarbių, nuostabių, mūsų gyvenime esančių žmonių pašlovinimo ir pasidžiaugimo jais metas. Tai štai, trumpa iškalba baigta, dabar karoliai. Visi iš mano trumpo savaitgalio Londone, kur važiavome pabūti su draugais.

Penktadienio ankstus rytas: lėktuve jau iš karto pac, – ir dovana. Susitinku Dalią Ibelhauptaitę, mes su ja visada kažkaip geriausiai ir išsamiausiai pabendraujame lėktuvuose, nes susitinkame labai dažnai. Čia mūsų tokia pasimatymo vieta. Dalia skrido namo į Lodnoną, po darbų maratono ir „Trūbadūro“ sėkmės. Ji skrido užbaigti remonto savo namuose Londone, ne šiaip sau remonto, o amžiaus remonto, su šešiolika tonų cemento…

Beatos karoliai_Dalia Ibelhauptaite

Penktadienį po pietų susitikau su savo kulinarijos mokyklos kursiokėmis – Anjali ir Mel. Anjali greitai išsikraustyt į Bombėjų, o Mel jau pakavo lagminus į Prancūziją slidinėti. Kaip taip gali būti, kad šios merginos man tokios artimos ir mielos, ir taip smagu visada su jomis pasimatyti…??

Beatos virtuve_Anjali ir Mel_londonas

Penktadienio vakaras: Anna ir Kate. Anna – Tomo draugė, o Kate – Annos draugė. Kalėdinis vakarėlis ir kadrai nuotraukų dėžutėje su kepurėmis. Smaguma

Beata Londone_Anna ir Kate

Šeštadienio rytas/pietūs. Šarlotė – nuostabaus gražumo ir mielumo mergina. Yra tokių merginų pasaulyje, kurios yra tiesiog kaip princesės, kaip sugalvojo Broliai Grimai. Tyros, švelnios, malonios ir pasakiškai gražios. Šarlotė yra vieta tokių. Matas yra Tomo draugas. Jie buvo praėjusį saviatgalį Vilniuje. Labai patiko. Sakė sugrįš.

Beata Londone_Sarlote ir Matas

O čia, štai, mes visi restorane Covent Garden’e „10 cases“ (nuostabus maistas). Mes su Tomu, Šarlotė ir Matas, ir Rob, ir Tomas. Ir aš.

Beatos virtuve_karoliai ir Londono

Šeštadienio popietė. Net užsimerkus iš laimės. Juditos nereikia pristatyti – genialioji, tobuloji, mieloji fotografė, mano visų reikalų Judita! Ėjome į tokį malonų barą restoraną Mishkin’s.

Beata su Judita Londone

Šeštadienio vakaras: Draugų kalėdinis vakarėlis. Mano kitos geriausios Londone draugės: Vilma, Diana ir aš. Pasipuošėme, kad blizgėtume.

Beata Londone_draugu kaledinis vakarelis_diana_vilma

Vilma ir Deivis. Su jais galėčiau patekti į negyvenama salą ir tikrai būsų smagu!

Beatos virtuve_Vilma ir Davis

Aš, Davis ir Arvidas. Man pasisekė sėdėti su smagiausiais draugais. Arvydas ir Deivis.

Beatos virtuve_Arvidas_Dave

Emyr ir Tomas. Emyras – organizatorius mūsų vakarėlio, ir Tomas manasis.

Beatos virtuve_Tom_Emyr

Sekmadienis. Kalėdiniai megztukai visada gerai. Niki ir Stewart su savo megztukais ir Arvidas. 

Beatos virtuve_kalediniai megztukai_Nicki_Stewart

Arvidas – tobulas žmogus. Su lašiša, kurią patiekė mums pietums sekmadienį. Visi mes galėtume būti truputį kaip Arvidas (čia aš sau visada sakau, – jis visada laimingas, džiaugsmingas, mandagus, dėkingas ir dosnus). 

Beatos karoliai_Londonas_Arvidas

Aš ir Raminta. Raminta tik trumpai ir greitai užsuko, pakeliui į Kalėdinių giesmių mišias. Greita nuotrauka mano karoliams…

Beata ir Raminta

Ir pabaigai. Nuostabi mūsų visų pasipuošusių nuotrauka. Ar jau žinote, kad paskutinė savaitė iki Kalėdų? Pašlovinkite visus svarbiausias žmones savo gyvenime. Nebūtnai dovanomis.

Beatos virtuve_kaledos_draugai Londone

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Sima parašė:

    Beata smagu, kad prieš šventes susitikote su artimais žmonėmis.
    O kaip Jūs patekote į Londoną šį savaitgalį, aerouoste nebuvo sumaišties? leido skrydžius?

  2. Giedre parašė:

    Su artejanciom sventem, lb grazios ir linksmos foto! Su Emyr buvau susitikusi, jis labai malonus bendrautojas ir savo srities profesionalas.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.