8241
Beatos virtuvė

Kviečiu į vestuves!!!

(4)

Kaip atsiranda tradicijos? Kartą nuveiki kažką smagaus, po to pakartoji, o jau trečią kartą visus kvieti į tradicinį renginį. Taip yra ir su jums – mano virtualioms draugėms skirtu ypatingu kino seansu. Prieš dvejus metus žiūrėjome kartu „Šimto žingsnių kelionę”, pernai kartu truputį verkėme, nes „Adelainos amžius” – širdį suvirpinančia istorija, o šiemet – valio valio – kviečiu jus kartu pasijuokti. Kartu žiūrėsime romantišką komediją „Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2”. Kas matė filmą sako, kad jis dukart juokingesnis už pirmą dalį, kurį, savo laiku, 2002-aisiais tapo tikru hitu.

Mano asmeninis santykis su vestuvėmis – apie kurias, kaip supratote iš treilerio ir yra šis filmas – yra labai geras ir artimas. Tikrai labai mėgstu draugų vestuves, neseniai skridau į vienos draugės didelę ir labai gražią (bet ne graikišką, o meksikietišką) vestuvių puotą. Ir šiaip garsėju pomėgiu paklausinėti,  – na, tai kaip sekasi?? Kada vestuvės?? Šiaip, nors mano lankytų vestuvių sąrašas solidus, graikų vestuvėse dar nesu buvusi. Bet tikrai žinau, kad graikams yra du svarbiausi dalykai gyvenime – šeima ir … šeima. Na, gal dar geras maistas, bet jis taip pat retai valgomas atskirai, dažniausiai – šeimos, kaimynų ar draugų ratelyje. Tai štai, filmo pradžioje paaiškėja, jog pirmosios dalies herojų – Tulos (akt. Nia Verdalos) ir Iano (akt. Johnas Corbettas) tėvai, visą amžių nugyvenę kartu, iš tiesų yra nesusituokę!!! Ką gi tai reiškia?? Ogi, metas ruoštis didelėms, storoms, grandiozinėms graikiškomis vestuvėms!!

AA58_D028_00228R (1)

AA58_D035_00085R (1)

Ne ne ne, pala, sako „nuotaka”, pirmiausia, tu, jaunikaiti (o gal seneli?), turi man deramai pasipiršti! Kokios dar piršlybos, nustemba „jaunikis” ir tą pačią akimirką netenka pietų, vakarienės ir teisės miegoti lovoje (marš ant sofos). Taip prasideda laaaabai ilgas ir laaabai juokingas pasiruošimas vestuvėms. Graikai nieko nedaro po vieną – kiekviename žingsnyje dalyvauja visa didelė ir truputį išprotėjusi šeimynėlė. Kaip ten viskas baigiasi nežinau, pati dar nemačiau, tai kviečiu drauge pasižiūrėti.

AA58_D030_00215R (1)

Taigi filmą „Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2” žiūrėsime „Forum Cinemas Vingis” kino teatre, Kovo 30 dieną, 20 valandą, 12-oje salėje. Visa salė bus mūsų, ateikite būtinai!

draugu kino seansas_simto zingsniu kelione

Ką ir kaip daryti, kad susitiktume kine?

1. Atsiverčiate savo mėgstamiausią pavasario žurnalo „Beatos virtuvė” puslapį ir su juo nusifotografuojate, kad ir jūs, ir žurnalas matytumėtės.

2. Tą nuotrauką dedate į Beatos virtuvės paskyrą feisbuke, po postu apie draugų kino seansą iki ketvirtadienio 12 valandos. Prie nuotraukos būtinai parašykite savo vardą, pavardę ir elektroninį paštą.

3.Pirmųjų 30 nuotraukų autorius apdovanosime kvietimais dviems į išskirtinį filmo „Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2” seansą, kuris vyks Vilniuje, kovo 30 dieną, 20 valandą Forum Cinemas Vingis kino teatro 12 salėje.

4. Patekusieji į kino seansą gaus registraciją patvirtinančius el. laiškus, o kitiems atsiųsime netilpimo į salę žinutę ir palinkėjimą.

5. Visi, gavę kvietimą, bus įleidžiami į kino salę pagal pavardes, kurias nurodys prie nuotraukos.

Registracija baigta.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Sveiki, Beata,

  Įrašas fb paskyroje buvo ištrintas, ar tai reiškia, kad susitikimas neįvyks? Labai liūdna būtų, nes dalyvavau visuose ankstesniuose seansuose su Beata ir man labai patiko jūsų filmų pasirinkimas;)

  • Beata Nicholson parašė:

   Sigita, konkursas jau baigėsi ir kvietimai į šį filmą jau išdalinti. Apgailestauju, kad nespėjote sudalyvauti, bet bus dar kitų kartų!!

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Sigita, šiemet nusprendėme truputį kitaip ir visoms dalyvavusioms konkurse išsiuntėme kvietimus. O susitikimų dar bus daug ir įvairių, tai tikrai neliūdėkite!

   • Sigita parašė:

    Miela Beata, kad kaip ir spėjau, nes sąlygas įvykdžiau ir įkėliau nuotrauką kaip kad buvo prašoma. Tik nebesulaukiau jokio atsakymo, nei teigiamo, nei neigiamo;(
    Bet kuriuo atveju, dėkui už jūsų iniciatyvas ir tokius renginius, nes jūsų dėka pamačiau tikrai puikius filmus!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.