8241
Beatos virtuvė

Kviečiu į svečius – startuojam

(2)

Visi mėgstame eiti į svečius. O pasikviesti? Mano inicijuotas svetingumo vajus ir vėl čia. Šiais metais, jei pastebėjote, perbėgome iš rudens į žiemos pabaigą ir pavasario pradžią… Na, prisipažinkime, kad dabar truputį apsnūdę esame, tai pats laikas prisiminti savo senus draugus ir pasikviesti juos į svečius!!

Apie iniciatyvos esmę jau esu kalbėjusi ne kartą, pagrindinė idėja yra bendruomeniškumas – būkime kartu, nes kartu galime daugiau. Be to, tai proga susirinkti draugėn ir taip paremti Maisto banką. Visuomet yra smagiau linksmintis, kai žinai, kodėl. Kodėl Maisto bankui reikia jūsų paramos? Nes jie gauna daug paramos maistu, bet reikia lėšų, kad galėtų tą maistą paskirstyti tiems, kuriems reikia labiausiai. Ir nepamirškite, kad Maisto bankui veikti labiausiai padeda savanoriai. Aš pati rudenį dalyvavau renginyje ir pati mačiau bei bendravau su tais žmonėmis, kuriems Maisto banko parama yra tikrai svarbi.

kvieciu i svecius_baneris

Aš skelbiu startą ir į Maisto banko „Kviečiu į svečius“ skrynelę pervedu 300 eurų, kuriuos paaukojo Briuselio lietuvės. Čia kai sausį buvau Briuselyje, vietinės lietuvės mane pasikvietė. Gal dvidešimt jų susirinko gražiuose namuose ir kartu gaminome lietuviškai įkvėptus pietus: kanapinę druską, burokėlių ir lazdyno riešutų paštetą, žirnių ir žirnelių košę, ir sterką su svogūnų ir agurkų padažu. Ir aš, ir dalyvausios moterys buvome labai laimingos, jos sužinojo naujų dalykų, visos prisidėjom, gaminom, ir svarbiausia pabuvome kartu.

IMG_0850

IMG_0857

Taigi, prašau dabar primygtinai – registruojamės! Netingėkite išdrįskite, pajudėkite. Tikrai nepasigailėsite, mes stiprūs, kai esame drauge!  O čia, štai, galite pasižiūrėti Maisto banko ataskaitą apie pernai metais „Kviečiu į svečius“ iniciatyvą.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Noreciau kad beatos virtuveje atsirastu pigesniu ir paprastesniu produktu gaminiai

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.