8241
Beatos virtuvė

Ko galima rasti jūsų mašinoje ir keksiukai su mėlynėmis

(6)

Mano automobilyje yra visko daug: bent keletas vaikiškų knygų, tada bent po vieną pilną komplektą rūbų vaikam, tuomet servetėlių, CD, net padėklų keksiukams, taip pat botų, šuns pavadėlis ir maistas, stiklainiai ir pistacijų kevalai… Ar yra automobilyje atsarginis ratas??? Nežinau… Oi dar neparminėjau kokių 4-5 porų vaikiškų batų ir šuns dubenėlio. Taip pat mašinoje važinėjasi naujos užrašų knygutės ir bent viena kita mano knyga, nes niekada nežinau, ką sutiksiu ir gal norėsiu padovanoti.

Va štai tokius turtus galima rasti mano automobilyje, ir man patinka, kad mano mašina pilna, nes niekada nežinai, kas kada atsitiks. Va aną dieną Izabelė paliko batus pas mano sesę (nes, kaip ir aš, labiausiai mėgsta vaikščioti basa), ir mes turėjom susitikimą mieste, tai jei ne pilna mašina batų, būtų tekę važiuot per pusę miesto į namus pasiimti, bet va mamytė visada pasiruošus (arba tiksliau – mamytė niekada nieko neišima iš mašinos), ir prašom – batų pasirinkimas platus.

Tai va, ir aš dar visada labai džiaugiuos, kai man tą mašiną sutvarko. Po mano virtuvės langais yra plovykla, ir aš ten karts nuo karto palieku savo autopriemonę pasitvarkymui. Aš visada juos perspėju, kad ras daiktų, o jie visada viską gražiai sutvarko. Tai ėmiau ir iškepiau aš šiam šauniam kolektyvui keksiukų su mėlynėmis.

Dabar mėlynės iš miškų eina ant mūsų stalų. O jau jų skalsumas. Aš pirkau du litrus, tai užteko blynams, tada keksiukams, ir liko daugiau nei pusė šiaip valgymui.

Žinau, kad keksiukai su mėlynėmis jau buvo linksniuoti, bet čia dar vienas receptas. Šis labai kiaušiniais turtingas, o kiaušiniai pas mane labai geri, tai oi, kaip skanūs keksiukai.

Tokie minkšti šviesūs, o ant viršaus tų trupinių visiems atvejams užbarstyti galima, ir mėlynes aš dedu ne į tešlą, o kiekvienam keksiukui individualiai, tada jos nesusitraiško ir visiem tenka vienodai gausiai.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (6)
Komentarai
 1. dovile parašė:

  skaitau ir juokiuos…galvojau pas mus vienus cia masinoje tiek visko galima rasti,pasirodo ne…masinoje puse namu buna sukrauta,nes tik kazko nepasiimk tai butinai prireiks…reiskia pas mus viskas tvarkoje.

 2. hey parašė:

  oojj… kaip tik neseniai sugalvojau, jog reikia rakandus visus ismesti is masinos, nes pasirode, jog nieko nepanaudoju ir tik uzima jie man vieta…ir ka gi, po pirmo isvaziavimo su sutvarkyta ir tustutelaite masina pasigedau ir iskart prisireike botu…nes sugalvojo lyti 😉 taigi manau, kad kartais geriau pasivezioti viska…is tiesu, nezinai ko prireiks. O veziojuosi tai dazniausiai palapine, botus, kartais net 2 poras;D mini grilli, kepimo groteles, meskeriu, taip pat ivairiausiu kvapu masinai, kamuoly ir visokiausiu pledu ir skudureliu 😉 neseniai pradejau veziotis ir miegmaisy;D ir jau prireike!

 3. Rama parašė:

  Mano masinoj butiniausiai turi buti vienkartiniu serveteliu, nes daznai kas nors issipeckina, tai nosis varva, tai dar kas istinka, tada butinai turi buti butelis vandens, rulete, nes dazniausiai ja pamirstu pasiimti, o kai nuvaziuoji i objekta jos kaip tycia prireikia. Ir koks nors saldainis tipo „meller“, kai uzsinori ko nors saldaus. Viskas. Daugiau neturi but nieko 🙂 Neisivaizduoju, kaip galima veziotis palapines, meskeres ir dar 10 poru botu! Taigi viskas vartosi, krenta, trukdo. Knygutes ir zaisliukai bei kiti vaikiski daikciukai ok, jie butini, bet palapine! 🙂

 4. hey parašė:

  Rama, vasara visko prireikia, kadangi daug keliauju;) o beje tie daiktai tikrai ne salone:D

 5. idomu parašė:

  Siaip, idomu, o jus paskaitote bent karta pati ka rasote? Labai jau keisti jusu tekstai..

  “ Šis labai kiaušiniais turtingas, o kiaušiniai pas mane labai geri, tai oi, kaip skanūs keksiukai.“

  • Beata Nicholson parašė:

   ha ha ha ha na aš labai nesistengiu savo kalbos nugludinti, aš rašau tikrai daug, jei pradėsiu kiekvieną tekstą literatūrinti tai bus vienas įrašas per savaitę….be to tai yra mano ekspresija tokia ir mano balsas bei mano mintys….vieno dalyko nesuprantu, kodėl tie kas kritikuoja niekada nenori parašyti savo nei tikro vardo nei pašto, juk aš tikrai nepulsiu anei gėdinti anei viešinti anei jums piktų laiškų nerašysiu. Todėl siūlau iškelti aukštai galvą pasakyti savo vardą ir nieko nebijoti!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.