8241
Beatos virtuvė

Knygų mugės aidai ir karoliai

(2)

Sėdžiu ant sofos, šalia BonBon, kompas ant kelių… Jau gal ir laikas miegoti, bet lenk medį, kol jaunas – dar  Kudirka sakė. Perfrazuojant norėčiau ir aš aprašyti Knygų mugę, kol dar neatskyrė manęs nuo jos jokia miegota naktis…

Tos keturios dienos prabėgo kaip greitasis traukinys arba kelionė į menulį. Man, kaip visada, taip jau sutampa, kad aš – tiesiai „iš laivo patenku į balių“, t. y. iš kokios nors kelionės į Knygų mugę. Taip buvo ir šį, kartą. Man knygų mugė yra šventė, tikrai. Pagalvojau, kad nėra jokio kito tokio renginio, kur galėčiau pabūti tokiam didžiuliam šurmuly ir veiksme. Bet žinote, kas svarbiausia? Niekur kitur nesutinku tiek pažįstamu, neužmezgu tiek naujų pažinčių – tik čia. Jaučiu tarsi susitinku su visa Lietuva. Na gerai, jei ne su visa, tai bent jau su tais, kurie mėgsta knygas. Aš gaunu tiek gero užtaiso, energijos ir meilės, tiek gerų žodžių ir padėkų…

Knygu muge

Manęs vis klausia, ar nepavargsta ranka pasirašinėti??? Ne, nepavargsta, ir šiais metais nė kiek nepavargo, man tai yra smaguma, aš kartais net pasijaučiu nenusipelniusi tiek meilės ir gerumo, kiek sulaukiu iš visų, kuriems pasirašau knygas.

Beata bendrauja

Šiais metais mūsų stendas buvo toks pat kaip, ir praėjusiais, gal truputį didesnis. Irgi svečiavosi „Chocolate Naive“, kurie karšto šokolado puodus virė ir visus aplinkui viliojo (ir aš karts nuo karto to šokolado gurkštelėdavau tonusui pakelti).

Beata su Domu

Šiemet svečiuose buvo mūsų draugės Birute ir Lavija – jos sudalyvavo Knygų mugėje žadėdamos ir anonsuodamos naują knygą „Interjero receptai“. Apie ką ji? Apie tai, kaip įsirengti namus pasinaudojant kitų pavyzdžiais ir mintimis, todėl ir vadinasi „Interjero receptai“. Knyga pasirodys kovo mėnesį, net nebijokite pražiopsoti, aš būtinai pranešiu.

Beata su Lavija

Birutė mums padėjo tokį gražų stendą įrengti  kartu su Retroforma, Coockoo Design house, ir Lithuanian Design House,. Visiems patiko žalių lapų motyvais dekoruoti tapetai, šviestuvas-skrybėlė ir spalvotos madingos metalinės kėdės, oi ir aš turėjau LABAI patogų krėslelį.

Beata prie mociutes stalelio

O smagiausia, kad visos moteriškos prigimties būtybės turėdamos laisvą minutę maloniais pašnekesiais užpildydavom tarpelius – kaip vienas geras ilgas vakarėlis su „Vero Cafe“ ir šokoladu…

Beata Lavija Odeta

Mūsų kampelio visų reikalų žinovės ir direktorės Laura, Vesta ir Marija visiems išaiškindavo, kuri knyga yra kokia, ir ką joje galima rasti. Ačiū joms begalinis… Tiesa, nepamirštu ir mūsų Arvydo, kuris galantiškai vyrišką frontą laikė.

BV komanda

Būtų smagu, jei galėtume suskaičiuoti, kiek knygų pasirašiau ir kiek kartu fotografavomės. Po kelių valandų  nepertraukiamo pasirašinėjimo vietoj Beata norėjau parašyti Birutė, cha cha cha, tai tada supratau, kad metas pasivaikščioti ir galvą pravėdinti.

Beata pasirasineja mergaitems

O kiek malonių susitikimų… Su Vytaru, kurio knyga „Pasaulio puodai“ praktiškai buvo iššluota.

Beata su Lavija ir Vytaru

Su Rimu Valeikiu. Aš pati į jo stendą nuėjau – jo nauja knyga apie „Uną“, kuri viską mato kitaip, yra visiškas hitas, labai rekomenduoju ją paskaityti ne tik vaikams, bet ir mamoms.. Kai aš pirmą vakarą pradėjau skaityti Jurgiui, tai nenorėjau sustoti. Linkiu visiems viską matyti taip, kaip mato Unė.

Beata su Rimu

Kaip gi be Algimanto ir Jo naujosios knygos? Su Algimantu visada gera pasilabinti ir apsikabinti.

Beata su Cekuoliu

Algimanto Čekuolio žmonos psichologės Editos Čekuolienės knyga „Flirtas su rudeniu“. Nors dar ne mano amžiaus grupei, bet girdėjau labai gerų atsiliepimų, kad tai puiki knyga damoms, kai vaikai jau užaugę, ir šiaip jau nebe universitetinio amžiaus.

Knygu stirta

Visą knygų sąrašą, kurios pateko į mano rankas, jums leidus, apžvelgsiu šią savaitę, o dabar jau tiesiog turiu eit miegot…

Geros naujos savaitės pradžios…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Raminta parašė:

    Labai gaila neteko man ten pabūvoti, Beatos ranką parašams lavinti ir nuotrauką kartu padaryti, bet ką gi, auginsiu savo mažą svajonę susitikti kitiems metams:))

  2. Alma parašė:

    Beata, aš ryškiai ne į temą, bet matau kažkuriojo nuotraukoje Jūsų sesę. Negaliu nepagirti jos šukuosenos, perduokite, kad atrodo nuostabiai 😉

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.