8241
Beatos virtuvė

Knyga, įkvėpsianti gaminti naujai

(7)

Naujausia, dešimtoji mano knyga gimė iš ilgesio ir džiaugsmo, buvo ilgai laukta ir subrandinta. Stipriai troškau vėl rašyti kulinarijos knygą ir ilgėjausi jos kūrimo jausmo. Norėjau užfiksuoti savo pastarojo meto virtuvės gyvenimą, pasidalyti naujausiais receptais ir namų virtuvės favoritais, atradimais ir jaukia kasdienybe. Ilgai audžiau tą svajonę, kaupiau įkvėpimą, populiariausius virtuvės hitus ir istorijas. O šią vasarą ir rudenį su komanda surėmėme pečius: gaminome, fotografavome, vėliau su „Beatos virtuvės“ bendruomene atidžiai testavome receptus, paskui lipdėme knygą. Nuo idėjos iki knygos išleidimo kiekvienas kūrybinio proceso žingsnis buvo gryniausias džiaugsmas.

Daug Beatos virtuvės reportažų ir tikro gyvenimo.

Nuo mano pirmosios knygos „Beatos virtuvė“ pasirodymo jau praėjo keturiolika metų. Manau, per tuos keturiolika metų visi pasikeitėme: labiau domimės, ką valgome, atradome naujų dalykų, paragavome nebandytų skonių. Ėmėme vartoti mažiau cukraus ir daugiau daržovių, į savo mitybą įtraukėme daugiau sveikųjų riebalų, sąmoningiau vartojame. Kaip niekada gerai suprantame, kad esi tai, ką valgai. Nors man patinka valgyti ir restoranuose, tenka pripažinti, jog naminis maistas yra pranašiausias ir ypatingiausias, skaniausias ir sveikiausias.

Daugiau daržovių – visada skaniau!

 

Gaminti valgį šeimai ir draugams man yra didysis gyvenimo malonumas. Vis dar nesimaudau tokiose laisvo laiko mariose, kad galėčiau ramiai niūniuodama statyti penkių aukštų tortus. Bet gaminu daug ir įvairiai, vis stengiuosi išbandyti ką nors naujo. Jau ne vienus metus galvojau, kad ir man pačiai reikia naujų gerų mano receptų sąvado.

 Penkių aukštų tortų čia nėra. Tik jaukūs ir geri kepiniai.

Taigi šioje knygoje pilna receptų maisto, kurį mėgstu valgyti ir gaminti. Siekiau, kad ji būtų greitoji pagalba ir prie svečio, ir prie pečiaus – ir savaitgaliui, ir kasdienai. Norėjau, kad kiekvienas receptas skatintų skaitytoją išbandyti ką nors nauja, kad būtumėte įkvėpti kurti šventę namuose ir skanią kasdienybę. Tvirtai tikiu, kad kiekvienas mūsų – pats geriausias šefas savoje virtuvėje ir savo šeimai.

Patiekalai, kurie pavyks ir patiks.

 

Mano virtuvės repertuare atsirado vienas kitas patobulinimas ir vienas kitas naujas ingredientas, bet vis dar labiausiai vertinu šviežumą, daržoves, genialų paprastumą. Džiaugiuosi, kad turiu kulinarinį išsilavinimą, ir dėl to jaučiuosi stipri: žinios leidžia man darbuotis tinkamai, bet neapsisunkinti ir pasiekti puikių rezultatų. Tikrai nereikia komplikuoti dalykų ten, kur viskas pavyksta paprastai.

Įkvėps gaminti naujai.

 

Šios knygos, kaip ir visų mano knygų, pagrindinė paskirtis – būti su jumis bei tapti kibirkštimi, įkvėpsiančia gerai ir skaniai praleisti laiką su artimaisiais. Tegul ji šviečia ir džiugina, tebūna jūsų draugė bei pagalbininkė!

SPAUSK IR PIRK!

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (7)
Komentarai
 1. Vita parašė:

  Sveiki, labai noriu įsigyti naująją Beatos knygą iki gruodžio 15 d.. Tai būtų dovana dukrai, gyvenančiai Ispanijoje. Knygynuose dar jos nėra. O internetu?

 2. Jolanta parašė:

  Ar pardavimo vietose kaina bus be pristatymo mokesčio?Ačiū.

 3. Neringa parašė:

  Sveiki. Ar naujoji knyga “Namų virtuvės hitai” išleista tik lietuvių kalba? Gal parengtas leidimas ir anglų kalba?
  Ačiū už atsakymą.

 4. Jolanta parašė:

  Ar užsisakius knygą bus galima ją gauti su autografu?

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.