8241
Beatos virtuvė

Kitokie karoliai: apie M.A.M.A., nevykusius bajerius ir vykusias padėkos kalbos

(150)

Aš praėjusią savaitę sirgau… Man taip nebūna, bet ėmė ir atsitiko. O žinote, kaip nieko nesinori, kai sergi? Aš kažkaip vis galvojau, kad jei sergi, tai tiesiog, gali nuveikti visus darbus, kuriuos atidėliojai, nes, atseit, niekur negali eiti, tai gali skaityti ir rašyti… Nė velnio! Negali nei skaityti, nei rašyti, net kompo negali atsiversti…Tai visa laimė, kad blog’as yra planuojamas  į priekį ir padeda mano redaktorė Anna, kuri mano tekstus ir nuotraukas tvarkingai suklijuoja ir jums pateikia. Kitaip būtų tuštuma.

Tai tas kelias poilsio dienas ir ypač šeštadienį visą beveik pašvenčiau gulėjimui ir telikui, ir tikrai verta buvo! Visų pirma, ačiū Gala televizijai, – jei tokios neturite, tai tikrai pigiausiai kainuojantis išradimas, kuris padarys milžinišką įtaką jūsų TV žiūrėjimo kokybei, nes galėsite atsisukti ir žiurėti tik tai, kas jums įdomu, o ne tai, ką rodo. Tai va. O labiausiai už viską norėjau pažiūrėti penktadienį TV3 transliuotus LT muzikos apdovanojimus M.A.M.A. Įdomu, kas žiūrėjo? Jei nežiūrėjot, tai aš truputį papasakosiu, bet aš tai pažiūrėjau visą. M.A.M.A. susidomėjau  perskaičiusi vieną kitą update savo draugų profiliuose: a) buvo nieko gero, b) buvo koks tai tolerancijos trūkumas/skandalas, c) dar kažkas su Jazzu, – tiek ir užteko, kad pati patikrinčiau, kas ten iš tiesų buvo?? (curiosity killed the cat) Viską pažiūrėjau kantriai. Vieni pasirodė geriau (G&G Sindikatas, Alina Orlova, P. Geniušas ir V. Čepinskis,) kiti geriau būtų iš viso nesirodę, nerodysime pirštais, patys žino….

Beatos virtuve_M.A.M.A. apdovanojimai

 

Vertos dėmesio padėkos kalbos

Ten Walls Mario Basanov. Praktiškai visi apdovanojimai buvo dedikuoti jam.(Bo visą laiką grojo jo kūrinys)  Nes jo dėka visi lietuviai galėjo pajusti pasididžiavimą savo tautos muzikiniais sugebėjimais 2014-tais – jų tautos atstovas sukūrė kažką, kas pateko į garsiausių stočių playlistus ir akiračius (nekalbu apie M-1, ok?). Bet gal truputį per daug kartų grojo ta Walking with elephants, tiksliau – visada… Bet gabalas geras, taip lengvai nesugadinsi… Paties Mario nebuvo (nes visos didžiosios gviazdos, išskyrus Džordaną, turėjo savo reikalų: SEL‘as deginosi, kur šilta, Marijonas sirgo ir buvo ligoninėj su lašeline, Ten Walls, matyt, turėjo neatidėliotinų tarptautinei žvaigždei būdingų reikalų, savaime suprantama, kažkur užsienyje). Abiejų Ten Walls skirtų apdovanojimų išėjo pasiimti  graži, jauna moteris besiplaikstančia suknele su tokiu vidiniu tvirtumu, kad net Rožicko kvaili bajeriai nesugebėjo jos išmušti (apie A. Rožicką – vėliau). Ji išėjo visa graži ir pasiėmė apdovanojimą, tikra Kauno gražuolė (spėju) jo žmona, man ji patiko labiausiai iš visų. Nes atėjo pasiruošusi ir nedrebėdama, gražiai ir raiškiai padėkojo. Kaip ten sako?? Kad „behind every great man there is a great woman“.  A. Rožickas mėgino pasišaipyti iš jos, kad: „pasiruošėte kalbą, che, che, che…“ NEJUOKINGA… Dar man patiko Vidas Bareikis, – už neformatą ar alternatyvą gavęs apdovanojimą, rišliai ir prasmingai padėkojo savo šeimai ir žmonai Jurgai.

 

Sunkiausias darbas – vedėjui 

Vesti tokius renginius yra aukščiausia lyga. Jei būtum langų plovėjas, tai čia būtų langų valymas ant TV bokšto, todėl į tokius renginius nekviečiami visokie antraeiliai ir abejotini vedėjai, nekviečiamos „tik gražios“ merginos. Jei jau pakviečia, – tai jau tikrai profą, paprastai – komiką arba bent kažką į tą pusę… Komikams geriausiai sekasi, todėl visokius oskarus ir grammy, ir MTV apdovanojimus veda komikai. Man geriausia vedėja yra Ellen. Ir viskas. Man A.Rožickas patinka ir patiko kaip vedėjas, elegantiškas ir susitvardantis, paslaptinas ir ironiškas, bet  per M.A.M.A. apdovanojimus man buvo juokinga tik tas dvi minutes, kai ant scenos buvo Justinas Jankevičius. Arba kai rodė „transliaciją” iš Panevėžio su M. Katleriu ir M. Repšiu. Visą kitą laiką buvo arba drungna arba ok, arba kartais tiesiog gėda… A. Rožickas, neabejoju, yra talentingas ir išmintingas, ir juokingas, bet man jis visą laiką atrodė toks truputi nusivylęs  ir persismelkęs susireikšminimu…Visi jo juokai buvo paviršutiniški, nukreipti: a) į kažką visiems matomo (Mario Basanov žmona akivaizdžiai pirmą kartą prieš tiek žmonių sako padėkos kalbą, tai pasijuokimas buvo – „aaa! Pasiruošėte kalbą…“), b) asmenines savybes, kurių žmogus negali pakeisti (nuostabioji Nelly Paltinienė ir jos švelnus, minkštas kalbėjimo tonas, tai jos išskirtinumas ir, galbūt, jos amžiaus dalykas, replikuota buvo: „Nelly. bet čia salėje ne tik vaikai…“ Nelly liko nieko nesupratusi… Man buvo gėda ir nemalonu, tiesą sakant), c) skausmingų dalykų, kuriuos visi mieliau pamirštų, priminimą (prieš Jazzu pasirodymą visai nejuokingas pareiškimas iš A. Rožicko buvo: „Tikiuosi, salėje nėra nei kiaunių, nei marozų, nei čipsų). Paskui Jazzu savo gerojoje padėkos kalboje pasakė tiesiai šviesiai vedėjui, kad „iš tavęs to nesitikėjau…“ Nes akivaizdu, kad ji mieliau pamirštų…

Kažkaip nemažai aš čia tų frazių prisiminiau. Ir tada, nors aš ne M.A.M.A. organizatorė, padariau sąrašą alternatyvių vedėjų kitiems apdovanojimams. Ai, tiesa, gal būtų buvę geriau, jei Rožickas būtų vedęs su Beata Tiškevič. Paprastai duete su Rožicku jos eksponuojamas dieviškas naivumas scenoje būtų pataisęs ir paskaistinęs reikalus…nes dabar tai buvo kažkoks liūdesys.

 

Tai štai, mano siūlomas vedėjų sąrašas (M.A.M.A. organizatoriams išsiųsiu būtinai):

– Patėvio apdovanojimų vedėjai iš Panevėžio: Mantas Katleris ir Marius Repšys. Super vaikinai. Matėt, kokias saulutes darė Repšys su G&G scenoje? Nugriuvau…

Katleris_Repsys_patevis

– Dalia Ibelhauptaitė ir Juozas Statkevičius (nors prie bajerio, ir abu kaip brolis ir sesuo – juokingi ir ekscentrikai, tikrai geriau, nei vienišas Rožickas.)

– Martynas Starkus ir Samas – senbuviai, bet tai ką daryt kad tų talentų neatsiranda??? Geriau seniai pažįstami ir  patikimi.

– Justas Jankevičius ir Mantas Stonkus (šitie du jauni, juokingi ir gražūs, ir malonūs žmonės).

– Mindaugas Stasiulis ir jo draugas, su kuriuo veda M-1 ryto šou. Man jie visada juokingi. Ir neužsiparinę nuo gyvenimo tiek, kad tyčiotųsi iš scenos primadonų.

 

Arba kaip Gėda ir Pyktis padeda pakilti iš ligos patalo

Tai taip, vienai melodijai keičiant kitą, atėjome prie apogėjaus. Aš, tiesą sakant, miela mano Lietuva, nesitikėjau tokio akibrokšto. Manau, daug kas vis dar raudonuoja, aš tai raudonuoju, man tikrai gėda, kad mes dar tokie. Tai, kaip buvo pasitiktas Lietuvos gėjų lygos prezidentas, atėjęs įteikti geriausios grupės ar atlikejo statulėlės, buvo tai, ką mes po dvidešimties metų savo vaikams rodysim ir sakysim, kad mums gėda, bet Lietuva kažkada buvo tokia…(tiksliau nerodysim, nes bus gėda prisiminti)

Kaip jis sugebėjo išsilaikyti scenoje, aš neįsivaizduoju. Nes vienam atstovėti tą minios baubimą reikia ypatingų valios pastangų ir jėgų. Visi pasimetė, aš atsikėliau nuo sofos, nes buvau šokiruota, ir negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Rožickas pasimetė kaip virtuvinis rankšluostukas. Pranešėjas, prieš kurį nukreipta ataka, pasimetė dar labiau ir pradėjo vapėti apie P. Gražulį. Tada Rožickas dar metė ant jo vėzdą su vinimis: „taip, brangusis, jūs čia taip bandote gelbėtis…“, – ir neištiesė pagalbos rankos, neparodė savo tvirtumo. Vienintelė, kuri parodė savo tvirtumą, buvo MOTERIS. Na, žinot, aš tikėjausi, kad daugiau muzikantų atsistos ir parodys vidurinį pirštą baubiančiai miniai.

Tiesą sakant, man tai nervai prie teliko neišlaikė, nes aš norėjau prasmegti skradžiai žemę…Tai buvo fiasko, visų fiasko… Pralaimėjom visi. Dar gerai, kad  Jazzu susitvardymas ir tvirtas, ir švelnus atsakymas išgelbėjo, – nuplovė tą šlykštų jausmą, kuris mane apėmė. Manau, ne tik mane vieną… Tiesą sakant, stebiuosi ir žaviuosi jos sugebėjimu susivaldyti. Bravo, Jazzu, esi tikrų tikriausia žvaigždė. Tai štai, kai esi žvaigždė, tai kartais ja esi todėl, kad esi stipresnis už kitus savo vidumi…O ne todėl, kad įsidedi papus ir moki pasidaryti tobulą makiažą… Bravo, Jazzu! Po šio epizodo mane taip apėmė su gėda sumišęs piktumas, viską užpylė adrenalinas, kad net atsikėliau ir suploviau krūvą indų.

O visiem baubikams ir švilpikams, kurie ten buvo penktadienį ir jų žmonoms, ir draugėms siūlau ne ugdyti toleranciją, bet savo NETOLERANCIJĄ nukreipti kita linkme. Koks jums skirtumas, kas su kuo miega ir su kuo susieja gyvenimą!? Būkite netolerantiški savo draugams, kurie girti sėda prie vairo, būkite negailestinti ir švilpkite, ir baubkite, kai jūsų draugai šiukšlina, užgaulioja ir smurtauja fiziškai ar psichologiškai prieš savo gimines, vaikus ar moteris. Ten rodykite savo NETOLERANCIJĄ… 

Pabaigai liko Bavarija ir Džordana…Bavarija mano mėgstama, beje, grupė. „Noriu lėkt, noriu skrist!“ – dainuodavau aš su šluota vietoj mikrofono. Tai kaip ir smagu buvo tų visų dainų truputį naujai pašlifuotų paklausyt. Vėl viskas taip pat. Tik nežinau, turbūt tik vienkartinis čia bus atsinaujinimo projektas…

O Džordana yra Džordana. Tik pasakykite, ar jau Džordanai šiais laikais reikia palydovės, kuri ją palydėtų iki scenos? Nes kai ji ėjo pasiimti apdovanojimą, ją vedė tokia labai graži moteris su didžiausia iškirpte, kokią tik teko matyti… Atvedė prie scenos ir paliko… Kas ta moteris?? Turbūt apie tai neparašė nė vienas žurnalas??? Anei portalas??? Man baisiai smalsu, kodėl ji neužlipo ant scenos? Gal ji Džordanos sesuo, pusseserė, asmeninė padėjėja? Prodiuserė? Jos labai gražiai abi atrodė, ir labai malonu, ir drąsiau eiti su kuom nors susikabinus rankomis, bet kas ji tokia? Štai kur paslaptis….pasakykite man, gal jūs žinote??

Beatos virtuve_M.A.M.A. apdovanojimai

Kitas klausimas man iškilo, kai atėjo pasiimti apdovanojimo Pinup girls, – su jomis atėjo vaikinas, tai kas jis??? Ar jis yra Pinup Girl??? Ar jis Pinup Boy? Gal jis vaikinas arba vyras kurios nors?  Na, kad ne Simonos tai tikrai, ji Jono žmona, tai tos šviesiaplaukės vaikinas?  Ar jis vadybininkas? Ar klipo autorius? Kas jis toks?? Ir ko jam reikėjo eit su merginom į sceną? Kad pademonstruotų, kad už kiekvienos merginų grupės stovi vadybininkas ar prodiuseris? Nes pačios nesusitvarkytų? Žodžiu, keistas man šitas palydovo išėjimas buvo…Galėjo nors pasakyt ką nors…

Ai, ir dar viena iš palydovų serijos ir Pogrebnojaus žmona. Suprantu, jo mūza ir menininkas po vieną nevaikšto…Tai atėjo įteikti statulėlės su mūza. Ar tiesiog, jie taip vienas kitą myli, kad visur vaikšto kartu?? Visur, visur, visur Pogrebnojus ir Mūza, – prasiskleiskite minios… Nesuprantu, kodėl aš nevaikštau iš paskos savo vyro visur? Matyt, aš nesu jo mūza…

Tai štai, kiek daug klausimų man iškilo, tai spėju, pasveikau..Ir pabaigai, kad truputi ir pakritikavau, tai nereiškia, kad esu prieš MAMA, esu labai už ir norėčiau,kad MAMA kiekvienais metais būtų vis didesnė ir geresnė, taip kad long live M.A.M.A. Andrius Rozickas, Nelly Paltinienė ir Džordana Butkutė, ir kad nesirgtų Marijonas daugiau niekada.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (150)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Ačiū, už tokią, tiesiai šviesiai, nesuvyniotą į vatą nuomonę.

  p.s. mūzos mes, mūzos, kai nedemonstruojam to viešai tai tą žino tik tie, kuriuos įkvepiam 😉

 2. Raimonda parašė:

  Visiskai pritariu Beatai

 3. Rasa parašė:

  Nėra ką bepridurti. Taikliai. Bežiūrint apdovanojimus, tie patys jausmai siautė ir manyje.

 4. Viktorija parašė:

  10 balų! Pripažinsiu, skaityt pradėjau tik smalsumo vedama ir su mintim „dar viena ekspertė atsirado…“, bet perskaičius jaučiu neišpasakytą norą atsiprašyti už tokią mintį. Taiklu. Įžvalgu. M.A.M.A. organizatoriai PRIVALO tai paskaityti.

  • Sandra parašė:

   Pritariu Beatai 100%. Ir dar pridurčiau – nesupratau, kodėl per visą laidą buvo viešai tyčiojamasi iš Panevėžio? Čia mes tikrai ne tokie gyvename kaip buvo pavaizduota. Gėda žiūrėti buvo. Ir iš Kauno pasišaipė – neva, be apsauginių geriau čia nevaikščioti…

  • Laima parašė:

   mano tokia pat reakcija buvo pradžiai…o paskui…na, šaunuolė Beata…labai stipriai 🙂

 5. Raimonda parašė:

  labai ačiū už smulkų rezume MAMA apdovanojimų.Pati neturėjau galimybės pažiūrėti, bet jaučiuosi kaip viską mačiusi.

 6. Monika parašė:

  Aciu! Siandien paziurejau irasa ir pagalvojau, jei buciau kokia zinoma asmenybe, tai kaip pakomentuociau visa si sou, maza nepasirodytu! Sutinku su viskuo simtu procentu!! Visiskai viskuo! Beata, turiu pora Jusu knygu, del to, kad megstu gaminti, o kiti galvoja, kad jei padovanos knygu, tai is ju ir gaminsiu 🙂 Viska ir taip moku, bet kai kuriais patarimais pasinaudoju. Tiesa, norejau pasakyti, kad Uzkalnis, parase panasiai, bet labai jau mandrai. Zmonems reikia tokiu paprastu ir aiskiu straipsniu koki katik perskaiciau. Skanu 🙂 Pirmyn!

 7. Realybė parašė:

  Beje COLOURS OF BUBBLES roko nugalėtojai, muzika (panaši į britų) – nesupratai, bijai, nulis komentaro – ?

  • Beata Nicholson parašė:

   man jie patiko!!! tikrai pamiršau paminėti, ATSIPRAŠAU LABAI, kad kai kurios grupės ir atlikėjai atrodė kaip super faini naujos jaunos Lietuvos atstovai…..Tikrai labai patiko į juos žiūrėti kaip jie ėjo atsiimti savo apdovanojimųir colours of bubble ir tie hip hop vaikinai Rokas kur atėjo pasiimti apdovanojimo, ir Machu Pichu
   Jėga kad YRA TOKIŲ GRUPIŲ

 8. Neringa parašė:

  Pritariu ir aš, Beata, Jums. Keisti tokie šie apdovanojimai buvo. Ir statulėlėms įteikti pasirinkti žmonės „įdomūs“. Man labiausiai gaila p. Paltinienės, nes matėsi, jog ji labai pasimetė. Na bet visi mokomės iš savo klaidų, tikėkimės, kiti apdovanojimai bus kitokie 🙂

  • Jurgita parašė:

   Turėdama „Galą“, prasukau Nelę, nes tiesą pasakius buvo gėda žiūrėti. Nesvarbu, kad muzikiniai skoniai skiriasi, bet pagarba vyresniam žmogui mumyse kažkur dingusi…

 9. Rita parašė:

  Teisingai ir tikslaiai aprasyta, bet jauciasi, kad rasyta tikrai ne pacios Beatos.

  • Beata Nicholson parašė:

   Rita???????? jus mane įžeidinėjat truputi ir menkinat…Kaip manot kas už manę rašė? gal paskaitykite mano blogą dažniau…..ir daugiau….
   Jei nerašau tokių kas dieną tai nereiškia kad pati nesugebu parašyti…
   Ir išdidžiai pareiškiu: Aš baigiau VU Komunikacijos Fakultteto Žurnalistikos Institutą, žurnalistika (bakalauras ) ir Ryšių su Visuomene Magistras….Jus man parodykite kaip jūs rašote, geriau….

   • ema uk parašė:

    Ne nu Jus Beata esate tikrai maladec! Skaitau Jusu bloga nuo jo atsiradimo beveik kiekviena straipsniuka. Gaminti man patinka bet bloga skaitau nes Jus geriausiai idomiausiai ir visaip iausiai RASOTE! Niekas tiek nesutelkia pozityvumo kaip Jus i kelis sakinukus. O siandien ka parasete yra virsune. Tikrai galite paskambinti teciui ir padekoti kad uzaugino toki nuostabu zmogu! Respektc 🙂

   • Rita parašė:

    Na, tarkim patikejau. Si straipsni rasete pati. . Bet tuomet kyla klausimas – kuri Beata yra tikroji, o kuri su kauke ??? Sitas nuomones issakymas pakankamai pavirsutiniskas ir arogantiskas ( kas jum nebudinga iki siol buvo ). Televizijoje jus su Holivudine sypsena reklamuojate savo receptus, produktus, pristatote knygas. O cia tokia arogancija, nepasitenkinimas. Suprantate savaip. P.S Megstu jusu receptus – ypac kotletu. Todel manau, kad receptu kurimas – jusu stiprioji puse, o viesa muzkos analize – muzikanams.

    • Donata parašė:

     Jūs, čia Rita, rimtai?

    • Reda parašė:

     nė dulkelės arogantiškumo čia nebuvo… kad išsakė savo nuomonę, tai jau arogantiška? Nei matyta, nei girdėta… ir susidaro toks vaizdas, kad ji visur turi būti tokia pati, kokia ir televizijoje. be emocijų iš vis gal tada?

  • Kristina parašė:

   nieko sau… kaip sugalvoja pavydžios moteriškės… Beata rašo unikaliai 🙂 Skaniai- neverta tuo abejot…

 10. Ema parašė:

  Aš irgi žiūrėjau M.A.M.A.
  Rožickas man tikrai nepatiko, nepatiko jo patyčios, o paskui kyla klausimas kodėl vaikai tyčiojasi, kodėl tiek pykčio? Man jo pokštai tikrai nepatiko. Negi nėra geresnio vedėjo?
  Man labai patiko M.Repšys ir Katleris (nors pastarojo tikrai nemėgstu), bet šie vyrai buvo tikrai linksmi ir juokingi.
  Dar apie vedėjus, gal reikėtų vedėjų dueto, nes vienam vesti tokio dydžio renginį yra sunku. O iš mano mylimų vedėjų tai ir Repšys, ir Starkus, ir G. Savickas puikiai tiktų tokiam renginiui, žinoma ir mano mylimas M.Mikutavičius, tačiau šis nuolat apdovanojamas (kaip džiugu), tai gal ir netiktų. Bet geresnio vedėjo reikia ieškoti, tai faktas.

  Švilpimas man tikrai nepatiko, ir aš jaučiausi baisiai, nes nenoriu gyventi tokioje šalyje, kur į žmogų dėl jo lytinės orientacijos, plaukų spalvos ar dar ko nors visuomenė meta akmenį. Nenoriu, tai būtina keisti.

  Apie palydovus man irgi buvo keista, kam gi tą Džordaną vesti į sceną? Na jei būtų atėjusi su vyru Elegijumi, kuris dar ir jos prodiuseris tai būtų suprantama, o kas ta graži mergina aš irgi nesupratau.

  Žodžiu, visada yra kur tobulėti. Lauksim kitų metų 🙂

  Ir labai džiaugiuosi, kad apdovanojo mano mylimą M.Mikutavičių ir scenos dyvą Džordaną. Ji to verta!

 11. Leta parašė:

  Skaičiau su pasimėgavimu. 100proc pritariu kiekvienai išsakytai minčiai.

 12. Vilija parašė:

  Beata,
  Moteris, lydejusi Dzordana iki scenos, yra Videometros (jei neklystu del konkrecios imones ir pareigybiu) marketingiste 🙂

  • Lina parašė:

   miela Vilija, ne, ji ne jūsų minėtos įmonės marketingistė, o M.A.M.A. marketingo vadovė Rūta Mikalauskaitė.

 13. Rasa parašė:

  Puikiai parašyta, Beata.
  Tas gėdos jausmas, kai už kitus gėda buvo nepakeliamas. Visas renginys buvo didelis fiasko, su keliom išimtim.
  Justė – neįtikėtinai stipri asmenybė!

 14. Rita parašė:

  dėl baubimo man taip pat buvo gėda už žmones, bet iškilo toks klausimas..
  Įteikti apdovanojimus atėjo žmonės daugiau ar mažiau prisilietę prie muzikos, kažkuo nusipelnę… Kuo yra nusipelnęs Lietuvos gėjų lygos prezidentas, kad iš jo būtų garbė atsiimti apdovanojimą? Dėl to, kad yra gėjus?

  • Beata Nicholson parašė:

   į šituos klausimus rasite vieną kitą atsakymą mano nurodytam Ramūno Zilnio tekste Lryte
   Šiaip visi teikę nominacijas buvo gerai parinkti ir įdomiai…

   • Alfreda parašė:

    Apdovanojimus stebėjome kartu su drauge Žalgirio arenoje. Pradžioje džiaugėmės kad įdomu, veža. Bet kuo toliau tuo daugiau malkų, Nesikartosiu, nes vusus minusiukus pastebėjo ir išdėstė Beata, Tačiau dėl gėjų lygos prezidento pasirodymo man taip pat kilo klausimas kaip ir Ritai – o kuogi jis yra prisidėjęs prie muzikos ar bent jau meno aplamai??? Kai prasidėjo švilpimas aš taip pat sėdėjau panarinusi galvą, nes tuo metu norėjosi skradžiai žemę prasmegti. Žinoma buvo gėda. tačiau tuo pačiu metu kirbėjo mintis – Žmogau ką tu čia veiki ant tos scenos.kuo tu esi nusipelnęs muzikai? BUVO NESKANU NUO VISKO- IR NUO ŽMONIŲ NETOLERANCIJOS, IR NUO GĖJŲ LYGOS REKLAMOS. .O gal ir renginio organizatoriai specialiai siekė skandalo? Nes MAMA apdovanojimų scenarijus šiais metais vienas iš silpnesnių lyginant su buvusiais.

    • Reda parašė:

     Visiškai pritariu. Sėdėjau salėje ištikta šoko- man nuolat sakančiai, kad jauni žmonės Lietuvoje yra labai tolerantiški, tai buvo smūgis… kita vertus, organizatoriai kankinę žiūrovus nuobodžiu scenarijumi (aplink mane nuolat kilo žiūrovai atsinešti dar vieno alaus…) staiga į tą nuobaudžiaujančią ir neslėpkime šiek tiek apgirtusią publiką staiga išleidžia gėjų lygos lyderį- aiškus pigaus skandalo siekimas.

 15. Edita parašė:

  Labai teisingas ir smagus tekstas, įžvalgos taiklios ir teisingos. Ačiū, Beata!

  P.S. Ir kad nesirgtų Marijonas daugiau niekada!

 16. Ramunė parašė:

  O aš nesugebėjau pažiūrėt, nes matomai nesu tokių stiprių nervų 🙁 Kai pamačiau tą Pogrebnojaus mūzą, norėjosi verkt, Rožicko pliurpalai optimizmo, kad renginys pagerės nesukėlė. Ir pagalvojau, velniop tuos M.A.M.A. O kas dėl netolerancijos, tai dievaži, žmonės suaukit, na koks jums skirtumas į kokią skylę jie kiša (atsiprašau už grubumą), savęs žiūrėkit.

 17. Inga parašė:

  Super apžvalga. Ačiū, suintrigavo ir mane pažiūrėti. Iš rimtos kritikos nebloga reklama gavosi:)

 18. Eva parašė:

  Nerealiai! Ačiū už linksmą pirmadienio rytą 😀 Labai taiklūs pastebėjimai.

 19. regina parašė:

  Miela,Beata,jus taip viska sauniai sudeliojot siame straipsnyje,impulsyviai,bet maloniai.Tokios kritikeles reiktu dazniau musu lietuviu vedejams,bet ne tik vedejams ir organizatoriams.As esu eiline Tv ziurove,galeciau drasiai pasakyt,kad daugumai visu tu zvaigzdziu,vedeju,organizatoriu yra taip toli nuo elgesio kulturos ir etikos,kalbos kulturos.Pries „lysdami i zydruosius ekranus „turetu pirma namuose gerai pries veidrodi pasidemonstruot :-)…Aciu dar karta .labai patiko jusu straisnis.. 🙂

 20. alexandra parašė:

  Visiskai sutinku. Man geda buvo ziureti viska nuo iki… Ir „Panevezio“ transliacija taip pat – pigu. Isskyrus gal tik Alina – ji vienintelis spindulelis visame siame beskonybes, maivymosi ir vulgariu, pigiu juokeliu kratinyje. Pasibaisejome su vyru renginio ir jo dalyviu lygiu.

 21. Andželika parašė:

  o mano nuomone Jazzu 100% prilygo klykiančiai publikai ir taškas. Tai tokia pat netolerancija – piktintis homofobiškais žmonėmis. Taip, aš homofobiška ir to nesigėdiju. Nes tai taip pat – mano pasisrinkimas. Aš nešvilpiu jiems, ir mano draugai girti nesėda prie vairo, neužgaulioja ir nesmurtauja fiziškai ar psichologiškai prieš savo gimines, vaikus ar moteris. Tad nereikia visų, kurie nepritaria homoseksualams priskirti „vienam kurpaliui“. Geriau būsiu „tokia bloga“ ir gyvensiu normaliai ir laimingai, nei pradėsiu „pūsti vieną dūdą“ su visais liaupsinčiais šią neva nuskriaustąją grupę žmonių, kuri naikina žmoniją ir trypia viską, kas šventa. Su visa kita įžvalga visiškai sutinku. Su visa pagarba…

 22. Jovile parašė:

  sauniai cia viska Beata aprase 🙂 bet turiu viena pastebejim del jazzu. Ji pati prisidirbo, pasielge taip, kad ilgai ilgai niekas to nepamirs. Ji tuksanti kartu labiau susireiksmino nei yra verta ir jos elgesys po viso to yra bjauriai neskanus..

 23. Inga parašė:

  ne visai sutinku su tuo baubimu.. patys organizatoriai norejo tokio „skandalo“, iskart isryskindami, kad tai geju vadovas..beto, ar labai jau protinga vos ne garbingiausia statulele iteikineti duoti zmogui,kuris su tuo nieko bendro neturi. neturiu nieko prie gejus, kol jie man nelenda i akis, bet kam sitaip afisuot? Kazin kokios reakcijos norejo, gausiu plojimu? tiesiog, ne laiku ir ne vietoj pakviestas zmogus, mano nuomone.

  • Manau parašė:

   Manau patys organizatoriai norejo sito skandalo, tam, kad liktu kazkoks atgarsis po renginio. O tas svilpimas, manau buvo ne pries homoseksualus, bet butent pries si asmeni… Zmones nera kvaili ir supranta, kad sis zmogus uzsiima visuomenes kirsinimu… Nezinau kaip kitaip pavadinti jo ideja su Dariumi ir Girenu. Del to toks nepasitenkinimas kilo, o ne del seksualines orientacijos. Negi manote, kad jei scenoje butu pasirodes pvz Rokas Zilinskas irgi butu kiles toks kipisas? Tikrai ne, bent as tuo tikiu.
   O del Jazzu poelgio… Taip, ji norejo apginti, ta ir parode savo kalboje, bet visiems rodyti nepadorius gestus yra lygiai taip pat negrazu.

 24. Marija parašė:

  Iš esmės pritariu Beatos nuomonei, bet kas dėl švilpimo ir baubimo, tai, manau, patys rengėjai išprovokavo šią reakciją (gal net specialiai). neturiu nieko prieš prieš skirtingos lytinės orientacijos žmones, jei jie nesikiša į kitų žmonių gyvenimus, bet negi įteikti tokį apdovanojimą neatsirado labiau nusipelniusių kultūrai žmonių kaip minėtasis ponas?

 25. Sonata parašė:

  Labai patiko Beatos zodziai, labai taikliai viskas pasakyta buvo, tik del vieno nesutikciau, kokius nuopelnus turi geju lyderis? Kam ji reikejo kviesti i MAMA. Tikrai nepalaikau tokio nusvilpimo, man tokie zmones netrukdo, cia ju pasitinkimas, bet pripazinkit jis turejo to ir tiketis, vienu metu mano jo net pagailo, kaip visi pradejo bumbeti, tikrai sunku vienam atlaikyti toki spaudima, bet is ktios puses, o ko jis kito tikejosi? Juk zino kokie musu Lietuvos zmones. IR del Jazzu, labai ji man ptinka, ir del jos elgesio nenustosiu klausytis jos grazios muzikos, bet nemanau, kad ji labai grziai pasielge. Nereikia nusiristi iki tokio lygio, kaip kai kurie musu Lietuvos zmones yra nusirite.

 26. Odeta parašė:

  Tik Bavarija ir Džiordana ten patiko,daugiau nebuvo ko žiūrėt…..Graudu,kai tokie renginiai nevykę toje mūsų Lietuvoj…..Justas dar gerai pasisakė,šaunuolis….Va jis tiktu renginius vesti,vien dėl jo bajeriukų būtu verta žiūrėti….O tų grupių grupelių,kad užderėjo…..Nė vienos negirdėjau,nežinau ir nenoriu net sužinot,kai taip dainuoja….Va mano jaunystės laikais,tai nors rupės geros budavo,o dabar…..Nuėjus į klubą su vyru,nemokėtume šokti pagal tokias jų dainas 🙂

 27. Egle parašė:

  visas straipsnis liuks, apmastymai prasmingi ir pateisinami, tik del geju as kitos nuomones, nieks nesako kad mes jiems netolerantiski, ir kaip Beata sako „nesvarbu kas su kuo miega“ , BET kam reikia taip lysti i viesuma ir teigti kad tai sveika musu vaikams. Manau musu salis butu kitokia ir juos suprastu jei jie nerengtu savo eisenu ir nesiviesintu, neitu i visokiausius projektus… Geriau su tikiu poziuriu likti savoj vietoj ir tyliai. Ir jeigu jie toliau taip elgsis tik dar dides visuomenes netolerancija ne ju potraukiui o ju NAGLUMUI. Apie 10-ties litu isdarkyma jau partylesiu…

  • Nijole parašė:

   O kaip Jūs manote, ar moterys būtų gavusios rinkimų teisę, jei nebūtų ėję į demonstracijas? Nejaugi manote, kad ką nors galima gauti tyliai?

   • Egle parašė:

    Na cia manau nesulyginami dalykai… Mano nuomone ir daugelio manau tokia pati, man jie netrukdo, tik as nepateisinu tokio pasirinkimo… Naglo ejimo i viesuma, galima ir kukliau…

    • Alma parašė:

     Dalykai labai sulyginami. Vardiklis – diskriminacija. Kova už savo laimę ir teises yra naglumas? Kodėl kovoti už tai, kad esi diskriminuojamas, reikia tyliai? Kodėl?

     • susirūpinęs parašė:

      Kova už laimę? Kas jiems neleidžia būti laimingiems dviese namuose, ko užtenka paprastoms poroms? Jei jie tokie yra – tegul būna, bet tegul nebruka savo ideologijų visiems, tegul nebruka knygų vaikams, kuriose pilna homoseksualizmo…. ką jau kalbėti apie jų siekius susituokti ir įsivaikinti… kodėl jie siekia to, ko gamta jiems nedavė, kodėl siekia atimti pasirinkimą iš vaikų augti normalioje šeimoje (mano nuomone tokioje, dviejų tėvelių, šeimoje užaugęs vaikas bus ne tik traumuotas tėvų bet ypač aplinkinių, ypač mokykloje, nes šeimoje jam diegs visiškai kitokius įsitikinimus, kitokias pažiūras apie vyrus, galbūt vers tapti gėjumi… tai tiesiog baisu… taip nutikus, vidinis vaiko susipriešinimas, natūrali jo būsena prives prie psichikos problemų, prives prie nusikaltimų ir tt… ar mes šito norime? Tegu daro jie ką nori tarpusavyje, kol visai nebegalės sulaikyti išmatų viduje, nes fiziologiškai žmogus gimė ne toks, kad traumuojamas galėtų pilnavertiškai gyventi… bet tegul neliečia kitų, o ypač vaikų!

 28. Saulė parašė:

  Ka galvoju viska parase Beata 🙂 Man baisiai nepatiko pasityciojims is Nelly . Kaip viena fraze is znogaus gali pakeisti nuomone apie ji. Rozickas nebepatinka. Rado is ko pasisaipyti. Humoras turi buti toks kad butu juokinga visiems o ne is kazko tyciotis.
  Ir Simona id Pinup Girls nepatiko,negraziai elgesi kolegesViktorijos atzvilgiu. Paliko ja eiti is paskos, o pati nurjo pasieme apdovanojima, kazka pasake ir vel pirma buo scenos, bent butu suregavusi i Viktorija. Labai labai buvo nemalonu ziureti toki egoistiska poelgi.

 29. kristina parašė:

  visiskai nesutinku su gerb.Beatos nuomone:)Nieko pries gejus neturiu(kerpuosi visada pas geju). Bet SITAS, tai perzenge visas tolerancijos ribas,kai sitaip issiderge is DARIAUS ir GIRENO.O panele dzezu labai tolerantiska rodydama savo gerbejams FUckus,kaip mano dukra(11m)sako TOBULA!

 30. Ernestas parašė:

  Ačiū už apžvalgą. Ypač už Rožicko aprašymą – labai taiklu. Bet nesutinku su gerb. Beatos nuomone apie gėjų lygos prezidento nušvilpimą ir ypač Jazzu išsišokimą. Rodyti f***us pilnai arenai žmonių nejokia čia ne vidinė tvirtybė. Juolab kad nelabai ir buvo už ką, pagrįsiu nuomonę. Į sceną išėjo žmogus, kurio dėl vienokių ar kitokių priežasčių daugelis nelaiko patraukliu o juolab vertu lipti ant reikšmingos scenos. Ir niekas nepadarė nieko neadekvataus, niekas jo neužpuolė, nemušė, neapspjaudė, neapmėtė niekuo, o išreiškė savo nuomonę tai vietai ir laikui adekvačiu būdu. Juk koncertas juk salė beigi scena – kažkas patiko plojam ir rėkiam bravo!, nepatiko – rodom nykštį žemyn ir švilpiam. Ir svarbiausia, gerb. Beata, gerb. JAZZU ir kiti dideli tolerancijos propaguotojai – žmonės tikrai turi teisę į nuomonę. Kokia ji bebutų. Tolerancija yra pakantumas – o ne pateisinimas, paskatinimas ar dar kažkas. Nemanau kad minia būtų nušvilpusi pvz. Sasha Song, nors irgi neslepia savo homoseksualumo bet visų pirma pozicionuoja save kaip dainininką. Aš taip pat nematau problemos turėti draugą, kolegą ar kaimyną su netradicine orientacija nors pats reiškinys man ir nepatinka. O gėjų lygos prezidentas būtent tai ir atstovauja. Jis todėl ir žinomas, kad homoseksualus. Jis dirba ta linkme kuri man, o ir daugeliui kauniečių, pasirodo, nepatinka. Ir mes turim tokią teisę, nemėgti kai kurių dalykų. Ir kartais net išdrįsti tai pasakyti. Gal net švilpiant.
  Mano palinkėjimas Beatai o ypač Jazzu – daugiau tolerancijos, visiems…

  • Rudy Gay parašė:

   100%

   • Alma parašė:

    Jei gėjų lygos prezidentas atstovauja gėjų lygą, bet jis nėra daininkas ar dizaineris, tai jį nušvilpti turim teisę? Tai išeina taip, kad asmuos turi būti būtinai kaip nors „nusipelnęs“ visuomenei, kad būtų gerbiamas. Chm… mano palinkėjimas – think again 😉

 31. IS dalies pritariu, BET parašė:

  Is dalies pritariu, tik ne del geju lygos prezidento, as „nevaziuosiu“ ant jo del orentacijos, nes man dzin. BET PASAKYKIT MIELIEJI: KA JIS BENDRO TURI SU MUZIKA? KULTURA? Kuo jis nusipelnes, kad lipo ant scenos??? Beata, tu kritikuoji palydoves, zmonas, muzas kurios lipo ant scenos, nors ten neturejo buti, tai ko JIS ten uzlipo??? Gal zmones svilpe ir baube, ne todel kad jis gejus, o todel kad ten neturejo buti. JUS viena prie teliko baubete, kad kazkas atlydejo dzordza, kazkas atlydejo kitus atlikejus, gal ne taip garsiai, bet ten ziurovu buvo tukstanciai, todel ir susidare baubimas. NEMANOT? PS: JAZZU gestas irgi netolerantiskas, tiems kuriems nepatinka GEJAI. JEI tolerantiski toki visi esam, tai priimkim visus koki yra.
  Aciu

 32. Milda parašė:

  Taip surasyta, kad geriau negalima! Viskas taikliai.
  Tik as vienas dalykas mane visada kiek glumina. kaip Beata raso – Koks jums skirtumas, kas su kuo miega ir su kuo susieja gyvenimą!? Man – jokio. Tegu miegas kas su kuo nori, bet as ir nenoriu to zinoti. Kam is vis reikia apie tai kalbeti. As kai susipazistu su zmogum, ar rasau CV kazkaip neakcentuoju savo seksualiniu polinkiu. Geda, kai zmogu nushvilpia del, koks jis yra. bet man asmenishkai geda butu ir eksponuotis – as Milda, man patinka grupinis seksas.

 33. Irma parašė:

  užteko pažiūrėti, M.A.M.A 10 min ir išjungiau, taip gėda, ne tik Kaunui, bet visai Lietuvai, nes Žalgirio arenoje buvo visa Lietuva, ir švilpė ne tik Kaunas (aš ne kaunietė ir nieko neginu), tolerancijos ir susitavrdymo trūksta daugumai, ir netgi labai. Vedėjo vaidmuo nuvylė. Šaunu,kad Jazzu prabilo, bet pati kalbėdama apie toleranciją, pamiršo (nors kaip sakot, nori pamiršti tai, bet Rožickas priminė apie UK koncerte išsakytus žodžius), kad netoleravo žmonių elgesio, čipsai ir panašiai, aišku nieko gero, koncerto metu, bet išvadinti žmones tokiais epitetais??? Man sąžinė neleistų. O šiaip tai taikoas pasaulyje ir gerų darbų visiems. Be happy 🙂

 34. Jurate parašė:

  Del Jazzu, tai jai vulgarumo irgi netruksta, bet kadangi ji tolerantisku zmoniu puseje, tai viskas tipo ok, nes nuomone su tolerantiskais zmonemis sutampa. Man tolerancijos gejams tikrai netruksta, bet Jazzu yra tikrai vulgari ir i turgaus boba nesanti asmenybe. Manau kad kiekvienas esantis saleje turejo galimybe ploti, svilpti ar kitaip isreiksti savo nuomone. Ko jus stebites, mes esame Lietuva. Lietuviai susirinko i koncerta, viskas ok. Ar jums staigmena tokia reakcija? Chebra, emigruokit!!! Man labai nepatinka, kad zmones neva nagali isreiksti savo nuomones, nes ji nepatinka Jazzu, o toji leidzia sau rodyt fakus vadinti zmones urodais, kiaunemis ir pan. As ja labai noreciau isvadinti, bet nesinori nusileist iki turgaus bobos lygio. Beje, kaip ir minejau, tolerancijos gejams turou daug, bet jei buciau svilpus, tai tikrai me del to kad jis gejus, o del to kad slykti asmenybe. Jis galetu but ir negejus, as jo visvien labai nemegstu uz nesantaiko kurstyma, intrigas ir visa kita. Jis labai nemalonus zmogus. Yra geju ir daigiau ant scenos, yra kurie taip pat Kaune koncertavo ir niekas ju nepuola nusvilpinet. Yra reniniu vedeju geju, yra atlikeju, net ir MAMA buvo ju daugiau, tiesiog jie yra malonus, protingi ir nekelia zmones antipatijos kaip si persona. Tad tie kurie sakot kad jis buvo nusvilptas uz gejiskuma, manau, kad patys skirstote zmones i gejus ir ne gejus. Cia panasiai kaip Jagelaviciute apibudino prostitutes su silikonais, o pupytes puole gincytis, pasijaute izeistos, nors niekas konkreciai apie jas nieko nepasake.

 35. Perskaičiau parašė:

  Beata, sutinku su daugeliu išsakytų minčių, bet yra faktai, kuriuos nepateisinu iš abiejų pusių. Rožickas nušvilptas ne dėl orientacijos buvo, o dėl to, kaip jis tokį faktą pateikia visuomenei. Žinom ir matėm, kaip pats šaiposi iš normalios orientacijos. Kaip mūsų istorinius veikėjus Darių ir Girėną pavertė Lietuvos gėjų simboliu, kas žeidžia jau Lietuvos istoriją. Tad pyktis tik dėl žmogaus supratimo, o ne dėl jo gyvenimo būdo. Juk kiti šios orientacijos veikėjai tik ir norimi matyti scenoje ir ne po vieną kartą. Čia labiau pyktis turėtų būti išreiškiamas renginio organizatoriams, kad renkasi veikėjus ir faktus, kurie erzina dar nesusigulėjusią visuomenę.

 36. dolores parašė:

  gal tik pridurciau, kad tas kaunietiskas pabaubimas sveikatos metu Lietuvai stiliaus nepridejo 🙂 garso operatoriams ir vaizdo operatoriams valio. isijungiau tuo metu, kai dainavo Kucinskas. buvo grazu paziureti ir tiek. o paskui prasidejo velniava ir perjungiau, paskui vel ijungiau. Rozickas tyciojosi is Paltinienes. isjungiau. paskaiciau FB po to ir supratau, kad nieko nepraradau… liudesys. nereik mum vaziuot i eurovizija, oj nereik. sveikatos metu sveikatoooooooos:))

 37. Daiva parašė:

  Geju lyderi pakviete iteikti apdovanojimo!?! Juokinga jei nebutu graudu. Ka bendro jis turi su menu? Cia buvo organizatoriu speciali provokacija, as manau zmones nusvilpe ji todel, kad nekencia jo kaip asmenybes, o ne todel, kad jis gejus ( na gal kazkas ir del to). Tegul kitamet pskviecia Pauliukaiti arba Roka Zilinska. Nemanau kad minia baubs ir svilps. O del jazzu tai kokia ji zvaigzde??? Pati parode savo issilavinima ir tolerancija

  • Perskaičiau parašė:

   Taip, Jazzu atlikėjos pats Simonko paprašė koncertuoti jų renginyje, o ji nusijuokė nusišypsojo ir nuėjo. Tai jei jau palaikančioji, nelabai tą ir pati pati parodo, o ant visuomenės gestus išsiuntinėjo…

 38. Kepėja parašė:

  Brangi, Beata, gal Jūs jau geriau virkit ir kepkit, nes rašymas – tikrai ne Jūsų stiprioji pusė….

 39. Vigantas parašė:

  Džordana per apdovanojimus buvo visiškai kosmose 🙁 Ją lydėjo videometros darbuotoja, nes pati nelabai galėjo eiti 🙁 Kai fotografuodamas prašiau jos iškelti apdovanojimą- jis vos vos pajėgė 🙁 Labai norėčiau tikėti, kad ji nebuvo apsvaigus

 40. kika parašė:

  Na, Beata man visad atrodė šiek tiek „gilesnė“ moteris.. Nes šiame rašinyje išdėstytos mintys tokios paviršutiniškos, pasiūlymai dėl vedėjo tikriausiai pilnai atitiktų mano dvylikamečio broliuko pasiūlymus… Kažkaip nusivyliau šiek tiek net tuo. Labiausiai gal ta Jūsų mintimi dėl Simonko. Na ne jau čia viena pusė kalta? Na ne jau atrodo, kad taip nebuvo pasielgta tyčia? Kad kaltas ne tas, kas „baubė“, o kas ėjo ir norėjo to „baubimo“??? Tegul jie daro ką nori ir su kuo nori, na bet kodėl mes turim juos toleruot ant scenos? Visus laimėtojus paskelbė muzikantai, prodiuseriai, stilistai ar kiti scenos žmonės, o kokia tojo Simonko profesija? Gėjus? Tai tegul pagal savo išsilavinimą ir užsiima sau tinkama veikla

  • Beata Nicholson parašė:

   Nepateisinu ir nepalaikau minios noro viešai pažeminti ir nubaubti ……

   • Pilietis parašė:

    Kuomet viešuose renginiuose dalyvauja politikai (pvz., krepšinio rinktinės sutikimas) visada yra nušvilpiami, nes žmonės atėjo pamatyti renginį, pasidžiaugti, o jiems vis įbrukama politiko kalba. Ar už tai Jums būna gėda? Ar gėda tik tada kai tai liečia homoseksualus?

    Mano nuomone, tai buvo tokia pat politika, juk ant scenos Simonko kalbėjo apie savo „lygą“ (lgbt). Kaip reikia juos toleruoti, kaip tai turėtų būti privaloma, kaip reikėtų žygiuoti su jais Gedimino prospektu ir kt. Tai yra politika, brukimas savo pažiūrų, lindimas visur kur tik įmanoma.

    Tad jei nesuprantate dėl ko buvo švilpiama, nematote palyginimo, matyt ir nenorite matyti.

   • IS dalies pritariu, BET parašė:

    žmonės nepateisina noro viešai (miniai) reikšti savo netradicines pažiūras. Dar kartą pasikartosiu: Jūs spurdat dėl to, kad jie švilpė, jie švilpia dėl to, kad Jis bruka per prievartą savo pažiūras.

   • ritana parašė:

    Beata, o jei jų šventėje atsistotų koks seimūnas ar muzikos atlikėjai, kurie ir jiems ne visi patinka, ar kitas žmogus, manai, kad jie to paties nedarytų? Diskutuojant reiktų išbandyti abi puses, nes tikrai, nei viena, nei kita pusės nėra šventos. Yra kas užstoja, yra, kurie patinka, lygiai tas pats ir pas jų. Ir nušvilpimai, ir apmėtymai ir keiksmai galioja tokie patys kaip ir pas mus, tad pradėki nuo to, kodėl tos abi pusės taip pjaunasi. Kodėl pateikimas yra netenkinantis abiejų pusių. Esam šiuolaikiški, bet abi pusės darom veiksmus pagal senas pažiūras – erzinam ir pykstamės.

 41. Viktorija parašė:

  Labai taikliai, Beata. Apie vedėją, kurio humoras tikrai nešė labiau į patyčias, ir dažnomis vietomis buvo labiau graudus nei juokingas.
  Dėl gėjų pritariu nuomonei, kad lietuviai media atstovai tokie apgailėtini provokatoriai… Graudu graudu. Bet kokiu atveju mano nuomone, jam ne vieta buvo toje scenoje. Nemačiau, kuo jis nusipelnė menui, bet gal čia mano neišprusimo klausimas. Ir niekada nesutiksiu dėl Jazzu, ji dar tėra besiformuojanti asmenybė, jokios drąsos viduriniojo piršto rodyme neįžvelgiu, ir aplamai manau, kad po jos paskutinių išpuolių labiausiai reiktų patylėti apie toleranciją…
  Ir dar, į Bavarus negalėjau nei žiūrėti, nei klausyti. Rimtai Lietuvoje yra daug tokių grupių gerbėjų??? Žinoma, skoniai visų skirtingi, na bet tačiau???

 42. Neringa parašė:

  Lietuva yra kaimas, turintis keleta perliuku. Tai tiek. Vilnius pries Kauna, Kaunas pries Vilniu, Siauliai pries Panevezi ir panasiai. Zemas kulturos lygis, a’la zaigzdems MAMA turbut vienintele vieta plunksnas viesai pakedent ir i laikrascius papult, nes visokiems Vienos ar Vilniaus baliams pinigines per plonos… Skandalu siekiama dirbtinai, viska apskaiciavus is anksto, nes kitaip jokio demesio renginys is tikro nesulauktu. O dabar net Beata ji paziurejo 😀

 43. Lietuvis parašė:

  Viskas buvo gerai kol nepasirode tas ponas,protingi zmones tie kurie sugeba prisitaikyti prie situacijos o organizatoriai pakviesdami sita pona padare klaida,visi puikiai zinome daugumos sio laiko nuomone del sio pono ir tttt tai isvis nereikejo sio pono kviesti ir problemos nebutu buve.Mes visi turime savo nuomone bet is rezultato galime matyti kuo baigesi sio pono pasirodymas.As asmeniskai esu pries siuos ponus ir niekas mano nuomones nepakeis ir pasakymas kad zema musu kultura siuo klausimu tai cia pasakymas is neturejimo ka pasakyti ir slykstu klausytis kada kazkas pradeda brukti savo mastyma.Mes vyrai 99.9procento esame pries kad musu sunai taptu tokie o kas yra tokie tegul buna ten kur jie renkasi ir nereikia lysti ten kur ju nera,o jei nori buti ten kur ju nera tai ir buk savo vietoje kaip visi.Tai kodel i baleta zmones renkasi ne su sportine apranga o todel kad yra tam tikros normos o jei truksta demesio tai visada darydamas nesamones jos gausi.Kas liecia sia panele ateidama basa ir rodydama zenklus tai autores nuomone cia yra stiprybes parodymas tai man sypsena kelia ir matau jos arba jo straipsnis yra ne apie svente bet apie jei arba jam patinkancia pakraipa.Cia yar tik viena is nuomoniu.

 44. deima parašė:

  Super. Ypač apie gėdą ir pyktį. Nežiūrėjau. Bet net nežiūrėjus LABAI vaizdžiai pamačiau perskaičius. Šiaip jau nieko naujo. Kaip visada. Čia apie tieliką ir tai ką jis rodo kasdien. Vis galvoju: išmesiu. Viltis kieno ten motina?

 45. EBB parašė:

  Beata, va dabar, pamačiau, kad esate gyvas žmogus. Su savo emocijomis, net pykčiu ir nepasitenkinimu. Iki šiol man atrodydavot nenatūraliai, kažkaip per daug teisinga. O dabar matau – va, tikras, gyvas žmogus. Labai džiaugiuosi šiuo atsivėrimu. Sveikinu, kad nepabijojot ir parašėt ką galvojat. Ir toliau taip.

 46. gs parašė:

  Su pinup merginomis ejas vyriskis buvo jau video klipo rezisierius:)

 47. pukuotuks parašė:

  Ne į temą…. Pirmieji komentarai verti… o po to kažkos.. nupušimas (komentavimo „baubimas“…kaip ir Kaune… 🙂 )
  Liūdna… Lietuviška…

  Neatkriskit po ligų anksčiau pradėdama krutėti… Sėkmės!

 48. Jūratė parašė:

  Beata, sudėjai visus taškus ant i. Žiūrėdama MAMA, aš galvojau tą patį. Ir kaip jau kažkas rašė feisbuke, palyginimas ,,pasimetė kaip virtuvinis rankšluostukas“ yra tobulas. Ačiū už nuoširdžius straipsnius/už taikliais įžvalgas/už tiesų ir teisingą žodį/ir žinoma ačiū už tai, kad įkvepi gaminti.
  P.S. Va tai ir yra menas būti mūza nebūnant šalia, o ne trintis nuolat iš pasko. 🙂

 49. pukuotuks parašė:

  gerai, kad kol kas turime VISI savo nuomonę,……….. apie viską

 50. Sigita parašė:

  Kai švelniai ir pūkuotai, tai Beata ir rašo nuostabiai ir pyragai jos patys skaniausi. O tada pasirodo, kad Beata turi nuomonę, kuri nei saldi, nei pūkuota, nei ant rožinio debesėlio. Tai jau tada Beata, gal geriau nerašyk… Negali būti!
  Jau dėkojau, Beata, pradžioj, bet dar kartą ačiū. Už buvimą savimi.

 51. ne-ringa parašė:

  Jei ne100, tai 99 procentais pritariu Beatai. Viskas kas gražu-yra gražu, o kas „neskanu“ ar paprasčiausiai nemandagu, taip ir atrodo.
  Norėčiau tikėtis, kad jeigu panašus atvejis vyktų Vilniuje, gal bent sostinėje homoseksualaus žmogaus pasirodymas nesukeltų tokios reakcijos…
  Myliu Lietuvą, myliu Kauną, bet mielieji, ugdykime savyje tolerantiškumą, kad to galėtų mokytis ir mūsų vaikai…Gal pakaktų mandagiai patylėti. Tai būtų mažas žingsnelis žmogui, bet didelis mūsų Valstybei 🙂

 52. Alma parašė:

  As neziurejau sios „garsiosios“ laidos, bet skaiciau atgarsius internetineje erdvej. Rozickui, manau, dideliu renginiu vedejo karjera baigesi. Na ir gerai, pailses ir gal ka nors idomesnio sau sugalvos. O del viso to minios baubimo ilgai galvojau, skaiciau ir piktinausi ir juokiausi is komentatoriu. Paskui pagalvojau, kad visa tai yra normalu. Ir baubimas yra normalu ir reikalingas net. Lietuvoje juk homoseksualai garsiai pradejo kalbeti tik dabar ir tik dabar zmones isgirdo, kad tai nera liga, kad tai nera uzkreciama, kad tai nedaro zalos ir kad tai buvo ir bus visada. Amerikoje seksualines mazumos dare revolicija kada? Pries kokius 50 metu. Pamenat kas tuomet vyko San Franciske? O Lietuvoje tik dabar pradejo baubti. As labai tikiuosi neuztruksim 50 metu mes Lietuvoje ir greiciau nustosim ziuret i seksualines mazumas kaip i visuomenes atmatas ir uzkrata ir baigism sapalioti nesamones kaip, pvz. „bruka per prievartą savo pažiūras“.
  p.s. O pirstus i virsu as ne tik buciau iskelusi, bet atsisukusi i minia ir juos nubaubusi, nes jie man nepatinka kaip zmones, kurie baubia kaip avinu minia, o paskui, brukdami uodegas, negali paaiskinti kodel.

 53. Mindaugas parašė:

  kaip ten bebūt, bet kol tauta nepasiruošus jos ir nereik šokiruoti priverstinės tolerancijos pasirodymais. Miega kas su kuo nori, bet nors viešai nesigiria. Tame ir skirtumas.

  • Alma parašė:

   Ne, skirtumas tas, kad jie nesigiria ir nagituoja tapti homoskesualiais. Jie nori atkreipti demesi, kad nesvilptumet ant ju, kai jie myli, kad nesijuoktumet, kai buciuoja savo partneri, kad nekalbetumet rozanciaus prie katedros varpines ir nessauktumete Dievo pagalbos del atvertimo i „normluma“, jie nori, kad policija ju neveztu i poskyri del to, kad jie sedi apsikabine nakti parke ant suoliuko. Jie nori atkreipti demesi, kad ir jie nori buti laimingi ir nenori buti pajuoka ir visuomenes siuskle. Ka reiskia „tauta nepasiruosusi“ ??? O kada ji bus pasiruosi? Ar bus pasiruosusi. Dabar yra tas laikas, kai reikia prisiruosti. „Sokiruoti tauta“!!! Tik pamanykit „sokiruoti“!!!! O jusu nesokiruoja smurtas heteroseksualiose siemose, prievarta ir patycios? marozai ir kiaunes? Nesokiruoja skurdas ir visuomenes alkoholizmas?

   • Alma parašė:

    Atsiprasau uz gramatines klaidas:)

    • Lietuvis parašė:

     Niekam jie neidomus ir uzsienyje ju agitacijos nematau,paprasciausiai i juos niekas nekreipia demesio,bet pas mus per prievarta yra brukama kaip mes turetume i juos reguoti,aplamai nustokite vienas kita mokyti kaip gyventi,kaip galvoti ir tttt,per prievarta niekas nebus malonus.

     • Alma parašė:

      O as matau uzsienyje labai dideli seksualiniu mazumu aktyvuma netgi ten, kur visuomenes tolerancija labai auksta. Pvz. Airijoje, kur uzdrausti abortai, seksualiniu mazumu partneryste itesinta, daug kalbama apie tai per Tv, daug renginiu ir problemu viesinimo. Taigi, as uz tai, kad kuo garsiau ir kuo daugiau kalbeti apie LGBT. Ir jokios cia prievartos. Juk LGBT atstovai nelaiko peilio jums prie gerkles ir neliepia kalbet/pyktintis/ baubt.

   • Nijole parašė:

    Visiškai sutinku su Jumis, Alma. Ir norėčiau pridurti, kad mes, moterys, turėtume nekęsti vyrų, nes jie taip dažnai prievartauja. Bet juk puikiai suprantame, kad – tai, kas yra nusikaltimas, tai ir yra nusikaltimas.
    Ačiū, Jums Beata už drąsą, nes dabar homofobai „nebegerbs“ Jūsų. AČIŪ!!!

 54. as parašė:

  As apie Dizainerio ir Muzos pora.

  As ir visur sekioju vyrui is paskos. Mes taip gyvenam, mylim vienas kita, darom bizni kartu, todel tikrai labai daug laiko buname kartu. Bet gal nebutina izeidineti ir stebetis tokiomis poromis. Jeigu Jus taip negyvenat, tai nereiskia, kad tai nenormalu, taip blogai.

 55. Smiltė parašė:

  Su nuomone sutinku, bet labai jau prastas rašymo stilius. Sunku patikėt, kad Beata žurnalistiką studijavo… Skaitant toks jausmas, lyg klausytumeisi žmogaus, kuris kalba pilna burna „aha man patiko, mhm kažkaip nepatiko, ėėė… ai nežinau, nusibodo“. Ar bent perskaitėte prieš publikuodama? Ai, bet juk Jūs MOTERIS, galima jums bet kaip.

 56. vytaute parašė:

  Labai labai teisingai išsakyta nuomonė!:) deja, bet teko tiesiogiai Žalgirio arenoje stebėti šį nusivylimų kupiną šou. O išeinant žmonės kuždėjosi, jog gaila bilietui išleistų pinigų 🙂

 57. aa parašė:

  Beata, reikejo atkreipt demesi kad niekas nesvilpe Statkeviciui, na juk ne paslaptis kaip ten kas su juo. Tiesiog svilpiama buvo konkreciai sitam zmogui ne uz jo pakraipa o uz zmoniu kirsinima . Tolerancijos per prievarta neibruksi niekam, su laiku patys zmones pripras ir priims kitus. O tokie kurie tik tokiu budu sugeba isgarseti kaip simonko ar landau yra verti nusvilpimo nes jie yra niekas, vaspce nieko nenuveike, apart skandavimo su kuo jie miega. Todel jie tik piktina zmones ir skatina NEtolerancija, tad kuo tokiu maziau bus tuo greiciau dings diskriminacija, o Jazzu salia ju visu tokia pati, gejus ji toleruoja o savo gerbeju ne. Nu tai kazn, apskritai bendros kulturos jai stinga vaipytis viesai, pirsta parodyt ir pirmokas gali, dar slyksciau ir negraziau kai apsiima tokie veikejai tauta viesai aukleti. Nu zodziu tik du gejai lietuvoj kazka yra padare nuveike salies naudai, o visi kiti tik sugeba veliavom pamojuoti. Pilnai sutinku del jankeviciaus statkeviciaus ir katlerio, grazuoles zmonos ir dzordzos, paprasti tradiciniai lietuviski ju bajeriukai bet praskaidrino visa rengini. O del rozicko net nzn ka pasakyt tiesiog didelis gedos jausmas uz sita zmogu.

 58. aa parašė:

  dar didelis nusivylimas organizatoriais, per vos ne kas antra pasirodyma buvo girdeti kas uzkulisiuose vyksta, kazkas gincijasi kazkas kazka zuikiu saukia, dzordana negirdejo kad ja pakviete, pilna tusciu staliuku prieky, kai kurie ziurovai parodyti ne itin graziame momente (ziovaujanti porele is kurios pradejo juoktis visa sale). Dar kas istrigo, cia gal pirmas normalus lietuviskas muzikinis renginys kuri visa perziurejau, siaip ziuriu tik uzsienietiskus, bet labai daug muzikiniu klipu, anonsuojamu per nominacijas buvo buduliu mustynes ar tik tiesiog butent tie epizodai isrinkti, ar tik tokia tematika klipai lietuvoje kuriami, mano uzsienieciui vaikinui irgi tas labai i aki krito.

 59. Vida parašė:

  Gerbiama Beata, aš buvau Žalgirio arenoje ir švilpiau su visais , nes išreiškiau savo nuomonę apie gėjiškų vertybių skleidimą ir propogavimą. Prašau paaiškinti man kodėl taip staiga tai pasidarė vertybė ? ir dar prašau man paaiškinti kodėl aš negaliu būti prieš ? Tai kaip išeina : tas kuris ne su gėjais tai tas yra prieš juos? O kito varianto nėra ? Ah pamiršau, gerbiama Beata gyveno Anglijoje , pamatė pasaulį ir pasidarė labai tolerantiška todėl nusprendė pamokyti ir sugėdinti lietuvius tamsuolius ir dar pagirti kitus atlikėjus kurie mokė ir gėdino nuo scenos blogus kauniečius, kaip negalima elgtis. . Moralas : baikime mokyti ir moralizuoti , žiūkėkime kiekvienas savęs. NUSIBODO

 60. Vaida parašė:

  Miela Beata, straipsnis – SUPER! 🙂 Vedejas buvo parinktas prastas… jo juokeliai leksti ir nejuokingi. Del geju nusvilpimo ir mane apeme tas siaubingas svetimos gedos jausmas… Gaila, ,kad mes vis dar tokie trumparegiai.

  • Vaida parašė:

   Ai ir dar del tos Muzos…. Man buvo juokinga, nes kai ta muza svelniai tariant „gavo i galva“ nuo to dizainerio, tai rase visa spauda. Kaip jis pastoviai smurtauja, kaip muza ji paliks ir t.t. O po kiek laiko staiga viskas pasikeicia ir jie tokie neiskiriami, tokie mylintys ir laimingi, kad ir apdovanojima kartu iteikti eina… (nieko asmenisko)

 61. Evaldas parašė:

  Ta Džordanos palydovė iš tiesų buvo M.A.M.A marketingo vadovė Rūta Mikalauskaitė 🙂

 62. Justina parašė:

  Rūta Mikalauskaitė GRAŽI?!?!?

 63. Rima parašė:

  99 proc mano mintys siame straipsnyje 🙂

 64. Siga parašė:

  Kad tavo žodžiai tiesiai ten kur reikia pakliūtų. Tikrai taip pat galvojau ir aš, ir turbūt dar ne vienas žiūrovas. Dėl Rožicko nusišnėkėjimo, net svėtingėda graužė ir vis laukiau, kaip kas nors jam užlopys atgal ir užčiaups. Kai Justinas užlipo, tai net nesinorėjo, kad išeitų, pamaniau sau, va jis galėtų ir toliaus vest 🙂

 65. Woowee parašė:

  Ir aš ten buvau.. Džordanos „palydovei“ nebuvo leista lipti ant scenos, nors lydėdama ji turbūt svajojo, kad užlipsi kartu su Diva, bet jai buvo parodytas griežtas gestas, lik apačioje.

 66. Gintarė parašė:

  O Dieve, kai kuris damos tuoj sukels III pasaulinį karą 😀 Nelabai suprantu problemos: Beata SAVO puslapyje parašė SAVO nuomonę. Reikia gerbti ne tik savo nuomonę, bet ir kitų. Tuo labai, kad ji nesakė – va kaip gerai čia aš suskėliau ir visi, kurie galvoja kitaip, yra durniai. Juk nesakė? Tai kodėl reika ją pulti, įžeidinėti ar stengtis jos nuomonę paneigti? Tautietės, kodėl jūs tokios piktos moteros? Ko jums gyvenime trūksta? Nei karo, nei bado, gyvenat sočiai, šiltai – vertinkit, ką turit, ir džiaukitės 🙂

  • Eglė parašė:

   Gintare, tas asmeninis puslapis yra visiems pasiekiamas! Dabar jo turinys perkeltas į Delfi ir kitus portalus. Ar čia laukiama tik beatiška nuomonė? Visos patvirtinam, tikrai matėm ir mūzą, ir rozicką, ir dzordza, ir simonko, bet nebutinai tuo paciu kampu:) Mano kiek kitokia nuomonė, bet is pagarbos Beatai tikrai nebaubsiu. Bet nereikia taip sakyt, mano puslapis – lieju ką noriu:)

  • Alma parašė:

   Gintare, jsu komentara suprasti taip, kad moterytes, bukit malonios tylekit, nieko nesakykit, ziurekit savo puodu ir savo darzo? 🙂

   • Gintarė parašė:

    Mano komentarą reikėjo suprasti, kaip siūyti nesipykti „ant lygios vietos“ + jis nebuvo taikomas niekam konkrečiai iš viso 🙂 Peace, sesės 🙂

 67. Aura parašė:

  Aš 9 metus nežiūrėjau lietuviškos televizijos. Ir visai neseniai užsisakiau ‘Emigrantas.tv’, kad galėčiau prisiminti paauglystės savaitgalius – gulinėjimą iki pietų su įvairiom rytinėm laidom. Pažiūrėjau ir vieną šokių projektą. Išsižiojau. Susidarė įspūdis, jog žmonės nekenčia vieni kitų. Visiškai. O dar kartą tuo įtikinti, einu, pažiūrėsiu M.A.M.A..

 68. Ruta parašė:

  Planavau nekomentuot, bet vis sukasi gavoje sudestytos mintys ir kritika ziurovams, kurie baube, ir Rozickui, kuris nepadejo. Pasigedau kritikos organizatoriams, sumaniusiems pakviesti netinkama zmogu nominacijoms iteikti, pasigedau ir kritikos asmeniu, kuris vietoj to, kad atsisakytu, lipo i scena ir dziaugesi savimi. Taip, netinkama, nes mano giliu isitikinimu tokiai neaiskiai asmenybei per daug garbes, o ka jau kalbeti apie demesi. Mano gyvenimo draugas, priesingai nei as, yra tolerancijos virsune, bet ir tas ispute akis ir neteko zado, kai buvo pakviestas vargselis, visu skriaudziamas ir nesuprantamas, iteikti apdovanojimu.
  Ko sieke organizatoriai toki tipa kviesdami iteikti apdovanojimus? Atsakyti sunku, bet aisku viena – jis tikrai pasinaudos sia situacija, kazkieno pakalbintas ir paklaustas apie mazumu gyvenima LT.
  Jei norite mane isvadinti riboto mastymo moteriske – prasau, bet zinau viena, jei jie (mazumos) nereikalautu to, ko dievulis jiems nedave arba jie patys atsisake, nevaiksciotu su veliavom, demonstruodami savo neigaluma, tuomet ir nereiketu prasyti buti tolerantiskiems ju atzvilgiu. Neteke matyti, kad pamate zmogu su akiniais, pradetu visi trypti kojomis. Sakysite netinkamas pavyzdys? Manau, kad pats tas, nes akiniai visiems matomi ir niekam nekyla klausimu, kad juos devi zmones, kurie turi problemu su rega, o mazumu nukrypimai nuo normos yra zinomi jiems ir sia zinia jie gali daintis arba ne, bet jie praleidzia proga patyleti. Tad nera ko uzjausti tuos, kuriems bile koks demesys – aukso vertes. Ir tai, kad as cia rasiau, tai didelis ju pasiekimas, nes tik to jie ir siekia, kad kuo daugiau apie juos kalbetu.
  Reziumuojant. Jeigu Simonko turetu nors kruopelyte proto ir savigarbos – jis butu atsisakes teikti apdovanojimus ir nebutu del ko trypti ir svilpti. Butu sedejes ant sopkes, apsikabines miela zmogu, ir ziurejes TV.

  • Alma parašė:

   „bet zinau viena, jei jie (mazumos) nereikalautu to, ko dievulis jiems nedave arba jie patys atsisake, nevaiksciotu su veliavom, demonstruodami savo neigaluma, tuomet ir nereiketu prasyti buti tolerantiskiems ju atzvilgiu“
   „Dievulis nedave“, „Neigalumas“?? CIA JUS RIMTAI TAIP GALVOJAT???
   Facepalm. As labai primygtynai jums siulau padeti maldaknyge i sali ir pasiskaityti literaturos kitom temom, nes panasu, kad viduramziuose kazkur klejojat.

 69. alina parašė:

  Brenda lietuvaiciai is tolerantijos meslyno….ir isbrist niekaip negal……
  Gaila gaila.
  Istorija byloja kad baisi skriauda lietuvai padaryta,kai inteligentija sibire ir lageriuose nukankinta. 2015 o kaip smarkiai dar ataidi neispruseliskumas.

 70. Milda parašė:

  Na, Beata, tu šaunuolė :))) Perskaitei mano mintis :))) Nieko nepridursi :)))

 71. Egle parašė:

  Beata,
  po siu „karoliu“ , mano nuomone, turetumet apmastyti i kuria puse ‘dreifuos“ Jusu blogas, tiksliau jo turinys.. Jus pati daznai rasote „Maziau yra daugiau“..Idomu skaityti, bet kaip tai susieti su „Beatos virtuve“?
  Atsakymo nereikia…

 72. Dina parašė:

  O aš pagalvojau, kad labai pasiilgau Vytauto Kernagio. Gaila, kad turbūt toks lietuvis, kaip koks jis buvo renginių vedėjas, dar turbūt negimė. Žmogus su klasišku jumoro jausmu ir su gebėjimu kitą žmogų pastatyti taip, kad jis jaustųsi gerai. Bent jau tokį aš jį prisimenu iš TV.

 73. Rasa parašė:

  Aš šiaip komentarų nerašau, bet šį kartą Beata taip puikiai aprašė renginį, kad tikrai labai įdomu buvo paskaityti, nors šiaip nežiūriu televizoriaus iš viso, tai net nelabai žinau kas vyksta 🙂 ir nemanau, kad del to, ką nors prarandu, ypač kai paskaitau tokią santrauką apie, kaip ši, apie neva svarbiausius lietuviškus apdovanojimus 🙂 Baisu, bent jau man taip pasirodė. Užtat Beata dabar man dar labiau patinka, galėtų daugiau apžvalginių temelių būti 🙂

 74. Asta parašė:

  Pritariu….teisingai,mano manymu, aprase rengini Aciu. Buvo idomu skaityti 🙂

 75. Kitchen Obsession parašė:

  Šaunuolė, nežiūrėjau, bet labai skaniai susiskaitė. Pajutau kiekvieną perduotą emociją nemačiusiems, manau reikia daugiau tokių straipsnių iš kitos pusės 🙂

 76. Beata Nicholson parašė:

  klausykite mielosios ir mielieji, tai dabar gražiai ir taikiai pabaikime, nes stoja pilnatis, ir jei toliau stugausim, visko gali atsitikt :))
  Labai ačiū už aktyvumą, klausykite jei koks bus svarbus reikalas, tai galėsim visi susitelkti kaip vienas dėl svarbaus kokio reikalo…Dabar skaitant visus tuos komentarus aš tiesa sakant, eilinį syki pasigailėjau, nes gi galėjau patylėti dabar visi toliau ubauja, ir delfis ir 15 min. Na kam mum reikia to? tikrai nereikia….
  Dėl tolerancijos tai suprantu, kad prezidentas Gėjų Lygos Somoiko, daugeliui labiausiai nepatiko, na gerai gerai visko būna, bet vistiek gal kažkaip kitaip reikėjo reaguoti į jį. Laimėjo labiausiai tai MAMA organizatoriai, ir gerai, kad taip atsitiko, va kiek mes čia visi pasikalbėjom….Bet žinau tik vieną, kad visi mes norime sau ir savo šeimoms geriausio gyvenime, bet tikrai būtų gerai ir savo artimiesiems to paties geriausio linkėti …Todėl visiems linkiu taikos ramybės susiklausymo ir kad ginčai nekainuotų jums daug nervų ir būtų tik tam kad pramankštintumėt savo pirštukus ant klaviatūrų, o ne tam kad pyktumėt ar kitaip sau nervus gadintumėt….
  Kažkaip neseniai pagalvojau kad gal reikia praplėsti tinklaraščio temų ratą, vat ir praplėčiau…..Kalbėti galima ne tik apie pusryčius, tortus, knyga, vaikus nutikimus restoranus ir gyvenimo naujienas, bet ir apie muziką ir tai ką matome per TV ….Ką norėtumėt kad dar pakomentuočiau?? ha ha ha ha ha ha

 77. Kotryna parašė:

  Matau, Beata lipa į brolio daržą. Net rašymo stiliukas panašus, bet čia ir bėda. Asmuo, kuris giriasi savo žurnalisto išsilavinimu, mažų mažiausiai turėtų gerai išmanyti lietuvių kalbą. Be to, bendras giminės bruožas – arogancija, verčia praleisti Beatos rašliavas. Gerai, kad jos bent receptuose nesimato.
  Pritariu dėl to, kad apdovanojimuose buvo labai daug neskanių dalykų, tačiau viešai kritikuoti televizijos kolegas, manau, turėtų asmuo kompetentingesnis, t.y. Beata, galėtum geriau?
  Asmeniškai man nei gėdą už MAMA kuriozus nei ką, nes neatsakau už kitų žmonių veiksmus ir su jais nesigretinu, kadangi bendrai bandai savęs nepriskiriu. Taip, daug tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje neišprususių, skurdžios dvasios žmonių, bet nei man, nei brangiai šio reziume autorei juos auklėti ir dėl to jaustis atsakingai. Taigi gal savo moralę ir kitus privalumus rodykim darbais, o ne viešu smerkimu ir badymu pirštu į trūkumus. Nemanau, kad labai moralus asmuo pagirtų Jazzu už jos gestus nuo scenos.
  O gal visa šita rašliava ligos pasekmė? Tada persiprašom ir sveikit 🙂

  • Natali parašė:

   Miela Kotryna, kiek žinau tai Beata neturi brolio, tik seserį Odetą, įdomu kokį čia vyriškį jai peršate į brolius?
   Beata viešai nekritikuoja, ji rašo savo tinklalapyje, tai jos dienoraštis, o tokiu atveju gi rašoma taip kaip norima ir kas norima, jei jum patinka- skaitote, jei ne- tai viso gero, kam dabar atėjus pas Beatą į svečius peikti šių namų šeimininkę?

   • Kotryna parašė:

    Miela Natali, esate blogai informuota. Gerbiamas amžinai varguolius lietuvius purvais drabstantis p. A. Užkalnis yra Beatos brolis. Beje, štai apie jo tolerancijos stoką, deja, kažkaip Beatos pamoksluose nutylima. Na o kas dėl kritikos, tai taip, ji vieša, kadangi kaip nekaip mažytėje mūsų šalyje Beata yra žinomas žmogus, todėl nieko nuostabaus, kad jos pasisakymai viešoje erdvėje yra matomi ir net šiuo atveju cituojami kitų portalų. Manyčiau, todėl reikėtų šiek tiek labiau atsirinkti, ką ir kur rašai ar sakai. Be abejo, kepant kotletus savo virtuvėje prieš šeimą ar draugus galima vaidinti visų gyvenimo sričių ekspertą, tačiau viešą kritiką gal palikime kompetentingesniems žmonėms.

    • kauniete parašė:

     Miela Kotryna,

     tai Jus esate suklaidinta: cia labai senas pokstas apie tai, kad Uzkalnis Beatos brolis… Kazkada Vikipedijoje ar Smaiktasikniu tinklapyje paleista antis… Ir ne karta abieju „giminaiciu“ smagiai komentuota…

 78. Justina parašė:

  Sveikinu išėjus iš komfortiško rašymo zonos ir sudėliojus įdomias įžvalgas. Ne apie maistą 🙂 Labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad bus daugiau. Bent jau mano akyse, suspindėjote naujomis spalvomis – ne vien rožinėmis 🙂

 79. Viktorija parašė:

  Kažkaip neteisinu nei JAZZU, nei Simonko. Simonko tikrai nesijautė sutryptas ir pežemintas, nes sutikdamas dalyvauti tokiame reikale, kur jis ne į temą tai jau tikrai, bent jau šiek tiek nujautė ko galima tikėtis, taip kad jo gailėti būtų juokinga. Jazzu aišku emocinga asmenybė, bet gestų kažin ar reikėjo. M.A.M.A organizatoriai yra dvasios ubagai ir pagarbos neverti žmonės. Vardan reitingų ir populiarumo sukiršino tautą ir iš vedėjo padarė pajacą.

 80. Rimvydas parašė:

  Kai kuriais aspektais Jūs, Beata, perskaitėte mano mintis 🙂 Gera apžvalga, pastebėjimai. Aš taip pat pritariu Jazzu dėl jos poelgio, netgi rimčiau į ją žiūrėt pradėjau.
  Dabar apie komentatorius kai kuriuos: jūs patys nemokate net taisyklingai rašyti, o peikiate Beatą, kad ji rašo ne į temą ar dar kažkaip. Beje, čia jos tinklalapis, ji rašo, ką nori, be to, juk irgi nevien apie maistą rašo, paskaitykit, ne vienintelis čia straipsnis „ne į temą“, bet vis tiek įdomu paskaityti. O kalbant apie šį straipsnį, Beata išsako savo pastebėjimus ir nuomonę, o ne bruka įtikinimus kažkokius, kaip kai kuriems pasirodė. Dar kartą, puikus straipsnis 🙂

 81. Sigita parašė:

  Straipsnius skaitau retai, bet Beatos kažkuo patraukė ir skaičiau susidomėjusi iki tos vietos apie simonko (tikrai specialiai rašau iš mažosios raidės), toliau skaityti net nesinorėjo… Nesu nusiteikusi prieš kitos orientacijos žmones, niekada nebuvau, bet jei simonko ir toliau „atstovaus“ visus gėjus ir lezbietes pradėsiu jausti jiems neapykantą… Nesame mes kaip tauta dar subrendusi tokiems jo išsišokimams, tokiam priverstiniam kišimui „PRIVALOT TOLERUOTI MUS, NES KITAIP….“ niekas nieko neprivalo, ir švilpimas, mano nuomone dar buvo per mažas, kad tas žmogus ką nors suvoktų. Asmeniškai tikiu, kad tai buvo skirta konkrečiai jam. Kitokiu keliu reikia eiti link tolerancijos, o ne tokiu, kokį pasirinko simonko. Aš gerbiu kaip žmogų, kaip asmenybę Roką Žilinską, nieko jam neprikiši, tolerantiškas, savo vietoje ir net neabejoju, kad jei simonko vietoje būtų Rokas, situacija ir žmonių emocijos būtų kitokios. Pritariu, kad organizatoriai dėl reitingų pasistengė, jie pasiekė, kad apie tai būtų šnekamą, bet nesusimasto, kad tai kelia tik didesnį tautos priešiškumą, o jei kažkam gėda dėl TOKIOS LIETUVOS ar kokios ten frazės buvo pasakytos Jazzu, tai lai joje negyvena, atviros sienos, tegu susiranda tolerantiškesnę šalį… Gėda man dėl „tokių žvaigždučių“, kurios lepteldamos banalią frazę, jaučiasi tolerancijos gelbėtojomis.

 82. Sigita parašė:

  Beata, bet ar nebus taip, kad kai žmogus (kažkas iš šou pasaulio) patinka, prieš visas jo kliurkas užsimerkiama? Kuo patiko Jankevičius? Buvo juokinga, kad kauniečius lopais pavadino? Juk tai lygiai toks pats įžeidimas, menkinimas, niekinimas, kokiais pats Rožickas visą vakarą švaistėsi. O Jazzu irgi prasta doruolė tolerantikė. Tūkstantinę minią nepadoriais gestais apdalina, o savo gyvenimo draugui nedrįsta pasakyt „kas ant kitų sako, ant savęs pasisako“. Tokio masto renginiuose negalima prognozuoti tik laimėtojų ir publikos reakcijos ir pasisakymų, visi kiti turi scenarijus. Gal tai ir parodo, kad už visų humoro nuo moralinių nusikaltimų neskiriančių asmenų nugarų, stovi visiški dvasiniai degradai, vadinami prodiuseriais?

 83. Roberta parašė:

  Super! Vat tai straipsnis! Beata ,jums reiktu uzsiimt kritika dazniau! Wau saunuole! Nesulaukiu kito tokio straipsnio xxxx

 84. Ainars parašė:

  Prasau toleruokit mano jusu taip vadinama „homofobiskuma“ arba kaip as sakau „nepritarima brukamoms pseudo vertybems“. Taip kaimieciai nori but europoj, kad net gala sumaise pro kuri ten reiktu eiti. Visiska provokacija ir dirbtinis skandalas. Visi esam zmones, ir gejai zmones, tik gaila, kad kai kurie is ju elgiasi kaip p*derai. Nei Statkeviciu, nei Roka niekas nebutu nusvilpes. Idomu kodel.. think twice…

 85. Daiva parašė:

  Sveika Beata, man labai patiko jusu poziuris ir pastebejimai, ypac apie muzas, haha 🙂

 86. Natali parašė:

  Beata labai taikliai viską pastebėjo ir išsamiai aprašė, pritariu jos išsakytoms mintims, fainuolė Beata! 🙂

 87. Rasa parašė:

  O man labai patiko ,kad Rozickas buvo vedejas,pagaliau siek tiekkulturingesnis vedimas apdovanojimu!! Nes tie visi Buduliai,ir komikai su lekstais juokeliais jau labai nusibodo!!!Tiesiog sirdis atsigavo,kai pamaciau Rozicka,pagalvojau:“pagaliau“,pagaliau pradejo orientuotis i kulturingus zmones ,ziurincius laida.Rozickas labai labai pagerino mano nuomone apie siu metu M.A.M.A ,sakyciau labiausiai patiko ,kiek ziurejau! Didelis aciu,kas ji isrinko vesti si rengini,ir didelis aciu jam uz kultura,ir kad nenusileidzia iki taippopuliariu Lietuvoje pigiu juokeliu bei nekulturingo bendravimo,kad ir juokais.O kad viena kita menka klaidele is streso-kam nepasitaiko;)

 88. Marta parašė:

  o siaubeli koks uzvire reikalas rimtas su tuo M.A.M.A….visur tik spirga naujienu ir kuriozu….ziurejau ir as.buvo tikrai momentu kai is gedos pagalvojai nu bet tie lietuviai ir drista,baisu…bet esme, ar padarysi toki rengini kad patiktu visiems??manau kad ne…jei padarysi super lb kulturingai neziures jaunimas, jei jaunimui su visom nesvankybem ir keiksnojimais pasibaises vyresnioji karta.kad lietuviai amzinai pabambet ir pasakyt kad buvo lievai visada pirmi!!!!Beata saunuole!!zmogus turi teise issakyt savo nuomone!!!!manau pats nesekmnigiausias apdovanojimas koks yra buves Lietuvoje!!!bet gal bus geras spyris i sikna organizatoriams kitiems metams!!!

 89. Rita parašė:

  Labai teisisingas Beatos komentaras. Tik aš nieko juokingo nemačiau ir Jankevičiaus juokeliuose bei „Panevėžio“ trabsliacijoje. Juk jie irgi juokavo tik apie gėjus, žilinską, lopus kauniečius ir provincialumą. Na o Rožicko labai nesmerkčiau, nes man pasirodė, kad jis pats suprato, kai nevykėliškai „pajuokavo“. Jis vistiek vienas geriausių vedėjų.

 90. ignas parašė:

  Rūta Mikalauskaitė lydejo Dzordza jei dar neissiaiskinai:)

 91. ignas parašė:

  Man pasirode kad ji lydejo todel kad Dzordana su aukstakulniais nelabai draugauja. Bet cia tik eilinio nieko nesuprantancio vyro speliojimai.
  O kalbant apie straipsni tai galvojau, kad Beata yra eiline kepeja tik su graziu veidu ir ilgu liezuviu. Pakeiciau nuomone is esmes. Dabar esu Jos gerbejas.
  Off-topic. Labai nepatogu cia viska daryti su androidu. Programisiai-pasistenkit

 92. Olga parašė:

  Gerbiamieji, skaitau kai kurių iš jūsų pasisakymus čia ir žinote, man taip gėda už jūsų negebėjimą mąstyti plačiau. Kalba juk ne apie konkrečiai žmogaus seksualinę orientaciją, tam tikros religijos išpažinimą, odos spalvą ar akių formą. Kalba apie mūsų NEPAKANTUMĄ KITOKIEMS. Mes visi esam žmonės, Lietuvos (ar kitos šalies) piliečiai, turintys teisę būti tokiais, kokie esame. Kaip besislėpdami už to „tai yra mano nuomonė“ jūs drįstate sau leisti pažeminti, pašiepti, pasityčioti iš šalia, tarp jūsų esančio vien už tai, kad jis yra NE TOKS kaip jūs patys. Sakydama „NE TOKS“ aš turiu omeny netoleranciją neįgaliam, negražiam pagal jūsų stereotipinius standartus, nepatogią jūsų požiūriu nuomonę turinčiam, ar „ne tos“ orientacijos. Pasak jūsų viešai gali rodytis tik nusipelnę, gražūs (nestori, nepliki, nežvairi…), iškalbingi ir visaip kitaip su standartais neprasilenkiantys? Jei jūs leidžiate sau diskutuoti ar gali viešai rodytis žmogus, kuris tiesiog neslepia, kad jis kitoks, tai tuomet uždarykite savo vaikus, iš kurių tyčiojasi bendraklasiai „turintys savo nuomonę“ , namuose ir neleiskite jų į viešumą. Juk jeigu iš jų tyčiojasi, tai jie yra KITOKIE: turi per didelę nosį, per daug atlėpusias ausis, atsikišusį pilvą ar itin plonas, pagaliukus primenančias kojas. Perfrazuojant kai kurių iš jūsų čia išsakytas mintis – besityčiojantys ir švilpiantys jūsų vaikams pavymui turi teisę tai daryti. Nes juk jie tokiu būdu išreiškia SAVO NUOMONĘ. Taigi, jei jūs manote, kad nušvipti žmogų už tai, kad jis yra kitoks yra lygu pareikšti savo nuomonę, tai kodėl stebitės ir piktinatės, kad mokyklose klesti patyčios ir, atseit, per mažai lėšų ir pajėgų skiriamą jų prevencijai. Bet juk prevencija – esam mes patys, savo pavyzdžiu parodantys, kaip elgtis su KITOKIAIS. Deja kol kas mes linkę kaltinti tik valstybę, institucijas, mokytojus, valdžios „dėdes“ ir „tetas“ už tai, kad mūsų atžaloms nekomfortiška mokyklose, kad jų netoleruoja, nors mums jie yra patys pačiausi. Tad kai kitą kartą kils klausimas, už ką tyčiojasi iš JŪSŲ vaiko, prisiminkite SAVO teisę į nuomonę ir tai, KOKIU BŪDU jūs linkę tą teisę įgyvendinti. Nesakau, kad nuomonės turėjimas yra pats savaime blogis. Ne, tai yra sveikintina. Bet reiškime ją konstruktyviai, taktiškai, neįžeidžiant kitų žmonių teisių ir nuomonės. O šitokio akiplėšiško nušvilpimo žmogaus, kuris drįso(!) užlipti at scenos būdamas KITOKS ir to neslėpdamas, atsiprašau, bet nei konstruktyviu, nei taktišku pavadinti niekaip liežuvis nesiverčia. Lygiai taip pat, kaip ir bjaurių juokelių mėtymo žmogaus, kurio amžius, balso tembras, maniera kalbėti ar muzikinis skonis yra ne toks, kaip daugumos, atžvilgiu.

  • MB parašė:

   Puikus poziuris!!!

  • susirūpinęs parašė:

   Didesnės nesąmonės nesu skaitęs… sakote mąstyti plačiau? Lyginate jį su vaiku didele nosimi? Jei vaikas bus socialus bendraujantis, niekas iš jo nesišaipys, aš pats turiu trūkumų, tačiau kažkodėl niekas iš manęs nesišaipė. Tačiau, jei vaikas su didele nosimi pradėtų skelbt visiems kaip gerai būt su didele nosimi, kodėl ir jūs ne su didele nosimi, va tada ir prasidėtų… tikiuosi mano mintį supratot… nes jei ne tai linkiu jums jūsų paties pali kėjimo… mąstyti plačiau.

   O dabar dar pakartosiu aukščiau išsakytą savo nuomonę: Kova už laimę? Kas jiems neleidžia būti laimingiems dviese namuose, ko užtenka paprastoms poroms? Jei jie tokie yra – tegul būna, bet tegul nebruka savo ideologijų visiems, tegul nebruka knygų vaikams, kuriose pilna homoseksualizmo…. ką jau kalbėti apie jų siekius susituokti ir įsivaikinti… kodėl jie siekia to, ko gamta jiems nedavė, kodėl siekia atimti pasirinkimą iš vaikų augti normalioje šeimoje (mano nuomone tokioje, dviejų tėvelių, šeimoje užaugęs vaikas bus ne tik traumuotas tėvų bet ypač aplinkinių, ypač mokykloje, nes šeimoje jam diegs visiškai kitokius įsitikinimus, kitokias pažiūras apie vyrus, galbūt vers tapti gėjumi… tai tiesiog baisu… taip nutikus, vidinis vaiko susipriešinimas, natūrali jo būsena prives prie psichikos problemų, prives prie nusikaltimų ir tt… ar mes šito norime? Tegu daro jie ką nori tarpusavyje, kol visai nebegalės sulaikyti išmatų viduje, nes fiziologiškai žmogus gimė ne toks, kad traumuojamas galėtų pilnavertiškai gyventi… bet tegul neliečia kitų, o ypač vaikų!

 93. Raminta parašė:

  Su idomumu paskaiciau atsiliepimus ir galvoju turint savo bloga gali rasyti apie ka nori ir kaip nori ir tegu kompleksuotas „maikiu“ dizaineris nenurodineja ko cia kam reikia kepti. Rozickas pasishiko, ypac su p. Neli. Del gejaus galima buvo ir nebaubti, bet labiausiai buvo gaila Dziordanos, kuri pagaliau gavo apdovanojima, tik ejo pasiimti jo ne Dziordza, o didziuuule gili balta provokuojanti viska uzgozianti iskirpte. Gal tikrai reikejo ja palydeti iki scenos, bet tai „graziai“ moteriskei reikejo susiprasti, kad ji uzgos apdovanojamaja savo ekstravagancija, arba bent jau eiti antrame plane, o dabar toks vaizdas, kad Iskirpte gavo apdovanojima, o kazkokia moteris eina is paskos ir stebisi, kam cia jai reikia eit ant scenos. Gal cia buvo viskas paskaiciuota, visgi marketingo specialite kazkokia, bet negrazu ir ne vieta.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.