8241
Beatos virtuvė

Karoliai vasario, bet ne vasaros. Apie TV

(5)

Viskas, aš keičiu kryptį. Kam įdomūs tie mano karoliai? Praėjusią savaitę praleidau namie, nes daug turėjau parašyti artėjančiam pavasario žurnalui. Kadangi praėjusią savaitę sulaukiau daug netikėto dėmesio, nes parašiau apie tai, kas vyksta TV ekrane, tai, galvoju, o ką, svarbiausia yra neatsibosti sau. Ir jei yra noras ar šeštadienį ar sekmadienį pažiūrėti teliką, ir po to norisi apie tai pakalbėti, tai kodėl gi ne? Juolab, kad tai – viena populiaresnių aptarimų temų, šiaip, ir prie giminių stalo ir facebook’o lentoje. Aš, kuri čia mėgindavau pasimaivyti, kad matai, aš teliko nežiūriu…turiu pasakyti, kad savaitgalį pažiūrėjau tris dalykus, kuriuos turėčiau aptarti su jumis. Net tai yra pirmo svarbumo dalykai.

Eurovizija

Aš, kaip Andriaus Mamontovo gerbėja ir draugė ant FB perskaičiau jo komentarą dėl Eurovizijos, sulaukusį jūrą palaikymo. Pasakysiu ranką pridėjusi prie širdies, – nežiūrėjau nė vienos tos atrankos. Bet valio GALA’i! Sekmadienį sau – bac, ir atsisukau. Nes įdomu, kaip Valinskas griežia pirmu smuiku, o Nainė savo gražumu pritaria, bet dažniausiai tik gražumu, nes grandas jai nelabai leidžia ką pasakyti… Bet gal ji ir nenori? O gal ir Lietuvos žmonės nenori? Na ir ką, galėjau, tiesą sakant, skaičiuoti minutes, nes kai prasidėjo transliacija, tai kalbėjo tik gerb. Valinskas… Paskui, po kokių dviejų minučių, Simona galėjo įsiterpti. Nelengva prie tokio banginryklio, oi, nelengva… Kodėl negalėtų vesti Eurovizijos Simona su Jonu? Arba Arūnas su Inga? Nesuprantu…(aišku, kad suprantu, skirtingų TV kontraktai). Tai apie vieną porą ir gana. Bet panašu, kad Mamontovas tikrai buvo teisus, nėra ten chemijos, ten net šilta sriuba nekvepia. Pernelyg jie skirtingi, ir bendrų temų anei interesų neturi (per didelis amžiaus, patirties skirtumas ir dar kas nors), tai matosi, labai. Jie net vienas kitam nepatinka, bet Eurovizijos tai negadina. O kas vienas kitam patinka, tai pamatė visa Lietuva – tai Vaidas ir Monika. Koks grožis, kokios emocijos, net jei jie vienas kitam tik šiaip kolegos, bet chemija yra, ir ji tokia, kad gali peiliu jos atsipjauti! Dėl to mes gi žiūrime (na, pirštais nebadau), bet visi mėgsta savo vidines emocijas pakūrenti žiūrėdami filmus apie meilę, skaitydami visokius romantiškus ar net erotiškus romanus (koks dabar populiarus tas žanras). Visi nori mylėti ir visi nori prisiminti tą jausmą, net jei ir mylimas vyras prie šono, bet vis tiek, matyti du jaunus, dainuojančius apie tai, yra kažkas tookio  Aš, beje, Vaidą ką tik gyvai mačiau, kai praėjusią savaitę filmavausi VIP laidoje, kur pašnekėjom apie tą patį, bet smagiai…

Beatos virtuve_Beata VIP laidoje

O dabar viešas kreipimąsis, na, darykime ką nors!?! Jie taip gerai atrodo, taip gerai dainuoja, kažką turime dayrti, tegul jie pasirodo dviese? Vaidai, Monika? Susiimkite, jūs sutverti vienas kitam, ok, nebūtina ženytis, bet prašau, prašau, prašau, dalyvaukite Eurovizijoje kartu, pamatysite, kaip bus gerai… PAMATYSITE.

 

LRT yra Jėga

Oi, na mane gali ir iš TV3 išmesti, bet žinote ką? Tai negi aš dabar tylėsiu ir negalėsiu pagirti LRT? Aš negaliu paslėpti – LRT yra nuostabi, aišku, jei visi gautų pinigų iš biudžeto, galėtų taip, ir dar geriau pavaryt, bet jei jūs norite išsivalyti savo galvą ir pravėdinti vidinius užkaborius, jei jus krato šiurpas nuo kai kurių komercinių TV laidų anonsų, kur būna papai arba ašaros, tai visiems rekomenduoju pažiūrėti Zitos Kelmickaitės laidą „Ryto suktinis“ šeštadienį ryte, o paskui Lolitos vedama kultūros žurnalą „Durys atsidaro“. Iš karto pasijusite geriau. Zita rodė, kaip susisukti gerą kastinį ir Muzikos akademijos studentai dainavo Meilės valsą, ir paskui jau Lolitos laidoje buvo interviu su jauna, talentinga, protinga Justina Gringyte, kuri dainavo Jono vaidmenį, operoje „Jonas ir Greta“.

 

Šlapias sekmadienis

Ooooo! Garantuoju, reitingai geri, o jei reitingai geri, visi laimingi, prodiuseriai ir TV vadovai, visi. Žiūrovai gi sėdi ant sofos ir feisbuke, ir aptarinėja, kas kaip atrodė su maudymke… Vėl pasirodysiu kaip kosmonautė iš kitos planetos, bet šito šou – „Šuolis“ aš nebuvau mačiusi. Tik girdėjusi.

 

Beatos televizorius_projektas suolis

Tiesa, mačiau britišką variantą, kuris vyko vieną sezoną, ir nieko gero nepešė. Taip kad Lietuvos prodiuseriai geriau dirba ir žvaigždės daugiau taško, nei britiškieji jų kolegos. Visų pirma, tai vedėjai – super, žiuri komisija nereali, ypač Autukas – smulkutis treneris su akiniais ir ūsais, ir Rasa, – wow, kokia moteris, kokia iškalbinga, kokia energija iš jos sklinda! Jėga. Visi dalyviai yra verti ne tik aptarimo, kokie jų kūnai (Tos dvi gražios merginos, Jolanta ir Elita, matėte??? ). Aš, tiesą sakant, niekur negalėčiau nušokti. Ten yra šakės, kaip baisu! Ok, prisipažinkite, visi labiausiai laukėte, kaip atrodys vienos dalyvės krūtinė ir kitos šlaunys. O vis tiek nugalėjo Erlickas!..

O kai pažiūrėjau į super turbo moterį Joaną Bartaškienę…aš eisiu į aerobiką rytoj pat… Arba, na gerai, bent jau pabėgiosiu, nes jau taip tingėjau ir šeštadienį, ir sekmadienį…

O Daina Bilevičiutė galėjo Adelės dainos ir nedainuoti, jai labiau tiktų lietuviškas repertuaras, ką, mažai gražių lietuviškų dainų?? Rolando Vilkončiaus, pavyzdžiui, – „meilei nereikia pasakų rūmų, meilei reikia mylimo žmogaus…“ arba Kastyčio Kerbedžio „Sustok traukiny“ ar „Dėl tavęs galiu“.

O jūs žiūrėjote? Ar bent jau prisiminėte savo maudymkes, kur jas esate pasidėję? Aš noriu išmokti plaukti kaip žmogus, o ne kaip pensininkė. Tai su tokiais aptarimais ir prisminimais apie maudymukus pradedu šią savaitę… Kur dabar būna maudymukų pirkti? Bet mane domina vientisi, nes tų, iš dviejų dalių, turiu…

Print Friendly, PDF & Email
Žymos:
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
 1. Jolanta parašė:

  Beata,

  maudymukų vientisų, tinkamų baseinams visus metus būna sportinių drabužių parduotuvėse 🙂 nereklamuosiu pavadinimų, bet, bet kuri esanti dideliame prekybcentryje tikrai turės.

 2. Žydrūnė parašė:

  Oj kaip pritariu Beatai dėl Monikos ir Vaido, ab gražūs, abu nuostabiai dainuoja, dar pusę minutės kad pašoktų (taigi abu dalyvavo atitinkamuose prijektuose), tai iš viso Europa supavydėtų lietuvaičių žavesio. Viso šou nežiūrėjau, bet šitą pasirodymą vakar daugiau nei 10 kartų „ripytinau“ o ir šiandien visą dieną galvoje skamba „I’m feeling LOOOOOOVE“. O ko daugiau ir reikia 🙂

 3. Karolina parašė:

  Beata,

  tikrai įdomiau būdavo skaityti apie maistą, Jūsų patiekalus ir kitas virtuvės subtilybes nei apie šiuos TV reikalus:)

 4. Gabriele parašė:

  Gerb. Beata, nemeskit kelio del takelio 🙂 Idomi Jusu nuomone ir TV klausimais, bet as uz „tradicinius karolius“! Jusu gyvenimas spalvingas, idomus, o labiausiai tai skanus! Reportazai ikvepiantys, skatinantys veikti, dometis. Tai unikali Jusu patirtis, kuria dalinates, vertinga ir prasminga.

  • Beata Nicholson parašė:

   Oi nebijokite, aš visada rašau tai kas man yra įdomu pačiai, manau kad nereikia truputi perspausti su dideliu domėjimusi savimi, galima ir kitais pasidomėt kartais, rašau KIEKVIENĄ DIENĄ

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.