8241
Beatos virtuvė

Karoliai – ką veikti Druskininkuose su draugėmis ir su šeima, pasidalinkime!

(11)

Tiesą sakant, man Druskininkai yra atradimas. Gerasis atradimas, kurį jau visa Lietuva atrado seniausiai, o aš, kaip kokia užmigusi undinė iš pasakos, tik neseniai. Na, gal ir nesiplaksiu čia labai viešai ir gausiai. Aš dar savo mylimąjį Tom’ą Nicholson’ą ten vežiau kažkada seniai seniai, kai buvo toks laikas, kai Tomas Lietuvoje lankydavosi kaip turistas, o aš kaip pavyzdinga Lietuvos dukra vežiodavau jį po įsimintinas šalies vietas: buvom Palangoj, Kaune, Kėdainiuose ir Druskininkuose. Bet kai Druskininkuose buvom, tai buvo žiema ir mes ėjom į kažkokias purvo vonias. O štai Grūto parkas Tomui taip patiko, kad ir pats jau ten buvęs keletą kartų ir kitiems rekomenduoja (na, supraskime ir jį – sovietmečio nematęs…).

Na o tokios nuoširdesnės pažinties su Druskininkais laiku man tapo ši vasara. Aišku, viskas gal nuo mano ledainės prasidėo, kuriai išrinkome gražiausią Druskininkų vietą ir, va štai, draugė iš užsienio – Vilma manoji atvyko, tai kur gi ją veši? Į Druskininkus! Tai visais šiais atradimais planuoju su jumis pasidalinti…

Beatos virtuve_Druskininkai

Ir man, ir mano Vilmai Druskininkai buvo tikra atgaiva ir užsienis. Kaip nenusifotografuoti prie M.K. Čiurlionio paminklo? Privaloma. Tik štai, nuotrauka kažkur pasislėpė, tai dabar negaliu parodyti. Tiesa, dar muziejuje nebuvau, nes šį malonumą palikau ateities vizitams šį.

Užsiėmimai ir procedūros. Rekomendacija viena – nepalikite visko last minute!!! Mes apsiribojom tailandietišku masažu „Grand SPA Lietuva“, ten jį darė dvi smagios tailandietės. Aš tai likau nustebus, nes nesitikėjau, kad masažus daro tikros tailandietės, (tikra tamsuolė, suprantu, aš esu). Ir ką, ir buvo labai puiku. Bet jau faktas, kad Druskininkuose turbūt yra begalė kitų dalykų, kuriuos verta išbandyti, tai aš tikrai labai „už“, jei čia rekomenduotumėt savo mėgstamas procedūras, kokių esate užmatę.

Pramogos vaikams ir suaugusiems. Mes kadangi niekur nesam buvę, tai paėmėm jautį už ragų ir iškart nuėjome į vandens parką. Ir ką jūs sau manote?! Ir suaugę, ir vaikai pašėlom kaip reikalas. Pilna lenkų, jautėmės kaip užsienyje, aš tai labai džiaugiuos, kad tiek tų svečių mūsuose yra. Vilma tai bandė užsimerkti ir kritikavo spalvas beigi interjerą, bet ne sienomis, o nusileidimo takais ir vandeniu pasidžiaugti susirinkome. Tai buvo smagu visiems. Pramoga visai šeimai, tikrai gera, važiuosiu dar.

Kitas vandens parkas ,kurį išbandėme jau kitą dieną, buvo „Grand SPA Lietuva“. Šis mažesnis, bet kaip ir būna, maži daiktai yra truputį jaukesni ir neturi to plačių erdvių vienišumo sindromo. Jaukus ir šiltas tas parkas, leidomės su Vilma ir nuo vaikiškos čiuožyklos. O kas mums?

Dabar maistas. Aš du rytmečius ėjau gerti kavos į vadinamąją bandelinę pagrindinėje gatvėje – vadinosi „Boulangerie“. Aš gėriau tik kavą, bet ir bandelės, ir pyragėliai atrodė gerai. Dabar jau gailiuosi, kad neparagavau bandelių su aguonomis. Nieko, kitą kartą. Kas į Druskininkus atvažiuoja – valgo „Sicilijoje“. Tai toks lietuviškas restoranas, kuriame yra visko – nuo picos iki bulvinių blynų. Nežinau, kokia bitė man įgėlė, bet Tomas su Vilma kaip normalūs žmonės valgė žuvį, o aš kaip tikra lietuvė valgiau bulvinius blynus. Porcija buvo gausi. Iš restorano reikėjo išslinkti, ha ha ha… Gerai  gerai, nebuvo taip – geras maistas, maloni padavėja ir šiaip gera energija.

Maisto ir atmosferos prasme labai geras atradimas buvo „Grand SPA Lietuva“ restoranas aukštai  – 4 vėjai. Iš ten atsiveria panorama, kuriai Druskininkuose nėra lygių, ir šiaip, tokio restorano tikrai nėra Vilniuje, žinote, kodėl? Todėl, kad ten yra atostogų ir savaitgalių atmosfera, žinote, tokių, kai susitinka kompanijos senos ir naujos, kai atvažiuoja neseniai įsimylėję, ar jau seniai kartu gyvenantys, bet iš namų ištrūkę, ar senos draugės (kaip kad mes).

Beatos virtuve_Druskininkai

Ir dabar oficialiai pareiškiu, kad geriau paruoštų foie gras nesu valgiusi niekur Lietuvoje! Vilma pritarė, nes ji gi Londone po restoranus vaikšto, tik tuo foie gras ir maitinasi, nes čia jos jau mėgstamas dalykas, tai aikčiojo ir ūkčiojo, ir porcija buvo oho, tikrai dosni. Tiesą sakant, ir elnio išpjovos kepsnys labai su išmanymu (kakavoje, berods, pavoliotas arba šokolade) ir mano kiaulienos vyniotinis su raugintais kopūstais (taip taip taip, aš galvojau: „na, duokite man tuos kopūstus, parodykite, kaip mokate“) ir tie kopūstai buvo geri, ir be jokių ten nereikalingų dalykų, kaip pavyzdžiui, saulėje džiovinti pomidorai. Ir desertai buvo tokie skanūs, kad Vilma griebė iš toli ir susidegino ant žvakės savo kašmyrinį megztuką. Restoraną rekomendavo prieš tai čia buvusios draugės, labai gerai įvertinome. Tai va, net jei draugė iš Londono gyrė, tai ką jau čia ir sakyt. Sugrįšim. O dabar, prašau, pasisakome, ką jūs rekomenduojate Druskininkuose? Rekomenduokime vieni kitiems, būkime viena kitos trip adviser’is… ha ha ha…

Oi, dar pabaigai, gi Druskininkuose Nemunas!!! Ir kaip man visada smagu, kai upė gali įgyvendinti savo prasmę, – ne tik žuvį auginti ir vaizdu džiuginti, bet ir būti žmonių plaukiojama. Tai žinoma, dar ir praplaukėm iki Meilės salos.

Beatos virtuve_Druskininkai

Druskininkai – bravo, jūs daug dirbote ir užsidirbote, važiuoja žmonės ne veltui, pas jus yra ką veikti visus metus. Oho, kiek dar visko reikia išbandyt…

Print Friendly, PDF & Email
Žymos:
Dalinkis:
Komentarai (11)
Komentarai
 1. dovile parašė:

  O man sveikatingumo parkas dideli ispudi paliko. Ir pietus Hous’e patiko 🙂 Taip, kad rekomenduoju.

 2. Greta parašė:

  Labai smagu girdeti geru zodziu minint gimtuosius Druskininkus 🙂 Rekomenduociau dviraciais nuvaziuoti iki Svendubres kaimo ir Raigardo slenio (grazus kelias vingiuoja palei Nemuna, nors ir komfortiskas takelis tesiasi ne iki pat galo, taciau grazus pusynas atperka viska!). O kai kita karta atvyksite, jau turetu veikti naujasis kitokio maisto restoranelis salia Vilniaus alejos „Toli Toli“. Rekomenduoju is anksto, nes teko ragauti ne viena bandomaji meniu is busimos pasiulos, patiko labai!

 3. 333 parašė:

  Būtinai aplankykite ONE nuotykių parką. Šauniausiai dirbanti komanda LT. Nenoriu išsiplėsti, bet vaikus jie tikrai myli ir šeimas su vaikais. Ten dirba toks vaikinukas (vardą tai aišku, kad pamiršau), net ir po metų sutiktas prisimena mus. Na žodžiu vos ne draugas.
  Tikrai, Beata nesuklydo, visi valgo Sicilijoj (prie upelio) arba prie bažnyčios.
  Kolonada – verta dėmesio, vyksta muzikiniai vakarai.
  Grojantis fontanas!
  Svečiai maudosi ežeriuke miesto centre. Cha cha cha, o va vietiniai važiuoja prie Ilgio ežero (Grūtas). Net vaikams žaidimų aikštelė įrengta.
  Snow arenoje yra vaikų žaidimų kambarys.
  Seniai lankytas GIRIOS AIDAS (miško muziejus).
  Na ir daug daug kitų malonumų, tik nepamirškite pasiimti piniginės 🙂

 4. Eglė parašė:

  Druskininkus atradau pradėjus bendrauti su dabartiniu draugu, kai užsikabinau tai važiuoju ir važiuoju 🙂 Maistas: sicilija labai gerai, bet eilės atsibosta. House nemalonios padavėjos maistas nelabai, bet žinau,kad kiti labai mėgsta. malūnas tokia kavinė yra, truputį sovietmetis, bet kas mėgsta lietuvišką maistą patiks, jei iš vakaro truputi padauginote eikite ten aštrios jautienos sriubos- padeda :)) kita lietuviška kavinė Nemunas irgi lietuviški patiekalai vietiniai eina. Centre yra japoniški patiekalai, kainos didelės maistas nevertas dėmesio aptarnavimas prastas. Gegužės mėnesį atsidarė uzbekų restoranas, labai jaukus, šiltas naujas vėjas Druskininkuose, tik bėda, kad pusės patiekalų neturi, sriubos skanios, viskas kas su aviena skanu, viščiukas tabaka prastas. Geriausia kava vienareikšmiškai Coffe inn centre tik ten ir niekur daugiau. Priešais coffe inn yra lounge geros salotos, jauku.
  KĄ VEIKTI : vaikščioti, važininėti dviračiais, sustokit pasiimti beatos ledų su sezamu,nueikit į nesenai atsidariusį Dineikos parką. Akvaparko pirčių zoną išbandykit verta savo kainos, tik reikia eiti penktadienio vakare, mažiau. žmonių, prieblanda, gražu, jauku 🙂
  Kas mėgsta apsipirkinėti pasakysiu, prekybos centre iki yra utenos trikotažas, geras asortimentas ir kainos mažesnės nei visur o jei išpardavimas tai iš vis galima rasti už juokingą kainą, centre yra Batinė visi ją žino populiaru nusipirkti batus geros firmos už mažą kainą 🙂

  • Giedrė parašė:

   Aha, nusipirkau žiemą ten batus, tai įgrūdo vieną porą skirtingų dydžių, o kai nuėjau priduoti, sako, o jums nepatogu labai?:) Nu be komentarų.
   Aš atradau irgi berod Cofee Inn, bet ne centre (kaip suprantu), o gatvelėse už batinės. Super atmosfera ir super skani kava. Dar buvau Druskininkų miesto muziejuje, buvo darbo diena, tad buvau… vienintelė lankytoja. Smagiai papliurpėm su darbuotoju ir už juokingai mažą kainą gavau individualią ekskursiją. Norėjosi juk žmogui su kažkuo pasikalbėti:)

 5. Beatos gerbeja parašė:

  Sveikute, be galo malonu, kad džiaugiatės atradus Druskininkus! Dineikos parke atidarytas jonizacijos, pirčių ir kaskadų zona, rekomenduoju! Jaskonyse pačios galit išsikepti dideliausią šakotį! Verta ir šalia užsukti į A. Česnulio sodybą- tokių medžio drožybos darbų būsite niekur nematę! Na, ir nuo spalio mėnesio galėsite lynų keltuvu keltis į snow areną, kurioje be galo gardžios picos, o iš Ledo baro matosi Baltarusija! Sėkmės!

 6. Pastebejimas parašė:

  Miela Beata… baisu baisu… kaskadai, masazai, kepsniai ir visa kita… BAISU. Nu ka ten gali veikit tuose Druskininkuose? Taigi reikia eiti grybauti, galima dar siaip po miskus vaikscioti, botaniskai ir zoologiskai Dzukijos nacionalini parka apziuret.. I kokius Zervynus nuvaziuot ar i ilgiausia Lietuvos gatves Marcinkonyse… arba dar i „Bobos darza“ nuvaziuoti paziuret… va kaip grazu… Sako: ,,Bobulė (priėmėja) ataidavusi prieg šalcinėlio ir laukdavusi, kol nuteka vandenai, o paskum, nežinia kadu atsveria paslaptingos duralės, katrų neragėc, jir išplaukia lėlukas. Bobulė susgauna tų vaikelį, numazgoja, suvynioja ir neša namopi, kur jį mylės jir augys…“ Visi kaimo vaikai tikėjo, kad jų broliukai ir sesutės parnešti iš ,,Bobos daržo“… Nėra kito tokio kaimo Lietuvoje, kur vaikučius bobulė parneša iš daržo.

  • Beata Nicholson parašė:

   Oi kaip įdomu!!!! Nesu buvusi Bobos darže, oi kokia gera rekomendacija,būtinai užsirašau, o Zervynose buvau ir ką ten radau labai plačiai aprašyta mano Rudens žurnale ….

 7. Pastebejimas2 parašė:

  BEATULE, va ka reiketu veikti… nueikit prie to „Bobos darzo“ –

  ,jagu prieš atsgerdamas sumįslysi norų, ,,Dzie, ščyra prauda, išsipildzys.“

  ,jagu ataisi vienas, šviečiant mėnulio pilnačiai , nebijosi jokių pamėklių, katros tavy gųsdzys, jir nusprausi – visos raukšlalės išsilygys…“

 8. Kristina parašė:

  Nueikite i pabegimo kambari, kitaip escape rooma. Abu irengti druskininku tematika ir yra kur pasukti galveles.. tokia intelektuali pramoga. Ypac kai blogas oras tinka 🙂

 9. Jone parašė:

  As tai visada renkuosi https://www.azuolynospa.lt 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.