8241
Beatos virtuvė

Karoliai – iš karto dvigubi! Arba keitės ir miestai ir veidai….

(10)

Aš labai mėgstu tarpuose tarp filmavimų arba kokių dalykų padainuoti, dažnai dainuoju: „Keitės ir miestai ir veidai, šaukiau tave, bet tu manęs neišgirdai“.  Dar kitas šlageris yra „Pro klevą pro rugius, kur mėlynas dangus“, o paskutinis, kuris ‘įsėdo į galvą’ buvo giminių daina, kurią nugirdau vestuvėse: „Kur gimėn, kur augom  kur žemė šventa, sustokime sesės ir broliai, užtraukimę dainą kurią kažkadą“ ir t.t.

Kitaip tariant, gal ir galėčiau tikėtis kokios karjeros pageidavimų koncerte. Iš tiesų, tai taip užgriuvo visi darbai ir reikalai, kad teko net apleisti mano mylimą blogą. Tai yra negirdėta ir neregėta. Visada stengiuosi iš paskutiniųjų, bet dabar net ir tai nepadėjo. Tačiau tikiuosi, kad jūs labai neįsižeidėte dėl to, ir esate sveiki ir laimingi, ir patenkinti gyvenimu beigi atlaidūs už tokią mažą pauzelę. Aš tiesą sakant pati visą praėjusią savaitę buvau panirus – o, ne, ne į ežerą, o į laimingą kūrybą su iš Londono atvykusia mano mylima fotografe Judita. Kaip sakant, kai žmogus iš užsienio atvyksta, tai kaip giminei iš Amerikos turi skirti dėmesio bei laiko, ir tas laikas būna leidžiamas vistiek ne prie kompiuterio, o kur nors laukuose ir sodybose ar prie jūros. Tai va ir išnešė mane ta kūryba per pievas ir lankas, o prieš tai dar buvo visko. Tai prašom viską sunėriau, nieko nepamiršau ir viskas sunumeruota ir suskaičiuota stojasi ir gulasi į karolius. Šį kartą tegul jie būna daugiau fotokaroliai.

Selfis su mano laidos režisieriumi Vytuku anonso filmavimo metu, – 1

photo 5-29

Visą anonsą jau šią savaitę matysime ir jums parodysiu. Kaip žinia TV sezonas jau čia pat….ir mano laida valiooo grįšta ekraną TV3 nuo rugsėjo.

Pasimatavau Nuotakos Nuometą – 1 kartą

photo 3-48

Mylimiausia, gražiausia, nuostabiausia Deimantė, kuri testuoja visas mano knygas ir jas daro geresnėmis, pastebėdama visus netikslumus – ištekėjo. Jos nuometas nukrito ir mes gavomę progą pasimatuoti. Ne aš viena matavausi, bet tiesą sakant nuometą matavausi pirmą kartą, nes aš pati tekėjau be nuometo.

photo 4-41

Važiavau su Jurgio ir Drakono Piagio – 2 kartus

photo 2-56

Labai smagu. Vieną kartą su Jurgiu ir Tomu iki Valakampių Ruperto, o kitą kartą į Deimantės vestuves. SUCH FUN, kaip pasakytų Mirandos Mama (čia tas mano mėgiamas serialas).

Atšventėm BonBon ir Nidos gimtadienį – 1 kartas

photo 4-42

Ir pasitaikyk tu man taip, kad mano dukterėčia ir krikšto dukra Nida yra gimusi tą pačia dieną kaip ir Bonbon, jiems abiems solidūs trys metai. Šventė buvo aišku smagi.

Abrikosų uogienė – 6 indeliai

photo 5-30

Receptas paprastas: 2kg abrikosų, 1kg uogienių cukraus, cinamono lazdelė ir gal stiklinė vandens. Abrikosus ‘nukaulinam’, sublenderiuojam, tada paverdam su vandens trupučiu ir cinamono lazdele, apie 15 min, supilame cukrų ir job done. Su varškės blynais. Tiesiai į taikinį.

Selfie fotosesija su rožine rože – 1

10570271_10152644208522292_7128674631264858499_n

 

Fotosesija su belenkiek rūbų derinių ir naujos vinjetės filmavimas  – 1

photo 2-59

Skanus BBQ – 2

photo 1-56

Pamatytas medis su 22 gandrais vienoje vietoje – 1

10590683_10152646280502292_8322813784528521857_n

Tokio dalyko nesu mačius: važiavau iš Švenčionių ir turėjau sustoti. Vienas įspūdingiausių vaizdinių šią vasarą.

Saulėlydis Nidoje – 1 bet už tai koks…

photo 1-55

Naujas laikrodis – 1

photo-14

Napoleonas -1

photo 2-58

Iškepė mano krikšto mama Narciza.

Anyta svečiavosi – 7 dienas ir buvo su Izabele ir Jurgiu. Ačiū jai.

photo 1-54

Naujo TV3 sezono pristatymo klipo filmavimas – 1

10409747_10152584162511306_7073222121354459380_n

Kiek kartų mano draugė ir kolegė Ieva nešiojo mano vaikus ant kupros??? 2 po ilgai. Ir vienam ir kitam teko. Sekasi gi kai kam.

photo 1-53

Medaus kopinėjimas ir valgymas su šviežiais agurkais 1 ir esminis

photo 5-31

Kiek nuotraukų nufotografavo Judita naujai mūsų knygai????? apie 10 tūkstančių

photo 2-57

Va taip.

Ačiū tau gyvenime už visas dovanas!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (10)
Komentarai
 1. Justina parašė:

  Oooo Beata, mes panašios – aš taip pat mėgstu užtraukti šiuos posmus. 🙂
  O koks laikrodis gražuolis! Mmm… O suknelė iš vis – be žodžių… Ir kaip ji Jums tinka!!!!
  O dėl blog’o tikrai neišsižeidžiau, kaip tik pailsėjau nuo kompiuterio ekrano, nes tik dėl Jūsų blog ‘o versdavausi lipti į antrą aukštą prie kompiuterio paskaityti kad blog’e naujo… 🙂

 2. Greta parašė:

  Labas rytas, džiaugiuosi, kad grįžote!=)

 3. dovilė parašė:

  na tikrai Beata,ir mano šie posmai laaabai mėgiami,ypač giminių daina….ir jokių belių be jos nebūna pas mus….o dėl medaus kopinėjimo, nereikėjo taip toli važiuot…ir Kėdainių rajone tokius darbus dirbam….tai yra laaabai rimtas ir atsakingas ir atsargus darbas….kartais bitelės pašventina mus….bet nuo to tik skanesnis medus būna….taip,kad kita karta kviečiu pas savo biteles pakopinėt medučio….))))))))

 4. Giedrė parašė:

  Sveika, Beata,

  labai malonui, kad grįžote:) Aš vis lindau į puslapį – kaip miręs taip miręs. Na. kokia trečią dieną jau kaip kokia mamka sunerimau – gal kas blogos nutiko?? Bet liuks, kad nutiko tik gera:) Liuks karoliai – smagumėlis. Ir tas Jūsų gebėjimas džiaugtis smulkmenomis tikrai įkvėpia:) Sėkmės.

 5. Alma parašė:

  Aš kaip ir Giedrė, jau buvau supanikavus, kad vėl kokia kompiuterio funkcija pastrigo, kad neatnaujina man Beatos puslapio 😀
  Smagūs Jūsų įspūdžiai, šiluma spinduliuote spinduliuoja 🙂 Labai laukiu naujo laidų sezono 🙂

 6. Violeta parašė:

  Sugrįžot ir tokį didelį gūsį įspūdžių šilumos ir džiaugsmo švystelėjot, didelis ačiū.

 7. rapolas parašė:

  Sveika Beata,
  kur pirkote savo puikia masina. Domina labai toks variantas, gal turesite laiko ir pasidalintumete informacija. Aciu ir visokeriopos sekmes Jums!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.