8241
Beatos virtuvė

Karoliai, šalta vasara, sukurta mėgautis namais ir salotų savaitė

(7)

Prasidėjo prasidėjo – naujo sezono laidų filmavimas. Žinote, kaip aš jaučiuosi su mūsų komanda??? Kad galėčiau su jais kaip toje pasakoje sako, į pasaulio kraštą! Naujas TV sezonas, ketvirtas mano laidai rugsėjį. Nufilmavom dvi laidas, vieną apie pieną, o kitą apie mėsą. Ha ha ha, na čia tokios labai plačiai apibūdinamos temos. Labai smagu.

photo 2-32

 

photo 3-28

 

Gyvenimas konteineryje. Pirmą kartą gyvenime pamačiau, kaip kranas pakelia ir padeda jūrinį konteinerį, kuris tuoj tuoj taps Jurgio ir Drakono lauko kavine prie Neries ir meno centro Rupertas. Svarbiausia, kad turės terasą ant stogo!!! Sako, kad dabar iš tų konteinerių ir namus daro (sakė mano laidos režisierius Vytas, kuris buvo statybų parodoj ir viską žino).

photo 1-31

 

photo 2-33

Šalta vasara. Oi kaip gerai, kad šalta, nes yra temų pokalbiam. Šiaip tai turiu pasakyt, kad, mieli tautiečiai, esate išlepinti stebėtino gerumo ir karštumo vasaromis per pastaruosius metus. Aš, tuo tarpu, Londono vasarų užgrūdinta visai nesijaučiu kažkaip nuskriausta. Jei pernelyg bumbėsite, tai kita vasara bus kaip Londone. Tai reiškia nuolatos lietus ir niekada aukščiau 18C laipsnių. Net mano kaimynai suomiai šiaip tai pakraupę – nes vasara suomiška. Jie jau ne pirmus metus gyvenantys Lietuvoje buvo pripratę prie lietuviškos ir visai karštos vasaros.

photo 3-29

Bet užtat kaip smagu namie kuistis. Ką ten ežerai ir pajūriai? Namai yra tikrasis džiaugsmas. Taip aš šį savaitgalį pabuvau Kėdainiuose šeštadienį, o sekmadienis buvo mano namams skirtas.

photo 4-24

 

photo 5-17

Tvarkytis yra tikrasis džiaugsmas.

TV džiaugsmas. Aš labai mažai TV žiūriu ne dėl to, kad bandau būti madinga ir garsiai deklaruoju:  „man TV neįdomus“, o kaip tik, man TV žiauriai įdomu. Radau serialą Orange is new Black, o Zitos Kelmickaitės „Ryto suktinis“ iš viso yra kažkoks balzamas!

Sutikau prie Ruperto Birutę, Interjero Receptai galų gale ir aš turiu. (jei stebitės, kad aš su ‘UGG’sais birželio mėnesį, tai paskaitykite aukščiau – filmavomės visą dieną, vasara suomiškai londonietiška, tai kas beliko ???)

photo 5-16

Oras tikrai šils, o Vilniuje šėls Dainų Šventė. Aš pati eisiu į du vakarus, į Ansamblių vakarą ir finalą sekmadienį. Aš taip pat tikiuosi kad atšils, o jei ne, tai pasižiūrėkite orų prognozę Reikjavike…

Salotų Savaitė atidaroma!!!

Aš čia prieš mėnesį turėjau progos integruoti skanius Vilkyškių sūrius į tikrąjį vasaros maistą  – salotas. Noriu su jumis pasidalinti to darbo rezultatais, taigi ši savaitė bloge – Salotų Savaitė.

Kas dieną naujos salotos: ir su mėlynuoju ir kietuoju sūriu, ir dar kitais, o šiandien salotos su „Fetuva” –  sūrus ir sodrus sūris, bet ne per riebus, kuris puikiausiai sutaria su daržovių traškumu. Receptas visas čia.

Bučiuoju ir apkabinu,  geros savaitės ir sekite salotų receptus – gal naują mėgstamiausią receptą rasite? Aa? O gal šiaip įsimylėsite? Juk vasara pilna netikėtumų, keturi laipsniai naktį taip pat netikėtumas.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (7)
Komentarai
 1. Ingrida M. parašė:

  Labai labai laukiu naujojo sezono 🙂 Kūrybinės sėkmės jį filmuojant…. O aš pažadu žiūrėti kiekvieną laidą…

 2. r.babausyte parašė:

  Oi kaip gaila, kad nepamatysiu… Tačiau patarimais, kaip surengti pvz., lietuviškas vaišes neabejotinai teks pasinaudoti ir būtinai būtinai su pasididžiavimu pasakysiu, kad štai Lietuvoj mes ne prastesnę nei Oliveris maisto gaminimo guru turime… :):-)

 3. Rusne parašė:

  Tik perskaicius, kad nuo rugsejo bus naujos laidos,tai man iskart geriau pasidare,labai lauksiu kiekvienos laidos ir ziuresiu ar ryte bus ar vakare….oj kaip laukiu….net saldu pasidare…didziausi linkejimai ir sekmes ruosiant tolimesnes laidas…..;)

 4. Nida parašė:

  Pritariu dėl šaltos vasaros, visada galima rasti ką veikti. Mes su drauge vieną laisvą penktadienį paskyrėm galerijų lankymui,o paskui surengėme vaišes po skėčiais pas mane kiemelyje, krapnojant lietui .Buvo labai smagu ir priminė vaikystę, kai nėra blogo oro 🙂 Beata, jums linkiu kūrybinio įkvėpimo ir dėkoju už visada nuostabius, visada kitokius, kartais matinius, kartais krištolinius, kartais suvertus iš sėklyčių karolius, kuriuos kartais norisi matutuotis, o kartais tik pasigrožėti 🙂

 5. Su vaikais parašė:

  Kadangi mano mylimiausias mėnuo yra rugsėjis, tokia nevasariška vasara visai nesiskundžiu, tik štai ežere paplaukioti niekaip neišdrįstu, o juk taip sveika nugarai…Mes, mamos, tikrai dažnai skundžamės nugaros skausmais, o ir gracinga eisena reta kuri gali pasigirti. Apie taisyklingą laikyseną ne tik rašau (http://suvaikais.lt/teisinga-laikysena-mamu-puosmena/), bet ir stengiuosi savo patarimais vadovautis.
  Su dukra mėgstame braidyti po balas, o kai oras visai prastas, namuose ką nors kepame, karpome, lipdome ir piešiame, tad bambėti net nėra kada. 🙂
  Lauksime jūsų nuotaikingų, įdomių laidų 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.