8241
Beatos virtuvė

Karoliai amerikietiškieji: selfis su popiežiumi, bėgimas ir serialai…

(1)

Oi, mielieji mano, tiek daug nutiko, kad turiu pasidalinti ir suverti karolius, kuriuose: labai geras serialas, popiežius ir turistinis bėgimas. Aš visada mėgstu daug reikalų užnerti į karolius, bet dabar suversiu tris esminius.

Pradėkime nuo to, kad aš dabar USA, kur atvykau pamatyti mylimus draugus ir gimines, parodyti savo naująją knygą ir apie ją pakalbėti. Kad neatrodytų, jog aš tik apie save tekalbu, apie TĄ knygą išsamiai papasakosiu rytoj, nes, žinia, internetas – tai jums ne laikraštis, ir ne žurnalas, kurį skaitote vonioje, todėl reikia vyniotis greitai. Mano karoliai dažniausiai gana ilgi ir kartais aš net pykteliu ant FB, kad jis nužudė visus ilgus sakinius ir blogo įrašus, nes dabar mes visi įpratome viską perskaityti dviem sakiniais… Oi, štai ir pati vėl nuklydau į lankas. Taigi, grįžkime prie Amerikos.

Aš esu čia ir šiandien susitikau su savo draugais, kurie gyveno kelis metus Lietuvoje (amerikiečių ir britų šeimos), o dabar vieni grįžo namo, kiti išvyko karjeros tęsti. Ir mano draugė Megan sakė: „ar tu pažįsti tą merginą – Eniją, kuri nusifotografavo su popiežiumi? Nes buvo mano ir jos nuotrauka feisbuke“. Sakau ne, tik dabar susipažinau, ji buvo ALL OVER NEWS.

selfis su popieziumi_Amerika

Taip, jūs turite suprasti, koks tai buvo BIG deal čia, Amerikoje. Lietuvių vaikų selfis su ne šiaip sau Obama (nes tai nebūtų įmanoma, niekas nebūtų to leidęs), o su popiežiumi! Šis popiežius tai man jau nereikia net pasakoti, kad yra kuklus ir toks savas – važiuoja ne kokiu ten kaustytu mercedesu, o paprastučiu mažalitriu FIAT500 (taip, taip, būtent juo), ir visus yra papirkęs savo kuklumu, paprastumu, artumu ir krikščioniškomis vertybėmis, kurias kiekvienas sau turėtume priminti kuo dažniau. Dar toks svarbus  dalykas – vaikai buvo apsirengę tautiniais rūbais, ir ta Amerikos lietuvaitė Enija paskui per TV kalbinama tiesioginiame eteryje taip pat dėvėjo lietuvišką tautinį kostiumą. Ar turite jį? Greičiausiai neturite. Aš irgi neturiu, bet svajoju… Ar jūs įsivaizduojate? Kaip mes – maža Lietuva staiga buvome visos Amerikos ir pasaulio akiratyje, dėl tokio nereikšmingo ir visai nepopiežiško dalyko, kaip selfis. Pats popiežius tokiam narcisizmui kaip selfiai nepritaria, bet vis dėlto jis nusifotogravo su tuo mūsų lietuvišku jaunimu. Ir Amerikai, ir mums tai buvo dar viena netikėta istorija.

Tai va, o šeštadienį su popiežiumi Pranu nusifotografavome ir mes: aš, mano sesė, pusseserė ir draugė Rita. Tai įvyko šeštadieninėje lietuvių Kristijono Donelaičio mokykloje, kur prie įėjimo pastatytas štai toks popiežius.

Beatos virtuve_Amerika_selfis su popiezium

Beatos virtuve_Amerikoje_Donelaicio mokykloje

Ir štai čia – Enija, mergina, kuri buvo šios savaitės interviu žvaigždė dėl to garsiojo selfio

Beatos virtuve_Amerika_selfis su popiezium

Apie Eniją, žinoma, parašė jau ir Lietuvoje. Ji į Ameriką atvyko būdama dvejų, kartu su savo šeima, kuri laimėjo žaliąją kortą. Susipažinau su jais. Tai tiek apie popiežių. Ai, gal kažkaip ir nebenoriu aiškintis, kas ten ką parašė, ir kur publikavo, ir koks tikras ar nelabai tikras tas popiežius pasirodė, man tai nėra svarbiausia…

Beatos virtuve_Amerika_begimas_Odeta

Daug smagiau yra tai, kad aš pirmą kartą išmėginau vadinamąjį turistinį bėgimą. Čia buvo mano puseserės idėja, nes mes prieš tai buvome pasportuoti lengvai tiesiog jos namo gym’e. Ji sako, – galime apibėgti viską, nes mano sesuo Odeta, tai sportininkė širdyje, ir visada džiaugiasi, kai gali pasijudinti, o kai aš su ja – tai ir aš labiau išsijudinu. Taigi, sekmadienio rytą mes – šast aprangą ir sportbačius (gerai, kad įsidėjau į lagaminą) ir išbėgom. Nors aš čia ne pirmą kartą ir esu viską apžiūrėjusi, bet bėgti yra tikra smguma! Aš pirmą kartą tiek daug nubėgau ir tai man yra didžiulis įvykis. Buvo labai labai gerai. Iš tiesų, tai suprantu aš tuos visus bėgikus, kurie važiuoja į įvairius maratonus svečiose šalyse.

Beatos virtuve_Amerika_begimas

Ir pabaigai apie serialus. Aš teliko žiūriu mažai, gailiuosi, kad mažai žiūriu, pasiilgstu to laiko, kai gyvenau Londone, vaikai buvo maži ir žiūrėdavau visokius serialus, pavyzdžiui: „Desperate housewifes“, „Lost“ ir „Gossip girl“. Dabar žinau, kad ir Lietuvos žmonės šį malonumą yra atradę, ir mano draugė Vilma mane su juo supažindino prisipažindama, kad vieną dieną nuėjo miegoti 4 ryte, nes, matai, žiūrėjo „True Detective“…Tai ir aš dabar nebesu nuo visko atsilikusi namų šeimininkė – aš taip pat pažiūrėjau septynias (!) „True Detective” pirmojo sezono serijas. Išvados: sportas yra sveikata, ir Matthew McConaughey nežinau, kiek ten tų geležų kilnoja, bet atrodo – wow! Bet šiaip, labai creepy tema, vienu metu turėjau užsidengti veidą, vietomis ne viską supratau, bet aktoriai vaidina nepriekaištingai, muzika kinematografija, vaizdai…..Užkibau.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Vilija parašė:

    Pasiilgus jau buvau įrašo apie tokius paprastus dalykus kaip serialo žiūrėjimas 🙂 Smagu skaityti apie naujus darbu ir idėjas, bet kaaaaip smagu paskaityti apie tokius paprastus dalykus kaip serialo ziūrėjimas, sportas ir pan. Galiu drąsiai sakyti, kad ir aš pasiilgau to laiko, kai Jūs gyvenote Londone, vaikai buvo maži ir turėdavote laiko paprastiems gyvenimo malonumams. Linkiu ir toliau atrasti jiems laiko!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.