8241
Beatos virtuvė

Kalėdinis pasiruošimas ir fantastinė laida

(4)

Tai jau tikrai esate prisirinkę tų sveikinimų ir girdėję visko. Tegul jums būna dosnūs ir turtingi, sveikatos ir laimės, džiaugsmo ir pinigų. Bla bla bla. Banalybė – pasakytų Vilma J., mano aštriausio proto ir zero bullshit draugė. (Vilma A yra Londone)

Tai kaip palinkėti, kad būtų nebanalu?? Kad nebūtų girdėta trisdešimt aštuonis kartus??!! Aš gal nieko nelinkėsiu, o geriau parašysiu šventinę atmintinę sau, kuri gal pravers ir jums.

Beatos kaledos 3

 • Sąrašai buvo sugalvoti ne šiaip sau, šiuo metų laiku būtiniausi sąrašai – pirkinių ir šventinis meniu. Dar įmanoma kuo daugiau padaryti iš anksto.
 • Mažiau yra daugiau. Oi aš tikrai visada per daug visko prigaminu… Visada. Bet mokausi mokausi ir nuolat primenu sau – kad vienas desertas na, gerai gerai – du yra užtektinai. Nereikia penkių tortų.

Beatos kaledu virtuve 2_mz

 • Pasirūpinsiu, kad stalas iš tiesų būtų šventiškas ir gražus, nes juk pirmiausiai viską valgome akimis… Šio sekmadienio Kalėdinėje laidoje šventinę nuotaiką ant stalo man padėjo sukurti Simple Homes, surinkę mano stalui indus, taures ir stalo aksesuarus. Pažiūrėkite, kokie mieli išieškoti daikčiukai…

simple homes_3_mz

 • Iš anksto apgalvosiu, kuo rengsiuos. Aš pastaruoju metu nuolat išgyvenu aprangos krizę. Neturiu ką rengtis. Tikrai. Tai kad Kūčių vakarą ir Kalėdų rytą nuotaikos niekas negadintų sugalvosiu, ką rengtis DABAR.

Beata kaledos 3

 • Lengviau, laisviau, džiaugsmingiau. Don’t take yourself too seriuosly. Taškas.

O dabar trumpas mano savaitgalio tvarkaraštis.

Šiandien, penktadienį, liko 4 dienos iki Kūčių. Tai aš šiandien sudarysiu galutinius sąrašus visko. Perku visas daržoves. Morkos. Burokėliai. Pastarnokai. Briuselio kopūstai.

kalakuto koja

Šeštadienis: toliau pildau sąrašus. Taip pat einu į koncertą ir gal vakare su draugais.

Sekmadienis. Per TV3 žiūriu fantastiško grožio laidą “Beatos virtuvė”, kur apsnigtoje sodyboje ant ežero kranto ruošiu patiekalus Kūčioms ir Kalėdoms.  Tokios gavos vos ne kaip Kalėdos iš gražiausių amerikietiškų filmų…

Iki susitikimo sekmadienį 10 val. per TV3.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Ieva parašė:

  “Ko iš tikrųjų reikia???
  Sakau garsiai ir aiškiai :man reikia Beatos virtuvės!Kitiems metams.Būtinai.O dabar ir aš einu pirkti daržovių.Geros dienos visiems 😉

 2. Rita parašė:

  esi dariusi penkis tortus per sventes, beata? C’mon….

 3. Viktorija parašė:

  As visada stebiuosi Beatos talentu,. Ji netik puiki kulinare, bet ir labai gera rasytoja. Man skaityti jos blog’a atgaiva sielai… Be kita ko Beata visada spinduliuoja siluma, geri, tai yra kazkas daugiau ko negalima apsakyti zodziais… Kad ir kas tai bebutu nepraraskite to :))) Tai butu mano Kaledinis palinkejimas Jums 🙂 Nezinau banalus jis ar ne bet turbut geras 🙂

 4. Ingrida parašė:

  Ko is tikruju reikia??? Uzvakar, svenciau savo gimimo diena ir gavau net 2 Beatos Receptu knygas! Kokia laime aplanke mano virtuve :))

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.