8241
Beatos virtuvė

Kaip Vytautas sutinka Burokėlį šaltibarščiuose

(2)
Viskas ko mums reikia yra pakalnutės…Man atrodo, kad visas mano gyvenimas dabar pakvipo pakalnutėm, geriu kavą ryte ir kvepia pakalnutės, nors jau ne namuose tą kavą geriu…Taip vakar ir aš jų nusipirkau, aišku, pasidalinau Facebook ir…visi sujudo kaip skruzdės. Viename is komentarų patalpinta nuorodą į straipsnį apie tai, kad pakalnutės įrašytos i raudonąją knygą…..ir kad jų skinti negalima, tai kaip čia yra iš tikrųjų? Gal turite kokios patirties? Ir kaip jas skinti, kad padaryt kaip įmanoma mažiau žalos miškui? O gal iš viso dabar turėtumėm nebepirkti pakalnučių ir neskatinti jų vartojimo? O galbūt kaip tik taip miškas padeda išgyventi žmonėms, kurie neturi pastovių pajamų, ar prisidėti prie nedidelių tų pajamų, kurias turi? Ir mes jas pirkdami padedame skynėjams? Mieli botanikai ir moralistai, būkite geri pasidalinkite pakalnučių klausimo patirtimi…Aš atsimenu, kad vaikystės darželyje ir pas bobutę, ir pas mus Kėdainiuose augo pakalnutės sau nestabdomos…Kaip ten bebūtų, jos yra tikras, tyras ir toks ypatingas grožis…Žinoma, reikia jį tausoti, tai kaip dabar daryti? Ar turėčiau niekada nebepirkti pakalnučių?
Kita aktualija – šaltibarsčiai. Ir kaip tyčia, kai tik aš susiruošiau parašyti apie juos – pradėjo nuo pat ryto lyti….Bet ar tai mus sustabdys? Taigi apie netikėtus ir super puikus šaltibarščius, kur susitinka du mano mėgiami vyrai: Vytautas ir Burokėlis.
Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Praeive parašė:

    Beata, deja deja…

    „2011-04-20 Aplinkos ministerija primena, kad draudžiama skinti ir prekiauti paprastosios pakalnutės žiedynais ir lapais, išskyrus jų rinkimą vaistinei žaliavai. Taip pat draudžiama skinti ir prekiauti visų rūšių šilagėlėmis ir vandens lelijomis, rauti, kasti su šaknimis ar kitaip naikinti paprastąjį burbulį, miškinę leliją, lieknąją plukę, pavasarinę raktažolę, didžiažiedę rusmenę.“

    http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=10772

  2. Jurgita parašė:

    Labas,Beata.Ne į temą,bet kur ,,Kepk nedelsiant“ 3 serija?Sakei,kad kiekvieną gegužės pirmadienį bus naujas video.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.