8241
Beatos virtuvė

Kaip pasveikinti Lietuvą su gimtadieniu?

(9)

Kaip, kaip, kaip pasveikinti? Apkabinti, sudainuoti dainą, tortą iškepti, ar ant kėdės pakilnoti? O gal filmą susukti??? Manau, kad bus visko daug, ypač filmų. Vieną filmą norėčiau skirti Lietuvai ir aš. Ne aš jį sukūriau, o mūsų laidos operatorius ir fotografas Tomas. Pats savanoriškai sudėjo ir mums atsiuntė. Prisiminėme savo užpraėjusį laidos sezoną, kai trankėmės po gražuolę Lietuvą. Visiems tai buvo kelionė. Ypač man. Aš, tiesą sakant, iki šiol jaučiuosi Lietuvos gerai nežinanti, tai man tie važinėjimai po Dzūkiją ir pamario kraštą kaip atostogos ir geriausias nuotykis. Taigi, sudėjome tą filmą, nes juk artėja TA diena. Ši savaitė ypatinga, su viena šventine diena savaitės vidury, kad gerai galėtume pajusti jos svarbumą.

O aš, žinote, kažkada visai netyčia pastebėjau, kad be jokio planavimo, tiesiog taip ėmė ir sutapo, kad iš mano paskutinių knygų – šast ir susidaro trispalvė. Ir taip: pamatas – rožinė (vis tiek gi raudonos giminaitė), tada žalioji daržovinė ir pabaigai – geltona vaikų knyga. Kaip čia taip ėmė ir atsitiko?? Aš pati nežinau ir nesuprantu, bet gyvenime daug dalykų atsitinka, kuriuos nevisada gali paaiškinti.

Beatos knygos

Tai štai, nesiūlau jokių scenarijų ir meniu. Kiekvienas tą dieną praleisite taip, kaip jums atrodys geriausia, bet tikiu, kad mes visi didžiuosimės ir džiaugsimės, ir truputį gal net susigraudinsime iš to pasididžiavimo, kaip gera mums, kad Lietuvos Nepriklausomybei jau 25-eri! Vis dar kasdien džiaugiuosi, kad grįžau su šeima gyventi į Lietuvą! O koks jūsų didžiausias prisipažinimas, pats pats geriausias dalykas apie mūsų šalį? Pasidalinkime!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (9)
Komentarai
 1. Dovilė parašė:

  Nuostabus filmas.

 2. Daina parašė:

  Graži ta mūsų Lietuva ir džiugu, ir sveikinu tuos kas grįžta:)

 3. Donata parašė:

  Nuostabus filmas ir nuostabi daina. Kas ja atlieka?

 4. Vaiva parašė:

  Graži ta mūsų Lietuvėlė 🙂

 5. ieva parašė:

  nuostabus filmas, ačiū. Aš ką tik parašiau savo bloge apie jausmus Lietuvai ir kad nekantraudama laukiu lietuviškos vasaros, nes pastaruosius 5 metus gyvenome Norvegijoje… Filmas labai atliepė širdies plakimą, labai priartino tą vasarą, kurios taip laukiu dabar, naujoje mūsų sodyboje Lietuvos vidury. Labai ačiū už gėrį akims ir širdžiai!

 6. Natali parašė:

  Fantastiškai graži Lietuva, Lietuvos gamtos grožis keri ir užburia, filmas puikus, malonu žiūrėti, bet… norėtųsi, kad ir daina skambėtų lietuviška 🙂

 7. Karolina parašė:

  Miela, Beata, sakykit, kokia cia vieta nuotraukoje? Sis ispudingas tiltas. Aciu

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.