8241
Beatos virtuvė

Kai koją kiša perdėtas optimizmas arba mano patarimai gerai savijautai

(9)

Tai kas čia per reikalai? Nespėjo ateiti trečia savaitė ir jau skip’inu??? Juk pasižadėjau rašyti kas savaitę, total kašmar, vieną jau spėjau praleisti. Tai rašykite pasiaiškinimą, mieloji ponia. Taigi – aš, Beata, aną savaitę neparašiau nieko savo blogui, nes tris dienas filmavome laidas…Bet tai kaip čia taip nesusiplanuot? Negi negalėjau parašyti savaitgalį prieš tai?? Na va, negalėjau, nes visą savaitgalį buvau virtuvėje ir gaminau non stop viską iš eilės, ką paskui darsyk gaminome filmavimuose. Tai prašau išmokt geriau planuoti laiką! Tiesą sakant, stengiuosi kaip įmanydama, o iš tiesų, kaltas mano nežmoniškas optimizmas, neva vieną rytą atsikelsiu anksčiau ir greitai sukalsiu tekstą. Ir nors labai labai pavyzdingai eidavau miegoti, bet vis tiek, va taip.

Tai trumpai apie mano gyvenimą filmuojantis TV laidoje. Čia tiems ir toms, kurie svajoja filmuoti(s) kulinarinėje laidoje. Aš, kai nuėjau pasifilmuoti į „Auksinį protą“, tai pagalvojau, nu bet tai Beata, kodėl tu ne Tapinas? Ir ne Valinskas? Kodėl?????? Dvi valandos ir laida nufilmuota, jokių tau tešlos kočiojimų, bet, aišku, jie turi be galo daug tų klausimų prigalvoti, kaip aš receptų. Ir nors kartais atrodo, kad vieną mano laidą ilgokai užtrunka nufilmuoti, kai pagalvoju, net jei vieną laidą filmuotume tris dienas, vis tiek norėčiau šio darbo. Nes man tiesiog beprotiškai patinka mano laida, ir tai, ką darau, ir dar man LABAI labai patinka visa mūsų komanda…

Ji yra tiesiog tobula, nuostabi ir nepakartojama. Aš su jais galėčiau skristi į Marsą ir į Mėnulį, ir į dykumą, ir Sibirą, na visur. Mes kažkaip gerą tokią sinergiją visi turime. Ypač, kai tikrai visi, kurie nuolat dirbame kartu, esame kartu. Tai yra, žinokite, truputį Magic. Bet taip jau yra, ta televizija yra Magic. Bet tai čia rožinė pusė, yra ir kita puselė, ta, kur po trijų dienų jaučiuosi kaip traukinio pervažiuota. Bet yra keli būdai, kaip išlaikyti tą energiją, žvalumą ir nebūti „susivariusiai“ ekrane. Yra trys dalykai:

 • Miegas
 • Maistas
 • ir Vonia

Va, viskas. Tik tiek. O šiaip tai, kai grįžtu po filmavimų, man būna toks energijos nuokrytis, kad kartais aš tiesiog galiu tik sėdėti ant sofos arba gulėti ant grindų. Tada man atrodo, kad aš noriu valgyti kaip žvėris, nors valgiau visą filmavimą. Tai supratau, kad geriau jaučuosi, kai mažiau valgau per filmavimą, arba kai valgau suplanuotai ir atsisėdusi, o ne non stop rupšnoju. Tada, grįžusi labai stengiuosi taip pat išlaikyti tą patį valgymo ritmą – ne viską iš eilės, o: a) normali vakarienė, bet ne per daug; b) nepaslysti ant angliavandenių, iš serijos: „labai noriu šokolado“. Jei taip vis dėlto yra, verdu košę.

Tada Vonia. Kai vaikai paguldyti ir apkaišyti, tada būtinai einu į vonią, pagulėti ir atsipalaiduoti. Aš esu vonios gerbėja, man ji yra stebuklas. Hariukui irgi labai patinka vonioje. Po vonios ankstyvas miegas. Va ir atsigavus.

Čia tinka visiems ir visada, kada norite daug padaryti. Tvarkingai valgyti, daug miegoti ir žinoti, kaip atsipalaiduoti. Man pailsėti dar padeda paprasti dalykai: pabuvimas su šeima, pasitvarkymas, vakarienė, pasėdėjimas ant sofos apsikabinus, pasakų skaitymas ir tada jau vonia. O miegoti tvarkingai yra tiesiog privaloma.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Roberta parašė:

  O man atsigauti po sunkios dienos labai padeda pasimylėjimas su mylimu vyru. Arba geras filmas lovoje su puodeliu arbatos. Arba paplepėjimas apie dienos įvykius su sūnumi. O kartais einu i sporto klubą, kad „save surinkčiau“ po intensyvios ir sunkios dienos.

 2. Vilma parašė:

  Beata, ką manai apie Margaritą valiklį, kurį, matau, naudoji?

 3. Rosita parašė:

  Super!Eisiu šiandien anksčiau miegot☺

 4. Morta parašė:

  Puikus, tiesiog terapinis rašinys, geri patarimai, labai gerai nuteikia.

 5. Ruta parašė:

  Viskas paprastai ir aiškiai. Aš taip pat stengiuosi panašaus ritmo laikytis, tik vat anksti eiti miegelio niekaip nesigauna. Bet aš nepasiduodu, stengiuosi…

 6. Inga parašė:

  Noriu pasiūlyti paragauti skanėstų, kai užslenka meška ir jautiesi pavargęs, mieguistas. Šie, mano atrasti skanėstai, turi mažai cukraus, daug baltymų, žodžiu proteino batonėliai. Firmos neminėsiu, bet ji gerai žinoma, iš N raidės, parduoda Rimi prekybos centruose, kur sveiko maisto skyreliai. Yra su šokoladu ir avietėmis (šitas man nerealus), tada šokoladas + mėta. Tada jau kitos firmos, kokoso proteino batonėliai – nu nepaprastai panašūs į Bounty šokoladukus. Tad suvalgius vieną tokį batonėlį gaunu kelis pliusus t.y.: geriu žymiai daugiau vandens (tiesiog norisi), jaučiuosi patenkinusi „saldainių“ badą, jaučiuosi soti gana ilgą laiką ir nenoriu užkandžiauti, gaunu baltymų dozę ir apima laimės pojūtis, nes juk saldumynai, būtent jie pakylėja, kai jautiesi suvargęs 😀 Skanaus 😉

 7. KlasiškasVyras parašė:

  Man tai visad buvo įdomu – o filmavimo kūrybinę grupę visą dieną vaišinat gaminamais patiekalais, ar per pietus visi drauge traukiat į artimiausią kavinę? 🙂

 8. Dainutė parašė:

  Labai naudingi patarimai!!! Pabandysiu… Beje mano mama gamino tavo šokoladinį pyragą su bananais! Žiauriai skanus! Pirštus galima apsilaižyti!!!!!!!!!!!!!!!!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.