8241
Beatos virtuvė

Ką rengsitės per šventes? Didžiausias klausimas…

(5)

Pasakysiu taip (iš savosios patirties) – vienas dalykas yra pasipuošus, gražiai kaip povui eiti į vakarėlį, ir visiškai kitas dalykas, kai reikia būti namie pasipuošus ir dar spėti suktis trajektorijoje stalas-virtuvė-šaldytuvas…Oi, kokie skirtingi yra šie dalykai. Aš visada Kalėdoms ir Kūčioms renkuosi suknelę atidžiai. Visu pirma man ji turi būti patogi. Niekada nepraktikuoju tokio dalyko, kad maistą ruoščiau su namų apranga, o paskui pasipuoščiau. Man patinka didžiosiomis dienomis ir gaminti pasipuošus, pasidažius ir taip, kaip reikia, nes tas triūsas prie šventinio stalo, taip pat yra šventės didelė ir svarbi dalis. Taigi, aš renkuosi suknelę, net jei tai ir vasarinis apdaras, kad būtų mano mėgstamiausia suknelė, na tokia, su kuria visada gerai jaučiuosi, ir aišku, ji turi būti patogi ir puošni, ir spalvota. Na bet ne per puošni, nes paprastai tos super puošnios suknės yra mažai patogios. Štai, prisimenu visas pastarųjų Kalėdų sukneles ir oba! Supanikavau! Ką rengsiuos šiemet?????? NETURIU, KĄ APSIRENGTI… Cha, cha, cha, gerai, nusiraminimui ir edukacijai, paskaitome Agnės – spintologės ir knygos „Spintologija“ autorėsišsamų ir naudingą straipsnį apie tai, ką, vis tik, apsirengti.

Beatos virtuve_kursiokai_blizganti

P. S. Štai, va, prašau, šioje nuotraukoje aš su blizgučiais papuošta bliuze ir prijuoste, sakote, netinka? Dar ir kaip tinka! Čia foto iš praėjusių metų kursiokų Kalėdinio baliaus.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Ingrida M. parašė:

  Aš esu už patogumą. Pati su šeima valgome Kūčias ir Kalėdas pas mamą, ruošiamės vakarienei kartu, todėl negalėčiau trepsėti nuo ryto su didžiausiais aukštakulniais…. Suknelė taip ji turi būti, bet patogi…. Ir kas gi čia sako, kad prie blizgučių netinka prijuostė? Nesutinku, prie gražios prijuostės viskas tinka 🙂

 2. rasa parašė:

  Aš irgi už sukneles, gaminu šventėms ir kasdienai pagal Beatą,turiu knygas,žurnalą,gausiu dovanų užrašų knygutę, darbe kompiuterio ekranas irgi pagal Beatą.Siuvinėju kulinarinius skirtukus,kad būtų visiems ką įsidėti į kulinarines knygas.Linksmų švenčių ir gražių suknelių….

 3. Beata Nicholson parašė:

  Oooo kaip įdomu parodykite skirtuką!

 4. rasa parašė:

  gerai,kai turėsiu galimybę,įkelsiu

 5. Ieva parašė:

  Tiesą pasakius, man buvo taip netikėta, kad gaminate pasipuošusi, Beata 🙂 Nuo šiol ir aš taip mėginsiu 🙂 O tai visada, kai tik koks susibūrimas pas mus namuose, aš plušu visa išsijuosus sukaitus prie puodų, o paskui vėluoju su savęs „sutvarkymu“. Gal kai pirma susitvarkai pati, paskui nebereikia skubėti, ir sau ramiai gali sukiotis tarp puodų?

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.