8241
Beatos virtuvė

Ką atnešė Kaziukas, pusryčiai ir kino pavasaris

(7)

Labas pirmadienis. Tai ką gi kito jums parodyti pirmadienį, jei ne vieną didelę Kaziuko apžvalgą?.. Aš, tiesą sakant, mačiau jį visas dienas, tą Kaziemierą. Penktadienį po darbo, tiksliau, aš buvau tokiuose mokymuose, kurie man labai patiko. Tai jau tada užmečiau akį ant visos tos gausybės. Šeštadienį galėjau jau plačiau prasieiti, o sekmadienį tai į tą jūrą, kuri užplūdo gatves, net nesikėsinau įsisprausti. Man šis Kaziukas buvo gausus, ta prasme gausus, kad išleidau 100 eurų nežinia kur… Tiksliau, žinau kur, viskas ant stalo padėta.

Beatos virtuve_Kaziuko muge

Man Kaziukas svarbus ir dėl to, kad mūsų šeimos neapolietiškų picų tikriems herojams projektas Jurgis ir Drakonas startavo būtent čia, prieš metus. Taigi, tokia truputį maža šventė, JD šiais metais buvo kitoje vietoje, bet kepė, dūmai rūko.

Beatos virtuve_Kaziuko muge_Jurgis ir Drakonas

O Tomui, kuris šais metais jau tik aplinkui vaikštinėjo, tai labiausiai iš Kaziuko eksponatų patinka grybukai, jis juos vadina grybieliaaaiiii

Beatos virtuve_Kaziuko muge_grybukai

Beatos virtuve_Kaziuko muge_Tomas

O štai čia, prašau, mano pirkinių iš Kaziuko inventorizacija. O jūs jau žinote ir suskaičiavote, kiek ko nusipirkote?

Vytelių krepšys – 16 eurų

Raugo žvakidė – 7 eurai

Juodosios keramikos dubenėlis – 5 eurai

Didžiulė nuostabaus gražumo lėkštė – 14 eurų

Druskinė – 4 eurai

Mentelė – 5 eurai

šaukštas ir teptukai – 5 eurai

Lentelė ir dubenėlis – 12 eurų

Dešros – 20 eurų

Sūriai apie 20 eurų

Riestainiai – 2 eurai

Rūkyta skumbrė – 4 eurai??? o gal 5???

Tai, man rodos, kad jau ir daugiau susidėjo

Bet viskuo esu patenkinta ir laiminga. Tiesą sakant, mačiau tiek visokios keramikos, kurią norėjau dar įsigyti: ir angelų visokių, ir šiaip, medinių dalykų, kad jei nebūtų manęs ribojęs niekas, tai galėčiau pati savo Kaziuką daryti. Aišku, daug tokių dalykų, kurie nežinau, nei kam reikalingi, nei kam daromi, bet tikrai visoje toje jūroje galime aptikti ir gražių daiktų.

Kaziukas reiškia vieną – jau tuoj pavasaris!

Kaziukas, beje, ranką rankon susikabinęs paprastai ateina su kitu pavasarį pranašaujančiu renginiu ir jei kai kurie Vilniaus snobai nevengia garsiai savo FB profiliuose pasipiktinti – „fuuuu, Kaziukas…“, tai Kino pavasariu niekas nesipiktina, Kino pavasariu giriasi ir rungtyniauja, kas daugiau filmų pamatys arba kas geriau išmano, kas bus rodoma, ir kas geriau gali sudaryti savo KP filmų dešimtuką.

Šiais laikais Kino pavasaris startuoja net su savo alumi ir tas jų alus, kurį išvirė filmus alui rodydamos Raudonos plytos, prisistatė praėjusią savaitę, su filmu, kuris, anot Edvino Pukštos (pagrindinis KP filmų žinovas ir atrinkėjas), pretenduoja tapti vienu iš publikos favoritų.

Beatos virtuve_Raudonos plytos

Tikrai geras ir netikėtas, ir juokingas, ir gilus yra Argentinos filmas Wild tales. Jį rodys, būtinai nueikite, jei galėsite. Taigi, nors vieną Kino pavasario filmą jau esu mačiusi. Ir rekomenduoju kitiems.

Trečioji dalis

Praėjusią savaitę nemažai laiko praleidau pas JD. Nuo trečiadienio Jurgis ir Drakonas Ogmios mieste turės pusryčius. Aišku, pusryčius sugalvojau aš, labai man smagu būti virtuvėje, kartais galvoju, gal uždaryti blogą ir išeiti į virtuvę?? Michele kepė spurgas, bet kol kas jų į meniu dar neįtrauksime.

Jurgis ir Drakonas_spurgos

Beatos virtuve_Jurgis ir Drakonas_pusryciai

O aš buvau atsakinga už košes ir omletus, ir blynus. Rytoj darysime bandomąjį važiavimą ir norėčiau pakviesti vieną iš jūsų rytoj su drauge ar draugu, ar vyru, 10 ryto ateit papusryčiauti į JD… FB pasakysiu, ką daryt ir kaip…

Nauja savaitė prasidėjo! Joje bus net du penktadieniai. Vienas iš jų jau rytoj!!!

Beatos virtuve_Jurgis ir Drakonas_pusryciai

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Inga parašė:

  Beata, laukiu nesulaukiu JD picerijos Kaune! 😉

 2. Laima parašė:

  Oho, kokios kainos dideles. Kaziukas yra smagus surmulys, zinoma, galima apseiti ir su simbolisku pirkiniu, jei neiseina islaidauti.

 3. irena parašė:

  Sveiki,norejau paklaust gal kepsite JD picas per Kaziuko muge Kaune?

 4. Giedre parašė:

  Sveika, Beata! Norejau paklausti is kokiu menininku ta nuostabaus grozio inda pirkote zalia?

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.