8241
Beatos virtuvė

Ir dar kartą moliūgai, arba Sriuba visiems

(3)

Aš tikrai ne kartą esu aprašinėjusi moliūgą ir ką su juo gaminti. Bet dabar, traukdama dar vieną receptą jums iš savo aruodų, pamaniau, kad taip greitai net nesugalvočiau, kokia dar daržovė sriuboje galėtų būti tokia palanki improvizacijoms, poravimui su kitomis daržovėmis ir skonių variacijoms.

Štai jums moliūgų sriubos receptas, kuris įtiks ir didesniems, ir mažesniems. Elementariosios manų kruopos čia sužėri naujomis spalvomis ir sriubai suteikia tirštumo bei glotnumo.

Moliūgų sriuba su manų kruopomis (1)_Beatos virtuvė

Bet čia norėčiau prisiminti ir senesnius receptus -debiutantus. Vien per rudens-žiemos sezoną kiek sriubų buvo privirta…

Trinta moliūgų sriuba su džiovintais obuoliukais ir kmynais yra švelniai pikantiško skonio, o va štai moliūgai sriuboje su žirniais, poru ir parmezanu, tai jau nepaliks alkano nei vieno.

Moliugu sriuba su zirniais

Kam skamba dar per silpnai, tai prašom, galima ir šoninę bei grikius į kompaniją pakviesti – jau ne sriuba, o praktiškai antras patiekalas: prieskoningas ir aromatingas. Ponas moliūgas su žiediniais kopūstais, ciberžolėmis, aitriąja paprika, šonine ir grikiais.

Moliūgų sriuba su ciberžolėmis ir chili

Dar vienas rudens atradimas – saldžiai rūgšti moliūgų sriuba su keptomis duonos lazdelėmis. Tiks ir tada, kai tiesiog norėsite keptos duonos ir reikės moralinės priedangos jai valgyti…

Moliūgų sriuba su kepta duona

Taigi, skanaus ir sotaus savaitgalio.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. Greta parašė:

  Labas Beata, o galima citrinos rugsti pakeisti citrinos sultimis keptos duonos padaze?

 2. Vilija parašė:

  Ne tik Jūs moliūgais „apsėsta“. Dar porą pernykščių turiu ir aš. Šiems metams jau nusipirkau visą glėbį sėklų 🙂 Pagavo azartas išbandyti dar neragautus. Manau, kad ateinantys metai nepašykštės gero oro ir derlius bus puikus.
  O Jūs tik dėkit receptus, kad galėtume bandyti ir nesikartoti.
  Sėkmės ir labai AČIŪ už rūpestį visų pilvais 🙂

 3. Evelina parašė:

  Moliugu sriuba viena is skaniausiu! Taip pat labai skanu isideti visokiu seklu, o ypac lengvai paskrudintu seklu – sezamo, moliugu, linu semenu… Aciu uz skanu priminima!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.