8241
Beatos virtuvė

Interviu: Gyvenime gailėsimės to, ko nepadarėme

(1)


Su jumis, mano mieli skaitytojai, aš visada pasidalinu mintimis, išsakytomis kur nors kitur, ne čia, bloge. Tai ir šį kartą lengvas interviu apie rimtus, bet labai gyvenimiškus ir kasdieniškus dalykus.

Visada atrodai nuoširdžiai besišypsanti ir laiminga. Kas tau teikia laimę?

Aš ir esu labai laiminga. Man nereikia daug, kad tokia pasijausčiau – šeima, draugai, geras oras, skanus maistas. Reikia mokėti džiaugtis paprastais dalykais ir mėgautis tuo, ką darai. Gyvenime noriu išbandyti daug. Neneriu stačia galvą į bet ką, atsirenku, o tada imu ir darau. Manau, reikia nebijoti daryti, nes vėliau gailimasi ne dėl padarytų, o būtent nepadarytų dalykų. Dėl tų, kurių neišdrįsome pamėginti. Profesiniame gyvenime labai naudinga padaryti pauzes – pusę metų kuri televizijos laidą, pusę metų ilsiesi. Išvažiavus atostogauti į nebūtas vietas, pasisemiu naujų įspūdžių. Mane įkvėpti gali ir maži dalykai – saulė, žaluma, gera kompanija.

Turi labai daug veiklų: laidos, knygų leidyba, blogas, labdaringa veikla, galų gale buvimas mama ir žmona – kaip viską spėji? Ar įsitraukimas į tiek veiklų nekelia streso?

Aš kruopščiai planuoju savo laiką, tada viską galima spėti. Svarbiausia, kad veikla patiktų, kad mėgautumeisi tuo, ką darai. Nors mano užimtumas didelis, tačiau stresui stengiuosi nepasiduoti. Labai lengva pradėti jaudintis dėl smulkmenų, bet tai juk taip nereikšminga! Reikia išmokti nuo jų atsiriboti ir tiesiog siekti užsibrėžtų tikslų bei daryti širdžiai mielus dalykus.

Neseniai pristatei pirmąją Lietuvoje elektroninę receptų knygą. Esi ne tik kūrybinga kulinarė, bet ir aktyvi išmaniųjų technologijų vartotoja?

Išmanios technologijos man išties patinka, nors apie jas žinau toli gražu ne viską. Darbe man nepamainomi yra išmanusis telefonas ir kompiuteris, tačiau išvardinti visų juose esančių funkcijų tikrai negalėčiau. Pirmą vietą visada teikiu patogumui, juk technologijos skirtos žmonių darbui palengvinti. Geriausia, kai viskas yra viename ir nereikia apsikrauti daugybe prietaisų – tarkim, fotografuoju aš tik savo išmaniuoju telefonu, ir atskiro fotoaparato man jau nereikia. Darbui ir laisvalaikiui pasitarnauja kompiuteris. Mėgstu planšetes – su vyru Tomu jose esame užsiprenumeravę angliškus laikraščius. Dažnai išbandau naujoves, nes technika – neišvengiamas mano darbo įrankis, tiek rašant blogą, bendraujant su gerbėjais socialiame tinkle, kuriant receptus, fotografuojant. Esu išmėginusi hibridinį kompiuterį, kuris buvo tiek nešiojamas kompiuteris, tiek planšetė viename – labai patiko. Tačiau nesu pakvaišusi dėl technikos – tebenaudoju ir rašiklį bei užrašų knygutę. Man vis dar malonu rašyti ranka.

Kaip geriausiai save realizuoji?

Visa mano veikla man teikia didžiulį pasitenkinimą. Joje labai daug kūrybos, galimybių įgyvendinti savo idėjas. Man patinka skaniai vaišinti savo draugus, įsitraukti į naujus projektus, tačiau šeima visada lieks prioritetu. Savo dieną irgi planuoju taip, kad galėčiau nuvežti vaikus į mokyklą, pabūti su jais vakare. Man labai patinka mano darbas, turiu visą sąsiuvinį neįgyvendintų idėjų! Kuo daugiau įvairios veiklos, tuo daugiau tų idėjų gimsta. Greitai pasirodys dar viena kulinarinė  knyga, o ateityje turiu planų išleisti dar bent keletą. Ruošiuosi savo televizijos laidai, kuri bus rodoma nuo rudens ir žiūrovus pasieks atsinaujinusi.  Keisis mano „Beatos virtuvės“ puslapis, planuose taip pat įvairi „Beatos virtuvės“ produkcija. Idėjų gimta nuolat, tereikia jas atsirinkti.

Ilgai gyvenai Londone. Ar jis tave pakeitė?

Londonas yra fantastiškas miestas. Man jis suteikė veržlumo, platesnio požiūrio į pasaulį, pažadino alkį žinojimui, paskatino kokybiškos žiniasklaidos vartojimui, suteikė neįkainojamos patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis. Nesakau, kad šių dalykų negalima rasti Lietuvoje, be abejo galima. Tiesiog Londone kiti mąstai, tempas, ten gyvenimas verda, daug įvairiausių energijų. Būna, grįžti į Lietuvą, ir atrodo net įkvepi lengviau. Tiesa, Londonas privertė dar kartą įsitikinti, kokia puiki šalis yra Lietuva. Kol kas mums čia labai patinka.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
 1. Renata parašė:

  Beata,
  Paskutinis Jūsų įrašas “privertė“ tiesiog sėsti ir parašyti,nes jūsų tinklapį atsidarau kasdien,bet vis pritrūksta drąsos brukštelt.O parašyti noriu dėl vienos paprastos (bet man labai svarbios priežasties): PASAKYTI JUMS AČIŪ!Ačiū,už gerąjį “užkratą“ gyventi ir veikti,pozityvumą,tikėjimą savo veikla ir gražią šypseną.Nebijau pasakyti,kad mano darbo diena prasideda Jūsų tinklapio aplankymu,o tada jau gerasis darbas padarytas,su metais silpstanti “batareika“ pasikrauna ir pirmyn…Nežinau ar rišliai išdėščiau tai,ką tikrai norėjau pasakyti…

  o dabar tai pačiai progai pasitaikius,norėjau paklausti:
  1.Gal Jūs žinote kur galėčiau nusipirkti tikros vanilės esencijos?
  2.Ar galit rekomenduoti “patį tikriausią“ klevų sirupą?

  AČIŪ

  Renata

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.