8241
Beatos virtuvė

Į kokią upę įplaukti kviečia šios dienos svečias – Violeta Baublienė?

(1)

Violetos Baublienės nereikia pristatyti, jau va antrą dešimtmetį žiūrim visi „Stilių“ ir kaifuojam. Kiek skirtingų istorijų ir savo pavyzdžiu įkvepiančių žmonių. Ir štai visai neseniai mane Violeta pakvietė prisijungti prie vieno dalyko, sako: atvažiuok, pakalbėsi. Šiaip nelaikau savęs didžiąja kalbėtoja ir oratore, bet kai žmogus, kurį pažįsti ne vienerius metus, kurį gerbi, kviečia, tai žinoma, kaip gi čia atsisakysi. Taip aš gegužės 20 dieną važiuosiu į Birštoną, į Violetos ir kolegių organizuojamą „retreatą“ moterims – „Upė“.

Visų pirma, tai noriu pasidžiaugti, kad toks dalykas, kaip poilsis, atsinaujinimas, naujas impulsas pradėjo vykti ir LT.  Aš Anglijoje visur skaitydavau apie jogą retreat, meditation retreat, fitness retreat, balance retreat ir t. t. Kalbame apie tai, kai tiesiog pasiimi pauzę gyvenime. Ir nebūtina išvažiuoti į kelionę ar pasaulio kraštą, kartais reikia kelių dienų, kad galėtum tarsi išsijungti ir įjungti save iš naujo. Taigi „Upė“ yra naujas tokią galimybę moterims suteikiantis projektas, kuriame Violeta yra viena iš organizatorių. Esmė paprasta: pavargot ar šiaip reikia naujo impulso – važiuojat atgaivinti kūno ir sielos.

Štai apie viską smulkiai papasakos Violeta, o dar daugiau informacijos rasite jų puslapyje sveikatos upe. Manau, bus puikus projektas, kuris padovanos Lietuvos moterims galimybę atsigauti, pailsėti, iš naujo pradėti dalykus. O pavadinimas, turiu pasakyt, labai taiklus ir vykęs – „Upė“.

Džiaugiuosi, kad šiandien svečiuose Violeta – paskaitykite, kas ir kaip.

O kai jau paskaitysite, tai pietums ar vakarienei susimeistraukite sočių salotų su tunu, nes tuoj tuoj ateis ridikėlių, žalių salotų lapų mada, tai taip ir neprisiruošite tuno iš skardinės ištraukti 🙂

Sluoksniuotos tuno salotos1_Beatos virtuve

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. :) parašė:

    Nu va kaip smagu, kai tokie svečiai…..:) ir salotos tokios viliojančios paragauti:)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.