8241
Beatos virtuvė

Gražūs žmonės

(8)

Turiu lygiai penkias minutes trumpai aprašyti dar dvi dienas.

Atidarymo ceremonija man buvo geriausias reginys, kada nors transliuotas per TV. Turiu pasakyti, kad visada žavėjausi Olimpiada, ir kadangi ji vyksta mieste, kuriame gyvenu ir kuris man yra savas, tai man, aišku, buvo suvirpintos visos stygos… Ir vakar per LRT televiziją sklaidžiausi rankomis ir bandžiau nupasakoti tą bendrą gerą pakilią nuotaiką, kuri dabar yra apgaubusi visą šalį.

Mes vakar su Vilma po darbo dienos, vakarėjant, apie kokią 9 valandą, vaikščiojom po Olimpinį parką ir pasakojomės įspūdžius, ir vis pasitikrindavom viena su kita: bet tai kaip gera ir malonu, ir nuostabu dirbti Olimpiadoje, ir ten būti kas dieną. Nors, tiesą sakant, aš nelabai daug kur esu dar buvusi, nes dar tik pradžia…

Tikrai labai. Aš nieko kito ir nesitikėjau, bet turiu pasakyt, kad truputį graužia mane kirminas, kad vaikus savo matau labai mažai. Tik ryte, o vakare, kai grįžtu, jau miega… Na, bet visą atidarymą žiūrėjom kartu. Bet iš tiesų, tai jie viską supranta ir puikiai leidžia laiką.

O dabar – trumpai apie vakar dieną

 

Prezidentė žvalgosi po valgyklą

Pirmą kartą kalbinau ir iš arti mačiau Lietuvos Prezidentę, kuri atvyko į kaimelį pasilabinti su sportininkais Lietuvos… Man ji  labai patiko, nors drebėjau ir labai labai jaudinausi, tikrai. Mano ranka drebėjo tragiškai ir gėdingai, kai aš laikiau mikrofoną… Bet nieko neatsitiko, Dalia Grybauskaitė man pasirodė labai maloni, charizmatiška, iškalbinga, tikra profesionalė ir dar labai gražiai apsirengusi. Man labai patiko jos kelnių kostiumas ryškios mėlynos spalvos (madų žurnalai sako, kad cobalt blue bus  labai ryškus rudens akcentas) ir be to, ji tikrai yra graži moteris…Taigi, labai džiaugiuosi, kad teko ją pamatyti iš arti.

Tiesą sakant, vakar visą dieną buvo star struck – kai pamatai žvaigždę ir tave apima susijaudinimas ir drovėjimasis, ir džiaugsmas vienu metu. Žodžiu, gal arčiausiai būtų „it žaibo trenktas“ apibūdinimas.

Ten, kaimelyje, kur lankėsi Prezidentė ir buvo visos Lietuvos sporto žvaigždės, ir aš kartais jaučiausi kaip pirmokė.

Trumpai pakalbinau Virgilijų Alekną, ir žinote, ko iš tikro norėjau jo paklausti? „Ką jūs darote, kad jūs toks gražus???“ Rimtai… Čia, aišku, būtų aukščiausio lygio kvailystė paklaust tokio klausimo, taigi, susilaikiau. Aš niekada šio čempiono nebuvau mačius iš taip arti. Jis labai labai aukštas (kažkas net pasiūlė man pasilipt ant suoliuko) ir toks net šviečia iš vidaus… Man rodos, Antanas Guoga parašė, kad Virgilijus yra labai išmintingas  žmogus, iš kurio galima mokytis, ir jis tikrai toks malonus, ramus ir tvirtas, esu sužavėta…

Negaliu nepaminėt gerbiamų krepšininkų. Vėlgi start struck atsitiko… Bet tai kaip gali netrenkti tas žaibas, tai nežinau… Pasidalinus nuotraukom FB supratau, kad Lietuvoje yra vienas dalykas, kuris visiems yra bendrai svarbus ir mylimas, tai – krepšinis… Na bet jie tikrai yra įspūdingi.

Oi, ar galima su jumis nusifotografuot??? Cha cha cha cha… Šaras, turiu pasakyt, ir neprašytas pasisiūlė, nes pamatė mus, kad akim išsprogdintom ėjom…

Linas ir Jonas, kiek juos mačiau (tris kartus), visada laikosi kartu. Suprantu, kad Linas prisiėmė tokį kaip Jono vyresniojo brolio vaidmenį. Aš Jonui net sakiau JŪS… ką jie pastebėjo ir lengvai pasijuokė… Linas turi paauksuotą telefoną, na nežinau, ar tikras auksas, bet blizga :))) Taip pat jie balandėlių arba cepelinų paprašė, aišku, juokais, bet manau, kad nelabai man pavyktų įgyvendinti balandėlių misiją olimpiečių kaimelyje. Taip ir matau, kaip apsauga manimi labai susidomi, kai aš su balandėlių puodu bandau prasmukti, arba dar geriau – su kilogramu faršo ir kopūstu… Juokas juokais, bet jie tikrai labai aukšti, ir tokie atsipūtę… Jonas labai kuklus ir malonus, Linas – kalbus ir, kaip sako anglai, yra  „ladies man“, na, bet tai kas jam belieka???

Iš jūsų komentarų FB supratau, Linas ir Jonas yra geidžiamiausi LT vyrai… Cha cha cha cha – iš komentarų suprantu, kad dabar turėčiau nuotrauką įsirėminti… Bet tikrai  visi sportininkai yra  labai labai įspūdingi, vieną kartą pasitaikė tokia laimė juos pamatyt iš arti, nes šiaip, tai sportininkai gyvena miestelyje, į kurį žurnalistų taip lengvai neįleidžia…Čia tik prezidentės atvykimo proga misijos vadovas Algirdas Raslanas mus įvedė.

Negaliu nepaminėti, kokie nepakartojami yra tie žmonės, kurių niekas nemato. Tiksliau mato, bet ne tiek daug… Tai – olimpiečių gydytojai. Jiems ant kaktos parašyta atsidavimas ir profesionalumas. Man ten keletą triukų tokių parodė (kitaip tariant, galvą nusuko), bet čia viskas bus reportažuose, taip kad žiūrėkite „Londoniadą“ ir viską pamatysite.

Dar trumpai – gi teko pasivaikščioti po kaimelio valgyklą… ir netgi papietauti ten, tai pasirinkimas beribis. Aš, tiesą sakant, daugiau spoksojau į visus tuos sportininkus nei į maistą… Manau, tai turbūt yra didžiausia valgykla pasaulyje, aš nemeluoju. Nesimato pabaigos… Ten sutikau labai gražią ir simpatišką Lietuvos sportininkę  Akvilę Stapušaitytę (badmintonas) ir, žinoma, Dainą Gudzinavičiūtę, kuri iš Prezidentės dovanotą kepalą duonos priėmė ir šiaip visi žino, kad ji yra labai kalbi ir labai maloni, tokia iš karto geriausia draugė.

Šiandien krepšinis, aišku, žiūrėsit…

Viskas, turiu bėgt.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (8)
Komentarai
 1. Giedre parašė:

  ta olimpiada tai visa diena vienas dziaugsmas ir taip bus daug dienu, galvoju reik mest darba, kad ko nepraziosociau per TV 🙂

 2. ExDigi parašė:

  Viskas labai sauniai aprasyta, taciau noreciau pacituoti Dainiaus Radzeviciaus bloge ta proga pasitodziusi irasa.
  „Olimpiada – tai sportininkų pasirengimo periodas tarp Olimpinių žaidynių, kurios vyksta kas ketveri metai.“

 3. Lukrecija parašė:

  Skaitydama šiuos įrašus jaučiuosi lyg pati būčiau olimpiadoje . Puikiai sugebate dalintis nepaprasta olimpine dvasia! O viską vainikuoja puikūs lietuvių pasirodymai! Džiaugiuosi, kad turite galimybę būti ten šalia mūsų sportininkų! Lauksiu, kitų įrašų. Sėkmės ir daug įspūdžių! Ir nepamirškite jais pasidalinti!

 4. Skaitau ir sypsausi parašė:

  Nuostabus minciu perteikimo stilius. Aciu, Beata. Paprastas, kuklus, saviironiskas, bet tuo paciu turtingas uzuominomis, informatyvus ir nuostabiai pozityvus bei optimistiskas.

 5. krekre parašė:

  Kokia smagi nuotaikaaa po sito blogo paskaitymo:)) ziauriai gerai, kad jums taip smagu, Beata!!Sekmes darbuose ir laukiam nauju reportazu!!!p.s. linksmos foto su krepsininkajs, Beata, atrodote kaip saulyte ten viduryje viska nusviesdama bestovint;DD bye!

 6. Jūratė parašė:

  Neįmanoma nesišypsot tokius įrašus skaitant… 🙂

 7. Nix parašė:

  Bet Beata kokia miniatiurine.. Net salia Gudzinaviciutes tokia mazyte atrodo!
  O sutikus Kleiza, Valanciuna ir Sara per viena diena mane tikriausiai sirdies smugis istiktu. Ilgai neatsigauciau.. Musu krepsininkai visi fainuoliai atrodo, nu bet sitie trys tai OMG..

 8. Indrė parašė:

  Tikrai smagu skaityti tokius nenuobodžius ir nesausus įrašus apie olimpiadą 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.