8241
Beatos virtuvė

Raudoni nagai – tinka tau labai (arba kaip greitai ir efektingai pasikelti nuotaiką, pakibinti moteriškumą ir dažniau tepti kremą ant rankų)

(9)

Raudoni nagai tinka tau LABAI…

Apie raudonų nagų efektą noriu parašyti jau seniai. Raudoni nagai???? Oi tikrai ne man. Aš taip galvojau ilgai. Labai ilgai. Ir visada prašydavau natūralaus arba bespalvio manikiūro. Ir su baime bei įtarumu žiūrėdavau į tas moteris, kurių nagai raudoni, ypač, jei jie dar ir ilgi.

Bet šiais metais aš pirmą kartą pamilau raudonus nagus. Nėriau į juos stačia galva, jaučiuosi kaip įsimylėjusi, tiksliau, jaučiuosi taip, lyg būčiau atradus kokią nors netikėtą dovaną ar paslėptą lobį, kurio net nesitikėjau esant. Jau vasarą norėjau aprašyti, kokį džiaugsmą man teikia raudoni nagai, bet nespėjau. Tai dabar, kai raudonos spalvos sezonas, tikrai galiu pasidalinti.

nagai II

Mano rankos daug dirba. Tikrai daug, ir ne tik virtuvinius darbus bei kompiuterio klavišus barbena. Mano rankos tikrai darbininkės, todėl manikiūras man laikosi trumpai, labai trumpai. Nesvarbu, koks. Savaitė – maksimum. Niekada neturėjau ilgų nagų ir neturėsiu. Tiesa, buvo proto užtemimas, kai prieš vienuolika metų prisiklijavau gelinius (apie tai esu rašiusi, ir žinau, kad taip yra paklydusi ne viena), bet iš tiesų, tai aš visada buvau už bespalvį ir paprastą variantą, nes tikrai juokingai atrodytų raudoni nagai ir maisto ruoša. Bet kai laida paskutinė nufilmuota, tai galime ir šventiškai nagus pasipuošti. Paskutinį kartą raudonus turėjau vasarą. Ir nors mano rankos yra trumpų pirštų ir visai neišraiškingų nagų, ir visada galvojau, kad raudoni nagai man tuos pirštus dar labiau trumpins, tai turiu dabar pasakyti, kad klydau. Ir tikrai raudoni nagai, kaip kažkoks turbo mygtukas, mano rankos staiga pasidarė šimtu procentų gražesnės, šventiškesnės. Aš nuolat į jas spoksau, man labiau patinka dažytis, laikyti telefoną, traukti piniginę ir barbenti kompiuterio klavišais, aš ant tų savo rankų dažniau tepu kremą, nes tiesiog negaliu atsižiūrėti į tą raudonumą, toks jis man gražus. Ir pati jaučiuosi labiau pasitempusi ir moteriškesnė, ir greitesnė. Va štai taip stebuklingai veikia ryškiai raudonas nagų lakas. Aš esu už spalvas. Ypač dabar. Taigi, jei dar spėsite, tai driokstelėkite nagus raudonai. Prižadu, nesigailėsite(geriausiai tai, aišku, padaro profesionalai).

Ką galiu rekomenduoti???

Natalija – Bomond salonas nagam. Jurga – Bomond Salonas – geriausias pedikiūras ever. Ir Audrutė – naujas ryškiai baltas ir stilingas salonas Blanco Beauty (priešais Lauro lapą)

P. S. šiaip mano draugė Odeta užrodė visas meistres, ji yra moteris, kuri iš visų mano draugių labiausiai savo gyvenime rūpinasi nagais. Manikiūras kas dvi savaitės – kaip lėktuvų tvarkaraštis. Aš tuo tarpu kiekvieną kartą bėgte ir paskutinę minutę tuos manikiūrus darau, kai jau nebėra kur trauktis, kai jau nagai baisūs ir tikrai negali pasirodyti žmonėms ar kameroms. Kartais pasvajoju, kad manikiūras įvyktų, kai miegu. Odeta, beje, labai gerai tuos raudonus nagus nešioja…

p.s. o aš po dviejų savaičių raudonų nagų vėl grižau prie bespalvio ir santūraus manikiūro, pasimėgavau ta raudona spalva ir jaučiu vėl reikia pertraukos, nes nesu moteris kuri visada gali būti raudonais nagais, jie pakelia, įkvėpia, bet ir truputi vargina. Įvairovėje smagumas tiesa?

p.p.s.O dabar du receptai kurie draugiški bet kokiam manikiūrui: dviejų rūšių užkandiniai sumuštiniai: vieni su daržovėm ir trispalviai, pavadinau juos meksikietiškais, o kiti iš mano kursioko Justo išmokti, nerealiai gardūs su žuvimi…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (9)
Komentarai
 1. Hanerietė parašė:

  O, aš esu raudonų nagų maniakė. Visus raudonos atspalvius jau esu turėjusi, viskas man tinka ir patinka 🙂 o jei pasirenku ne raudoną, tai tos dvi savaitės iki sekančio manikiūro yra tokia kančia…

 2. Jolanta parašė:

  Pritariu pirmam komentarui – tik raudoni ir taškas. Arba tamsūs, vyšniniai. Ir tikrai kančia, jei kitokie!!! 🙂

 3. Monika parašė:

  Jungiuos prie jūsų! Aš irgi esu raudonų nagų maniakė… Tiesą sakant, kai nagai nulakuoti kitokiu spalva, jaučiuos tarsi nuoga 😀 😀 Man raudoni nagai – klasika ir vienas iš moteriškumo ženklų 🙂

 4. Eglė parašė:

  Oi, Beata! Skaitau ir negaliu patikėt! Tarsi apie mane čia būtų 😀 Lygiai tokia pati mano ir raudonų nagų istorija :)))) Kuti-kuti, kaip smagu!!! 🙂

 5. egle parašė:

  Visada raudoni ir trumpi! Kelia upa, kai visa diena terliojuosi su bespalviais popieriais!!!

 6. Dovilė parašė:

  Visad į jūsų puslapį lendu skaityt tik receptų, o kitų straipsnių neskaitau. Bet šito antraštę pamačius perskaičiau. Aš ir atradau prieš pora mėn raudonus nagus, retkarčiais super. Tokia moteriška pasijaučiu ir pati sau patinku su raudonais nagais:) Ir išties į juos norisi ir norisi žiūrėti.
  Šiandien ir su raudonais nagais:)

 7. jurate parašė:

  o as esu laku maniake. bet tik tu atspalviu,kurie patinka:) Tai raudonuuuuu atspalviu turiu nemazai. Visi jie man patinka. Man atrodo,kad moteris pasidaziusi nagus ryskiomis,o dar ir raudonu atspalviu spalvomis atrodo tokia moteriska,drastiska,savimi pasitikinti! Saunu,kad isdrisote!

 8. Kristina parašė:

  Laba. Beata, rekomendavote nagų meistres. O kas jums plaukus dažo, kerpa? Labai patinka spalva, ypač dabartinė <3

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.