8241
Beatos virtuvė

Gražiausi ir gardžiausi mano tinklaraščio gimtadienio receptai

(9)

Atsimenate? Vos prieš kelias savaites pareiškiau, kad mano blogas jau sulaukė garbingo jubiliejaus ir kad gimtadienius reikia švęsti. Visi žinote, kad aš ypač propaguoju naminius pyragus ir tortus, ir visada visus skatinu bei raginu nepabijoti ir gimtadienio tortus kepti patiems.

Tai štai šia proga jus kviečiau kepti, fotografuoti, kartu su manimi švęsti blogo gimtadienį. Na ką galiu pasakyti? Tikrai nemažai kepėjėlių Lietuvoj ir man visai nėra ko nerimauti, kad naminiai pyragai ir tortai tuoj tuoj ims ir išeis iš mados… Štai patys galite pažiūrėti, kiek ir ko, ir kokio gražumo visko buvo prikepta.

Na, o konkursas ne konkursas, jei jis neturi prizo. Tai šį kartą, jei pamenate, buvau pažadėjusi tokį tikrai gimtadienišką prizą – dviejų savo knygų ir puodkėlių rinkinį.

O laimėtojų – 5. Šiandien jums išsamiai pristatysiu savo favoritą, o kitus gražuolius jau išrinkote jūs, pastarieji surinko daugiausiai „Patinka“.

Taigi, mano favoritas yra Kristinos špinatų pyragas. Visi žinote, kad visus praėjusius metus, kai rašiau ir Daržovių knygą, buvau tarsi apsėsta daržovių temos, tai šita „mada“ nepraėjo ir ligi šiol.

Kristina, ačiū už puikų receptą. Imkite ir kepkite bei ragaukite visi į sveikatą. Kristina pyrago pagrindą gamina iš picos tešlos, o įdarą – patį žaliausią, koks tik gali būti – iš daug daug špinatų, suporuodama juos su fetos sūriu. Gardu ir karštas, ir atvėsęs.

41 Kristina Kapce Špinatų pyragas

Na o toliau – patys tikriausi tortai…

Didžiausio jūsų palaikymo (daugiau nei 1250 „Patinka“) sulaukė Justinos „Avietinis tortas“ (bus bus, jo receptas tikrai bus artimiausioje ateityje). Tikra atgaiva akiai ir gomuriui, kai aplink visur tik balta balta…

50 Justina Avietinis tortas

 

Toliau labai mažai kuo nusileidžia Gintos „Snickers“ tortas – daugiau nei 1200 „Patinka“. Kokie dar „Snickers“ po tokia balta skraiste ir kaspinais bei drugeliais, sakysit, ar ne? Laukite recepto, viską patys pamatysit.

56 Ginta Čiutaitė Snickers Tortas - Copy

Kitas jūsų favoritas yra Violetos keptas ir puoštas „Šokoladinis sūrio tortas“. Daugiau nei 800 „Patinka“.

1 Violeta Pakarkliene

Na ir dar vienas, papuolęs į prizininkų gretas, yra Dovilės „Rududu maskarponės tortas“. Mmmm… Irgi beveik 800 „Patinka“.

2 Dovile B.

Oi, tikrai ir man viskas patinka. Visi ir kiekvienas atskirai. Iš tiesų, tai nesitikėjau tiek rezultatų, dabar būtų galima net atskirą knygą blogo gimtadienio tortų išleisti 🙂

Dar kartą ačiū visiems, kurie šventėte kartu su manimi, kurie švenčiate gyvenimą ir skaitote kasdien ar ne kasdien ir visai tik kartais.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (9)
Komentarai
 1. Justina parašė:

  ziauriai skaniai atrodo!! ir ziauriai ziauriai graziai! 🙂 laukiu receptu! 🙂

 2. Vilmante parašė:

  Sveikinu nugaletojas 😉

 3. Laima parašė:

  Dideliausi sveikinimai laimėtojoms! Labai man patiko šitas konkursas, o ir kova buvo tikrai laaabai „saldi“!

 4. Justina parašė:

  Labai ačiū VISIEMS balsavusiems, komentavusiems!! 😉
  Kepsim, ragausim, skanausim..

 5. Donata parašė:

  Lauksim receptuuuuuu!!!!!

 6. Ginta parašė:

  AČIŪ palaikiusiems, padrąsinusiems, balsavusiems ir visiems neabejingiems :))) Su šypsena, Ginta:)

 7. Žydruole parašė:

  Sveikinimai prizininkams

 8. meilec. parašė:

  O kur rasti siu nerealiu tortu receptus?

 9. laima parašė:

  pavydziu tiem kas turi fantazijos ir kantrybes puosti tortus, as iskepu skanius bet papuosti nelabai pavyksta nes per daug kruopstus darbas. sveikinu menininkus

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.