8241
Beatos virtuvė

Gėrio ir blogio kova mūsų namuose arba kaip tapti sveikesniems

(3)

Jau ne kartą esu užsiminusi apie nuostabią nusiraminimo terapiją susijusią su grindimis…  Kai jau atrodo viskas slysta iš rankų, tiesiog išsitiesiu ant grindų ir viską ramiai apmąstau. Arba antras variantas – išsiplaunu grindis. Rankomis, gražiai apeidama visus kampus. Patikėkite, suveikia puikiai – sielą užlieja ramybė, pasitenkinimo jausmas, o tvarkos pojūtis lengvai persiduoda vidinei būsenai. Nežinau kodėl, bet labiausiai negaliu pakęst nešvarių grindų… Prie ko aš čia vedu? Skaitykite rubrikoje „Man patinka“ (beje, ten dar ir konkursas užkurtas…)

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Jurgita parašė:

    Labas,Beata.Turiu klausimą “ne į temą“:Kaip manai ar galima kepti Apelsinų ir migdolų pyragą(rodytą per TV) iš pusės normos 20cm skersmens torto formoje?Ar gautųsi?

  2. Paulė parašė:

    geras!!!! aš darau tą patį, išsiplaunu keturiom su visokiais plovikliais, išsitiesiu ir rąžausi 🙂

  3. Jurgita (kita) parašė:

    Nu, tiksliai į dešimtuką 🙂 Kai kokia draugė pradeda virkauti apie pavasarinę (rudeninę, kalėdinę ar dar kokią) depresiją, greit puolu raminti. Depresija-tinginių liga, gydoma grindų plovimu 🙂 Procedūrą galima kartoti nors ir dešimt kart-ir lašinukams į naudą, ir galva susidėlioja 😀

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.