8241
Beatos virtuvė

Galų gale galiu pasidalinti – antra knyga jau spaustuvėje!

(47)

Galų gale galiu pasidalinti ir atskleisti visas kortas ir pasidalinti naujienomis. Nauja knyga „Metai Beatos virtuvėje“ jau spaustuvėje. Turbūt pastebėjote, kad blogas atgijo paskutiniąją savaitę — tai tik dėl to, kad jau spalio pradžioj parašiau viską, ką turėjau parašyti, o paskui dar buvo visokie taisymai, derinimai ir dailinimai. O dabar jau galiu pasakyti ir viršelį parodyti. Knyga jau spausdinama, ir tikiuosi, kad pati ir kiti galės ją į rankas paimti po keletos savaičių. Turiu pasakyti, kad procesas knygos užtruko metus, ir jis uh koks buvo nepaprastas. Šita knyga ir jos ruošimas buvo iš tiesų pagrindinis metų įvykis, nes viskas buvo daroma ir planuojama mano gyvenime knygai ir apie knygą.

Dabar kokia ta knyga. Jei jums įdomu, papasakosiu jums knygos atsiradimo istoriją. Iš tiesų ji praktiškai prieš metus buvo sugalvota, iš karto, beje, po pirmosios pristatymo. Aš, aišku, buvau pilna entuziazmo ir euforijos, kad pirmoji knyga visų pastangų dėka išėjo tokia nebloga, tad ilgai galvoti, kokia turėtų būti kita knyga, nereikėjo.

Ji sukasi aplink metus. Atsimenu, tada su drauge Vilma skridom iš Lietuvos atgal į Londoną, ir aš tokioje mažoje užrašų knygutėje apimta entuziazmo surašiau, kokia gi ji turėtų būti, kokie skyriai, kokie patiekalai. Tai turiu pasakyti, kad stuburas ir liko toks, koks buvo sugalvotas tada. Ir dabar dar turiu tą knygutę… Naujoje knygoje — devyni skyriai: Kalėdos, Užgavėnės, Velykos, Piknikai,Gimtadieniai mažų ir didelių, Joninės, Derlius, Draugių vakarėliai ir Ne Eilinis savaitgalio vakaras. Praktiškai joje yra tai, ką valgiau ir kuo vaišinau visus praėjusius metus savo šeimą, draugus ir artimuosius. Kiekvieną mėnesį buvo rengta po fotosesiją ar net po dvi.  Tarp gausybės fotosesijų — gaminimas, tekstų rašymas, jų siuntimas, tikrinimas, galvojimas, sąrašai pirkinių, patiekalų, nuotraukų, darbų. Kažkaip labai jau tokia didelė ir stipri knyga gavosi, pabaigoje net nusprendėme kai kurių nufotografuotų dalykų atsisakyti, nes nebetelpa… Štai tokia ir bus ta knyga, kurioje visi mano metai ir tuose metuose pagaminti ir pergaminti, pakeisti ir patobulinti, išbraukti ir vėl grąžinti receptai. Įkinkiau į šį darbą ne tik save, savo vaikus, savo vyrą, auklę, kuri vaikus žiūrėjo ir po parkus vedžiojo, bet ir pirmiausiai — savo sesę ir jos vyrą, taip pat draugus, kuriuos nori ar nenori grūdau į nuotraukas, o paskui liepiau ir reikalavau viską valgyti ir nebumbėti. Viena mano geriausia draugė, išvarginta tų kvietimų ateiti į fotosesijas, pareiškė, kad daugiau neis, nes visada persivalgo ir paskui graužiasi. Bet aš per prievartą negrūdu!

Bet taip taip taip, viskas baigta. Jei prieš tai buvo estafetė pavadinimu – „drąsūs, stiprūs trūks plyš spėti“, tai dabar prasidėjo estafetė „oi, ar patiks, ar įtiks? Gal  šito nereikėjo, o kodėl tą pamiršau?“ Dabar belieka laukti, kada gi atvažiuos knyga iš spaustuvės. Tikiuosi, kad lauksiu jos ne tik aš, bet ir dar kas nors.

Tai va, pasidalinau savo naujienomis. Va štai tokia ta knyga, o dabar, kadangi ji visus metus sėdėjo man ant kupros, aš truputėlį atsipūsiu, tiesa, neilgam. Bet žinote, tikrai rugsėjis šiais metais buvo vienas labiausiai atsakingų ir įtemptų mėnesių mano gyvenime, nes reikėjo pabaigti knygą, atnaujinti puslapį, į pasaulį išleisti prijuostes. Ir tikrai tą rugsėjį buvau kaip kokia raganų akademijos diplomantė ir aukso medalininkė pagal bjaurumą…

Bet kaip smagu man buvo mintyse sudarinėti sąrašus, kuriame rikiavosi: eisiu į kirpyklą, nusipirksiu batus, sutvarkysiu spintas, sutvarkysiu knygas, spinteles ir vaikų žaislus, perstumdysiu baldus, išsivalysiu langus. Ką aš čia taip buitiškai dabar? Nauja knyga (dabar pasakysiu LABAI nekukliai) tikrai yra labai graži, tiršta ir didelė… Dabar labai labai laukiu, kol rankose ją turėsiu… Ir dabar noriu pasakyti ačiū visiems skaitytojams — man tikrai labai svarbios jūsų pastabos, ir tas dialogas ar pokalbis, kurį jaučiu, kad vedame kartais ir čia, ir facebooke. Tai va, ne be jūsų pagalbos viskas praėjo, knyga Jums, ir ačiū už palaikymą!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (47)
Komentarai
 1. Daumante parašė:

  Labai labai pradziuginot!
  Jus labai isgelbejate tokiai virtuves meistrei kuri tik pries du metus pradejo gaminti. Tai padejo vyrui apsispresti „ar imti ta Daumante i zmonas?“, ir dabar dziaugiasi praejus 3 menesiams po vestuviu, kad jo zmona uoliai peni ji ir draugus pasitelkusi i pagalba Jusu knyga! Net neabejoju, kad jau zinau ka jis man padovanos Kaledu proga.:)

 2. Aurelija parašė:

  Labai tiko ir patiko pirmoji knyga, daug ka isbandziau, o ko neisbandziau, vis tiek artimiausiu metu isbandysiu! Nuo siandien nebegalesiu ramiai praeiti pro knygu lentynas, nes vis tikesiuos pagaliau pamatyti ir antra knyga! Laukiu laukiu laukiu! 🙂 p.s. o gal ir trecios dalies sulauksim?..;)))

 3. Sigita parašė:

  Wow! Super naujienos, Beata! You made my day 🙂 Ziauriai laukiau naujos knygos jau seniai. Pirma knyga mamytei buvau prisakius pirkt, kai tik pasirodys-pavyko, tad ir vel mamyte gaus uzduoti tykoti grobio :))) Labai daug tavuju receptu isbandziau ir atsidziaugt negaliu!

  Gal tiksliai zinai, kada ji turetu pasirodyti?

 4. Trečia knyga parašė:

  Sveikinu išleidus antrąją knygą! Beata, Jūs mano idealas – veikli, energinga ir nuolat besišypsanti! Pagalvojau, kad trečioji Jūsų knyga galėtų būti vaikams. T.y. receptai, kuriuos vaikai galėtų gaminti. Tikiu, kad Jūsų mažyliai ne mažiau talentingi nei Jūs ir mielai prisidės prie knygos kūrimo! 🙂 Sėkmės!

 5. Edita parašė:

  Beata, kuo nuoširdžiausi sveikinimai su tuoj pasirodysiančiu jau ketvirtu Jūsų „kūdikiu“ 🙂 Garantuoju, kad ir ši knyga turės tokį patį pasisekimą kaip ir pirmoji, o gal net didesnį 😉 Aš irgi būsiu iš tų, kurie prie to prisidės, nes pirmoji knyga mane sužavėjo, o patiekalai, keliaujantys į svečių skrandžius, 90% yra iš Jūsų knygos. Laukiam laukiam nesulaukiam 😀

 6. Simona parašė:

  tikrai tikrai laukiu naujos knygos, tik prasymas, spausdinkite didesniu tirazu, nes man daznai trenka isvazineti is lietuvos (kai isejo pirmoji knyga, as tiesiog pavelavau ja nusipirkti, ir kai sugryzus ieskojau jos, paprasciausiai nebebuvo…) taip kad tikiuosi tokiu problemu si karta nebebus 🙂
  o siaip niekada nemokejau daryti tiramisu, o dabar….net pati stebiuosi, koks jis skanus gaunasi, ir kai manes kas paklausia is kur tai, as paprasciausiai atsakau: “ Beata, Beata“, ir visi supranta is kur tai 🙂

  Taip, kad laukiam,nesulaukiam naujos knygos 🙂

 7. Kaip keičiasi gyvenimas nusipirkus Beatos knygą parašė:

  Pamačiau pirmą knygą pas bičiulę. Pasklaidžiau. Patiko. Ji iš tų draugiškų knygų, kuriose ne aprašinėjamas aukštasis pilotažas nutylint „vistiek tu taip nepadarysi“. tai knyga – draugė, knyga patarėja, knyga „šis tas naujo“ šalia to, ką maniau seniai žinanati.
  Pusę metų svajojau. Tris kartus išsiruošiau į knygynus, bet… knygos negavau. Išpirko. O prieš porą savaičių, užlėkusi parduotuvėn bulvių ir dar šio bei to, žiūriu – Beatos knyga! Čiupau ir parsinešiau.
  Tai va, jau dvi savaites mano šeima sėkmingai augina riebalinį sluoksnį, žiemai ruošiasi. Aš taip pat. Pasimėgaudama vartau, čiupinėju, džiaugiuosi – fotografijos mane įkvepia ne tik kulinariniams eksperimentams, bet ir draugystei, pamirštu, kad pavargusi ir kviečiuosi seniai nematytu mielus žmogučius – juk ten yra nuostabus skyrius „Pamaitinti minią“. O tai aš mėgstu :))
  Taigi, prie stalo vaikai, tėvai, giminės, draugai, kaimynai, o ant stalo -įdarytos paprikos, vištienos piršteliai, obuolių pyragai, Arvydo močiutės sausainiai, fantastiškieji „pakramstučiai“ su užtepėlėm ir karališkieji baklažanai pomidorų padaže… Viskas viskas, skanu ir viskas viskas mane džiugina – nepatyriau nei vieno fiasko, jaučiuosi laiminga, talentinga, soti ir kupina noro kurti. ne tik virtuvėje, beje 🙂
  Neklauskit, nesakysiu, kiek kg plius per tas dvi savaites. Bet jaučiuosi graži ir laiminga. Pritariu Beatos koncepcija dėl sviestuko, lašiniuko ir tirštos grietinės – skanu.
  Beje, laimingi ir mano šunys, nes anądien neatlaikė jų nervai – kol aš raikiau duoną, pavogė nuo stalo vištienos pirštelius, nedorėliai.
  Va taip ir gyvenam, žinokit.
  O šios dienos žinia apie naują knygą mane labai nudžiugino. Seniai tokios reikėjo! Aš jau kokius aštuonerius metus šventėms sudarau patiekalų ir jiems reikalingų produktų sąrašą, atėjus šventei tuos sąrašus „miksuoju ir remiksuoju“. Dabar turėsiu nuostabų Beatos idėjų banką. Genialu. Tikiuosi, nereikės laukt pusės metų ir jau prieš Kalėdas aš džiaugsiuosi karšta knyga 🙂
  Tai bus laimės Kalėdų seneliui – galės nesukti galvos, ką man dovanoti 🙂 O jei padovanos man daugiau nei vieną (aš taip garsiai džiaugiuosi pirmąja, kad nenustebčiau), tai padovanosiu ją savo piktai, nelaimingai kaimynei, kuri tokia liesa ir parduotuvėje perka tik silkės mišrainę, negazuotą mineralinį ir ryžių trapučius … Gal atsigaus, išsikeps pyragą, įkvėps nuosabaus cinamono aromato ir pabels į mano duris ne aprėkt dėl šunų, o paklausti: „Gal pyrago, kaimyne?“

 8. dalija parašė:

  Woohoo!!! Sveikinimai didziausi! Saunuole tu, kad visur taip speji!
  Ir tikraiiiii isivaizduojame kiek darbo, itampos, bemiegiu naktu ir viso kito (nutarkuotu pirstu, nusideginimu, gal net prisvilusio maisto, ir kruuuuvos nesvariu indu) ten ideta! Can’t wait to get my hands on it! Jau dabar uzsisakau ant xmas wish list is LT giminaiciu! 😉

 9. Sigita parašė:

  Fantastiška naujiena 🙂 Aš kaip tik kepu lazaniją iš (jau galima taip rašyti) pirmosios knygos 🙂 Ir jau žinau, kas bus pirmu numeriu Kalėdų senelio dovanų sąraše, reik dar nuorodą su šiuo įrašu jam el.paštu nusiųsti.

 10. Inga parašė:

  Aš taip pat labai džiaugiuosi, kad vėl kaip ir pernai metais prieš Kalėdas įsigysiu knygą!!!! Na bent jau tikiuosi 🙂 Beje man labai patiko, kad šį kartą bus tokie skyriai kaip Kalėdos ir t.t. Nes man tiesą sakant tyngisi knaisiotis po internetą ir ieškot kažko tokio, vistik knyga yra mieliau. Negaliu sulaukti!!!! 🙂

 11. Vitalija parašė:

  Laukiu! jau zinau ko paprasysiu kaledu senelio 😀

 12. Jūratė parašė:

  Valiooooooooo!!! Sveikinimai Beatai. Ir ačiū, kad turtini mūsų kulinarijos knygų lentynas. :*

 13. Oi laukiam laukiam mes knygutės laukiam :) parašė:

  Ką čia bepridurti – labai labai laukiam mes knygutės laukiam.

 14. Jola parašė:

  As tokiu knygu neskaitau, todel vengiu pirkti… Visgi turiu keleta dovanotu receptiniu knygu, kurios dazniausiai dulka lentynose. Lengviau eksperimentuoti ‘issitraukus’ koki receptuka is interneto! Taciau sveikinu Beata! Visada matyti sviezius leidinius… Daug moteru tikrai bus praddziugintos. O ir Kaledos arteja… Gera dovana bus kazkam…

 15. Dziaugiuosi!!! parašė:

  Tikrai labai dziaugiuosi, kad bus ir antra knyga… nors dar stalai vis skendi pirmosios skanumynuose… :))) laukiam nesulaukiam naujienu visa seima….

 16. Monika parašė:

  Tai laukiam!
  Pirmaja knyga net i Anglija studentauti nusiveziau 🙂

 17. Neringa parašė:

  Tai geriausia naujiena isgirsta per keleta savaiciu, dievinu Beatos knyga, antroji taip pat atsiras mano namuose. Laukiu nesulaukiu kada galesiu ja pavartyti 🙂

 18. Kristina parašė:

  Valio valio valiooooooo!!!! negaliu atsidziaugti !! sveikinimai didziausi 🙂 dabar jau naujos knygos laukiu labiau nei kaledu 🙂

 19. Valio parašė:

  Nu va pagaliau ir antroji knyga! Ne tu viena Beata jos lauki 🙂 su nekantrumu laukiu ir as jos :)) nes pirmoji tavo knyga jau net mintinai ismokta:D Sweikinu!! 🙂

 20. Kristitute parašė:

  Sveikinimai didziausi ir labai jau laukiu naujos knygos ir tikrai zinau ka atnes kaledu senelis dovanu :):) Aciu :):)

 21. Agne parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimai. Esate nuostabus žmogus ir labai džiaugiuos, kad viską (arba bent jau dalį) to ką laikote savyje Jūs sugebate parodyti kitiems. Pasaulis darosi gražesnis ir suvalgius šokolado plytelę, šokoladinį tortą ir kai nuoširdumas pasiekia kitų širdis. 🙂
  Sėkmės.

 22. Jėzus Marija su visais piemenėliais, Beata. Tu NUOSTABI. Pirmą knygą pasidovanojau sau gimtadienio proga, o jau antrąją kas nors TIKRAI padovanos, per prievartą neversiu, bet aš ją GAUSIU. :))

 23. POP parašė:

  Oho 🙂 Sveikinu!

 24. Ieva parašė:

  Tikrai žinau ką šiemet rasiu po eglute 🙂 arba kokia knyga bus įsigyta Nr. 1 knygų mugėje 😉 Ir tikiuosi vėl susitiksim Beata prie jaukaus staliuko dalinant autografus ir šypsenas 🙂 Visas puodas sveikinimų parašius antrą knygą!

 25. Akvilė parašė:

  Nerealiai!!! Nuostabi naujiena 🙂

 26. spyglle parašė:

  kokios dziugios naujienos! pirmosios knygos receptai buvo kartojami ne karta ir netgi labai rekomenduojami draugems! 🙂 taciua turiu klausyma Beata, Jums, ar knyga bus galima isigyti siame tinklapyje ir ar ji butu siunciama i Airija, pvz kartu su graziomis prijuostemis? 🙂
  Aciu!

 27. Raminta parašė:

  Labai nudziugau, kai perskaiciau, kad naujoji knyga jau spaustuveje.
  Nekantriai jos laukiu. Beata, labai aciu tau 🙂 Daug receptu isbandziau is pirmosios knygos, mano vaikinas labiausiai jais dziaugiasi ir vis klausia kada nauja knyga bus, sako tikrai pirksim 😀

 28. Eiva parašė:

  Puikiausia sios dienos naujiena!!!! laukiu nesulaukiu, tikrai pro knygu lentynas ramiai nebepraeisiu, kol neisigysiu antros knygos!!!! tris kartus valio valio valio!!!!

 29. Eiva parašė:

  P.S pamirsau dar pasakyti, kad antrosios knygos virselis labai labai grazus, mielas ir siltas…

 30. Inesa parašė:

  Tikrai nuostabu skaityti šią džiugią žinią. Aš labai laukiu antros knygos.Pirmoji- mano virtuvėje nuolatinė pagalbininkė, išbandžiau labai daug receptų(apie 70 proc.), kitus pažadu irgi išbandysiu.Man tai pirmoji tokia knyga kurios patiekalų skonis toks artimas manajam skoniui ir mano šeimos. Jaučiu,kad ir šią knygą bus sunku gauti nusipirkti. Mano kolegos iš darbo man padovanojo pirmąją( žinojo,kad trokštu šios knygos) tai pusę Lietuvos aplakstė 🙂 kol rado.

 31. Inguska parašė:

  Na, tikrai Jau reikia kuopti spinteles ir sveisti puodus naujiems patiekalams! Jungiuosi prie visu pagyru ir laukiu naujos dazais kvepiancios knygos, Beatut! SVEIKINIMAI! 🙂

 32. Laura Gaja parašė:

  Sveikinimai! Ir dar patarimas, gal jus, Beata, koki sunkvezimi knyguciu iskart kaledu seniui siuskite, bus vargseliui paprasciau 🙂

 33. giedre parašė:

  Pirmoji knyga – vienintele taip „dirbanti“ namuose – lapeliai jau taukuoti, riebaluoti:)
  Puiki, silta, ikvepianti, miela, lyg kokia gera drauge.
  Kaip puiku butu tureti tokia drauge, kaip Beata…

 34. maminis parašė:

  Kai pernai per Kaledas vyras padovanojo Beatos knygą – galvoju – fu, koks nuobodus jis ir jo dovana. Bet kaip aš suklydau…Nors lentynose virš tuzino visokių kulinarinių knygų, niekada iš jų negamindavau ir šiaip jau 20 metų turėjau savo tradicinius patiekalus, kurie visada iseidavo 100 proc…
  Beata, tavo knyga pakeitė mūsų šeimos kulinarines madas – atradau kuskuso, perlines kruopas, baravykų sriubas, nerealius gerimus su agurkais bei spanguolėmis ir dar visą krūvą keistų skanių dalykėlių…Svarbiausia, kad daugelis receptų padaromi greitai. Tavo knyga visa aprašinėta mano pastabomis, puslapiai užlankstyti, o gale užrašams vietos jau pritruko… Velnias, reikės kažkaip tai duoti suprasti tam Kalėdų Seneliui , kad skubiai ieškotų naujosios tavo knygos:)

 35. super nauujiena parašė:

  ilgai laukta zinia atejo!!!sveikinu, Beata, su antraja knyga.Pirmoji knyga visad guli ant virtuves stalo, ir nera nei dienos kad ji nebutu paskaityta. Tas pats bus ir su kita. pasiraitojusi rankoves laukiu 🙂

 36. Ačiū parašė:

  Beata, labai ačiū už nuostabius receptus, idėjas ir visa ką tu darai. Jau vyrui pasakiau, ko noriu dovanų Kalėdų proga, manau knyga iki kalėdų išvys dienos šviesą 🙂 ir vėl galėsime mėgautis nuostabiais, fantastiškais tavo receptais 🙂 Didelės sėkmės tau, tikiuosi ši knyga nepaskutinė….!?

 37. Laukiu parašė:

  Štai mano stora, didelė, graži ir… labai laukiama Kalėdų dovana! :o)
  Tikiuos išlauksiu 🙂

 38. kasulia parašė:

  nebusiu originali – sutinku su visomis čia išsakytomis nuomonėmis, aš irgi labai lauksiu šios knygos po eglute:) Pirmoji man padarė labai šiltą įspūdį – ne tik dėl to, kad daugelį patiekalų išmėginau ir jie atitinka mano skonį, tiesiog ji labai miela ir tokią knygą tiesiog gera turėti, dažnai ją pavartau tiesiog šiaip sau, o kai mama paprašė paskolinti savaitei, nuoširdžiai patempiau lūpą:)
  Žaviuosi Beata kaip asmenybe- veikli, ryžtinga. Man šiandieninėje Lietuvoje labai trūksta kosmopolitinių (mąstymo prasme) žmonių, kurie būtų atviri visam pasauliui, matytų toliau savo nosies, jų supratimas kirstų valstybės sienas, jie būtų žingeidūs ir išsilavinę. Beatos asmenybėje visa tai telpa ir tai negali nežavėti. Sėkmės Jums:)

 39. Ieva parašė:

  As irgi laukiu! Labai!

 40. ups parašė:

  zaviuosi beata–auginant vaikus nuveikt tokius fantastiskus darbus!
  puikiai zinau kiek jegu reikalauja leidyba.
  kokie tolimesni planai?
  esu vaikisku knygeliu bei zurnalu iliustratore ir . butu noriu isleist padukusia knygele maziesiems kulinarams. butu fain pabendraut

 41. midnight_lady parašė:

  Komentarų gausa viską pasako 🙂 tiek laidos, tiek ir knyga, buvo labai labai geros!
  Ko gero J.O. vis dar nežino, kokią stiprią konkurentę pašonėj turi 🙂

 42. lina parašė:

  Puiki nuotrauka ant virselio! Man patinka labiau nei pirmosios knygos. Didziausi sveikinimai!!!!

 43. zuga parašė:

  Mano vyras neišrankus maistui. Jis gali valgyti ar užkasti bet ką ir bet kada. Jam svarbu užpildyti skrandi kažkokiu turiniu, vadinamu maistas. Taip buvo iki 2003 metų. Tada susipažinome, labai greitai pradėjome kartu gyventi. Aišku, mano darbas namuose buvo ir yra gaminti. Man tai labai patinka, todėl aš tuo nesiskundžiu. Ir įvyko perversmas mano vyro sąmonėje, skrandyje ir dar nežinau kur. Jeigu nėra namie gaminto maisto jis laukia kol pagaminu arba užkanda susitepęs sumuštinį. Niekada nekemša pieniškų dešrelių pagamintų iš nežinia ko ir pan. Taigi dėl viso šito turiu dėkoti ir lenkti galvą žemai ir Jums BEATA. Nuoširdus ir didelis DĖKUI.
  Beje, jis pirmas kažkur perskaitė, kad išeis greitai Jūsų antroji knygelė ir sakė gausiu aš ją dovanų. 😀

 44. Super :) parašė:

  Ačiū 🙂 už tai ,kad paprastai ,“ūkiškai“,skaniai ir be jokių mandrų produktų galiu džiuginti savo tris vyrus.
  Su nekantrumu laukiu antros „pagalbininkės“ virtuvėje 🙂
  Ačiū Jums.

 45. Siūlau receptą. parašė:

  Siūlau čeburekų receptą. Kažkada (prieš25-30 metų) buvo toks laikraštis „Lietuvos pionierius“, kuriame radau šį receptą ir nuo tada džiuginu šeimą ir draugus skaniu patiekalu. Tešlai reikia 500gr miltų,1 kiaušinio, pusės pakelio varškės, druskos. Tešlą plonai iškočioti, dėti plonu sluoksniu faršo(skaniau žalias, gali būti virta ir sumalta mėsa), jį tiesiog ištepti ant tešlos, apipjauti ir kraštus užraityti, kaip mamos ir močiutės raitydavo virtinukus. Kepti keptuvėje, gausiai įpilti aliejaus, apversti. Karšti būna traškūs ir skanūs. Pastaba: faršas gali būti labai aštrus, su daug česnako. Darau didelius, su sultiniu- skanumėlis. Žentai labai giria.

 46. Siūlau receptą. parašė:

  II knygą jau nupirkau dovanų dukrai. Žinau, nudžiugs.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.