8241
Beatos virtuvė

Eurovizijos sirenos ir undinės

(20)

Aš esu Eurovizijos fanė. Ir net kartą buvau Lietuvos televizijos iškomandiruota nušviesti renginį, kai buvo Kijeve, labai labai seniai, berods, kokiais nors 2005 metais. Deja, neturiu nei vienos nuotraukos paliudyti, labai liūdna, tikrai….

Nėra nieko smagiau už Euroviziją, visi puikiai žinote.  Savaime suprantama, žiūrėjau ir vakar, kažkaip drungnai, gal dėl to, kad nieko per daug nesekiau. Bet Eurovizija visada Eurovizija: keletas baisūnų, keletas nesusipratėlių, vienas kitas traukimas pro šalį ir daug įvairaus plauko nusirenginėjimo ir juokų…

Aš ir Graham Norton populiarus ir smagus komediantas ir vedėjas, jis UK komentuos Eurovizijos finalą o aš su juo nusifotografavau, kai Londone vyko šokių Eurovizija…Pirma ir paskutinė…čia 2007 metais berods

Bet svarbiausia, kaip ten bebūtų yra tai, kad Lietuva su Evelina priekyje yra finale, aš negaliu suturėti džiaugsmo ir šeštadienį tikrai šventė bus namuose….

Pradėjo lenkės – Bejonckos, nes man rodos, kad akivaizdžiai matosi, iš kur įkvėpimo merginos sėmėsi choreografijoje ir aprangoje.  Serbė buvo visai nieko, su tom baltom „gietrutėm“. Rusai Eurovizijos per daug neįžeidė skaisčiaveidžiu bernaičiu. Šveicarai man patiko, bet jau Gruzija, atsiprašau, gal tiek jau to, nekomentuosiu –  viskas ten buvo blogai: pradedant iš užuolaidų pasiūta suknele, baigiant kažkokia tragic dramatic roko daina….

Nesu tikrai nusiteikusi prieš aukštas moteris ir joms iš tikrųjų pavydžiu, nes pati taip niekada ir nepasiekiau tų išsvajotų 170cm, bet Kroatijos atstovė tai atrodė kaip krepšinio rinktinės kapitonė, truputį nepatogiai plėvesuojanti ant sienos ir keičianti vieną už kitą baisesnes sukneles…..

Suomiai paprasta dainingą berniuką /mažajį princą/suomišką Rimiškį išleido – jis man patiko.  Patiko  ir  per daug neprisidažę, pvz. islandai. Islandų ansamblis iš muzikos mokyklos, tokia muzika galėtų pvz. visada skambėti vasaros kavinėse kokiam nors kurorte. Bet deja, deja, daugiau visų repertuaras buvo kaip iš skuduryno. Armėnė turėjo labai gražias kojas, bet tragiškai traukė pro šoną, Maltos atstovas pamalonino auditoriją, be abejonės, bet kad ir kaip stengtųsi, – gražiausias vyras, kada nors palietęs Eurovizijos sceną  iš Viduržemio jūros regiono  pusės, yra graikas Sakis Rouvas. Va, ten tai daina buvo….

Komentavimas čia, UK, buvo gana nuosaikus, komentavo Scott Mills, kurio aš klausydavau, kai turėdavau laiko…

Tarpuose pasirodydavo Sara Cox, kita DJ’eika, kuri atleiskite, bet truputį panaši į Lietuvos deivę – Mią. Kati iš Vengrijos buvo apibūdinta taip: na jai gali būti bele kiek metų – kažkur nuo 28 iki 48. Manau neprašauta buvo –  juk yra tokių moterų…

„O Dieve, dabar pasirodys bepročiai“, – taip buvo pristatyti portugalai, kurie dainavo dainą apie bedarbystę Portugalijoje. Pamaniau, gal vieną dieną galėtų ir Lietuva išsiųsti komikų – dainininkų kolektyvą, gal net kai kurie Seimo nariai galėtų sudaryti ansamblį?? Tikrai, gi ten dainingų ir talentingų apstu 🙂

Man portugalų kalba, kai jie nedainuoja, yra gražiausia, nors  pasirodymas labai priminė mėgėjų teatrą arba kokį nors studentų ar moksleivių tarpmokyklinį pasirodymą. Kai bebūtų gaila, Eurovizijos scena ne vieta mitingams ir demonstracijoms. Čia vieta nusirenginėjimams, aukštakulniams ir depiliuotoms kojoms, bligančioms  suknelėms, be abejonės, ir geriems balsams –  ką ir parodė mūsų gražioji Evelina. „Čia kaip muziklas“, –  sakė mano  Tomas.  O man tai geros dainos rodiklis yra tos mažos šaltos pelės, kurios bėgioja po oda, o klausant šitos dainos jos bėgioja….

Azerbaidžanas man patiko taip pat: „kiaunė ir berniukas žaisliukas“  – šitą duetą galėčiau vadinti…

Graikus, kai pamačiau ir išgirdau, vėl pagalvojau apie aną numylėtinį graiką.  Šitie irgi gražūs, bet dainuoja beleką. Tik kam tas repas jiems, tai nesuprantu. Labai labai blogai. Rašau dvejetą už nesąmoningą repavimą. Ir net to dainingojo berniuko gražumas nebetaiso padėties. Nes jei ne tas repavimas, tai būtų gera daina. Kam gadinti gerą dainą???

Oi, dar daugiau bus galima aptarti šeštadienį. Eurovizijos smagiausia dalis, be abejonės, yra atlikėjų aptarimas atlikėjų.

Šaunuolė Evelina. Sveikinu visus!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (20)
Komentarai
 1. Sida parašė:

  kai vakar žiūrėjau euroviziją, buvau negirdėjusi nei vienos dainos, net mūsiškės. Man labai patiko Evelinos balsas ir atlikimas dainos, bet nelabai patiko pati daina. Tačiau vis tiek be galo džiaugiausi, kad mūsų daina iškopė į finalą. Šeštadienį Euroviziją žiūrėti bus kur kas smagiau. Dar man visai patiko islandai, šveicarė ir serbė.

 2. nesvarbu@nesvarbu.lt parašė:

  Ot, Beata, studijuoji kulinarija, bet kaip nuotraukoje laikoma taure vyno? :)Tai neatleistina! 🙂

  • Beata Nicholson parašė:

   Mielas Nesvarbu, ha ha ha ha ha, kaip prie tokios žvaidžės stovi, tai žiūri kad taurę tik išlaikyti galėtum, ir žvaigždei ant batų neužpiltum….tikiuosi kad jūs visada teisingai laikotę vyno taurę ir šaunuolis šaunuolė dėl to esate….

 3. Jolita parašė:

  Beata, labai viska tiksliai apibudinai. Viskas taikliai tinka mano skoniui ir neskoniui. Tik Gruzijos nepaminejai, o jie man patiko. Mergeles galingas balsas 😉 O Evelina net neabejojau, kad pateks. Puiki daina, nenuvalkiotas stilius, kaip kai kuriu, kur ilgos kojos, pusnuoge krutine, beveik sinchronine kazkokia choriografija, vejas draiko plaukus, o zodziai jau visai bereiksmiai ir leksti. Va tokios dainos, tai visiska beskonybe. O Evelinai didziausios sekmes sestadieni, kad balselis nesudrebetu. Ji saunuole. Balsuosim uz tave visi Airijos lietuviai 🙂

 4. Renata parašė:

  Mano muzikinis supratimas yra toks, kad galiu pasakyti grazu,negrazu:)taigi kritika paliksiu ismoningesniems.O uz Evelina tai labai dziaugiuos,stai prasom lietuviai kritikavo,kritikavo,tai suknia ne tokia ,tai apvalumai per daug isryskinti,o Europa paeme ir ivertino:) o Beatos pasisakymas Eurovizine tema ha ha ha,tai kaip sakoma ,kaip pirstu i aki:)

  • pritariu parašė:

   Kritikavo kritikavo.. Ale iš visų kitų ta suknelė buvo pati gražiausia 🙂 🙂 Ne kitos atrodė tikrai ne kaip… Švelniai tariant.

 5. Laura parašė:

  Man tai nuo pat pradziu patiko Evelinos daina. Labai grazus balsas. Be to dziugu, kad suknele pakeite, nes ta, kur atrankoj buvo tai tikrai tragiska. Bijojau, kad su panasia ir vaziuos. Taciau aciu Dievui pasitaise. Visas pasirodymas tarp dumu su pianinu puikiai atrode. Pagaliau kazka tinkama i konkursa nusiuntem, nes kai prisimenu kai kuriuos ankstesnius Lietuvos reprezentuotojus, tai tik galva kraipyt belieka.
  Dar patiko Sveicare ir islandai. Dziaugiuosi, kad ir anie praejo i finala. 🙂

 6. vaida parašė:

  na, žinote, na, ir kas, kad aš žinau, KAIP teisingai laikyti taurę – man nepatogu, nenormalu, ir išvis – snobizmas; kai leidžiu sau gerti vyną, mėgaujuosi gyvenimu ir mažiausiai kreipiu dėmesį, KAIP reikia laikyti taurę. Čia ne tas blogas, kurį jums patiks skaityti, gerb. Nesbarbu.

 7. Irena parašė:

  Oi, Beata, tavo „summary“ tikrai fantastiskas! Kaip jau buvo mineta anksciau, puikiai aprasei visa regini. Vakar suguldziau vaikus ir stebejau visa show internetu. Man kazkodel irgi siurpuliukai per kuna begiojo klausant Evelinos. Ji tikrai pasirinko tinkama daina savo balsui! Laukiu nesulaukiu sestadienio pasirodymo ir tai progai sugalvojau iskepti Tamstos keksiukus is morku. Vaiku paprasysiu suklijuoti Lietuvos trispalviu ir susmaigstyti i keksiukus. Prigriebsiu buteli putojancio vyno ir skubesim pas draugus sauniai stebeti ir sirgti uz Evelina!

 8. Jolita parašė:

  pritariu Dėl Evelinos, aš irgi kiek užburta jos klausiausi. balsas jos tikrai geras, ir šypsena labai miela. Taigi sėkmės finale 🙂

  O jau kalbant apie finalą, paklausiau kelių dainų You Tube, ir toks bendras geras įspūdis paliko – patiko italų, prancūzų ir vokiečių dainos. net pagalvojau, gal Eurovizija pataps geresnio skonio???

 9. vaida parašė:

  Man tai mūsų šiųmetinė daina nepatinka. Klausau klausau ir net negaliu suprasti, kokia kalba ji dainuoja.. 🙂 bet šiaip laikausi nuomonės, kad patinka/nepatinka, o palaikyti reikia, nes atstovauja Lietuvą!!!!! Iš pirmo pusfinalio labiausiai patiko serbė, ir šveicarų daina nebloga, tokia paprasta ir nuoširdi.

 10. Ante parašė:

  Graham Norton sugadino Eurovizija…kazin ar siemet pavyks rasti, kur ziureti be „garsaus jumoristo“ komemntaru 🙁

  • vaida parašė:

   oj, žinokit, taip kaip komentuoja mūsų Užkuraitis, tai geriau jau nekomentuotų visai 🙂 nutarėm su draugais kitąmet kurti grupę ant FB – „Neleiskit Užkuraičiui komentuot Eurovizijos !!!!! 😀 😀 😀 😀

 11. Agne parašė:

  Koks jaunutis Graham Norton ir kaip visad su taure vyno 😉

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.