8241
Beatos virtuvė

Šeimos kalendorius jau yra. Atsinaujinęs ir pasiruošęs į jūsų namus.

(5)

Tas neįtikėtinai šiltas ir malonus ruduo šiemet kažkaip užliūliavo. Nei šalikui, nei apšalusiems automobilio langams ryte nostalgijos … nepajutau. Ir tik gavusi iš spaustuvės naująjį kitų metų “Šeimos kalendorių” supratau, kad viskas gerai, viskas po senovei,  dienos bėga ir metai jau į pabaigą vyniojasi.

IMG_3567

Šis kalendorius jau penktas ir labai džiaugiuosi, kad vis daugiau šeimų neapseina be šio darnios veiklos planavimo pagalbininko. Patys žinote kiek galų kasdien reikia sugaudyti, sužiūrėti, kažko nepamiršti ir dar kitiems priminti. Aš darau taip – kabinu kalendorių visiems matomoje vietoje, dažniausiai tai būna virtuvėje ir kartu su šeimos nariais jį pildome. Mano patirtis rodo, kad tiksliai ir iš anksto suplanuotos užduotys ar įvykiai padeda išvengti nereikalingos įtampos ir be dramų visiems pasidalyti atsakomybe.

Kas valgomo?

Šiais metais kalendoriaus herojai – sumuštiniai. Prisipažinkim, sumuštinis beveik kaip duona kasdieninė yra dažnas mūsų virtuvės svečias. Ką ten svečias, beveik giminaitis. Ir tik nereikia jo nuvertinti, nes ohohoho kiek skirtingų veidų ir formų jis gali turėti, nuo visai kasdienio ir greitai sutepto, iki pagrindinio vaišių stalo solisto, kurio gamybai gali tekti pasiruošti rimčiau nei kokiam svarbiam patiekalui.

BV15_1326_su lasisa1_02

Jie – kaip ir metų mėnesiai: karšti, šalti, proginiai, atostogų ar saldžių savaitgalių, be to, kiekvienas savaip gražus. Man labai svarbi ir duona, todėl surašiau, kurią ir kokiam sumuštiniui aš dažniausiai renkuosi.

skrebutis

 

Ir visada primenu, kad pasibaigus metams kalendoriaus nereikia išmesti. Tiesiog praėjus mėnesiui, nukirpkite kalendoriaus dienų lapą ir metų pabaigoje jums liks receptų knygelė!

Kas naujo?

Šiais metais dienos kalendoriuje išrikiuotos ne eilutėmis, o tradiciškai – stulpeliais, todėl kalendoriuje daugiau vietos užrašams, juo paprasčiau naudotis. Tad pabandykime tokį variantą ir pažiūrėsime ar tikrai dienos taip planuojasi smagiau.

Seimos kalendorius

Lipdukai!!! Skirti pažymėti valstybinės reikšmės ar tik jūsų šeimai svarbioms šventėms, apsilankymams kirpykloje ar svarbiems vizitams pas dantų gydytoją. Lipdukas “širdelė” sugalvota žymėti tėvų buvimo kartu laiką ar tiesiog tyliai išreikšti savo simpatiją vienas kitams.

lipdukai

Popierius kalendoriuje šiais metais irgi kelių rūšių kad būtų įvairiau. Lapai susluoksniuoti kaip ir dera sumuštinių kalendoriaus išvaizdai.

Planuokite smagiai, valgykite ir vaišinkite kitus skaniai. Svarbiausia ne tik darbus užsirašyti, bet ir genialias idėjas ar šaunias mintis pasižymėti.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Rasa parašė:

  Oi, kaip miela, laukiam, bėgsim ir pirksim arba Kalėdų Seniui laišką rašysim:)

 2. Ingrida M. parašė:

  Aš jau nebe įsivaizduoju savo metų be šio kalendoriaus, darbai surašyti, gimtadieniai sužymėti ir atšvęsti…. Pirksim pirksim pirksim…. Valio taip sužymėtos dienos – jis bus dar patogesnis….

 3. Mingaile parašė:

  Visada ziuredavau as i tuos kalendorius, zavedavausi, kad grazus, taciau… niekada nepirkau, nes man pasirode dienos labai nepatogiai isdeliotos.
  Sitas kalendorius kitoks. Gal ir susigundysiu 🙂 Saunuole Beata!

 4. medeja parašė:

  Be jusu kalendoriu negaleciau isgyventi Ne menesio!!!!!!!! Labai laukiu begsim pirkti pries naujus metus!!! VALIO! 🙂 sis kalendorius patogiausias is visu dar Irsu lipdukais nuostabu iIr tobula!!!!! Puikus darbas!!!!! 🙂 🙂 🙂

 5. Agne parašė:

  Sveiki, Beata,

  gavau is mamos dovanu si kalendoriu. Turbut labiau isliaupsinti nei jau pries tai komentaruose isliaupsinta nebegaliu :))) Todel parasysiu tik viena maza trukumeli, ko mes abi su mama pasigedome. Tai yra juostele su langeliu, kuri slenka per dienas ir paziurejus i kalendoriu is karto aisku ar cia ryt i darba, ar dar laisvadienis. Tai tiek!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.