8241
Beatos virtuvė

Derlingi karoliai

(3)

Praėjusi savaitė buvo intensyvi, kaip visada. Dabar visada taip, bet aš džiaugiuosi, kad pirmus tris vakarus buvau sau namie su vaikais, tai yra labai svarbu. Man labai. Bet tiesiog kartais nėra kito pasirinkimo, dar truputį ir tada jau namai, namai, namai! Taigi, aptariam ir apžiūrime visus karolius ir reikalus.

Aišku, pasirodė žurnalas. Čia tikrai esminė ir pagrindinė mano savaitės naujiena ir įvykis. Jau išdalinau nemažai, bet svarbiausia, kad sulaukiau tiek palaikymo ir gerų atsiliepimų iš jūsų. Bandysiu reziumuoti: a) gražus ir daug gerų idėjų, b) nesitikėjo, kad taip mažai kainuos, c) su malonumu skaitau ir ačiū. Tai, žinokite, ir aš taip: atsisėdau ir dar kartą skaičiau.

Beatos virtuve_karoliai_zurnalas

„Jurgis ir drakonas“ pasipuošė! Papuošė jį Lina ir Inga. Ateinančią savaitę ten bus didelis įvykis.

Beatos karoliai_Jurgis ir drakonas_lina puosia_egle

Ir padažai pasirodė parudotuvėse, va štai, „Tikrą italą“ padovanojau Tikram Italui.

Beatos virtuve_tikras italas

Smagu pavaikščioti po kavines kartais po mokyklos, ar ne? Vieną dieną mes taip ėjome po mokyklos su vaikais. Itališka kepyklėlė Dominikonų gatvėje atsinaujinusi, bet vis dar kepa gerą kalakutienos zuikį ir daro salotas. Izabelė valgė savo mėgstamiausius dalykus: alyvuoges ir kibiną, aš zuikį ir šparaginių pupelių salotas.

Beatos virtuve_karoliai_Izabele

Dar užsukom į MoodMakers – paruošti pamokų ir išgerti arbatos. Labai gerai, kad jie turi arbatos old school stiliaus su uogiene. Žinote, kaip faina tokią gerti šaltą dieną?

Beatos virtuve_karoliai_Izabele

Va, Stiklių kavinėje – štai tokie sausainiai. Pirkome po du macaroons.

Beatos virtuve_sausainiai_Stikliai

Beatos virtuve_macaroons_Stikliai

Visi myli Bonbon ir nori jį paglostyti. O Bonbon taip pat visus myli ir mėgsta skaniai miegoti. Štai Bonbon su mano drauge Vilma, kuri atvažiavo iš Londono kelioms dienoms.

Beatos virtuve_karoliai_BonBon Vilma

Štai – su Dovile fotografe.

Beatos virtuve_karoliai_BonBon_Dovile

Štai – su fotografu ir operatoriumi Tomu.

Beatos virtuve_karoliai_BonBon_Tomas

Štai, su mano virtuvės pagalbininke Ievute.

Beatos virtuve_karoliai_BonBon_Ieva

Ir štai, su Nagliu Šulija.

Beatos virtuve_Naglis Sulija

O štai, aš su Aušra. Aušra mane grimavo, ji yra iš mano mokyklos, bet dabar gyvena Los Angeles, bet dabar pusmečiui yra Lietuvoje, džiaugiasi Lietuva.

Beatos virtuve_drauge Ausra grimere

Filmavome finalines, beveik jau visas laidas… Štai – Anna, laidos ir blogo redaktorė, palinkusi prie kompiuterio..

Beatos virtuve_karoliai_BonBon_Anna

Selfis su Eglute, privalomas, aišku.

Beata ir Tomas

Agnė pristatė savo knygą „Spintologija“. Kokia gi graži ir Agnė, ir knyga. Tikrai, rekomenduoju šią knygą savo draugėms padovanoti.

Beatos virtuve_Agne Gilyte_Spintologija

Buvau naujame restorane „Dine“, Gedimino prospekto pabaigoje. Jis mane pribloškė, nes pasijutau kaip užsienyje – Niujorke, turbūt… Valgiau aštuonkojį su žąsienos dešrelėmis ir bulvytėmis. Skanu, jauku, ryšku ir kūrybinga – 10 balų. Atėjau tik į vakarienės pabaigą, tai dar nesijaučiu paragavus šio restorano normaliai. Būtinai ten eisiu dar…

Beatos virtuve_restoranas „Dine"

Savaitgalis, aišku, buvo GRAND! Nes įvyko, kaip žinia, jei tik teisingai suskaičiavome, 18-tas kursiokų Kalėdinis vakarėlis! Įsivaizduojate?? Koks periodiškumas ir kaip stipriai mes vieni kitus mylime??? Šių metų šventė buvo FANTASTIC. Pradėjome mano lofte, baigėme mano kursioko Manto prancūziško sidro ir obuolių bare Sarkozy.

IMG_6767

Beatos virtuve_kursioku kaledos

Štai Martynas, mano draugas (kuris, beje, žurnale pasakoja apie namų gamybos dovanas). Jis padarė baltą mišrainę, kursiokas Justas padarė nerealias midijas – jas valgiau, ne fotkinau

Beatos virtuve_Martynas_misraine

Sekmadienis: ar žinote, kad startuoja tradicinė, jau 14 kartą vykstanti akcija senjorams – „Iki pasimatymo prie kavos puodelio“. Nuo dabar daugiau kaip 50-yje kavinių Lietuvoje senjorai kas sekmadienį bus nemokamai vaišinami kava ar arbata. Tai aš kaip vis tiek kada nors juk būsiu senjorė, tai ėjau į pirmą popietę, „Jurgis ir Drakonas“ dalyvauja, daugiau pasiskaityti galite čia. Vilniaus meras Artūras Zuokas atėjo ir visas būrys nuostabių senjorų…

IMG_6869

Beatos virtuve_senjorai iniciatyva Zuokas

Ar jau pasipuošėte eglutę? Aš taip, bet parodysiu vėliau.

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Svaja parašė:

    O jusu Izabele tikra gurmane, jeigu tokia mazyte ir alyvuoges valgo 🙂 Kaip visada labai smagu paskaityti jusu karolius, puikiai nuteikia visai dienai. Kad daugiau tokiu akyviu moteru kaip jus! Respect 🙂

  2. Jurgita parašė:

    Na ir Jūsų energija, Beata! 🙂 Žaviuosi tokiais energingais žmonėmis. 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.