8241
Beatos virtuvė

Darbo vieta – kas gi laimėjo??

(0)

Visi konkursai baigiasi vienodai ir ramybe tikrai negresia. Aš aiškčioju iš susižavėjimo kaip man viskas gražu ir kokie kūrybiški jūs esate ir nežinau ko čia griebtis ir kaip išrinkti tuos vadinamus laimėtojus bei neįžeisti nelaimėjusių, nes visi stengėsi, tvarkėsi ir norėjo kuo geriau ir įdomiau pasirodyti.

Po šio darbo vietos konkurso, kurį sumanėme kartu su draugais Probiotic ir kuriuos turiu būtinai pagirti kaip Metų gaminio 2013 aukso medalio laimėtojus, jaučiuosi kaip apėjusi pusę šalies biurų ir ne tik biurų, nes pažiūrėkite patys kokius skirtingus darbus ir kokiose įvairiose vietose žmonės dirba. Matau, kad kiekvienas įkvėpimo ieško savaip – vieniems patinka absoliutus sterilumas, kiti geriau jaučiasi kūrybingoje ir sakykim, turtingesnėje aplinkoje.

Pažiūrėkite koks tobulai švarus ir tvarkingas Martynos darbo stalas, pati dar niekada nebuvau taip susitvarkiusi… 

Tvarkingas stalas

ir visai kitokia, turtinga ir gausi juvelyrės Aušros aplinka

juvelyres darbo aplinka

ir Agnės mini studija, kurioje rodos, įžiūriu sklandančias ore kūrybines idėjas…

mini studija

Gediminas vat vienas iš nedaugelio dalyvių vaikinų, skleidžia tokį gerą atsipalaidavimą darbo metu ir yra ganėtinai tvarkingas, toks minimalistas.

atsiputes gediminas

Kaip nepaminėti mamų, kurios viską spėja ir viską turi po ranka ir šeimos nuotraukas, ir segtuvus storiausius, ir kūdikius, žinoma.

mamu darbo vieta

Kaip be stiuardesių, visada gražių, pasitempusių ir dirbančių turbūt iš pašaukimo aukščiui.

edita stiuardese

stiuardese

Yra ir tokių profesijų apie kurias anei nieko nesuprantu ir ta darbo aplinka labiau primena žvaigždžių karų epizodus…Štai Donata dirba įmonėje, kuri gamina dirbtinius baltymus mokslui… Rimta.

dirbtinius baltymus gaminanti imone

Ir gyvūnai, žinoma, yra mylimi ir tikrai suteikia gerų emocijų, tai čia faktas. Bonbon taip pat yra laukiamas mano virtuvėje ir vis paniurkomas atsipalaidavimui visų iš eilės.

suo

Maistas, kava irgi svarbi dienos ir darbo dalis. Jo turi būti ir energijai, ir malonumui, ir kolegiškumui skatinti.

estetika

Ir taip galėčiau tęsti ir tęsti be galo…Visas nuotraukas galite dar kartą peržiūrėti čia. O aš finalizuoju. Tris nugalėtojus išrinkote jūs, vieną – aš ir penktą – Probiotic, parūpinę ir prizų jiems visiems. Puikių, unikalių, lietuviškų ir dar patogių nešiotis Probiotic darbo vietos valiklių su gerosiomis bakterijomis, kaip jau esu rašiusi tinkančių ne tik stalui, kompiuterio kaviatūrai, telefonui, bet ir puikiai pavalančių akinius. Šiandien mano virtuvėje vyko trumpas susirinkimas – tai visos iš eilės ratu, kaip kokį užkratą gavusios, pasivalėm savo kompiuterius ir ekranus. Ir to valiklio į jokį stalčių net nebededam. Va jums įrodymas ir faktas, kad švara yra pageidaujama ir privaloma kokia ta darbo vieta bebūtų.

valiklis

Pradėkime nuo konkurso draugų ir prizo steigėjų, lai būna tokia jiems pirmenybinė laimė. Probiotic komanda, palaikanti sveiką požiūrį į švarą, savo balsą atiduoda draugiškojo kabineto darbuotojoms Justei, Jūratei, Ritai ir Rimantei, nes jų pastangomis ir noru kabinete netrūksta įkvėpimo ir jaukumo, kad kolegos net batus nori nusiauti užėję… Kaip į namus!

Probiotic favoritai

Jūs balsavote už medikus. Ir kaip kitaip galėjo būti, kai Eglės nuotrauka, surinkusi daugiausiai balsų ir parašymas po ja toks jautrus…Ir tas atidumas, ir atsidavimas toks žmogiškas. Šiai profesijai ir pašaukimui jaučiu didžiausią pagarbą ir siunčiu geriausius linkėjimus.

anesteziologe

Antroji medikė Diana tiesiai iš operacinės į konkursą. Ko jau ko švaros ten turbūt niekada netrūksta ir nepritrūks. Bet ir namuose gautas prizas tikrai ras kur parodyti savo privalumus.

medikas 2 vieta

Ir romantiškiausia darbo vieta, kur gi kitur jei ne Klaipėdoje, su žvilgsniu į marias.

marios

Na ir aš noriu apdovanoti Giedrę už gerą nuotaiką ir pomidorinius nutikimus, kurie ištinka kai dirbi namuose ir turi trimetį kolegą.

pomidorai

Visų dalyvių koordinates turime, tad prizus suskubsime išsiųsti. Būkit švarūs, apsišvarinę ir laimingi. Labai smagus konkursas buvo. Ačiū!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.