8241
Beatos virtuvė

Kino Pavasaris startavo – draugė ir kino ekspertė Rita padės išsirinkti

(0)

Valio, valio! Didžiausias filmų pavasaris – Kino Pavasaris jau prasidėjo. Ar jau žinote, ką žiūrėsite? Manau, bent vieną filmą tiesiog privalu pamatyti, o dar geriau kelis. Sutinku, kartais didelėje gausybėje nėra paprasta apsispręsti. Man tuomet padeda draugės ir kinoapžvalgininkės Ritos rekomendacijos. Apskritai Ritos jums pristatinėti nebereikia – ne sykį ji jau čia rašė, patarė, kokių filmų reikia nepraleisti ir dalinosi puikiomis kino apžvalgomis. Aš ja pasitikius 200 procentų, o gal ir dar daugiau, nes Rita jau ne vienus metus dirba su kinu, juo domisi ir jį supranta. Ką ten dirba – nepažįstu nieko kito, kas taip gerai išmanytų kiną, taip nujaustų ir išieškotų viską, kas įdomiausia ir įstabiausia. Jūsų visų pamėgta Rita – iš mano geriausių draugių didžiosios puokštės, mes kartu studijavome žurnalistiką. Ji turi fenomenalią atmintį – prisimena viską. Ir mane nuolat stebina atsiminimais bei visokiomis istorijomis, kuriose aš dalyvavau.

Rita

Bet šįkart ne apie tai. Šįkart Rita rekomenduoja geriausius „Kino pavasario“ filmus iš Kulinarinių filmų programos. Kai kuriuos jų jau mačiau ir aš, ir jums apie tai pasakojau. „Atrandant Gastoną“ – toks šiltas, žmogiškas, apie Peru virtuvę ir ypatingą jos atgaivintoją, ir apie maistą ne tik, kaip apie pilvo malonumą, bet ir kaip apie socialinę naudą. O kito jos rekomenduojamo filmo – „Kritikai gurmanai“ (angl. – Foodies) aš dar nemačiau, bet tikrai ketinu pažiūrėti.

Taigi, skaitome, kokius kulinarinius filmus Rita rekomenduoja ir jei dar neturime bilietų – skubame, Kino Pavasaris įsibėgėja!

 

Print Friendly, PDF & Email

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.