8241
Beatos virtuvė

Dainų šventė suskambėjo ir kaip be varškėtukų

(0)

Mielieji, kaip viskas greitai bėga, viens du ir savaitės nėra. Ši savaitė ypatinga, tiksliau savaitės pabaiga, nes Vilniuje siaučia Dainų šventė. Aš atsimenu, kaip prieš aštuonis metus, kai vyko Dainų šventė ir buvo Izabelės krikštynos, tai lijo nesustojamai visą parą. Dabar oras geresnis, iš viso – LABAI geras.

Ir aš dalyvavau Dainų Šventėje vieną kartą, prieš 24 metus. 1990 metais. Man tai buvo įvykis. Pirma išvyka turbūt vienai buvo, be tėvų, į Vilnių. Miegojom kažkokioj mokykloj ant grindų.

beata maza

 

Ir dabar, kai žūrėjau atidarymą, mano Izabelė klausė: „Mama, ką reikia daryti, kad patektum į šią šventę ir galėtum dainuoti?“. Jei negalėsite patys sudalyvauti, tai bent jau transliaciją pažiūrėkite per LRT. Oi, ką jau čia kalbėti, reikia tai pajusti.

beata dainu svente

Ir šiuo metu toks pilnas Vilnius lietuvaičių iš viso pasaulio. Tiesiog susitikimų vieta. Tai ir šiandien svečias mano bloge, šiuo metu ji gyvena Vokietijoje. Kolegė žurnalistė ir bičiulė Eglė Digrytė, kurios knyga ‘Laiškai iš Kabulo‘ yra labai geras vasaros ir ne tik skaitinys. Daug keliaujanti ir daug rašanti, šį kartą rašo apie kiekvieno lietuvio sielai artimą dalyką – varškėtukus.Taigi Eglės pamąstymai ir receptas čia.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.