8241
Beatos virtuvė

COSMO ir aš

(14)

Vakar susitikau su “Cosmopolitan” viena redaktorių Rosita, buvo labai smagu ją pamatyti. Tai žmogus, su kuriuo, praktiškai, pradėjau savo žurnalistinę karjerą. Prieš daugiau nei dešimt metų (jei atvirai, tai nesuskaičiuoju, kiek metų) mes su drauge Vilma pirmame, berods, kurse (ar antram?) ėjom dirbti į “Cosmo”. Darbas buvo labai svarbus – daryti visokias apklausas ir reportažus apie žvaigždes. Buvo toks “Paparacio puslapis”, tai reikėdavo po tom nuotraukom sukurpti užrašus. Smagūs ir baugūs laikai buvo, kai reikėdavo stipriai susikaupti, kai skambindavom žvaigždėms… Oho, ne juokas, pirmakursėm tai – rimtas išbandymas. Tuo metu “Cosmo” buvo tik atsiradęs ir redakcija buvo Spaudos rūmuose (kuriuose vakar taip pat, beje, buvau, nes filmavausi laidoje “Nerealios namų šeimininkės”. Rodys antrąją Velykų dieną, kiaušinius dorojom. Labai smagus vedėjų pulkelis ir dar dainuot gražiai moka. Vienas malonumas tokiose laidose lankytis, tikiuosi, kad ir tiems, kas laidą žiūrės, bus taip pat linksma).

O grįštant prie “Cosmo”, tai turiu pasakyti, kad ten kažkaip ne vienus metus tai šį, tai tą padarydavau, todėl žurnalui jaučiu pačius šilčiausius, tokius ,žinot, vyresnėjančios merginos jausmus (lygiai kaip ir “Panelės” žurnalui, kurį vis dar paskaitau).

Reikalas tas, kad “Cosmo” skaitytojos mane apdovanojo Metų plunksnos titulu. Tikras siurprizas. Aš pati kažkada atsimenu, apie “Cosmo” Jaunas Žavias Veiklias ruošiau tokius TV reportažus, o va, prašau, dabar ir pati tarp jų. Juokas. Metų Jauna Žavi Veikli Graži ir Protinga Ugnė Skonsmanaitė ir dar visa puokštė žinomų ir jaunų veiklių Lietuvos moterų. Taigi, man – garbė, ne kitaip, būti tarp jų. Ir džiaugiuosi, kad “Cosmo” skaitytojos mano, kad kažkaip nusipelnau to titulo, nors tikrai manau, už mane daug daug daug geriau mintis dėstančių :). Bet kokiu atveju – ačiū!

O kai Rosita dar puokštę gėlių įteikė, dar tokį stiklinį apdovanojimą su vardu ir pavarde, ir dar maišą visokios “Avon” kosmetikos (kas moteriškei svarbiausia???), tai laimei ribų nėra ir labai smagu buvo kavos išgerti ir apie dalykus paplepėti. O štai čia interviu, kuris pasirodė žurnale:

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (14)
Komentarai
 1. Vyginta parašė:

  Sveikinu, Beata! Esi jauna, zavi, veikli – tikrai verta apdovanojimo 🙂

 2. Saulė parašė:

  Sveikinu, Beata!
  Tave prisimenu nuo tų laikų, kai dalyvavai kažkokioje Cosmo akcijoje apie tai, kai ne tik nulinio dydžio mergina gali būti žavi ir madinga 🙂 Ar aš kažką maišau?
  Nesu didelė maisto gamybos fanė, tačiau Taviškiai pastebėjimai man skaitosi labai smagiai ir… skaniai 🙂

 3. Kristina parašė:

  Sveikinu Beata! Labai smagus titulas! 🙂

 4. Ante parašė:

  Pries kiek metu daryta nuotrauka? Tokia VINTAGE , senovine, senovine- debeseliai fone… 😀

 5. Jurgita parašė:

  Sveikinu!!! 🙂 Labai smagu,ir labai dziugu,kad planuose dar viena knygute :))) Sekmes!!!

 6. SVEIKINU parašė:

  Sveikinu, Metu plunksnos savininke! Valio!

 7. Saulė parašė:

  Sveikinu, Beata!

  Tave pamenu nuo tų laikų, kai tas pats Cosmo organizavo kažkokią akciją, kad ne tik nulinio dydžio merginos atrodo puikiai gali puošti Cosmo viršelį. Ar aš kažką maišau? 🙂

  Nors nesu maisto fanė, visuomet mielai paskaitau Tavo, Beata, mintis. Skaniai skaitosi 🙂

 8. Akvile parašė:

  Sveikinimai:)
  Ir visai nepanaši į gerb. N. Paltinienę 🙂
  Tiesiog jauna, žavi, veikli 🙂

 9. Laura parašė:

  sveikinimai 😉

 10. karoliukai parašė:

  Labai tikiuosi, kad tų šeimininkių laida su Beata nebus tokia absurdiška kaip kad iki šiol buvo…..košmariškas košmaras….na, blogiau gal tik „Katino svetainė“. Sveikinu Beata 🙂

 11. ne-fotosopui parašė:

  Alio? kas cia per plauku spalva? , ten fotkej kur su vaikuciais taigi zymiai graziau atrodote 🙁 kokia bjaurybe tas photoshop’as

 12. Renata parašė:

  ha ha ha, na i gerbiama Paltiniene tikrai nesate panasi,bet fotografija tikrai kaip is“ vintazines“ kulinarines knygos ar zurnalo 🙂 Sveikinimai,esu didzioji jusu blogo ir knygu skaitytoja:)

 13. Viltė parašė:

  🙂 labai graži moteris, labai graži ir nuotrauka 🙂 ir apskritai sveikinimai mano mėgiamo blogo šeimininkei :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 14. aleja parašė:

  cia toj nuotraukoj Beata man primena Kaukazo beleisves pagrindine veikeja, tokia visa sportsmenka, kamsamolka, krasavica, akyse tokie velniukai sokineja, uch..

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.