8241
Beatos virtuvė

Blogui – metai, pasižadėjimai ir sriuba

(1)

Galų gale netikėtai baigėsi daugiau nei dvi savaites trukęs ilgiausias metuose savaitgalis… Taigi dabar už bausmę kiekviena sausio diena bus pirmadienis. Na gerai… Nebus visada gal pirmadienis, bet panašiai. Paprastai, nuo pirmadienio prasideda visokių pažadų sau ir kitiem vykdymas, o jų, kaip žinia, kiekvienas sau pasirašėm ar į knygutes, ar į galvas ne vieną. Na, aš dar tik galvoje esu suformulavus naujų metų pasiryžimus ir būtinai susikaupus užrašysiu į knygutę. Kaip ten bebūtų, net neabejoju, kad populiariausi dalykai už brūkšnio bus: maistas, alkoholis ir dar vienas kitas įprotis… Aš praėjusiais metais į knygutę užsirašiau tarp naujųjų metų apsisprendimų pradėti šį blogą (tinklaraštį ar kaip ten teisingai reikia pasakyti?). Praėjus metams gal reikėtų blogą pasodinti ant dietos????… Nes, kaip ten bebūtų, turbūt sausis – populiariausias mėnuo visokiems apribojimams pradėti… Taigi, pasiimate agurką, supjaustote jį smulkiais įvairių formų griežinėliais, iš gabalėlių ant lėkštės išdėliojate Gedimino kalną, pilį, ir naujametinius fejerverkus, atsidūstate ir valgote…. Juk sakiau, kad pirmadienis…

O iš tikrųjų, tai visai greitai, kai jau tik susikaupsiu ir rasiu laiko, aprašysiu naujametinį tortą tokį morenginį, šokoladinį, kavos ir amaretto, kuris man labai labai patiko ir juo baisingai patenkinta buvau, tik dalykas tas, kad ilgokas aprašas šito saldumyno ir šiaip kažkaip akiplėšiška būtų pirmą metų įrašą driokstelėti su tortu… Taigi, sriuba iš obuolių, morkų ir lęšių su šiltais prieskoniais ir puikios spalvos. Tirštas variantas labai vaikams patiko (nes saldu), na o suaugusiems Tabasco arba kajeno pipiro prieš valgant drėbtelėti, nes, kaip žinia, šildo iš vidaus tokie dalykai.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Nerandu parašė:

    Niekaip nerandu sito zadeto iraso „aprašysiu naujametinį tortą tokį morenginį, šokoladinį, kavos ir amaretto, kuris man labai labai patiko“ gal galite mestelti linka arba bent jau tiksu pavadinima?

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.