8241
Beatos virtuvė

Beveik atostogos

(0)

Paskutinės vasaros dienos, mielieji, liko mažiau nei pusė mėnesio iki pabaigos… Skandalinga!!!!! Kol aš bandau susigaudyti, kur čia taip greitai ji dingo ir tuoj pasibaigs, man nebelieka laiko gerbiamam mylimam blog‘ui, ir, tiesą sakant, kadangi blog‘as toks visai nebetvarkingas pasidarė, man pačiai sunku ten ką nors surasti, tai aš vis dažniau susirūpinu ir galvoju, kad aš pati tai tikrai nerasiu laiko praleisti prie kompo milijoną valandų, bandant pagerinti viso šito blog‘o išvaizdą ir išdėliojimą, tai gal kas nors man gali rekomenduoti kokį žmogų? Kuris nusimano visokiuose puslapiuose, blog‘uose ir kuris man galėtų padėti suremontuoti, ir šiek tiek pagerinti šitą mano kampelį? Jei galite man ką nors patarti ir pasiūlyti tokį žmogų, kuriam būtų įdomu man padėti, prašau kreiptis: beatuskaathotmailtaškascom. Nors gal man dar reikėtų palaukti, gal kitais metais turėsiu daug laiko ir galėsiu pati viską išmokti ir pasidaryt? Net nežinau…

Visų pirma, tai prieš keletą dienų iškepiau riešutinius suvožtinius ir supratau, koks vis tik tai yra geras ir super lengvai pagaminamas dalykas… Nei sausainiai, nei šokoladai – štai toks desertas…

Be to, vis suku ir suku iš naujo baklažanus pomidorų padaže bei beveik ratatuile. Dar kol kas neatsibodo gerbiami baklažanai.

Kol oras leidžia, slenkame į lauką ir užkuriame BBQ, ten beveik visada rasi: mėsainių ir maurinos vištos, ir avienos kebabų.

Štai tik prieš kelias dienas išpyliau lauk aliejų, kuris iškepė visą kalną varškės spurgų. Šiandien išviriau beveik obuolienės, iš kurios rytoj ketinu gaminti avižines obuolines juosteles, nes kol kas kokosinės juostelės yra geriausios iš šio tipo mano gaminamų dalykų.

Sekmadienio pietums kepėme vištą su retro bulvėmis. Juokas buvo tas, kad išėjome iš namų ir palikome vištą keptis, o į namus įeiti negalėjome, nes raktą palikome duryse (ne pirmas kartas, beje), tai į namus patekome vėliau, nei tikėjomės. Višta ir bulvės kepė dvi valandas 160 C temperatūroje ir kuo skaniausiai iškepė. Desertui valgėme besiliejantį šokoladinį pudingą. Mano brolis in law Benas klausė, kokioje parduotuvėje juos pirkome.

Sekmadienį svečiavomės pas Laurą ir jos vyras Maiklas gamino killer margaritas… Deja, recepto neturiu, bet gal ir nereikia, aš iki šiol į laimų pusę negaliu pažiūrėti, geriau reikėjo gurkšnoti agurkų ir bobelinės kokteilį arba iš viso tik šaltą arbatą gerti – jie visi labai skanūs, kai oras vasariškas. Laura mus vaišino bbq vištele, kuri buvo be galo skani, kitą kartą, tikiuosi, ir vėl valgysime lašišos kebabus.

Greitai, tikiuosi, važiuosiu prie jūros ir būtiniausiai kepsiu pusryčiams įvairiausio plauko blynus, varškės, pirmiausia, dar būtiniausiai cukinijų ir lašišos blynus, kurie kažkaip įtartinai visiems labai patinka…

Dar labai svarbu prisiminti, kad gyvename ne tam, kad valgytume, o tam, kad skaniai valgytume… ir dar – jei valgai iš draugo ar draugės lėkštės, tai tada kalorijos tau nesiskaito… Tai gero vasaros finalo!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.