8241
Beatos virtuvė

„Beatos virtuvės“ cepelinai jau atkeliavo į parduotuves!

(16)

Pavasaris visuomet skirtas naujai pradžiai… tai pristatau naujieną: „Beatos virtuvės“ cepelinai!!! Ilgai ieškojom, ragavom visokiausius ir ieškojom tokių, kad kuo labiau primintų naminius mamų ir močiučių cepelinus. Tikrai labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad pavyko, ir galbūt palengvins gyvenimą ir jums. Dabar gulės kartu su koldūnais šaldiklyje ir atskubės išvaduoti kai reikės!

Kai panorėsite naminių cepelinų, bet tingėsite juos gaminti (ar tarkavimo mašina bus paskolinta), išsivirkite „Beatos virtuvės“ cepelinus. O jei dar liks kitai dienai – pasikepkite orkaitėje ar keptuvėje.

Virkite ramiai, ragaukite smagiai. Šie cepelinai pagaminti iš tarkuotų ir virtų bulvių minklės (ne miltelių), su gryna kiauliena ir svogūniukais. Mano cepelinai pagaminti kartu su „Liūtukas ir Ko“. Ieškojome tikrai geriausios technologijos, todėl jei klausit, kodėl tokie brangūs? Tai todėl kad ne iš miltukų ir labai kokybiški…. tikrai esu labai jais patenkinta!

Šiuo metu juos galima įsigyti 56 Maxima paduotuvėse (sąrašas žemiau), Barboroje. Jau greitai ir IKI.

Rinkoje yra įvairiai gaminamų cepelinų, šitie „Beatos virtuvė“ cepelinai tikrai primena tuos, kuriuos gaminame namuose.
Svarbu tik mokėti juos tinkamai išsivirti. Geriau rinktis kuo didesnį puodą, jame užvirinti nemažą kiekį vandens, įpilti šaltame vandenyje ištirpinto krakmolo ( 4–5 šaukštelius) ir dėtį į verdantį pasūdytą vandenį NEATŠILDYTUS cepelinus.

Vandeniui užvirus ATSARGIAI pakelkite cepelinus nuo dugno. Jiems iškilus į paviršių virkite dar 35–40 min.

Sudedamosios dalys: tešla 75% (tarkuotų bulvių masė 57% (bulvės, antioksidantas natrio metabisulfitas), virtos bulvės 29%, bulvių krakmolas, valgomoji druska); mėsos įdaras (kiauliena 80%, svogūnai, geriamasis vanduo, druska, prieskoniai).

Cepelinus rasite šiose Maxima parduotuvėse:

Alytus: Santaikos g. 34G

Druskininkai: M. K. Čiurlionio g. 99

Kaunas: Jonavos g. 60; K. Baršausko g. 66A; Šiaurės pr. 8D-1; T. Masiulio g. 16E; Karaliaus Mindaugo pr.49; Pramonės pr. 29; Savanorių pr. 255; Veiverių g. 150B

Kėdainiai: Basanavičiaus g. 93C

Klaipėda: Liepų g. 81; Šilutės pl. 68; Šilutės pl.35; Taikos pr. 61; Taikos pr.141

Marijampolė: Bažnyčios g. 38; V.Kudirkos g. 3

Mažeikiai: Žemaitijos g. 20-2

Palanga: Klaipėdos pl. 42

Panevėžys: Klaipėdos g. 92

Panevėžys: Ukmergės g. 23

Plungė: J. Tumo-Vaižganto g. 81

Raseiniai: Vilniaus g. 93

Rokiškis: Respublikos g. 111B

Šiauliai: Rūdės g. 14; Tilžės g. 225; Aido g. 8-1

Vilnius: Naugarduko g. 84; Pilaitės pr. 31; Sausio 13-osios g. 2-1; Tiškevičiaus g.22; Tuskulėnų g. 66; Ukmergės g. 369; Mindaugo g. 11; Ozo g. 18-1001; Ozo g. 25; Savanorių pr. 247; Ukmergės g. 282

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Ieva parašė:

  Laukiame ir su varške! 🙂

 2. Vik parašė:

  Labai patiko cepelinai! Su spirgučių padažu ir grietine tiesiog super!

 3. MILDA parašė:

  Miela Beata,
  Tikri lietuviski cepelinai gaminama is naturaliu kaimisku bulviu tarkio-o jus naudojate sulfita.Sitokiu cepelinu atsivalgeme sovietmetyje.Gaila,kad ir jus pasidavete lengvesniam gamybos budui ,o ne skanesniam….
  su pagarba -Milda

 4. Rasa parašė:

  Sveiki, Beata,
  Nuo pat šio posto laukiam nesulaukiam jūsų cepelinų Barboroje. Esam dideli cepelinų smaguriai, bet niekaip nerandam jų nusipirkti. Ar gali būti, kad jie dingo ar net neatsirado Barboros asortimente?

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Rasa, o kokiame mieste ieškote? Nes bent jau Vilniaus Barboroje tai beveik visuomet galima rasti…

 5. donatas parašė:

  Nebukim biedni, bet bukim teisingi, cepelinai tikrai nevyke. Gerai, kad neuzsipirkome daug.isvire atrodo graziai, bet kieti, be skonio. Iki Elimarto cepelinu, Beatos cepelinams kaip iki menulio ir atgal.

 6. Meda parašė:

  Tikrai esu Jūsu gerbėja, turiu visas knygas, žurnalus, daug kas išbandyta. Labai norėjau išbandyti ir gatavus cepelinus, labai gaila, bet tikrai nuvylė, į tikrus cepelinus jie visiškai nepanašūs, trumpai tariant nevykęs gaminys…

 7. Odeta parašė:

  Sveiki, aš taip pat esu jūsų gerbėja, bet…
  Aš asmeniškai neragavau jų, bet užsakiau mamytei, norėdama ją palepinti.
  Jai labai nepatiko, viena paragavo ir kitus išmetė.

 8. Viktoras parašė:

  Atrodo klaikiai.

 9. Živilė parašė:

  Turėjau nulinius lūkesčius. Argi šaldytas maistas gali būti skanus? Bet buvo akcija, ir nebuvo fantazijos, tad nusipirkau pabandymui.

  Cepelinus viriau griežtai pagal instrukciją, tad labai buvau susierzinusi, kad po 40 min virimo jie dar vis nebuvo iškilę į viršų. Ir iškilo, tik išjungus ugnį 😀 Maišant (visą laiką) juos puode, atrodė kieti ir, maniau, tikrai nevalgomi.

  Bet. Na wow!:) Tikrai valgomi, ir tikrai gana ok skonis, konsistencija ir t.t. Kavinėse ir valgyklose esu valgiusi daaaug prastesnių:)

  Ačiū!
  Pirksim dar!:)

 10. Nadježda parašė:

  Na matosi kad mūsų brangioji (Beatukė) rankomis pati šių cepelinų nelipdė, tačiau negaliu nieko blogo pasakyti. Normalus paprasti skanūs cepelinai. Jeigu perkant su nuolaida ir kai norisi labai tai rekomenduočiau. Aišku negali žinot ko primalta, bet skonis tikrai geras.

 11. Laurynas parašė:

  Sakykit prašom jūs pati bent ragavot šiuos „cepelinus“? Gal gana tyčiotis iš pirkėjų. Silpnesnio skrandžio žmones rekomenduoju pasisaugot.

  • Beata Nicholson parašė:

   Ačiū už jūsų komentarą. Aš tiesiog norėčiau pridėti, kad apskritai cepelinai yra sunkesnis maistas, tai visiems praverstų nepersistengti ir jais mėgautines ne pernelyg dažnai. Panašu, kad jie ne jūsų skonio – puiku, kad rinkoje yra ir kitų gamintojų, tai neabejoju, kad surasite savo mėgstamiausius.

 12. Arvydas parašė:

  Maximoje akcija – nupirkau 4 įpakavimus ir likau patenkintas – buvo skanu. Aišku spirgučiai ir grietinė privalomi 😉

 13. Angelija parašė:

  Pirkau, perku, pirksiu ! Labai skanūs didžkukuliai. Ačiū. O paskatino pirkti kaimynė, kuri paėmė 10 pakuočių ! Aš stebėjau ją maximoje… Paklausiau, ar skanūs, ar man paliks, nes tik jemam, jemam… Ji man atrėžė : ,, jei būt neskanūs , nepirkčiau.“ Tai, va.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.