8241
Beatos virtuvė

Atostogų maistas – salotos „3P“

(0)

Rašau jums šį receptą iš Londono, kur visi sulaikę kvėpavimą laukia karališkojo įpėdinio. Štai kaip kūrybingai iliustruota madingojo Liberties virtina.

Aš vartau laikraščius ir tiesiog žaviuosi, kiek daug lapų galima parašyti apie įvykį, kurio dar nebuvo. Kai jau skaitysite, prie Bekingemo rūmų turbūt bus prikaltas oficialus pranešimas, kurį pasirašys kūdikį priėmę gydytojai.

Mano abu vaikai taip pat gimė St. Marys, ir Londone gyvenau visai šios ligoninės pašonėje. Lankydama nėščiųjų kursus ten susipažinau su dviem geriausiom savo draugėm mamom, su kuriomis palaikau ryšius iki šiol, ir mūsų pirmieji vaikai gimė per tas pačias dvi savaites liepos mėnesį. Ir prieš septynerius metus, 2006,  kai pasirodė Izabelė (pilnas vardas Isabella Meilė), buvo lygiai tokia pat karšta vasara kaip dabar Londone. Po to sekė lietingos, šlapios, vėjuotos vasaros.

Apie tai, kokia tiesioginė transliacijų vieta, prilygstanti Olimpiados atidarymui, įsikūrusi Paddington Stoties pašonėje, kur ir yra St. Marys, nerašysiu, nes jau aprašyta. Aš tik solidarizuojuosi su būsima motina, kaip čia taip – tu gimdanti važiuoji į ligoninę, o tave pasitinka aštuoniolika TV kamerų??? Kas norėtų tokio gimdymo, pakelkite koją… Bet, kaip sako draugė Vilma, kuri dirba užsienio naujienų kanale, pati žinojo, kur eina (čia apie Kate).

O dabar apie salotas, kurias išradau Sardinijoje ir būtinai nufotografavau, nes norėjau pasidalinti. Esmė tokia: geroms kombinacijoms nereikia milijono dalykų. Svarbu, kad būtų visko po truputį – ir sūrumo, ir pikantiškumo, ir viena kita saldi nata. Salotoms būtinas lengvas saldumas, tad leiskite pristatyti labai paprastas ir super vasariškas salotas, kurias vadinu 3P: Pomidorai, Persikai ir Pecorino, dar du šalutiniai ingredientai atstovauja sūrumui ir sotumui – didelės bekaulės alyvuogės ir minkštas mocarelos sūris. Padažui – ko turėjau: balzaminis actas ir alyvuogių aliejus, nors salotų grožį geriau atskleistų alyvuogių aliejus, citrina ir medaus šaukštelis. (Ar matėte saldžią naujieną mano parduotuvėje? Mėgsta medų meškinai…)

Taip pat labai čia tiktų bazilikai. Va štai tokia kvapni vasara. Nieko tokio, jei truputį ir palyja.

Print Friendly
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.