8241
Beatos virtuvė

Ateina laikas keistis, mano loftas parduodamas!

(19)

Vienas svarbiausių dalykų gyvenime yra tekėti gyvenimo srove be įtampos, nesusikuriant sau nereikalingų prisirišimų. Lojalumas žmonėms ir tradicijoms super, bet daiktams?! Daiktus ir vietas reikia paleisti lygiai taip pat kaip reikia susitvarkyti savo spintą ir atiduoti daiktus, kurie tik sėdi pas jus nieko neveikdami. Būtent taip reikia, manau, ir judėti pirmyn, kai kalbame apie gyvenamąją vietą. Taigi. Atėjo laikas, kai pradėjome braškėti per siūles mano virtuvėje, vadinamajme mano lofte. Netelpame, nors tu ką.

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

O kaip buvo? Loftą pirkau kažkada, dar gyvendama Londone tam, kad turėčiau atostogų vietą, butą kuriame: a) galėčiau būti su vaikais atostogaudama Lietuvoje; b) vietą savo virtuvei.

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

2011 metais ??? Kelintais čia buvo?.. Ieškojau visur, bet kaip būna, geriausias variantas pas mane atėjo pats. Per pažįstamus, kaip visada būna. Puikioje vietoje, su puikiausiais kaimynais ir tvarkinga laiptine.

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Mano lofte viskas buvo įrengta taip, kaip aš norėjau, kaip man atrodė tinkama. Kiek čia nuostabių dalykų įvyko!.. Kas suskaičiuos? Nuo pat pradžios čia visuomet bus labai gera ir šviesu. Čia tiek yra prisijuokta ir gerų emocijų prileista, kad užteks dar šimtui metų į priekį. Ir tai, manau, yra labai svarbu. Bet dabar mano virtuvė ir mano komanda, mes turime naujų norų, idėjų ir svajonių. Ir kraustomės kitur, kur turėsiu didžiulę virtuvę – studiją, kur galėsime susitikti, mokytis ir pasisemti. Ir loftas pasiruošęs naujiems iššūkiams, naujiems šeimininkams ir naujiems darbams.

Taigi, štai toks skelbimas: mano Loftas parduodamas. Jis yra tokio dydžio, kad puikiai tiktų porai, ar įmonei ar fotografams, kurie norėtų ir gyventi, ir kurti ten pat. Labai saulėtas, aukštomis lubomis, erdvia sienine spinta. Viršuje yra didelis kambarys, vadinamoji antresolė. Va štai taip. Nuotraukos yra čia, patys matote, kaip gražu.

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

Beatos virtuve_loftas_parduodamas

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Daiva parašė:

  Beata, labai idomu kokios sildymo islaidos?

 2. Beata Nicholson parašė:

  Šildymas nebrangus, nes autonominis ir dujinis

 3. Ingrida M. parašė:

  Oho kokios naujienos. Iš tikrųjų paskaičius antraštę sunerimau 🙁 o paskui jau viską viską supratau…. Sveikinu, už tobulėjimą, už ėjimą į priekį 🙂

 4. Tiesa parašė:

  Laba diena, gal galite pasakyti kur įsigijote veidrodį prie įėjimo į butą?:)

 5. Sigita parašė:

  Beata, o bendras plotas su antresole ar tik apatinės dalies?

 6. Violeta parašė:

  lauksim naujos virtuvės-studijos 🙂

 7. Edvinas parašė:

  Beata, visuomet galvodavau, kad gyvenate name ! Virtuvės atmosfera per laidas sukurdavo namo įvaizdį ! Laukiam naujo Beatos virtuvės sezono ir naujos studijos !!! 🙂

 8. inga parašė:

  o geras prie mano darbo super

 9. Sandra parašė:

  Geriausias nekilnojamojo turto pardavimo skelbimas – EVER! 🙂
  Gražūs namai!

 10. Rūta parašė:

  Laba diena Beatute, negaliu susilaikyti nepagyrusi Jūsų žavaus rožinio šaldytuvo. Jis tikrai nuostabus! O kaip aš norėčiau tokio 🙂 gal pasufleruotumėte kur tokį radote? Ačiū Jums.

  Gražios dienos

 11. Aura parašė:

  ar dar neparduotas? kokia kaina?

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.