8241
Beatos virtuvė

Aštri kopūstų ir pomidorų sriuba

(2)

Žinau, skamba labai neromantiškai – kopūstų sriuba. Bet ši tai tikrai labai vykusi, aš apie tokią sriubą svajojau jau antrą savaitę, ta proga nupirkau nedidelį kopūstą. Ir jis gulėjo gulėjo, laukė savo eilės, ir jau grasinosi nusižudyti, pradėjo geltoninti savo išorinius lapus… Tai aš išsigandau ir tuojau išviriau sriubą… Pas mus vieši mano Tomo brolis Benas, jis valgė tą sriubą pietums ir labai jau gyrė… Sriuba ne vaikiška, nes prigrūdau ten visokiausių prieskonių, kuriuos šiaip naudotumėme curry troškiniams. Tai kuminas, kalendra, kario milteliai ir paprikos milteliai, ir truputį ciberžolės miltelių, dar pipirų mišinys, lauro lapai, česnakas. Štai ir visa egzotika, o daugiau tai tik svogūnas, bulvės, kopūstas ir pomidorai (konservuoti, smulkinti savo sultyse).

P.S. Man tos sriubos šiandien labai reikėjo, nes pas mus atlydys, tai ne gatvės, o baseinas… O aš besmegenė išėjau su savo kailiniais ugsais, tai grįžau varvančiomis kojomis. Pirmą kartą gyvenime užsimaniau botų… Reikės, matyt, įsigyti, nes mano kaimo mamos labai išdidžiai vaikštinėja su visokiausių spalvų hunteriais… Supratau, kad ir aš tokių noriu.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. NUOSTABI;) parašė:

    Katik ragavau sios nuostabios sriubos ir likau daugiau nei patenkinta;) bevaiksciojant po parduotuves uzklupo lietus,taigi gryzus nieko kito nenorejau tik karstos sriubos,pasirausus internete radau sy recepta,nes kaip ir Beata turejau uzsilikusy kopusta. Nezinau ar gavosi taip kaip jums Beata,bet sriuba buvo dieviska,negaliu praeiti pro virtuve,manau kol puodas nebus tuscias,neatsitrauksiu:D didelis aciu uz sy recepta;)

  2. skanumelis parašė:

    Sia sriuba verdu jau ne pirma karta, ir skanesnes kopustu sriubos dar nesu valgiusi:) Aciu uz receptuka 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.