8241
Beatos virtuvė

Aš noriu į Vieną

(3)

Va štai ir radau sostinę, kurioje dar nebuvau. Ranka pasiekiama, o dar neteko apsilankyti. Bet žinote apie ką užsisvajojau? Ogi imsiu ir nuvažiuosiu kitais metais į Euroviziją, kuri, na kaip jau visi žinome, vyks Austrijoje.

Teko būti Eurovizijoje Kijeve. Turiu pasakyt, kad tai buvo kažkas toookio. Ten važiavau kaip LRT žurnalistė ir visokius reportažus ruošiau. Norėčiau pakartoti šitą savo karjeros etapą. Aš esu Eurovizijos fanė, tiek paritus, tiek pastačius, man tai yra reikalas numeris vienas – kaip pomidorai su grietine, taip ir gegužės mėnuo su Eurovizija.

Apie barzdas nekalbėsiu, viską man geriausiai pasakė kolegė Eglė Digrytė savo rašinyje.

Bet norėčiau pakalbėti apie Vienos kaip miesto ypatingumą. Ketinau ten vykti tyrinėjimams, kai rašiau savo kepinių knygą, bet pasitenkinau Paryžiumi… Aišku, aš be Vienos nenurimsiu… Gal daugiau bus norinčių kitais metais ten vykt?

O dabar jums pristatau savo buvusios kolegės Gerdos, kuri gyvena Vienoje, pasakojimą apie Vieną ir joje klestinčią kavinių kultūrą. Ten popierinių kavos puodelių nepamatysi… ten kava geriama tikrose kavinėse ir iš tikrų puodelių.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. Ieva parašė:

  Miela Beata, butinai atvaziuok i Viena!. Ir dar vienas pasiulymas-prasymas. Gal galetum suorganizuoti koki vakara su tavo gerbejom ir gerbejais Austrijoje. Tikrai nemazai suskaiciuoju jau dabar:) Isduosiu paslapti, net LR ambasadoriaus zmona kepa pyragus pagal tavo receptus ir dalijasi tuo facebooke:) Ar bereikia tau didesnes reklamos:) Butu taip smagu su tavim susitikti. Manau, kad butu imanoma suorganizuoti susitikima tikrai. Jei tikrai susigundytum sia ideja, parasyk:)

  Geros dienos!

  Ieva

 2. Lina parašė:

  Viena – nepaprasto grozio miestas, nenusileidzia Paryziui ir visai nepelnytai aplenkiamas turistu. Aplankyti tiesiog butina, ideali isvyka savaitgaliui, visai nebutina laukti kitu metu Eurovizijos:)

 3. eglė parašė:

  ačiū už reklamą! 😉 kaip suprantu, kitąmet susitiksime Vienoje, ane? nes manęs irgi prašė vakaro su gerbėjais 😀

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.