8241
Beatos virtuvė

Aš nežinau, iš kur ta meilė – koncertiniai karoliai

(1)

Iš ko susideda laimė? Aaaa????Na, pasidarykite savo sarašą? Tuoj sunersiu savąjį. Va, namų nuotaiką geriausiai atspindi Bonbon.

NAMAI. Būti namuose yra rojus. Aš nejuokauju. Aš po visų kelionių ir darbų, ir projektų, ir reikalų, šį penktadienį leidau sau būti namuose. Specialiai ir kryptingai visą dieną buvau namuose ir niekur nėjau. Visus reikalus išbraukiau, ir nustūmiau. Aš neatsimenu pilnesnės ir džiaugsmingesnės dienos. Aš tiesiog skambėjau viduje, kaip koks kalnų upelis. Tikrai. Būti namuose – tikras rojus.

Beatos virtuve karoliai vaikai Izabele

Tvarkytis yra rojus. Ir va, prašau, pristatau savo svajonių indaują, kurią dėliojau ir tvarkiau. Gavau ją iš Atradimų Sandėlio. Jie turi FB puslapį ir veža gražius daiktus iš visur. O dar kartais eksponuoja dalykus „Simple home“ parduotuvėje Europoje.

Beatos virtuve karoliai svajoniu indauja

Draugės ir Draugai yra laimė. Va, draugė Vita jau laukia Kalėdų. Penktadienio pabuvimas namuose buvo pavainikuotas svečais.

Beatos virtuve karoliai drauge Vita Kaledos

Šeštadienis – ilgai laukta kelionė TRAUKINIU į Kauną. Dažniau reikia važinėti traukiniu. Ir labiausiai norėčau, kad būtų traukinys kokią 22:30 paskutinis iš Kauno. Tada galima būtų važiuoti į Kauną visai dienai, nueiti į restoraną ir grįžti, o Kaune tikrai yra kur eiti, beje.

Beatos virtuve karoliai Dzordanos koncertas Kaunas Beata

Beatos virtuve karoliai Dzordanos koncertas Kaunas drauges

Dainuoti yra laimė. Džordanos koncertas – man buvo įvykis ir emocija. Na, aš nesu didelė koncertų lankytoja, o lietuviškame koncerte nebuvau šimtus metų. Džordana pavarė! Dabar reikia, kad ji padarytų dar turą ar koncertų seriją po metų kokių, ar po dvejų. Labai norėčau dar ir dar.

Beatos virtuve karoliai Dzordanos koncertas Kaunas

Aš tik raudoną šaliką užsirišau. Va, tikros fanės buvo raudonais plaukais…

Beatos virtuve karoliai Dzordanos koncertas Kaunas

Daryti tai, ką mėgsti ir kuo tiki – yra Laimė. Na, nunešėte vakar jūs mane, taip aktyviai sutikdami žinią apie žurnalą! Tai informacija tokia: jis pasirodys gruodžio pradžioje. Ir bus visur. Kaip visi žurnalai. Ačū! Tikrai nenuvilsime. Šiandien einu filmuoti laidų toliau.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Rūta parašė:

    oj kaip fainai, ir net Kaunas gavo pagyrų:) džiugu:)

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.