8241
Beatos virtuvė

Apie veganus

(1)

Man patinka veganai. Aš visada gi sakiau, – valgykime daugiau daržovių. Bet dar reikia pagirti juos už kantrybę ir išradingumą, nes man atrodo, kad maitintis vien tik augalinės kilmės maistu nėra taip jau labai paprasta. Bet skanu. Labai skanu. Dabar papasakosiu apie veganišką picą. Atsimenate, buvau visai neseniai su Jurgis ir Drakonas kompanija pizzos piligriminėje kelionėje? Tai va, viena ryškiausių ir man labiausiai patikusių buvo pizza be sūrio. O su ypatingas, Vezuvijaus papėdėje augančiais pomidorais ir su lengvai patroškintomis romaninėmis salotomis, ir mažučiais skanučiais kaparėliais ir alyvuogėmis. Apie veganišką picą JD kalbėjome seniai. Ir grįžus iš Italijos parodžiau tą picą Michele’i – mūsų pizza chef, ir jis, aišku, žinojo apie ją. Taigi, štai taip – bendromis jėgomis ir pagaminome mes tą picą.

Beatos virtuve_veganiska pica_Michele

Italai mėgsta net ir salotas patroškinti.O veganiškoje mityboje, žinia, sūriai nėra naudojami, nebent specialūs – augalinės kilmės, kurie daromi iš riešutų arba sojos pieno (tofu), bet sėklos ir riešutai užima svarbią vietą tokioje mityboje, taigi, mes taip ir padarėme: pridėjome moliūgų sėklų, pinijų ir maistingųjų graikinių riešutų. Va štai kaip!

Beatos virtuve_veganiska pica

Šiaip, aš pažįstu vieną kitą veganą, o knygų mugėje susipažinau su dviem labai teigiamomis ir smagiomis merginomis – Dovile ir Milda. Šios dvi draugės jau ne pirmus metus yra veganės, ir yra užsukusios veganišką verslą – gamina augalinius sviestus. Tai džiugiai pakviečiau jas pasisvečiuoti ir štai, prašau, kaip įdomiai jos apie mitus su veganiška mityba susijusius parašė.

Beatos virtuve_sviestassviestuotas

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Ieva parašė:

    Aciu Beata uz straipsni ir svecius veganus bei ju receptus. As ne vegane ir ne vegetare, bet labai megstu paivairinti kasdienybe darzoviniais patiekalais ir mielai renkuosi restorane vegetariskus patiekalus. Prasom daugiau tokiu receptu! Nors darzoviu knygoje ju irgi sociai atradau!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.