8241
Beatos virtuvė

Apie varškę ir cheesecake’us

(3)

Varškės pyragai visada yra labai gerai. Tik va, varškės yra, aišku, labai daug ir mes ją mėgstame. Visi tie cheescake‘ai labai išpopuliarėjo ir visos kavinės dabar siūlo savo. Cheesecake’ai yra daromi iš grietinėlės sūrio (a la „Philadelphia“), iš grietinėlės, kuri galvoja esanti sūris („Mascarpone“) ir iš liesosios jos sesės („Ricota“). Ir dar iš varškės. Niekas nepralenks Vilmos obuolių ir varškės pyrago. Taip pat panašus su braškėmis. Ir šiaip, turiu pasakyti, kad sūrio pyragas yra labai lengvas padaryti dalykas. Aš, pavyzdžiui, savąjį kepiau šeštadienį taip: pradėjau iš ryto, per pusvalandį viską padariau, tada pašoviau 20 minučių, išjungiau, išlėkiau su reikalais. Palikau jį atvėsti ir baigti kepti, pabaigai tik bananus su riešutais uždėjau ant viršaus. Viskas!

Beatos virtuve, varskes pyragas su karamelizuotais bananais ir riesutais

Atrodo gerai, skonis irgi geras, tai ko gi nekepti tų sūrio pyragų. Aš, tiesa, padariau mažai saldų, jūs galite pasisaldinti labiau. O padui naudojau sausainių mišinį: pusę imbierinių „Selga“, kita pusė „Gaidelio“ ir tada dar sūdytų riešutų. Va štai, ir padas. Pyrago viršaus masę dariau iš tos tikrai prieinamos, puikiai pertrintos „President“ varškės. Nes taip greičiau, nei vargti ir malti mūsiškę varškę, bet, aišku, galima ir paprastą pertrinti per sietelį labai gerai.

Bet šį kartą ir be to receptas.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Liubaška parašė:

    O jei tingite trinti su sieteliu, tai varškė labai puikiai susitrina su blenderiu. Įdėti šiek tiek grietinės, jogurto ar grietinėlės (priklausomai kokio riebumo mėgstate) keletas minučių ir turėsite tokios pačios konsistencijos puikią, gardžią varškės masę su jūsų mėgstamais priedais.

  2. ... parašė:

    Kepiau sūrio pyragus su rikota, maskarpone, Philadelphia. Labiausiai patiko su Philadelphia tepamu sūriu. Dievinu sūrio pyragus!

  3. Rocky parašė:

    Beata, o receptas bus?

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.