8241
Beatos virtuvė

Apie tikrus dalykus, kuriuos galime suteikti savo vaikams

(0)

Ar kartais nesusimąstote, kaip dabar auga mūsų vaikai? Kaip princai ir princesės, gražiausiai išpuošti, kiekvienas žingsnis sužiūrėtas… O kaip augome mes? Lakstėm, siautėm, kambariu dalijomės be jokių skrupulų… Bet aš sakau – džiaukimės, kad gyvename taip puikiai ir kad galime tiek daug leisti savo vaikams.

Ko jau ko, bet internete netrūksta patarimų ir svetainių tėvams apie tai, ką leisti, ko neleisti, auklėti ar nurašyti viską genams, puošti ar nepersistengti… Tai štai visai neseniai aptikau labai malonų ir akiai, ir širdžiai puslapį, kuriame viskas sukasi apie vaiką. Bet idėjos tokios šviežios, tokios smagios, kad negaliu su jumis nepasidalinti. Tai vaikokambarys.lt. Šiandien rubrikoje „Man patinka“ vaikokambarys.lt dalijasi patarimais, kaip pačiam susikurti šventę iš visokių netikėtų dalykėlių.

O aš aišku nepraleidau progos Gustės – vaikokambarys.lt įkūrėjos – pasiteirauti, kaip kilo idėja sukurti vaikokambarys.lt, iš kur ji semiasi šiam savo projektui jėgų ir įkvėpimo…

Guste

Gustė: Tikriausiai viskas, kas susiję su vaikais prasideda tada, kai gimsta vaikai:) Taip ir  gimė gimus Jonui. Vaikokambarys.lt iš pradžių buvo asmeninis blogas apie dizainą vaikams. Taip ir vadinosi. Norėjau rašyti apie PAČIUS kokybiškiausius, originaliausius, ir verčiančius iš koto dizaino sprendimus. Buvau taip persisotinusi visomis infantiliomis/komerciškomis/bukomis prekėmis vaikams, kad norėjau kažko VISAI kito savo vaikui. Iki šiol siekiu to paties:)

Buvau labai įsitraukusi ir rašymas mane prablaškydavo nuo motinystės „atostogų“ kasdienybės:)  Vėliau pakviečiau prisidėti savo draugę Laurą ir ji labai praturtino vaikokambarys.lt nauju požiūriu, nauju žvilgsniu. Jos skonis labiau natūralistinis, toks bohemiškai hipiškas ir handmade. Ilgainiui išsiplėtė ir temų ratas, rašėme jau ne tik apie kambarį, bet ir apie drabužius, maistą, šventes. Labai džiaugiamės, kad turime tiek skaitytojų.

Vaikokambarys.lt mes vengiame strereotipų, banalybių ir sentimentų, rašome „iš patirties“ ir atvirai. Siekiu, kad vaikokambarys.lt taptų vieta, kur tėvai rastų vertingos informacijos apie viską, kas susiję su vaikais. Mada, kambarys, asmenybės formavimas, auklėjimas, šeimos santykiai, maistas ir pramogos – tai temos, kurios aktualios ir man asmeniškai, todėl nuolat ieškau žmonių, kurie žino daugiau už mane ir gali pasidalinti savo pairtimi. Taip rašytojų gretos vis plečiasi ir aš labai džiaugiuosi, kad randame vis daugiau bendraminčių. Čia daug informacijos kuri patogiai pateikta, todėl lengvai skaitoma, daug vizualios medžiagos ir asmeninio dėmesio.

Sėkmės Gustei, o mes nepamirštam šiandien atsiversti labai gražaus straipsnio rubrikoje „Man patinka“.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.