8241
Beatos virtuvė

Apie tai, kaip pavargau, ir valio! Jau galime laukti drąsiai, bet dar truputį santūriai

(8)

Gruodžio pirmą pradėjau ilgu išsimiegojimu. Pati negalėjau patikėt, neprabudau iki vienuolikos… Tai yra neįtikėtina, bet kai šeštadienį keliesi septintą ryto, tai sekmadienio miegas iki vienuolikos galbūt nėra toks nuodėmingas.

Tikrai, ši savaitė man buvo kažkokia labai turiningai sunki. Tikrai sunki. Praėjusi ne lengvesnė. Praėjusią daugiausiai iš manęs pareikalavo Kalėdinių dovanų filmavimo laida. Tikrai, jei norite kas nors būti vietoj manęs prieš TV kamerą, visada prašom,  visada siūlau pamėginti.

Tai štai, prašom, jums karoliai tik ką praėjusios savaitės, kuri mane visai nuo kojų nuvarė. Su visais imbieriniais namukais, tada thanksgiving karijų (pecan) pyragais ir angliškais mince pies. Juos vis dar valgau… Cha, cha, cha, cha…

Kadangi kas dieną fotkinu, tai be vargo galiu visą praėjusią savaitę sutalpinti į fotokarolius:

Pirmadienis prieš savaitę

Bonbon su manim. Kažkaip Tomas tą dieną vežė vaikus ir man taip pagailo Bonbon, kad pasiėmiau jį kartu su savimi. Sau ramiausiai gulėjo ant grindų, kai man buvo daromas manikiūras. Laukiu, kada mano nagai galės būti RAUDONI, dabar jie ramiai bespalviai. Manikiūras – dalykas privalomas, bet labai jau gaila jam mano laiko, ypač pirmadienį ryte…

O čia Bonbon visame gražume mėgaujasi namų šiluma.

Bonbon

Antradienis

Mano KNYGA MANO RANKOSE. Kai ją pamačiau, cypiau. Tikrai, tokia buvo mano reakcija. Ji yra nuostabi. Verta emocijų ir geismo.

Beatos darbo knyga

Su Gražina Kadžyte kalbėjomės apie adventą.Laida apie advento virtuvę jau šį sekmadienį, ten rinkinys receptų nufilmuotų per visą sezoną kurie lengvesni ir ramesni, ir labiau tinka laukimo laikui.  Adventas – tai ramus laukimas, kai mes būnam kartu ir esam nurimę viduje. Svarbiausia, nesipykti ir skleisti geras emocijas bei mintis. Gražina minėjo, kad yra toks posakis: jei visi pasaulio žmonės per adventą nė karto nesusipyktų vieni su kitais, tai naujais metais pasaulyje įsivyrautų taika… Pradėkime nuo savęs.

Trečiadienis

Ilgiausia kupiniausia diena: kalėdinių dovanų filmavimas. Namų puošimas.

Kalėdinių dovanų filmavimas

Židinio kūrimas ir imbierinis namelis. Gaminau pirmą kartą. Apie jį bus daugiau. Kai baigėsi maždaug dešimt valandų trunkantis procesas, jaučiausi taip, lyg per mane būtų prabėgus dramblių kaimenė… Bet verta.

Imbierinis namelis

Ketvirtadienis

Diena su Tomu ir vaikais. Ir diena, kai aš tikrai buvau pavargus ir išsekus… Ir dar diena, kai iškepiau savo pirmą gyvenime pecan pie, skirtą Padėkos dienai… Tai yra amerikietiškos Padėkos dienos tradicinis desertas. Va čia instragraminė fotke su kepurėm.

Beata su Tomu

Penktadienis

Mince pies karalystėje. Man jie skaniausi, tobuli angliški vaisiniai pyragėliai.

Šeštadienis

Tarptautinė kalėdinė mugė. Ten gabenau pyragėlius.

Pyragėliai

Susitikau su Edgaru.

Beata su Edgaru

Ir prezidentė man paspaudė ranką. Man ji  patinka. Ir aš kaip išprotėjus fanė fotkinau ją ir visus iš eilės.  Su Edgaru papletkinom, kad kaip faina, kad ji taip gerai kalba angliškai.

Prezidentė mugėje

Pasveikino visus angliškai, juk tarptautinė mugė. Aš, aišku, iš ten išgužėjau su maišais visokių gėrybių, pradedant kūčiukais, baigiant Vanna Talinn…

Knygos pristatymas

Tada Jurgos Baltrukonytės naujos knygos vaikams pristatymas: torčiukas ant debesėlio. Puiki knyga mažom princesėms ir jų mamoms, kurios visada bus princesės. Aš pasimatavau Jurgos gražius mėlynus akinius, kuriuos ji pirko H&M. Man labai tiko prie palto.

Beata mėlynais akiniais

 

Tada namie popietė. O vakare – vakarienė karščiausiam naujam restorane Bistro 1Dublis, mes ten tik valandą buvom… ir tuomet skuodėm į Vilnius City Opera, Dalios Ibelhauptaitės režisuotą Gintaro Rinkevičiaus diriguojamą Mocarto „Visos jos tokios“. Palaima ausim ir akim.

Va štai po tokios savaitės, tai kas belieka????

Beata šeria antis

Miegoti iki vienuolikos… Įjungti vištą kepti ir išeiti pasivaikščioti lietui lyjant ančių pamaitinti… ir vakare sėdėti žvakių ir lempučių šviesoje, aprašyti karolius ir padėkoti už viską…

Beata laukia Kalėdų

O dabar jau galėsime drąsiai apie artėjančius malonumus kalbėti, aš jau laukiu, o jūs???

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (8)
Komentarai
 1. Rūta parašė:

  Puikūs karoliai, kaip jūs ir spėjat tiek, pagarba.. O dabar tas nuostabus laukimas, Kalėdos jau ne už kalnų. Nejučia vis labiau ir labiau norisi kepti pyragus, galvoti kaip supakuosi dovanas brangiems žmonėms. Kalėdos – pats nuostabiausias metas, kaip aš jo laukiu, kaip mažas vaikas..
  Patausokit kartais save, o saulė šiandien šviečia Jums! SĖKMĖS!

 2. :) parašė:

  Kvailas komplimentas moteriai, bet vis tiek parašysiu: nuotraukoje su kepurėmis Jūsų vyras labai gražus 🙂

 3. Giedrė parašė:

  Ačiū už jūsų straipsnius, laidas, ir gerumą, kuris plinta, kaip geras virusas, užkėsdamas noru dalintis. Jūs esate pavyzdys, visame kame, ir maisto gaminime, ir vaikų auginime, ir kūryboje, ir stiliaus bei skonio ikona daugeliui moterų tapote.Ramaus, gražaus ir jaukaus švenčių laukimo. Dėkui, kad esate:)

 4. ineta parašė:

  as taip jus myliu, kad kiekviena posta skaitau, o savaitgali kepiau pirmaji savo gyvenime kavos torta su marcarpone (jusu receptas)ir nors biskvitai sukrito-skonis dieviskas kepsiu ir kepsiu-visi gyre, zodziu vienas nusivylimas, kad jusu laidos per tv3 tad niekaip man gyvenant ne Lietuvoje nepavyksta ju paziureti, nes dazniausiai ziuriu internetu, bet su tv3 kazkaip “tricky“…tai tiek gyvuokit dar ilgai ilgai, graziu jums artejanciu svenciu xxx

 5. Renata parašė:

  Beata, labai lauksime jūsų kalėdinių laidų. Man tokios laidos, kalėdų tema tokios šiltos ir dvelkia gerumu 🙂
  Imbierini namuka susiruošiau daryti ir aš šia savaite, gal galite ankščiau laiko išduoti paslaptį kaip gaminote glajų namukui suklijuoti? 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.