8241
Beatos virtuvė

Vaikiška 5 minučių pieniška cukinijų sriuba ir paslaptingi kodai

(4)

Ar esate girdėję apie užsikodavimą? Na tikrai esat, kai kažkur kokiame nors giminės baliuje kažkas tikrai kam nors yra pasakęs: „Bet žinai, Stasiukas dabar visai kitas, gerdavo daug, o dabar visai nebegeria – užsikodavo…“, arba dar frazę tokią gal galėjote nugirsti: „Ne ne, Stasiukas ir užsikodavęs buvo, bet niekas jam nepadėjo…“. Aš kažkaip esu apie tuos kodus kažkur girdėjusi ir tik visai neseniai supratau, kad tas kodas, tai ne kas kitas kaip hipnoterapija ir neurolingvistinis programavimas ar sąmonės galia, ar kas tik nori. Iš tiesų, tai gi ir gerbiamos Aleno Carr’o knygutės apie tai, kaip mesti rūkyti ir sulieknėti, juk yra apie tą patį. Ir dabar jau tikrai esate girdėję nors iš ko nors, kaip kažkas perskaitė ir sėkmingai metė rūkyti („Nu bet tu nepatikėsi, man tikrai padėjo… Nežinau kaip čia taip?“), tiesa, aš pati tų jo knygų rankose nesu laikiusi… Tai aš toliau tęsiu savo kodą, žinote su pažįstamomis mamomis prie darželio vartų gali prisikalbėti įvairiausių dalykų. Štai, pavyzdžiui, aš pažįstu vieną labai šaunią mamą, kuri užsikodavo sportuoti ir suplonėti. Rimtai, čia ne juokais, aš jums sakau, numetė tris akmenis. Kitaip tariant, kokius 16 kilogramų. Kaip tik ryt eisiu su ja kavos. Viename iš pokalbių apie tą stebuklingą kodą ir nusiteikimą stebuklingai suplonėjusi mama pasakė šitaip: „Koduotoja paklausė manęs, kodėl tu suvalgai vaikų maisto likučius? Ar dėl to, kad tu šiukšlių dėžė? Prašau su savimi nesielgti kaip su šiukšlių dėže“. (Suprask, įvedė jai kodą į sąmonę „Tu – ne šiukšlių dėžė, tu – šventovė“). Ir prašau – mama dabar apie save galvoja kaip apie šventovę, o ne apie šiukšlių dėžę ir rezultatai akivaizdūs. Na iš tiesų, tai jūs neimkite labai rimtai šito pavyzdžio domėn, bet aš, pavyzdžiui, kartais imu ir suvalgau kokį kąsnį, negi išmesi dabar???

Nors kažkada čia labai garsiai gyriausi, kad mano vaikai valgo ką ir aš valgau bla bla bla, tai turiu pasakyti, kad kuo toliau, tuo labiau netiesa tai yra. O kartais man nieko nesinori, o vaikams valgyti tai reikia… (žinoma, mieliausiai jie valgytų ledus su šokoladiniu padažu). Vienas toks mano draugas, kaip sako, jo žmona išrado tokį labai puikų vaikišką patiekalą, kuris yra labai sudėtingas ir jums turbūt negirdėtas, bet dabar aš jį paviešinsiu. Žodžiu taip, užsirašykite: išverdi makaronus, įberi šiek tiek druskos šiek tiek cukraus ir, kai jie išverda, nupili vandenį – užpili pieno. Sako, vaikų mėgstamiausias yra šitas patiekalas. Labai aukštai vertinamas amžiaus grupėje iki 5 metų. Aišku, juokas juokais, bet su vaikais ir jų patiekalais tai gali galą gauti, norėdamas įtikti jiems. Šį kartą įtikti bandžiau su sriuba..

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
 1. Lolita parašė:

  Išviriau vakarienei, vaikai ir vyras valgo – tai svarbiausia 🙂 pati net neragauju, nuo darželio nekenčiu pieniškų daržovių sriubų.

 2. Egle parašė:

  Beata zinok stebuklingai suveike tavo sriuba! Manoji isrankioji jokiu sriubu nevalgo, mesede tikra(nebutu ukininko anuke..), o sios beveik puse lekstes iveike :), stebuklas, ne kitaip. Ir man visai skanu buvo, bandysiu ir vyra pavaisint 😀

 3. Akvile parašė:

  Vakar isviriau draugui, nes jis baisus pienisku sriubu megejas ( o tuo paciu „realizavau“ ant palanges uzsigulejusia, is kaimo parsivezta cukinija).
  Rezultatas – suvalge ir paprase dar 🙂
  Aciu Beatai uz recepta 🙂

 4. Liaudies medicina parašė:

  Laukiu greičiau rudens, vien dėl šios sriubytės

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.